Interwencja Rosji na Białorusi tylko kwestią czasu? Putin sformował ,,rezerwę sił'' - zdjęcie
27.08.20, 14:00Fot. kremlin.ru, CC 4.0

Interwencja Rosji na Białorusi tylko kwestią czasu? Putin sformował ,,rezerwę sił''

9

Wygląda na to, że zaangażowanie się Rosji w sytuację na Białorusi jest już tylko kwestią czasu. Władimir Putin poinformował już o sformowaniu rezerwy, która może ruszyć jej z pomocą.

W rozmowie z telewizją państwową Rossija powiedział:

W Rosji sformowana została rezerwa spośród funkcjonariuszy organów ochrony prawa, która w razie konieczności może być wysłana na Białoruś”.

Dalej powiedział, że wspomniane siły nie zostaną wykorzystane dopóty, dopóki:

[…] elementy ekstremistyczne nie przekroczą granic i nie zaczną rozboju”.

Co konkretnie miał na myśli Putin? Jak wiemy z historii – po Rosji można się spodziewać absolutnie wszystkiego. Stwierdził także, że Rosji sytuacja na Białorusi nie jest obojętna, ale wobec panującej tam sytuacji:

[…] zachowuje się w sposób o wiele powściągliwszy niż inne kraje”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (9):

Łagodny2020.08.27 19:25
Cena jaką zapłaci Białoruś ,jest olbrzymia.Czyli bazy rosyjskich wojsk przy granicy Polsko --Białoruskiej ,Białorusko--Ukraińskiej. Oraz lotniska Wojskowe.ITD,czyli WASALSTWO Białorusi wobec Rosji.Koniec Snu o Wolnym Kraju Białoruś. Bo TYLKO IDIOTA może myśleć ,że Rosja oda Białoruś ,a powód podam dane Mińsk-- Moskwa 760 km,Warszawa--Moskwa 1690 km.
Jarosław Karłowaty2020.08.28 9:35
co ty cymbale pisowski wypisujesz, bazy wojskowe Rosji na Białorusi są tam od rozpadu ZSRR, ten sen to co? likwidacja fabryki traktorów jak w Polsce, przejęcie banków, przejęcie elektrowni atomowej, przejęcie fabryki największych ciężarówek na świecie, likwidacja przemysłu, przekształcenie ich w montownie zachodnich koncernów, wprowadzenie tęczowego łajna i bezrobocia, typowe pisowskie niewolnicze marzenia, solidaruchy zniszczyły Polskę , doprowadzili do tragedii na Ukrainie (to dzięki solidaruchom i jankesom Ukraina nie ma Ługańska, Doniecka i Krymu)
Wygląda na to,2020.08.27 16:47
że zaangażowanie się Rosji w sytuację na Białorusi jest już tylko kwestią czasu. Władimir Putin poinformował już o sformowaniu rezerwy, która może ruszyć jej z pomocą. W rozmowie z telewizją państwową Rossija powiedział: „W Rosji sformowana została rezerwa spośród funkcjonariuszy organów ochrony prawa, która w razie konieczności może być wysłana na Białoruś”. Dalej powiedział, że wspomniane siły nie zostaną wykorzystane dopóty, dopóki: „[…] elementy ekstremistyczne nie przekroczą granic i nie zaczną rozboju”. Co konkretnie miał na myśli Putin? Jak wiemy z historii – po Rosji można się spodziewać absolutnie wszystkiego. Stwierdził także, że Rosji sytuacja na Białorusi nie jest obojętna, ale wobec panującej tam sytuacji: „[…] zachowuje się w sposób o wiele powściągliwszy niż inne kraje”.
Szybka Randka2020.08.27 16:26
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Anonim2020.08.27 16:10
Podejrzewam, że Łukaszenko wcale tej pomocy nie chce, jeżeli tylko pojawi się alternatywne wyjście, to z niego skorzysta.
Precz z 🌈 zarazą!2020.08.27 14:18
KIEDY KTOŚ WRESZCIE UCISZY RAZ NA ZAWSZE TEGO IDIOTĘ "katolicka kretynizacja polski 🇵🇱"?! DLACZEGO FRONDA NIE MA ADMINISTRATORA I POZWALA MU PLUĆ NA POLSKĘ, KOŚCIÓŁ ORAZ WSZYSTKO TO, CO DLA POLAKÓW ŚWIĘTE I CENNE? PORA NAMIERZYĆ TEGO WREDNEGO DRANIA I DAĆ MU W TEN GŁUPI RYJ, ŻEBY SIĘ KOPYTAMI NAKRYŁ!
katolik2020.08.27 14:17
Polska się doigra, z ręką w nocniku.
Kato-prawak2020.08.27 14:20
Aleś wymyślił! Rzuć parę szczegółów. Kiedy i jak się doigra?
katolik2020.08.27 14:25
w bardzo prosty sposób, wystarczy prowokacja, która nie będzie miała nic wspólnego z faktycznym działaniem Polski. Słowa Putina już są uprzedzeniem i usprawiedliwieniem faktów. ALE... wtedy jakoś świat przestanie nagle widzieć i czuć i lawinowo stwierdzać wypuszczoną przez masonów zarazę !