Izrael i Palestyna. USA opóźnia wydanie wspólnej rezolucji przez Radę Bezpieczeństwa ONZ - zdjęcie
17.05.21, 11:25Fot. screenshot YouTube (nbc news) / wikipedia - domena publiczna

Izrael i Palestyna. USA opóźnia wydanie wspólnej rezolucji przez Radę Bezpieczeństwa ONZ

47

Wczoraj w trybie pilnym zostało zwołane posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ w związku z konfliktem Izraela i palestyńskiego Hamasu. Po posiedzeniu nie został jednak opublikowany nawet komunikat prasowy.

Nie ustaje konflik palestyńskiego Hamasu i Izraela. Rakiety spadają zarówno na Strefę Gazy, jak i na Izrael. Siły Obronne Izraela ponadto przeprowadzają ciągłe naloty na Strefę Gazy, w których śmierć ponoszą cywile. Al-Jazeera poinformowała, że intensywność izraelskich nalotów zwiększyła się w ostatnich dniach.

Wzrasta również liczba ofiar konfliktu. Według Ministerstwa Zdrowia w Strefie Gazy po stronie palestyńskiej zginęły 192 osoby, w tym 58 dzieci, 1 235 zostało rannych, 40 tys. ludzi przesiedlono. Po stronie izraelskiej zginęło zaś 10 osób, w tym 2 dzieci oraz 500 zostało rannych.

W weekend Izrael zburzył wieżowiec zajmowany m. in. przez amerykańską Associated Press oraz Al-Jazeerę. Zaatakowano także palestyński obóz dla uchodźców al-Szati - więcej czytaj tutaj.

W wyniku eskalacji konfliktu na wczoraj zwołane zostało posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ. Radzie Bezpieczeństwa nie udało się jednak nawet wystosować wspólnego oświadczenia prasowego w sprawie konfliktu Palestyny i Izraela.

Przedstawiciele USA powiedzieli na posiedzeniu, że Stany Zjednoczone zakomunikowały Izraelowi, Palestyńczykom oraz pozostałym stronom swoją gotowość do udzielenia wsparcia, "w przypadku gdyby strony zaczęły zmierzać do zawieszenia broni".

- Stany Zjednoczone pracują niestrudzenie poprzez kanały dyplomatyczne na rzecz zakończenia konfliktu - powiedziała ambasador USA przy ONZ Linda Thomas-Greenfield.

Ostatecznie Stany Zjednoczone doprowadziły jednak do obstrukcji prac Rady Bezpieczeństwa ONZ. Zostało to skrytykowane przez Chiny, które stwierdziły, że to USA ponoszą odpowiedzialność za utrudnienie Radzie mówienia "jednym głosem" w sytuacji konfliktu Izraela i Palestyny.

- Obecnie jesteśmy skoncentrowani na mających już miejsce intensywnych dyplomatycznych wysiłkach, o których mówiła ambasador Thomas-Greenfield - powiedział przedstawiciel USA gazecie Times of Israel, spytany, czy Stany Zjednoczone ostatecznie poprą wspólną rezolucję Rady.

Chiński minister spraw zagranicznych Wang Yi powiedział pod koniec posiedzenia, że Chiny, Norwegia i Tunezja sporządzą inne oświadczenie, które "stanie się dostępne tak szybko, jak to możliwe z nadzieją, że wszyscy członkowie Rady będą mogli konstruktywnie brać udział w tworzeniu oświadczenia i zapewnić, że Rada Bezpieczeństwa odpowiada we właściwym czasie (na wydarzenia w Izraelu i Palestynie - red.) i wypełnia swe zobowiązania".

Na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ głos zabrali także przedstawiciele Izraela i Palestyny.

Minister Spraw Zagranicznych Palestyny Rijad al-Maliki powiedział, że "nie ma słów na to, by opisać horror, jaki przeżywają nasi rodacy".

- Pomyślcie jak to jest widzieć, jak Wasze drogi się walą i móc je chronić, pomyślcie jak to jest kłaść się spać, nie wiedząc, kto z Was się obudzi - dodał.

- Izrael zabija Palestyńczyków w Gazie. Izrael prześladuje naszych ludzi, popełnia zbrodnie wojenne i zbronie przeciwko ludzkości - stwierdził al-Maliki.

Al-Maliki zarzucił także Izraelowi prowadzenie polityki apartheidu.

Z kolei ambasador Izraela przy ONZ Gilad Erdan potępił Hamas za celowe ataki rakietowe na Izrael. - Było to w całości zamierzone przez Hamas w celu zyskania siły politycznej - powiedział.

- Naprawdę wierzycie, że spór o własność (izraelskie plany wysiedleń Palestyńczyków z jerozolimskiej dzielnic Asz-Szajch Dżarrah - red.) jest tym, co spowodowało, że Hamas rozpoczął na wielką skalę ataki na naród Izraela? - spytał retorycznie Erdan, odnosząc się do omawianych planów wysiedleń.

Podziękował również Stanom Zjednoczonym za opóźnienie prac Rady Bezpieczeństwa ONZ oraz wezwał świat do potępienia Hamasu. - Hamas za cel obiera cywilów, Izrael - terrorystów - dodał.

Po obstrukcji prac Rady Bezpieczeństwa ONZ głos zabrał prezydent USA Joe Biden.

- My również wierzymy, że Palestyńczycy i Żydzi w równym stopniu zasługują na życie w bezpieczeństwie i cieszenie się w równym stopniu wolnością, dobrobytem i demokracją - powiedział w przygotowanym wcześniej nagraniu z okazji końca muzułmańskiego święta Eid Mubarak. Jest to kilkudniowe święto kończące święty miesiąc Islamu Ramazan.

- Moja administracja będzie kontynuować angażowanie Palestyńczyków, Żydów i innych partnerów w regionie w prace w kierunku długotrwałego spokoju - dodał.

Ponadto wczoraj szef Departamentu Stanu USA Anthony Blinken rozmawiał telefonicznie z ministrami spraw zagranicznych Kataru, Egiptu i Arabii Saudyjskiej na temat przmocy w Strefie Gazy, Izraelu i Zachodnim Brzegu. W trakcie rozmowy dyskutowano możliwości zakończenia konfliktu oraz doprowadzenia do zawieszenia broni między Izraelem i Palestyną.

Opóźnienie prac Rady Bezpieczeństwa ONZ przez USA zostało ostro skrytykowane przez Turcję. - Nieprzyjęcie nawet oświadczenia prasowego na temat kwestii, która jest priorytetem dla Rady od początku jej istnienia jest po prostu nie do zaakceptowania - stwierdził ambasador Turcji przy ONZ Feridun Sinirlioğlu w pisemnym oświadczeniu przesłanym do Rady Bezpieczeństwa ONZ.

Turcja skrytykowała również fakt, że posiedzenie Rady odbyło się dopiero 10 dni po rozpoczęciu konfliktu. - Od początku izraelskiej agresji ponad 40 dzieci zmarło w Gazie. Jeśli klasa pełna dzieci zostałaby wysadzona powietrze gdziekolwiek indziej, jak wiele dni Rada potrzebowałaby na odbycie publicznego posiedzenia? - spytał. Turcja już wcześniej wzywała świat Islamu do solidarności wobec wydarzeń w Strefie Gazy. Ponadto stosunki Turcji z USA uległy ochłodzeniu po tym, jak Joe Biden zdecydował się określić rzeź Ormian w Imperium Osmańskim mianem „ludobójstwa”.

jkg/jerusalem post, times of israel, al jazeera, anadolu agency

Komentarze (47):

Böno2021.05.17 18:59
Nataniahu jak Osama Bin Laden. Złapać i rozstrzelać nawet bez sądu. Izrael to najwięksi terroryści współczesnego świata.
PRAWDA2021.05.17 18:28
Kara Boża spada na Żydów ---walkę z Narodami Katolickimi w świecie ===
matis89-Radziszewski-kurwa aldona2021.05.17 16:40
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOŚCI SŁOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
Foster2021.05.17 16:13
Dziwne - tyle ludzi zginęło, a oni wszyscy, tak Izrael jak i Hamas mają rację.
matis892021.05.17 14:18
Nadchodzi Antychryst, a wszytko to po to aby się ujawnił na Bliskim Wschodzie i miał na czym zaprowadzić fałszywy pokój. Jego czas się rozpoczął od kiedy Bergoglio wprowadził Ohydę Spustoszenia demona Pachamamę do KK. Kadencja szatanisty Bidena i Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika to czas ujawnienia się Antychrysta na Bliskim Wschodzie z jego fałszywym pokojem. Za fałszywy pokój całe lewactwo, massmedia, politycy, korporacje, lewakoateiści, gwiazdeczki będą wielbić Antychrysta. Po to sfałszowano wybory w USA i konklawe w Watykanie. U nas szatanistyczny PIS już teraz oficjalnie wspiera masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego Antychrysta do Znamienia Bestii oraz szatanistyczne aborcyjne szczepienie Antychrysta.
Po11... Janina Choj2021.05.17 14:12
Żenujące.
matis89-Radziszewski-kurwa aldona2021.05.17 13:53
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOŚCI SŁOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
Skrzypek na dachu2021.05.17 13:50
Przyznaje sie , ze jestem osoba o niskiej inteligencji , chora psychicznie , ze sklonnosciami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjecie dziecka sasiadki) , bez podstawowej wiedzy o swiecie , jestem skrajnie oglupiona nienawiscia , zwykla kürwa , prostaczką , prymitywną zydowa .
katolicka deratyzacja Polski.2021.05.17 13:47
Israel to IV Rzesza Narodu Wybranego.
Europa2021.05.17 13:30
yebac uisrael !!!
Anonim2021.05.17 17:17
nie spozniles sie? to ciebie obrabiamy, polaczek. na kolanach jestes, smieciu nasz. dajesz zadek na zadanie.
Aldona2021.05.17 13:30
Ten syjonistryczny rasista Gilad Erdan to kłamaca i krętacz. Israel powstał w 1948 i granice tego państwa jak i ziemie przyszłego państwa Narodu Palestyńskiego zostały JEDNOZNACZNIE OKREŚLONE I ZAZNACZONE NA MAPACH!!! Konflikt zniknie panie G.ErdAN JAK iSRAEL WYNIESIE SIE DO GRANIC Z 1948 R I POZOSTAWI ZAGRABIONE ZIEMIE Narodowi Palestyńskiemu. Poza tym co to za kraj w którym przestępca z trzema postawionymi zarzutami Prokuratora jest premierem ? Tak panem Netanjahu i samym Israel zajmuje sie Trybunał Karny w Hadze i to są sprawy odrębne!! Przyjacielowi pana mordercy Putina panu B.Netanjahu żadne atomy nie pomogą , miliardy pomocy stałej z USA też nie bo Israel to państwo z dykty na kupie piachu i kamieni gdzie połowa mieszkańców importowanych z kacapowa nie ma gdzie mieszkać a kupno mieszkania graniczy z cudem. Tu nie pomogą rakiety , czołgi , satelity bo syjonistyczny Apartheid i ludobójstwo już przegrały na całym świecie czego dowodem są powszechne manifestacje przeciwko barbarzyństwu Israela.
PRAWDA2021.05.17 13:00
1012 rok - Cesarz Niemiecki Henryk II wypędza Żydów z Moguncji 1288 rok - Regent Królestwa Neapolu Robert d'Artois nakazuje wypędzenie Żydów z całych południowych Włoch 1290 rok - Król Anglii Edward I wydaje edykt o wygnaniu Żydów (wszystkich Żydów, w liczbie ok. 16 tys., załadowano na statki i odesłano na kontynent, dotarli tylko nieliczni, bo większość Anglicy najpierw obrabowali, a potem potopili) 1346 rok - wygnano Żydów z Bazylei w Szwajcarii 1360 rok - wygnano ich z Węgier 1394 rok - z Francji 1421 rok - z Austrii 1491 rok - wygnanie Żydów z Rawenny 1492 rok - Królowie Hiszpanii Izabela I Kastylijska i Ferdynand II Aragoński wydali edykt nakazujący wypędzenie Żydów z Królestwa Hiszpanii i wszystkich jej posiadłości 1493 rok - Król Sycylii Ferdynand II Aragoński wyrzuca Żydów ze swojego królestwa 1495-1503 Żydzi zostali wygnani z Litwy 1496 rok - Żydów wypędzono z Portugalii (edykt Króla Manuela I Szczęśliwego), również w tym samym roku Cesarz Rzymski Maksymilian I Habsburg wypędził Żydów ze wszystkich swoich dziedzicznych ziem 1510 rok - Żydzi zostają wygnani z Brandenburgii 1547 rok - Car "Wszech Rusi" Iwan Grozny odmawia Żydom prawa zamieszkania w Rosji, a nawet przejazdu przez swoje państwo! 1550 rok - Żydzi zostają wygnani z Genui 1571 rok - Republika Wenecka podejmuje decyzje o wygnaniu wszystkich Żydów z Wenecji i z wysp adriatyckich Kiedy w 1528 roku Niderlandy dostają się pod władzę Cesarza Rzymskiego Karola V Habsburga wszyscy Żydzi zostają wypędzeni 1590 rok - Król Hiszpanii Filip II nakazuje wyrzucenie Żydów z Lombardii... ...wszystkim wygnaniom Żydów towarzyszyły krwawe pogromy i powszechne prześladowanie... uciekali głównie do Polski, która sami nazwali "Paradisus Ludaeorum" (Żydowski Raj). W XVI wieku 3/4 wszystkich Żydów żyjących na świecie mieszkało w Polsce! Teraz doszło do tego, ze ich premier, Benjamin Netanjahu w przemówieniu wygłoszonym w dniu 14.02.br., na terenie Polski, w gmachu Muzeum Historii Żydów Polskich (wybudowanym przez Polaków kosztem 300 mln zł i utrzymywanym przez Polaków kosztem ponad 10 mln zł rocznie!), oskarża nas, czyli cały Naród Polski, o to ze współpracowaliśmy z nazistowskim reżimem w zabijaniu Żydów w ramach Holokaustu!
Od rana do nocy taki chuj Po11...chłopka2021.05.17 12:58
I jakikolwiek by nie był temat, wiadomość to on w kółko p i e r doli: pedofilia w KK, prezes, PIS, Rydzyk, .... pedofilia w KK, prezes, PIS, Rydzyk, ....pedofilia w KK, prezes, PIS, Rydzyk, ....pedofilia w KK, prezes, PIS, Rydzyk, .... Smoleńsk, Obajtek, Obajtek, Smolensk ... reportedly produkuje unikalne gówna na użytek Loży Polin.
katolik2021.05.17 12:51
Trwa ludobójstwo szczepionkowe Polaków dokonywane przez SSPIS
xyz1232021.05.17 13:03
a ty foliaczku IQ<90 (udowodnione naukowo na probie kilku tys. foliarzy) dalej te BYZYDURY i DEBILIZMY rozklejasz? Slabe to "ludobojstwo szczepionkowe" patrzac na wyniki ;))). Duzo lepiej POPiS-owa sluzba zdrowia nakosila Polakow :(((. No ale ok wiadomo foliowy plaski swiat BYZYDUR i DEBILIZMOW rzadzi sie swoimi prawami :))).
Ja, fick dich, du gieriges Arschloch.2021.05.17 13:08
Ich spreche kein Polnisch, bitte schreiben Sie diese in deutscher Sprache.
katolik2021.05.17 13:20
a ty znowu, xyz jak zygota,ha,ha
katolicka deratyzacja Polski2021.05.17 13:42
Pseudo-katolicy z Konfederacji walcza z Episkopatem i Papiezem,bo WOLA protestantyzm !
chłopka2021.05.17 12:51
Przedstawiciel Palestyny miał rację . Tak się dzieje w Izraelu . Moja rodzina tam była i to wszystko widziała . Palestyńczycy żyjący w Izraelu byli ciągle szykanowani , represjonowani , prowokowani prześmiewczymi drwinami . Jednym słowem ciągle upokarzani . Prowokowani byli również drobnymi aktami agresji .Traktowani byli jak ludzie najgorszego sortu . Aż nastąpiła kolejna kulminacja krzywd . No to Kaczyński musi popierać ten sort lepszy do którego ma wyraźną sympatię .
chłopka , Anonim , Solidarnościowiec2021.05.17 12:52
To zowżdy je jo . Hanyska .
Japa - sprostowanie2021.05.17 12:44
Mam PTAKA w mojej Japa i zapomniałem, że "Wcześniej Uchwała 447 ." to nie uchwała i NIE MA MOCY PRAWNEJ . A teraz jak chłopka będę miał PTAKA w mojej sraka , w mojej KAKA .
Japa2021.05.17 14:16
Pewno masz rację korektorze z bożej łaski . Przyznaje nie jestem napranym wiedzą . Jak Ty nie naprany kulturą . Pewnoś z tej reszty totalnych z nitrasowatą kulturą Albo może Ickiem lub Ryfką . .......
chłopka2021.05.17 12:31
Dobra . Znodła sie treść boch chciała se to poczytać . A pryndzyj toch pora razy wchodziyła i pusto , czysto kartka .
chłopka2021.05.17 12:36
Widza tu wpisy na pół godziny pryndzy niż jo wlazła do internetu to czamu jo ni miała tego artykułu ? Inne były a tego niy było ? Ciekawe czamu ?
Japa2021.05.17 12:29
Hmmmm ... USA opóżnia ..... . Wcześniej Uchwała 447 .Bazy USA we Polsce , to nie opieka USA dla Polski ( moje prywatne zdanie ).To dbanie o własne bezpieczeństwo. Bliżej do Rosji i Chin . To wszystko takie jakieś" jasnodziwne". Niema to jak dobry aliant . Dobry i pewny w razie potrzeby . Nie tak jak było w 39.
Anonim2021.05.17 17:18
kto ci na to pozwoli? mamy rakiety i sile na twoj polaczkowy lb.
skrzypek - Lesio Keller-Krawczyk2021.05.17 12:23
Mały i zakompleksiony żydek. Self-loathing kike Lesio Keller-Krawczyk marzył, aby zostać częścią amerykańskiego żydostwa, ale te WASP-u z INS-u powiedzieli mu: FUCK OFF, YOU FILTHY KIKE! - - - I do dzisiaj mały, już nieźle wysuszony self-loathing kike, Lesio Keller-Krawczyk ma głęboki uraz psychiczny. Nawet mu nie pomaga udawanie, że jest w USA, w Kanadzie, .... Bo dobrze wie, że to MONUMENTAL HORSESHIT! . . . Został mu uraz i marzenia o szerokim świecie.
NEOS com pl2021.05.17 12:22
...pejsata konfederacja ... zakala Polski ... wybrali sie do Putina na rozmowy https://www.youtube.com/watch?v=s3QNC8_wP4k
NEOS com pl2021.05.17 12:19
... pejsata masoneria ...zakaly ludzkosci ... pod trybunal do Hagi ... https://www.youtube.com/watch?v=W2s7DBom1Og
Skrzypek na dachu2021.05.17 12:14
Palestynczyk w Izraelu powinien miec te same prawa co Izraelczyk w Palestynie bo to semici .
Anonim2021.05.17 12:21
... no to by bylo ciekawe jak by palestyczycy tez mogli nosic bron ... nawet u nas w polin tylko pejsate moga ja nosic i urzywac ... polin kneset wydal tak ustawe ... goje najwyzej proce z masoneczek ...
rshy2021.05.17 12:09
No przecież żydki to "naród wybrany", nie wolno potępiać, itp.
Frondo, czy musicie pokazywać zdjęcia2021.05.17 12:05
tych dwóch bandytów ?
Skrzypek na dachu2021.05.17 12:18
Falszywy uzurpator kandydat Joe pedzio Biden to hologram na uslugach bezboznych globalistow i przegral wybory w Arizona Georgia Mitchigan Pensylvania ...............................
sołtys - Lesio Keller-Krawczyk2021.05.17 12:00
Mały i zakompleksiony żydek. Self-loathing kike Lesio Keller-Krawczyk marzył, aby zostać częścią amerykańskiego żydostwa, ale te WASP-u z INS-u powiedzieli mu: FUCK OFF, YOU FILTHY KIKE! - - - I do dzisiaj mały, już nieźle wysuszony self-loathing kike, Lesio Keller-Krawczyk ma głęboki uraz psychiczny. Nawet mu nie pomaga udawanie, że jest w USA, w Kanadzie, .... Bo dobrze wie, że to MONUMENTAL HORSESHIT! . . . Został mu uraz i marzenia o szerokim świecie.
sołtys2021.05.17 11:55
Żydostwo przejeło 100% kontrole nad USA
A kim jest ten "matis89"?2021.05.17 11:55
Pewnie o tym nie wiesz, że w USA jest tzw. Polski Narodowy Kościół Katolicki. . . . NIE ma nic wspólnego katolicyzmem! Jest to sekta staruchów i staruch podobna do jehowych, tylko jeszcze gorsza bo BEZ pieniędzy. . . . .Ten "Polski Narodowy Kościół Katolicki" jest już w stanie szczątkowym, ale ma swoich kilku fanatyków. Jak każda FANATYCZNA SEKTA oni "wiedzą wszystko najlepiej". . . . Mają swoich "księży" a nawet pewnie jeszcze "biskupów" którzy otrzymali swoje "świecenia" od jakiegoś "narodowego papieża" pijaka. . . . Jest żałosna grupka kretynów i kretynek - JAK KAŻDA SEKTA! . . . . W Polsce mają swoją filę, a jakże, i chyba 1000 "parafian", na całą Polskę.
c.d.2021.05.17 11:55
Kto pamięta Bolesława Piaseckiego? Działacz ONR-u, po wojnie na usługach NKWD - UB -SB, założyciel kolejnego "polskiego narodowego kościoła" pod nazwa "księża patrioci". Na usługach bolszewizmu oczywiście. "Księża patrioci" pewnie do dzisiaj gdzieś po kątach piją wódkę, może nawet z tymi z Loży Polin. . . . A Bolesław Piasecki? Zamordowali mu syna, za grzechy ojca. A kto? Żydzi nazwiskiem Szyja Szewc, Rodziewicz i chłopcy z SB Kossowski, Toruńczyk i Kostański którzy znaleźli schronienie .... w Izraelu.
katolicka deratyzacja Polski2021.05.17 13:45
Kosciol Narodowy w Polsce to agentura sowiecka.
YORK2021.05.17 11:55
Dobrze widac jak parchaty ogon merda juz nie psem, al wieloma psami.Tzw wielcy tego swiata zaslaniaja oczy, zatykaja uszy, by nie wiedziec o zbrodniach popelnianych w Palestynie ziemi swietej. WIECZNA HANBA DLA DECYDENTOW ZYDOWSKICH.
Maciej Piwowar2021.05.17 11:54
𝐀 𝐜𝐨 𝐬𝐢𝐞 𝐮 𝐧𝐚𝐬 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐣𝐞 𝐰 𝐤𝐨𝐥𝐜𝐡𝐨𝐳𝐢𝐞 𝐋𝐮𝐤𝐚𝐬𝐳𝐞𝐧𝐤𝐢?! 𝐋𝐞𝐤𝐚𝐫𝐳𝐞 𝐮𝐜𝐢𝐞𝐤𝐚𝐣𝐚 𝐝𝐨 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢 𝐢 𝐌𝐎𝐖𝐈𝐀 𝐉𝐀𝐊 𝐅𝐀𝐋𝐒𝐙𝐎𝐖𝐀𝐍𝐄 𝐒𝐀 𝐙𝐆𝐎𝐍𝐘 𝐧𝐚 𝐂𝐎𝐕𝐈𝐃 - 𝐓𝐘𝐒𝐈𝐀𝐂𝐄!
matis892021.05.17 11:50
Nadchodzi Antychryst, a wszytko to po to aby się ujawnił na Bliskim Wschodzie i miał na czym zaprowadzić fałszywy pokój. Jego czas się rozpoczął od kiedy Bergoglio wprowadził Ohydę Spustoszenia demona Pachamamę do KK. Kadencja szatanisty Bidena i Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika to czas ujawnienia się Antychrysta na Bliskim Wschodzie z jego fałszywym pokojem. Za fałszywy pokój całe lewactwo, massmedia, politycy, korporacje, lewakoateiści, gwiazdeczki będą wielbić Antychrysta. Po to sfałszowano wybory w USA i konklawe w Watykanie. U nas szatanistyczny PIS już teraz oficjalnie wspiera masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego Antychrysta do Znamienia Bestii oraz szatanistyczne aborcyjne szczepienie Antychrysta.
Tomek2021.05.17 11:49
Cały rzad USA to oprocz Bideta same żydy .Wyru chały Trumpa bo nie był tak spolegliwy
Maciej Piwowar2021.05.17 11:43
Ps: Zastanawia Mnie dlaczego MILCZY HEZBOLLAH ,Liban,Syria.Czyżby naciski Rosji ,Chin,wymogły na Iranie NEUTRALNOŚĆ?
Anonim2021.05.17 19:59
Z Syrii już wyszczelono 3 rakiety,Iran daje drony zabójców i 11 rakiet czy polciskow balistycznych,Chiny twierdzą, że dadzą support, Erdogan najwięcej walczy,chciał wysłać korpus międzynarodowy, ale chyba mu nie pozwoliły, a dzisiaj zaproponował, ażeby Jerozolimie nadać specjalny status międzynarodowy, hezbolah kilka dni temu powiedział,że nie będzie się wtrącać, nie wiem jak dzisiaj,ale z Libanu przez wysoki mur przechodzi coraz więcej islamistów na pomoc Palestynie,Biden kilka dni temu powiedział,że hamas zostanie zniszczony,dzisiaj jak podają media amerykańskie powiedział,że pomiędzy tymi krajami jest point Blanc,po polsku pusty punkt,
Maciej Piwowar2021.05.17 11:39
Od 1945 r ,około 85% tzw,,awantur Nienawiści ,to DZIEŁO USA. Czyli Zwalczanie Ideologi Komunistycznej,Muzułmańskiej ,Narodowej ,i BRAK PODPORZĄDKOWANIA się Woli USA.A co do Izraela ,to około ? % Banków to WŁASNOŚĆ IZRAELITÓW,Biznesu,ITD. I dlatego Izrael to Najwierniejszy Sojusznik USA. Są TYLKO 3-TRZY Kraje które mogą się przeciwstawić się USA,TO ROSJA ,CHINY ,IRAN, ( są Sojusznikami).