Handel żywym towarem i burdele były domeną polskich Żydów - zdjęcie
05.09.21, 12:46fot. pxhere.com/flickr.com

Handel żywym towarem i burdele były domeną polskich Żydów

111

- Pod koniec XIX w. ok. 700-tysięczna Warszawa stała się wschodnioeuropejską stolicą prostytucji. Kwitły zarówno duże domy publiczne, jak i te zorganizowane w prywatnych mieszkaniach. Większych przybytków było przeszło 40. W latach 80. XIX liczba zarejestrowanych prostytutek wynosiła przeszło 1 400. W rzeczywistości ich liczba była z pewnością większa – czytamy na portalu warszawa.naszemiasto.pl.

W maju 1905 roku doszło do pogromu alfonsów i prostytutek, a sprawcami tych ataków – jak pisze portal - byli głównie robotnicy żydowscy. Całe bandy wpadały do domów publicznych i demolowały je, bijąc przy tym brutalnie sutenerów oraz prostytutki, często nawet do nieprzytomności. Czasem nawet ich zabijano.

Ulice zachodniej i północnej Warszawy 24 maja 1905 r. „zostały opanowane przez gromady wyrostków i robotników, wśród których dominowali Żydzi” - czytamy. Bandy, które były uzbrojone głównie w kije, pałki i noże systematycznie demolowały domy publiczne, miejsca schadzek i knajpy, gdzie mieli zwyczaj przesiadywać sutenerzy.

- Na ulicznym bruku pierze, z rozprutych poduszek i kołder, mieszały się z krwią ciężko pobitych alfonsów i prostytutek – czytamy.

Portal opisuje jedno z takich zajść, o którym można przeczytać w linku załączonym pod tekstem. Dotyczy to młodego chłopaka, któremu zadano 21 ran. Miał też podcięte gardło. Do wezwanego do niego lekarza podeszła grupka starszych izraelitów i rzekła: „Na próżno pan doktór się trudzi, my go musimy jeszcze dziś zabić”.

Innym przykładem jest ten, kiedy na Starym Mieście kilkudziesięciu robotników zatłukło na śmierć trzech alfonsów, a trzech ciężko raniło.

Ataki były tak zmasowane, że karetki nie były w stanie nadążyć ze zwożeniem ciężko rannych mężczyzn i kobiet do szpitali, które były tak przepełnione, że rannych układano na podłodze.

W chwili gdy lekarz zbliżył się do niej, zachwiała się na nogach - na ustach jej ukazał się kał. Natychmiast zabrano się do badania - okazało się, że miała literalnie pokrajane wnętrzności, które po zdjęciu gorsetu przedstawiały krwawą, cuchnącą kałem masę – tak opisał inną sytuację „Kurjer Poranny”, dodając, że ciężko rannej kobiety nie udało się uratować i była ona jedną z kilkunastu ofiar „tzw. pogromu alfonsów, który przetoczył się przez przez Warszawę w dniach 24-26 maja 1905 r.”.

Jak dowiadujemy się z tekstu, „Handel żywym towarem i kontrola rynku usług seksualnych stanowiła domenę polskich Żydów. Był to jeden z najbardziej wstydliwych problemów tej społeczności. Ich gangi operowały na całym świecie”.

- Przy użyciu podstępów i przemocy „eksportowały” one kobiety, głównie Żydówki, do domów publicznych takich zamorskich metropolii jak Sao Paulo, Buenos Aires czy Nowy Jork. W Warszawie ich sutenerskie mafie opanowały większość przybytków rozpusty. W 1889 r. żydowskie „madame” prowadziły aż 75 proc. z nich. Natomiast wśród prostytutek zdecydowanie dominowały Polki wyznania katolickiego (72,7 proc.) - pisze Wojciech Rodak na łamach portalu warszawa.naszemiasto.pl.

Jak pisze autor, w czasie zamieszek ogółem zniszczono aż 150 domów schadzek a ocalało jedynie „30 lupanarów, które znajdowały się pod ciągłą ochroną policji”. W efekcie „policja aresztowała 65 sutenerów i handlarzy żywym towarem, a także 29 prostytutek. Wiele osób odniosły ciężkie rany, a kilkanaście zmarło. Straty materiale szacowano na ok. 200 tys. rubli” – czytamy.

Cały artykuł można przeczytać TUTAJ

 

mp/warszawa.naszemiasto.pl

Komentarze (111):

Madar2021.11.3 0:45
Podsumowując. Żydzi sami zniszczyli swoje burdele. Logika aż szczypie w oczy.
AAAtomek2021.09.6 11:30
Dzień bez antysemityzmu na katoprawicowych polskich witrynach jest dniem straconym.
Marta G. MD2021.09.7 22:36
No cóż w TVN, GW, Onecie, RP, dzienniku.pl dzień bez plucia, i innych takich czynności na Polskę, Polaków i katolicyzm jest niemożliwy. Bluzgi, które są tam ciągle obecnie sprawiają wrażenie czynności obsesyjno-kompulsywnych.
zorro2021.09.6 10:47
A kto z burdeli korzystał?
.2021.09.6 16:48
Ofiary dzielenia przez boga na brzydkich i ładnych i pazerności ładnych kobiet - pazerności na bycie pożądaną.
Marek2021.09.6 8:52
To teraz biedni, bohaterscy Polacy musza sami prowadzić burdele?
Anonim2021.09.6 7:51
Bezprawie zwalczane bezprawiem, i tak bez końca.
Grunwald2021.09.6 7:25
Towarzysz Moczar jest z was dumny. Proszę czekać na nowe rozkazy.
Ryzykowałbyś dla nich swoje życie, rodziny?2021.09.6 3:28
Żyd w Polsce to nie ma się czym pochwalić. Przed wojną miał kilku poetów i jakiś tam bajkopisarzy, ale to wszystko na skalę co najwyżej wojewódzką. Noblista Isaac Singer słowa po polsku nie napisał. Pod zaborami Żyd/żyd w obu przypadkach był nikim innym jak tylko parchem na usługach zaborcy. Związał się Żyd z bolszewikami i chciał wraz z nimi zniszczyć Polskę. Polska międzywojenna dała Żydom/żydom wszelkie prawa; mieli swoje teatry, kina, gazety, posłów, ale do wojska, do obrony się nie garnęli. Zaledwie 10% z nich mówiło w domu i poza po polsku, aż 60% ani be, ani me. Znowu przyszli bolszewicy gorąco witani przez Żydów/żydów. W okresie międzywojennym stworzyli czarny rynek tym samym sabotując Polskę gospodarczo. Per capita, najwięcej było Żydów/żydów kryminalistów. Więc Żyd nie ma się czym pochwalić, chyba tylko strzelaniną na rogu Nalewek zwaną szumnie "powstaniem". - - - . I tylko pomyśl rodaku-etniczny Polaku, co było gdyby wojny nie było. Czy otworzyłbyś drzwi Po 11... , AAAtomek, kretynizacja? Ryzykowałbyś dla nich swoje życie, rodziny i sąsiadów?
AAAtomek2021.09.6 11:29
Z takimi nazistami jak ty i twoi koledzy moi dziadkowie rozprawiali się za pomocą granatów, karabinów i wszelkiej dostępnej innej broni.
Po 11 ... tanaka shitshow i jego "teksty"2021.09.6 3:27
Żyd wyśmiewa wkład Polski w historie Europy i świata. Wyśmiewa Sobieskiego, wyśmiewa Polaków w Bitwie o Anglię, wyśmiewa bohaterstwo żołnierza. Taki Lewandowski to najlepszy piłkarz, ale nie polski, Polacy na "zachodzie" to tylko na "zmywaku". Co więc Żyd robi? Einstein to Żyd a nie Niemiec, ale już Lewandowski to nie Polak, tylko "tyra u bauera". Amerykanin ma Nobla, ale dla Żyda to nie Amerykanin, to Żyd. . . . . . Co robią nastoletnie żydówki w USA? Operacja plastyczna nosa żydowskiego. Żyd w USA jest dumny, że jest Żydem, ale do czasu. Wystarczy, że mu/jej powiesz, że WYGLĄDA jak Żyd.
Nie oczekuj od takich NIC dobrego.2021.09.6 3:25
W ostatnim tysiącleciu Polska, będąc murem broniącym Europę przed hordami azjatyckimi, przyjęła do siebie miliony, ze wszystkich stron świata, różnego typu uchodźców (Bracia Czescy, Quakers - najwięcej na świecie, żydów), Najjaśniejsza Rzeczpospolita była taką USA wieków średnich. Włosi się polonizowali, Niemcy się polonizowali, Szkoci się polonizowali, Czesi, z Rusi, Litwy, Skandynawii, itd. Dla odmiany Polacy się germanizowali, rusyfikowali, amerykanizowali, tzn. stawali się Francuzami, Anglikami z jakimś tam polskim pochodzeniem. Normalna kolej rzeczy. Ale z jednym wyjątkiem - Żydów. Żyd się nie polonizował, Żyd co najwyżej i to w znikomym procencie się ASYMILOWAŁ. A to jest fundamentalna różnica. Pamiętaj, że NIE MA w polskiej historii spolonizowanego Żyda/żyda, było bardzo mało "zasymilowanych". Nie oczekuj od takich NIC dobrego, jedynie oszczerstwa.
notka bene2021.09.5 21:31
Kto sprowadzał niewolników do Ameryki? To rodzina DeWolf - największa rodzina handlująca niewolnikami w historii USA. Matthew Nolan: "Jeśli aukcja niewolników przypadała na żydowskie święto, to była wtedy odkładana z powodu braku kupujących i sprzedających." I to nie tak zwani "biali supremacjoniści" demaskują żydowską dominację w handlu niewolnikami, a czarni intelektualiści i uczeni jak profesor Tony Martin - "The Slave Trades", czy Marcus Garvey - "The African Slave Trade" (Handel niewolnikami w Afryce). Mentalność handlarzy niewolnikami przydała się niektórym w bankowości. Barclays bank kupił Martins bank w 1968 roku. Ale w 1883 r. Martins kupił również odnoszący sukcesy Heywood's Bank of Liverpool, założony przez handlarzy niewolników, Arthura i Benjamina Heywoodów. Benjamin i Arthur Heywood byli kupcami w Liverpoolu, którzy posiadali wiele statków do transportu niewolników i czerpali ogromne zyski z "handlu afrykańskiego". Według historyka Davida Richardsona, rodzina Heywood zainwestowała w nie mniej niż 133 rejsy statków niewolniczych między 1745 a 1789 rokiem. Barclays sam finansował część handlu niewolnikami w Indiach Zachodnich. Heywood Bank przekształcił się w Martins Bank, który później został włączony do Barclays. Drogą mutacji, transformacji i nowej orientacji, ale zawsze za zapachem mamony, aż po obecne wpływy i znaczenie w świecie. Nie orzą, nie sieją, a żrą i się śmieją.
Tylko PO PRAWDZIWIE POLSKIE,2021.09.5 21:24
Jakich POLSKICH ŻYDÓW???. . Tym PROCEDEREM BURDELOWYM zajmowali się CHACHŁACKIE SOWIECKIE ŻYDOSTWO. Prawdziwi POLSCY ŻYDZI właśnie walczyli z CHACHŁACKIMI ZYDAMI SUTENERAMI. POLSCY ŻYDZI nigdy nie byli SUTERENAMI. Polscy Żydzi byli gotowi oddać swoje życie za POLSKĘ swoja OJCZYZNĘ. POWTÓRZĘ. Prawdziwymi POLSKIMI ŻYDAMI są Ci Polacy- Żydzi, którzy są w stanie ODDAĆ ŻYCIE za SWOJĄ i NASZĄ OJCZYZNĘ. To są Ci PRAWDZIWI POLSCY ŻYDZI którzy pytają, „POLSKO, CO MAM DLA CIEBIE ZROBIĆ”, jak trzeba to nawet „ODDAMY ŻYCIE w TWEJ OBRONIE”. Do POLSKICH ŻYDÓW nie zaliczymy innych LIPNYCH NIBY POLSKICH ŻYDÓW, także NACHODŹCÓW na CZOŁGACH SOWIECKICH, którzy przybyli w 1944 roku POZAMINIAJĄC swoje CHACHŁACKIE NAZWISKA na POLSKOBRZMIACE, którzy w UB i SĄDACH MORDOWALI PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW. Choćby taki SZECHTER, brat ADAMA SZECHTERA. MORDERCY i SUTENERZY nie są POLSKIMI ŻYDAMI. . PRAWDZIWI POLACY, POLSCY ŻYDZI, często to wzór PATRIOTYZMU POLSKIEGO, dla wielu obywateli mieszkających na POLSKIEJ ZIEMI. PRAWDZIWY POLAK - POLSKI ŻYD nigdy nie powie "POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ", jak to rzekł WNUCZEK NIEMIECKIEGO WERMACHTOWCA, nijaki TRUSK, PRAWDZIWY POLAK POLSKI ŻYD odda SWOJE ZYCIE za SWOJA OJCZYZNĘ POLSKĘ, nie za żadne POLIN, jakieś CHCHŁACKIE OKREŚLENIE NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ, za POLSKĘ.
Skrzypek na dachu2021.09.5 21:05
Pan Jezus przypomina nam ze czlowieka sie poznaje po czynach , dlatego trzeba odrozniac poboznych uczciwych wyznawcow Mojrzeszowskiej wiary od bezboznych alfonsow sutenerow stolzmanow tfuskow i kalkensztajnow .
anonim2021.09.5 21:13
Brawo , bardzo komentarz .
kpt wach2021.09.5 20:36
Gorsi są Niemcy polskojęzyczni i ścierwa lutrańskie
Oficiall JPII pedophille Psyho Hooligans 😍2021.09.5 20:29
A co się dzieje u moich żydków, tych z pejsami do jaj? Do których ani policja, ani nikt spoza nie ma wstępu. Zapytaj o to rabina Haskel Lookstein. https://www.chabad.org/library/article_cdo/aid/948557/jewish/Responding-to-Child-Predators-in-the-Jewish-Community.htm
Oficiall JPII pedophille Psyho Hooligans 😍2021.09.5 20:25
Tak, warto pamiętać o domenie polskich duchownych, o pedofilii.
Styki2021.09.5 20:20
Wschodioeuropejska stolica prostytucji, to tak jak Sodoma. Dziwimy sie dlaczego Warszawa zostala zrownana z ziemia. Grzech 6 przykazania, o ktorym mowila MB w Fatimie albo ten sam grzech , o ktorym mowila Malczewska. Dzisiaj jest podobnie, tylko czekac jak gdzies w swiecie Bog cos zrowna z ziemia.Grzech 6 przykazania, grzech nieczystosci, to grzech ciezki po ,ktorym nie ma zbawienia.
6662021.09.6 16:51
Taki był właśnie przekaz do ludów pierwotnych planety -obecny dekalog został przekłamany na kilka sposobów
ceramik2021.09.5 20:13
Nie ma i nigdy, ale to nigdy ninie będzie polskiego żyda. żyd, to żyd, a Polak, to Polak.
zorro2021.09.6 10:49
matka Boska żyd, Jezus żyd, apostołowie żydzi z wyjątkiem celnika, Józef żyd. O rany...
Skrzypek, szkoda, że nie jesteś w Dachau!2021.09.5 20:07
Ale to nic straconego.
Marek2021.09.5 19:27
Jakby tego było mało to karczmy gdzie chłopi upijali się i zostawiali resztki swoich pieniędzy na wódkę prowadzili Żydzi. Co prawda nikt tych chłopów nie zmuszał do chlania wódy ale Żydzi bardzo ułatwili dostęp do wódki tak, że w praktyce wódka była najłatwiej dostępnym towarem. Skutek był opłakany jak w przypadku burdeli. Zamiast nienawidzić Żydów módlmy się za nich.
Anonim2021.09.5 20:28
Oj Marku, Marku opowiadasz bzdury. Żydzi byli pośrednikami, sprzedawali wódkę, którą wyprodukowała polska szlachta w swoich majątkach, gdzie mieściły się gorzelnie. Proceder ten polegał na tym, że przywilej propinacyjny , czyli możliwość zysku ze sprzedaży i produkcji alkoholu posiadali jedynie ziemianie, właściciele majątków. Żyd przydawał się do tego, że jako karczmarz, był otrzaskany z handlem tj. obrotem towarowo-pieniężnym, był w przeciwieństwie do polskiego chłopa piśmienny i pan na majątku mógł z nim prowadzić interes. Żyd odprowadzał zysk z wyszynku wódki panu, według umowy jaką uprzednio zawarli. Więc rusz swoją biedną głową o Marku i pomyśl kto był siłą sprawczą odpowiedzialną za rozpijanie polskiego ludu, kto ciągnął z tego największe zyski, ajent czy właściciel gorzelni i korzystający z przywilejów pan na włościach.
Jezus2021.09.5 19:25
Dlatego trzeba kościół katolicki wyeliminować z życia publicznego, każdy fanatyzm religijny prowadzi do tragedii, domy publiczne to interes jak każdy inny zwykła usługa. Katolickim bezpłciowym eunuchom nikt do burdelu chodzić nie każe
Anonim2021.09.5 19:03
Teza sutenerzy, antyteza żydowscy robotnicy mordujący żydowskich sutenerów, to chyba taki schemat plemienny?
Skrzypek na dachu2021.09.5 18:33
Pobozne uczciwe Chasydzi Lubawiczer na wschodzie handlowali zbozem w malych miasteczkach i prowadzili spokojne rodzinne zycie Mojzeszowskiej wiary . Nic nie mieli wspolnego z bezboznymi kozmopolitanami sutenerami i alfonsami Stolzmanami Urbanami Kalkensteinami bo to socjalisci bundysci i frankisci bezbozne .
Skrzypek, szkoda, że nie jesteś w Dachau!2021.09.5 20:08
Ale to nic straconego.
Palestyna2021.09.5 17:38
Do dzisiaj nic się nie zmieniło
Ix Ypsilon2021.09.5 17:35
Pytanie związane z tytułem artykułu: jaka jest domena żydów dziś???
Anonim2021.09.5 17:14
"Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli" Taa ciekawe kiedy to Polacy byli w niewoli egipskiej. Katolicyzm to żydowska sekta która zniszczyła naszą polską kulturę.
Palestyna2021.09.5 17:40
Twoj pradziad wtedy żył gdzieś pod Moskwą
Skrzypek na dachu .2021.09.5 18:09
Chyba w Odesie .
Anonim2021.09.5 18:24
egipt,to przynajmniej była cywilizacja na poziomie, a nie jakieś towarzystwo łachmaniarskie w brudnych i przepoconych szmatach ,co sie 40 lat w kółko kreciło po pustyni na małym obszarze
Anonim2021.09.5 16:57
a jąkaty skur... chce abyśmy się za jego współplemieńców wstydzili
notka bene2021.09.5 16:20
Kiedy w Polsce było tylko kilka tysięcy Żydów, uzyskali oni przywileje od Bolesława Pobożnego w 1264 roku w Kaliszu. Przywileje te były w mocy przez następne 500 lat, do obalenia ich przez Sejm w 1764 roku, w czasie kryzysu gospodarczego spowodowanego wywozem przez Żydów kapitałów z Polski do Berlina. Wtedy w Rzeczypospolitej było prawie milion Żydów i dlatego uważa się, że Polska uratowała europejskich Żydów od wymarcia, ponieważ Żydzi byli od XIII wieku niszczeni i wypędzani ze wszystkich krajów zachodniego chrześcijaństwa. Żydzi finansowali pruską “Kultur Kampf” Bismarcka przeciwko Kościołowi katolickiemu jak i przeciw Polakom. Wtedy większość wpływowych Żydów w Niemczech przechodziła z judaizmu na luteranizm. Próby asymilacji Żydów nie powiodły się i wielu z nich zaczęło nawracać się na syjonizm. W 1914 roku z początkiem wojny syjoniści zainicjowali w Berlinie plan stworzenia Judeo-Polonii ze stolicą w Lublinie, gdzie wcześniej był sejmik żydowski znany jako Congressus Judaicus (1594-1764), jedyna tego rodzaju instytucja żydowska od Sanhedrynu w starożytności do Knesetu w dzisiejszym Izraelu. Na froncie we Francji w 1917 roku wojna stanęła na martwym punkcie. Niemcy wydały równoważnik 10 ton złota na program likwidacji frontu wschodniego za pomocą rewolucji bolszewickiej. W tym celu zwerbowali oni Lenina, wtedy zamieszkałego w Szwajcarii. Stało się to według planu Żyda, kochanka Róży Luksemburg, Aleksandra Helphand’a, który zmarł w 1924 roku jako najbogatszy człowiek w Berlinie. Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Nie oczekuj od takich NIC dobrego.2021.09.5 16:13
W ostatnim tysiącleciu Polska, będąc murem broniącym Europę przed hordami azjatyckimi, przyjęła do siebie miliony, ze wszystkich stron świata, różnego typu uchodźców (Bracia Czescy, Quakers - najwięcej na świecie, żydów), Najjaśniejsza Rzeczpospolita była taką USA wieków średnich. Włosi się polonizowali, Niemcy się polonizowali, Szkoci się polonizowali, Czesi, z Rusi, Litwy, Skandynawii, itd. Dla odmiany Polacy się germanizowali, rusyfikowali, amerykanizowali, tzn. stawali się Francuzami, Anglikami z jakimś tam polskim pochodzeniem. Normalna kolej rzeczy. Ale z jednym wyjątkiem - Żydów. Żyd się nie polonizował, Żyd co najwyżej i to w znikomym procencie się ASYMILOWAŁ. A to jest fundamentalna różnica. Pamiętaj, że NIE MA w polskiej historii spolonizowanego Żyda/żyda, było bardzo mało "zasymilowanych". Nie oczekuj od takich NIC dobrego, jedynie oszczerstwa.
Skrzypek, szkoda, że nie jesteś w Dachau!2021.09.5 16:11
Ale to nic straconego.
Skrzypek na dachu2021.09.5 16:09
Panie Redaktorze te zdjecie to nieporozumienie bo pobozne spokojne uczciwe kapeluszaki wschodnie z XVIII ego wieku to napewno nie to samo co alfonsy sutenerzy bezbozne socjalisci kozmopolitanskoliberalow XIXego wieku . To wlasnie ten zdemoralizowany marginez co odszedl od Mojrzeszowskiej wiary zajmowal sie handlem zywym towarem .
Skrzypek, szkoda, że nie jesteś w Dachau!2021.09.5 16:10
Ale to nic straconego.
Po 11 ... tanaka shitshow i jego "teksty"2021.09.5 15:08
Żyd wyśmiewa wkład Polski w historie Europy i świata. Wyśmiewa Sobieskiego, wyśmiewa Polaków w Bitwie o Anglię, wyśmiewa bohaterstwo żołnierza. Taki Lewandowski to najlepszy piłkarz, ale nie polski, Polacy na "zachodzie" to tylko na "zmywaku". Co więc Żyd robi? Einsteina to Żyda a nie Niemca, ale już Lewandowski to nie Polak, tylko "tyra u bauera". Amerykanin ma Nobla, ale dla Żyda to nie Amerykanin, to Żyd. . . . . . Co robią nastoletnie żydówki w USA? Operacja plastyczna nosa żydowskiego. Żyd w USA jest dumny, że jest Żydem, ale do czasu. Wystarczy, że mu/jej powiesz, że WYGLĄDA jak Żyd.
Ryzykowałbyś dla nich swoje życie, rodziny?2021.09.5 14:59
Żyd w Polsce to nie ma się czym pochwalić. Przed wojną miał kilku poetów i jakiś tam bajkopisarzy, ale to wszystko na skalę co najwyżej wojewódzką. Noblista Isaac Singer słowa po polsku nie napisał. Pod zaborami Żyd/żyd w obu przypadkach był nikim innym jak tylko parchem na usługach zaborcy. Związał się Żyd z bolszewikami i chciał wraz z nimi zniszczyć Polskę. Polska międzywojenna dała Żydom/żydom wszelkie prawa; mieli swoje teatry, kina, gazety, posłów, ale do wojska, do obrony się nie garnęli. Zaledwie 10% z nich mówiło w domu i poza po polsku, aż 60% ani be, ani me. Znowu przyszli bolszewicy gorąco witani przez Żydów/żydów. W okresie międzywojennym stworzyli czarny rynek tym samym sabotując Polskę gospodarczo. Per capita, najwięcej było Żydów/żydów kryminalistów. Więc Żyd nie ma się czym pochwalić, chyba tylko strzelaniną na rogu Nalewek zwaną szumnie "powstaniem". - - - . I tylko pomyśl rodaku-etniczny Polaku, co było gdyby wojny nie było. Czy otworzyłbyś drzwi Po 11... , AAAtomek, kretynizacja? Ryzykowałbyś dla nich swoje życie, rodziny i sąsiadów?
Marek W.2021.09.5 14:50
Po dojsciu Hitera do władzy i wprowadzeniu w 1935 Ustaw Norymberskich, chyba nie było to zamierzone, cała, liczna, bolszewicka agentura narodowości żydowskiej (członkami niemieckiej partii komunistycznej byli w 90% Żydzi - dlaczego, może ktoś wie) wyemigrowała do Anglii, Francji a w końcu do Stanów Zjednoczonych. Pracowali tam nadal gorliwie dla swoich Moskiewskich mocodawców. Np. Klaus Fuchs, Morris Cohen, inni. Szczególnym przypadkiem była Ethel Rosenberg, którą cechowała niemal zoologiczna nienawiść do Stanów Zjednoczonych, jej nowej ojczyzny. Zajęli katedry na uczelniach, opanowali kulturę, skolonizowali Hollywood. Stany Zjednoczone - nowa ziemia obiecana - nie były przygotowane na taki najazd - po prostu ratowano prześladowanych ludzi. Słowa, obrazy jeśli jest ich dużo drążą mózgi. W 1968 roku nastąpił przełom bo dojrzało tam nowe pokolenie. Skutki tego eksodusu widać w Stanach do dzisiaj bo jak jest tam teraz nie trzeba pisać.
Anonim2021.09.5 14:48
Czy dusza ma płeć ?
Po 11 ...2021.09.5 14:48
No i jak tu ich nie kochać? Zarabiali nawet na katolickim bzykaniu na boku. Gdyby nie wypadli z interesu przez tego narwanego pajaca z wąsikiem, to teraz pewnie w Polsce byłoby zagłębie kato-pedo-burdelików. Już widzę (oczami wyobraźni) np. taki w Toruniu. Piękny złocony, ale skromny, dom z szyldem: "Bałaganik u Mleczaja"
Jawny2021.09.5 15:22
Po takich informacjach o żenujących FAKTACH żydostwo - gdyby wiedziało czym jest honor - powinno siedzieć cicho. (Bo słowo "przepraszamy" to dla nich abstrakcja, więc na to nie liczę.) Ale gdzie tam! Dalej pyskują! Taka już ich wredna natura.
Po 11 ...2021.09.5 15:29
Po takich informacjach o żenujących FAKTACH katolicy - gdyby wiedzieli czym jest honor - powinni siedzieć cicho. No bo jak to wygląda? Nawet burdelików dla siebie nie potrafili zorganizować. Masowo chodzili do żydowskich. Tak, katolicy chodzili do żyda, bzykać żydówki. A najśmieszniejsze jest to, że mają pretensje do żydów o to, że sami tak się dali dymać :))
"Masowo chodzili do żydowskich."2021.09.5 15:59
I kilka danych proszę, linki, policyjne kroniki, itp., itd.
Jawny2021.09.5 16:03
Nie poda linków ani innych źródeł, bo ich nie ma. To jego żydowska wyobraźnia.
Po 11 ...2021.09.5 20:59
Poproszę o linki, dowodzące, że do polskich burdeli NIE chodzili polscy katolicy, tylko kosmici. Czekam.
Po 11 ...2021.09.6 0:06
I co? Nie podacie linków ani innych źródeł, bo ich nie ma? To tylko wasza katolicka wyobraźnia?
Polak2021.09.5 15:22
"No i jak tu ich nie kochać?" A kochaj ich sobie, to przecież pobratymcy.
Fidel2021.09.5 14:40
największym burdelem świata Kubą zarządzał z ramienia żydowskiej mafii żyd Lemański z Polski i wtedy na Kubę pielgrzymowało tysiące prawy obywateli USA
oficer LWP2021.09.5 14:38
jak trzeba potępić to polscy żydzi, jak trzeba wyłudzić pieniądze to już tylko żydzi
Przedwojenne statystyki policji polskiej2021.09.5 14:34
mówiły jasno, ze Żyd to kryminalista. I tak, Żydzi stanowili około 10% ogółu obywateli Rzeczpospolitej, ale popełniali 40%, słownie CZTERDZIEŚCI PROCENT przestępstw. Prostytucja i gangi to jedno, ale największą szkodę robił Polsce ich żydowski sabotaż gospodarczy. . . . . . . A dzisiaj w ich Izraelu, to przysłowiowa k urwa i złodziej!
Anonim2021.09.5 14:35
To coś jak katolicy dzisiaj, stanowią 20% populacji a popełniają 90% przestępstw. Przypadek, nie sądze.
dyzio2021.09.5 14:42
a te brakujące 80% to prawi polskojęzyczni żydzi z tobą na czele
Anonim2021.09.5 14:45
Nie, te 80% to Polacy w przeciwieństwie do was obywateli watykanu.
dyzio2021.09.5 17:29
katolicy to nie chrześcijanie? co za bełkot i stan patologii umysłowej
Anonim2021.09.5 18:30
Chrześcijaństwo nie istnieje od ponad 1700 lat geniuszu, zostali do nogi wymordowani przez rzymian, katolicyzm to natomiast religia państwowa rzymu ustanowiona przez cesarza Konstantyna.
cały obecny tzw polskie szołbyznes2021.09.5 14:21
doszły narkotyki i burdele LGTB
Anonim2021.09.5 14:29
Niewolnictwo to coś miłego bogu o czym świadczy 10 przykazań: "Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego. Nie będziesz pożądał żony bliźniego twego, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego." Tak w oryginale brzmiały 2 ostatnie z 10 przykazań zanim watykan je sobie zmienił bo tak.
ujawnić nazwiska żydowskich-polskich Weinsteinów2021.09.5 14:20
i Epsteinów
bogdanus2021.09.5 14:16
Pedofilia wpisana w żydowską kulturę Trzyletnia dziewczynka goja może być gwałcona przez Żyda” – Aboda Sarach 37a. - Żyd może gwałcić dziewczynę nie-Żydówkę, ale nie może ją poślubić” – Gad. Sachs. 2,2. - Żyd może gwałcić, oszukiwać i fałszywie przysięgać, ale musi to tak robić, aby jego czyny nie wyszły na jaw i aby Izrael przez to nie ucierpiał.” – Schulchan AR. Ch. Hamishapt 343. - Wy zwani jesteście ludźmi, lecz niewierni nie mogą być zwani ludźmi” i precyzuje, że wszystkie dzieci gojów są zwierzętami (Yebamoth 98a.) - Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim – ludzkie bydło) – (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a) - Nie-Żydów stworzono by służyli Żydom jako niewolnicy – (Midrasch Talpioth 225) zgodnie nauką „Tanji”, bóg stworzył świat wyłącznie dla Żydów: „Królestwo jego jest jedynie dla narodu Izraela … „ (hl. 41, str. 241 księgaa Tanja). - Hagigah 27a. stanowi, że żaden rabin nie może nigdy pójść do piekła. - Rabin debatuje z Bogiem i pokonuje Go. Bóg przyznaje, że rabin wygrał debatę. Baba Mezia 59b.
Portofino2021.09.5 14:31
Hitler miał zupełnie inne zdanie na ten temat i trochę pazurki im utemperował.
Anonim2021.09.5 14:31
Pedofilia jest wpisana w kulturę żydowską tak samo jak w katolicką czy muzułmańską, ten sam bóg różne sekty.
bogdanus2021.09.5 15:14
Myślenie nie jest twoją silną stroną, poczytaj Nowy Testament .
Anonim2021.09.5 17:06
Ty natomiast poczytaj stary testament i nowy, najlepiej tak jak ja w oryginale, a nie po 1700 latach edycji przez watykan.
Troch przesady z ta goscinnoscia dla zyda2021.09.5 14:11
1012 rok - Cesarz Niemiecki Henryk II wypędza Żydów z Moguncji 1288 rok - Regent Królestwa Neapolu Robert d'Artois nakazuje wypędzenie Żydów z całych południowych Włoch 1290 rok - Król Anglii Edward I wydaje edykt o wygnaniu Żydów (wszystkich Żydów, w liczbie ok. 16 tys., załadowano na statki i odesłano na kontynent, dotarli tylko nieliczni, bo większość Anglicy najpierw obrabowali, a potem potopili) 1346 rok - wygnano Żydów z Bazylei w Szwajcarii 1360 rok - wygnano ich z Węgier 1394 rok - z Francji 1421 rok - z Austrii 1491 rok - wygnanie Żydów z Rawenny 1492 rok - Królowie Hiszpanii Izabela I Kastylijska i Ferdynand II Aragoński wydali edykt nakazujący wypędzenie Żydów z Królestwa Hiszpanii i wszystkich jej posiadłości 1493 rok - Król Sycylii Ferdynand II Aragoński wyrzuca Żydów ze swojego królestwa 1495-1503 Żydzi zostali wygnani z Litwy 1496 rok - Żydów wypędzono z Portugalii (edykt Króla Manuela I Szczęśliwego), również w tym samym roku Cesarz Rzymski Maksymilian I Habsburg wypędził Żydów ze wszystkich swoich dziedzicznych ziem 1510 rok - Żydzi zostają wygnani z Brandenburgii 1547 rok - Car "Wszech Rusi" Iwan Grozny odmawia Żydom prawa zamieszkania w Rosji, a nawet przejazdu przez swoje państwo! 1550 rok - Żydzi zostają wygnani z Genui 1571 rok - Republika Wenecka podejmuje decyzje o wygnaniu wszystkich Żydów z Wenecji i z wysp adriatyckich Kiedy w 1528 roku Niderlandy dostają się pod władzę Cesarza Rzymskiego Karola V Habsburga wszyscy Żydzi zostają wypędzeni 1590 rok - Król Hiszpanii Filip II nakazuje wyrzucenie Żydów z Lombardii... ...wszystkim wygnaniom Żydów towarzyszyły krwawe pogromy i powszechne prześladowanie... uciekali głównie do Polski, która sami nazwali "Paradisus Ludaeorum" (Żydowski Raj). W XVI wieku 3/4 wszystkich Żydów żyjących na świecie mieszkało w Polsce! Teraz doszło do tego, ze ich premier, Benjamin Netanjahu w przemówieniu wygłoszonym w dniu 14.02.br., na terenie Polski, w gmachu Muzeum Historii Żydów Polskich (wybudowanym przez Polaków kosztem 300 mln zł i utrzymywanym przez Polaków kosztem ponad 10 mln zł rocznie!), oskarża nas, czyli cały Naród Polski, o to ze współpracowaliśmy z nazistowskim reżimem w zabijaniu Żydów w ramach Holokaustu!
bogdanus2021.09.5 14:18
Jaki tego powód, szerzenie demoralizacji wśród tamtejszych narodów.
Anonim2021.09.5 14:33
W izraelu mieszkają naziści, szkoda ich słuchać,
Anonim (ten prawdziwy, czyli żyd)2021.09.5 14:10
Informuję wszystkich durnych polaczków (=podludzi): Są tylko 2 (słownie: dwie) Zasady. Zasada 1. Mówienie otwarcie o żydowskich zbrodniach, przestępstwach, przekrętach to jest ANTYSEMITYZM, czyli największa możliwa zbrodnia. Zasada 2. W przypadku wątpliwości patrz Zasada 1.
cam2021.09.5 14:07
A kto do tych burdeli uczęszczał? A nie czasem świętojebliwi bigoci i hipokryci zasiadający w niedzielę w pierwszych ławkach w kościele?
opty2021.09.5 14:12
.......mówisz o sobie..... Szczerość....
cam2021.09.5 14:25
Nie, nie mówię o sobie, do kościółka nie uczęszczam, choć ochrzczony nie uważam się za katolika. Katolicka obłuda, hipokryzja i bigoteria mnie nie dotyczy.
Babka klozetowa2021.09.5 14:13
Klasyczny przykład żydowskiego odwracania kota (koszernego) ogonem. Dobrze, że tym razem litościwie nie wspomniałeś księży, którzy - tylko w twojej zboczonej wyobraźni - też byliby klientami żydowskich burdeli. Oj Anonim, jakiś ty głupi!...
cam2021.09.5 14:27
Odwracanie kota ogonem? A może katolicka obłuda? KIM BYLI klienci tych burdeli? Marsjanami?
Babka klozetowa2021.09.5 15:20
Czyli żydzi założyli sieć burdeli tylko po to, by dowieść nierządu Polaków i byś ty, po upływie wieku czasu, mógł to wykorzystać jako argument antypolski. Ciekawe rozumowanie.
Najlepszy przyklad żydowskiego zboka2021.09.5 13:58
Żyd zboczeniec z Gdańska szuka "miłości" . . . . . . . . . . . . Tu na Frondzie zboczeniec-pedofil pod pseudonimem "𝐑𝐄𝐁𝐄𝐋𝐈𝐀𝐍𝐓" złożył memu synowi (13-latek) następująca "propozycje", cyt. "Daj mi proszę swój numer telefonu to z chęcią zadzwonię i zaproszę cię np. na lody?" - - - - - - - - - - - - - - - Sprawa będzie miała dla tego zboczeńca, tak czy siak, poważne reperkusje!
Anonim2021.09.5 17:10
to ilu ty masz synów bo każdemu inny z postujących składał tą samą propozycje.
opty2021.09.5 13:49
... i teraz będzie; POlskie prostytutki, POlskie burdele, POlscy alfonsi .....żydowskiego POchodzenia. Kto zapłaci za straty w interesie?..... POLSKA????
fdf2021.09.5 13:47
To była zasadzka żydów na prawdziwych polaków.
Jawny2021.09.5 13:44
Po takich informacjach o żenujących FAKTACH żydostwo - gdyby wiedziało czym jest honor - powinno siedzieć cicho. (Bo słowo "przepraszamy" to dla nich abstrakcja, więc na to nie liczę.) Ale gdzie tam! Dalej pyskują! Taka już ich wredna natura.
rebeliant2021.09.5 13:44
To też są skutki właśnie przejmowania przez Żydów majątków Polaków po upadku powstania styczniowego. "Na próżno pan doktór..." - a było nie przyjmować Jahwickich "moja bardzo wielka wina", lecz walić w łeb przybyszów, bo jak widać złe zamiary mieli.
Jaka szkoda,2021.09.5 14:59
że cię wtedy nie posłuchali. Może masz tez jakąś radę dla Juliusza Cezara?
rebeliant2021.09.5 13:39
A to dlatego bo kościółek rozmiękczył serduszka tutejszych plemion.
Tresa2021.09.5 13:34
W Stanach mieli ksywę PLUSKWY.
KOSTEK2021.09.5 13:27
A może by tak potomkowie polskich, katolickich prostytutek zażądali odszkodowań za złe traktowanie i handel żywym towarem od potomków żydowskich alfonsów?
Anonim2021.09.5 13:21
Uderz w stół i od razu antysemickie bydło wybiło!
Zdegustowany perfidią2021.09.5 13:39
Nastrzelałeś sobie plusów "dumny" udawaczu Polaka i "myślisz", że tego nie widać?
Anonim2021.09.5 13:44
Nie szabesgoju, to tylko judeorealizm... dzisiaj nie ty decydujesz o tym czy ich lubisz czy nie, to sami zydzi wskazują na tych co wiedzą czym żyd śmierdzi, i tych nazywają antysemitami... zrozumiałeś coś pożyteczny idioto?
Grizzly2021.09.5 13:21
Domeną polskich duchownych jest pedofilia. Boże, jak te media nisko upadły...
Grizzly2021.09.5 14:21
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka! Won bydle!
Grizzly2021.09.5 15:04
Domeną rabinów jest pedofilia. Jahwe, jak te media nisko upadły...
Anonim2021.09.5 13:11
Pomyśleć że polskie frajerstwo ratowało żydostwo w czasie okupacji... czy ktoś przy zdrowych zmysłach daje żyć pchłom, czy innym kleszczom na psie czy kocie?!
A żeby jakoś "zacząć" po '892021.09.5 13:10
...to ukradli kasę z FOZZ i już mieli na polszmaty i tfułeny...
Portofino2021.09.5 13:09
Grzech żydofilstwa jest przyczyną naszych klęsk narodowych. Handel niewolnikami od wieków jest domeną żydów, wszystkich żydów nie tylko polskich.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.09.5 13:07
żydzi to ten naród od którego pochodzi królowa polski maryja a do jej żydowskiego bękarta modli się połowa polaków?
rzekłem2021.09.5 13:33
lepszy najgorszy żyd niż taki kretyn jak ty
Anonim2021.09.5 17:23
Koleś przecież facet napisał czystą prawdę, maryja była 12 letnią żydówką, jezs był żydem co z tego wg ciebie nie jest prawdą?
ALA2021.09.5 13:04
Zydzi prowadzili rowniez " bezpieczne kasy oszczednosci" i amber goldki chronione przez naczelnego ouszusta brukselskiego.
bogdanus2021.09.5 13:03
Boże broń nas od moralności żydowskiej
Zdrajca wyzwolonych córek.2021.09.5 13:47
Pierwsza część tekstu ta o robotnikach żydowskich pokazuje że byli bardzo moralni w przeciwieństwie do chrześcijan utrzymujących burdel miłosierdzia pokorą i strachem przed Jezusem,
bogdanus2021.09.5 14:10
Żydowska moralność wynika z kultury kultywowana przez setki lat. Izrael zajmuje się pedofilią wśród ortodoksyjnych Żydów -------------www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/263611,1,izrael-zajmuje-sie-pedofilia-wsrod-ortodoksyjnych-zydow.read
Anonim2021.09.5 17:25
moralność katolicka wywodzi się z moralności żydowskiej, takie fakty.
Anonim2021.09.5 13:00
doszła pornografia i pedofilstwo?
olo2021.09.5 12:59
Kto to powiedzial zmijowe plemie
Rumcajs2021.09.5 14:56
tylko JEZUS CHRYSTUS powiedział plemie żmijowe,i już wiecie dlaczego go żydzi zabili.
A teraz to jest niby inaczej?2021.09.5 12:56
No jest. Bo do swych "tradycyjnych" zajęć dodali jeszcze szmalcownictwo w czasie II WŚ (chociaż podobny proceder uprawiali w czasie zborów), zbrodnie na Polakach, złodziejską reprywatyzację, afery VAT-owskie i parę pomniejszych "oscylatorów...