GENIALNA modlitwa... na nowe życie!!! - zdjęcie
01.03.21, 21:22

GENIALNA modlitwa... na nowe życie!!!

6

Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. 
Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie,
proszę przebacz mi.

W Twoje Imię przebaczam wszystkim
cokolwiek uczynili przeciwko mnie.

Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł.

Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki.

Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię
jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.

Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij
na ciele, duszy i umyśle.

Przybądź Panie Jezu,
osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją
i napełnij Swoim Duchem Świętym.

Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam.

Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu.

Amen.

***

Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się.

O. Peter Mary Rookey OSM

mod

Komentarze (6):

Grizzly2021.03.2 10:13
Sprawdzona formuła, gwarancja sukcesu, piękny tekst.
Anonim, Po 11... i reszta bandy2021.03.2 8:54
Moje credo: Mój antypolonizm jest wrodzony i nieusuwalny. Szlag mnie trafia gdy słyszę Polska, a zwłaszcza Kościół. Bo Polska od początku swych dziejów była, nadal jest i zawsze będzie chrześcijańska. A tego nienawidzi mój pan – szatan. Moją metodą jest kłamstwo, krętactwo, bezczelność. Przykład tej metody: każdy ksiądz = pedofil, każdy żołnierz wyklęty = bandyta, każdy Polak = antysemita, każdy głosujący na PIS = faszysta itd. Pojęcie wstydu, honoru i prawdy jest mi z natury obce. W końcu jestem wiernym pachołkiem mego pana. Mam też broń specjalną - zarzut antysemityzmu. Stosuję ją bez wahania w przypadku każdej krytyki.
Henry2021.03.2 0:43
hmmm... Mickiewicz to raczej nie jest
Pokaż realshit Hertrich-Woleński,2021.03.1 21:47
że jakim jesteś żydowskim bohaterem a nie żydowskim gajowym. A może twoje pachole -ułomek z globalnego biura "Aliyah" transportu i obsługi parchów-szmondaków od Etiopii do Polinu? - - - Pisz o żydach w taki sposób w jaki piszesz o Polakach, katolikach o naszych obrządkach. Pośmiej się, wydrwij kazirodztwo wasze, kretyńską kabałę, tysiąc waszych "10 przykazań", idiotyczne zakazy, nakazy szabesowe, obrządki imbecyla z pejsami do ziemi, itp. itd. - - - - Nikt tak nie roznosi zarazy po świecie jak brudny żyd!
Po 11 ...2021.03.1 21:30
Genialna modlitwa? A niby jak to sprawdzono? To, że nam się podobają jakieś słowa, to wcale nie oznacza, że Bóg też tak myśli. A może Stwórca woli proste słowa płynące z serca, a nie deklamację napisanych przez kogoś obcego gładkich zdań?
Lefebvre2021.03.2 11:01
Gładkich zdań? Tylko tyle zauważyłeś? A sens tej modlitwy gdzieś ci umknął? Jeśli umiesz zachować sens tej modlitwy, to zbuduj własne, chropowate zdania