Francja: 200 tys. osób na protestach pko segragacji sanitarnej. Czy chcemy tego samego w Polsce? - zdjęcie
01.08.21, 08:36Fot. Sam Valadi, via: Wikipedia CC 2.0

Francja: 200 tys. osób na protestach pko segragacji sanitarnej. Czy chcemy tego samego w Polsce?

94

Przybierają na sile odbywające się we Francji demonstracje przeciwko wprowadzonej przez władze segregacji sanitarnej. Francuska policja szacuje, że w sobotę w całym kraju demonstrowało 200 tys. osób. To o 40 tys. więcej niż w ubiegłym weekend i dwukrotnie więcej niż w przeciągu ostatnich 14 dni.

Protestanci wyszli na ulice Paryża, Marsylii, Lyonu oraz wielu innych miast. Wykrzykiwali hasła przeciwko prezydentowi Emmanuelowi Macronowi. Krytykowano także media popierające wprowadzone we Francji przepisy - od sierpnia nad Sekwaną certyfikat szczepionkowy będzie niezbędny w celu wejścia do restauracji, centrum handlowego czy pociągu.

Demonstranci określają te rozwiązania mianem "terroru".

W piątek opublikowano ponadto sondaże, z których wynika, że protesty popiera 40 na 10 Francuzów.

Najbardziej napięta sytuacja miała miejsce w Paryżu, gdzie policja użyła wobec kilkuset osób pocisków z gazem łzawiącym i armatek wodnych. Aresztowano także kilka osób. W starciach rannych zostały 3 członków francuskich sił bezpieczeństwa. Do tłumienia protestów zmobilizowano aż 3 tys. policjantów i żandarmów.

Demonstrowano także na prowincji.

W mieście Rennes demonstrowało 2 900 osób wobec 2 200 ubiegłego tygodnia. „Jestem Żydem Macrona”, „zaszczepcie mnie przeciwko faszyzmowi i kapitalizmowi” czy „Kłamcy medialni! Chcemy prawdy” - brzmiały wznoszone przez manifestantów okrzyki.

Duże demonstracje, liczące po kilka tysięcy osób, odbyły się także w Montpellier i Nicei.

"Nie jestem ani królikiem doświadczalnym, ani kodem QR" - przeczytać można było na jednym z transparentów.

W Polsce trwa ponadto intensywna dyskusja nad wprowadzeniem rozwiązań, które doprowadzą do zwiększenia liczby zaszczepionych. Jako zwolennik rozwiązań francuskich zadeklarował się wicepremier Jarosław Gowin. Rząd z kolei konsekwentnie twierdzi, że takie rozwiązania nie są obecnie rozważane, zastrzegając, że decyzje podejmowane będą w zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej.

jkg/onet

Komentarze (94):

...honey2021.08.2 6:54
każdy normalny kraj nie powinien wprowadzać żadnych segregacji, co to ma nas za zwięrzęta - PRECZ PRECZ PRECZ ---- w Polsce wyjdzie więcej na ulice .....
Torchwood2021.08.2 6:29
To, że banda niedouczonych przygłupów protestuje, nie znaczy, że należy ich słuchać. Jakby protestowała banda płaskoziemców, to powinniśmy zakazać uczenia, że ziemia jest kulista?
katolicka deratyzacja Polski2021.08.2 1:02
A żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński, ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
Anonim2021.08.1 21:22
/stp/ No, dzięki takiemu zachowaniu się Francuzów musiałem kupić wielki zapas maseczek na kolejne kilka-kilkanaście lat przedłużonej pandemii! Łotry i dranie!!
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 21:49
Wymozdzona Konfederacja Rosyjska morduje Polakow i walczy z Kosclolem.
J*bac szczepionki...trucizna masonska2021.08.1 20:48
SZCZEPIONKA covid to dobrowolna EUTANAZJA....
katolicka dertatyzacja Polski2021.08.1 21:50
Konfederacja to ruskie swinie i mordercy Polakow.
............2021.08.2 6:56
VIVA ----- KONFEDERACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!
katolik2021.08.1 20:22
POLSCY KSIĘŻA PROBOSZCZOWIE, jak volksdojcze, jak wam nie wstyd przed Bogiem i ludzmi, że z ambon nawołujecie do szczepień i pozwalacie na tworzenie przy Domu Boga- działań samego szatana, morderstwa wiernych chemią genetyczną
katolik2021.08.1 20:14
ABP Gądecki kolaboruje z SSPIS nazisto- masonami i Ksieża tez, z ambon zachęcają do samobójstwa wiernych chemią genetyczną. Czyli jak Abp Gądecki zapisał się do partii nazistów SSPIS, to Księża zrobili to samo.
katolik2021.08.1 20:08
MĄDRY i OŚWIECONY DUCHEM ŚW. KSIADZ: ,,Antyszczepionkowym podejściem wyróżnił się między innymi proboszcz z parafii w Gromnikach. Ostatnio duchowny zabronił rozstawiania punktu szczepień pod jego kościołem.-- Ksiądz jako Ksiadz i jako facet ma odwagę moralną i przeciwstawił się nazizmowi, mordowaniu Polaków chemią, na co nie stac było Abp Gądeckiego. Wielu księży z ambon czyta ołoszenia zachecajace do dokonania samobójstwa. KSIĘZA bierzcie przykład z Proboszcza z w GROMNIKACH!!
Lucyfer2021.08.1 17:47
A co będzie jak się zaszczepisz? . . . . Podpiszesz cyrograf ze mną, LUCYFEREM, jak Twardowski. A ja Lucyfer się nazywam Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ! ------------
Agnieszka2021.08.1 16:19
Białoruś w dzisiejszych czasach zaczyna stawać się ostoją wolności i praw człowieka w Europie.
katolicka deratyzacja Polski.2021.08.1 21:51
Konfederacja Kabotynow to agentura lesbijek Putina i Putaszenki,katow Rosji i Bialorusi.
Człek2021.08.1 15:09
"Szczepionka" nie powstała aby ludzie zwalczyli Covid. To Covid powstał aby ludzie wzięli "szczepionkę".
Agnieszka2021.08.1 16:25
Niestety ale tylko durnie i dranie mogą jeszcze się łudzić, że o nasze zdrowie i życie w tych szczepieniach chodzi skoro blokowano i nadal lekceważy się leczenie a nawet badanie amantadyny czy innych lekarstw, które mogły wielu ludziom uratować życie, gdyby podano je na wczesnym etapie, gdy ludzie zostawali bez lekarstw, lekarzy, na witaminkach, czekając aż im się pogorszy. A teraz śmią mówić, że mamy robić na sobie eksperymenty "dla innych", gdy i zaszczepiony i niezaszczepiony zaraża się i zaraża innych
brawo2021.08.2 6:58
to jest stwierdzone powyżej TO JEST CAŁA PRAWDA
matis892021.08.1 14:22
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Alekz772021.08.1 13:13
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
cris2021.08.1 16:29
ale ty głupi jesteś
Lucyfer2021.08.1 13:11
A co będzie jak się zaszczepisz? . . . . Podpiszesz cyrograf ze mną, LUCYFEREM, jak Twardowski. A ja Lucyfer się nazywam Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ! ------------
Alekz772021.08.1 12:57
To nie są szczepionki !!! To jest konstrukt genetyczno-molekularno-chemiczny z elementami nanotechnologii lipidowej i komponentą magnetyczną (tlenek grafenu). Czyste GMO. Dopuszczone warunkowo na rok (EMA). Nigdy wcześniej nie stosowana. Nawet bydła się tym nie szczepi. Proszę przeczytać Charakterystykę Produktu Leczniczego ze zrozumieniem. Zakończenie prób klinicznych (III faza) za 2-3 lata. Wszystko przed tą datą jest eksperymentem medycznym, za który nikt nie odpowiada. Konstruowana w oparciu o wirusa , którego już dawno nie ma (Wuhan). Rzekomo skuteczna w 99 %. Ale jest to skuteczność względna (czysty chwyt marketingowy). Prawdziwa skuteczność (bezwzględna ) to 0,9 – 1,3 % (The Lancet). Czemu więc mają służyć te "szczepionki" ? Tego nie wiemy. Ale jedno wiemy na pewno. Na pewno nie służą walce z tzw. Covidem, raczej z ludżmi. Wszyscy członkowie tzw. Rady Medycznej (brak protokołów z obrad) są w konflikcie interesów, w tej czy innej formie biorą forsę od Big Farmy już od wielu lat. Ludzie całkowicie skompromitowani. David Rockefeller: „Najpierw zaszczepimy starych a potem zaszczepimy głupich”.
Ant2021.08.1 13:14
Zakończenie prób klinicznych nie będzie konieczne, bo eksperyment medyczny jest prowadzony na całych społeczeństwach.
matis892021.08.1 12:38
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Dzisiaj niedziela "katoliku"2021.08.1 13:08
a kościele byłeś ubecka spuścizno?
Anonim2021.08.1 12:17
PIS szykuje ceryfikaty sanitarne do lasu. PISiory nie chodza do lasu bo boją sie strugania wariata.. PISiory nie chodza do lasu bo drzewa im zaslaniaja dojscie... Jedyny las do jakiego PISiory pozwalaja pojsc to Las Vegas.. Grupa 0 jaką PIS ustalil dla szczepien to byly drzewa w lesie......... to chyba wszystko jest uraz do brzozy smolenskiej - najpierw byl Szyszko, pozniej Szumowski, PIS nie powiedzial jeszcze ostatniego slowa
Anonim2021.08.1 12:31
Co będzie jak PISowiec wejdzie na czubek drzewa? - Dwa czubki.
katolik2021.08.1 12:32
ha,ha
Skrzypek na dachu2021.08.1 12:07
PiS klamie bo tez szykuje nastepny Lockdown na Piatek 13ego Sierpnia 2021 aby wprowadzic przymusowe zastrzyki biotrucizny eksperymentalnej mRNA retrowirusowej nanotoksyny ktora niszczy odpornosc zdrowym ludziom .
Anonim2021.08.1 11:56
Dania rezygnuje z certyfikatow po tym jak zaszczepili 2 dawkami 100% grup ryzyka, 90% osob w srednim wieku oraz jedna dawką 75% mlodych. Polska wyraznie odstaje bo nawet wyborcy PIS ***** *** i ich zapewnienia. Dunczycy nigdy w szmacie na ryju na dworze sie nie dusili dlatego maja zaufanie do wladz.
Skrzypek na dachu2021.08.1 12:15
PiS udaje poboznych patriotow ale naprawde jest na uslugach bezboznych globalistow banksterow .
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 11:34
Putin,jak to ruski sadysta,podklada swinie swojemu przyjacielowi Macronowi.
1232021.08.1 11:57
kretyn
Twój pan święty Israel .2021.08.1 11:34
Powinno sie nie cackać z tym bydłem goji , niezaszczepionych poddać eutanazji i tyle !
Waswielu2021.08.1 11:45
debili
Kruk2021.08.1 11:58
do gazu pejsie
Anonim2021.08.1 11:00
Oj chcemy, i to jak :D Niech się to bydło pozakaża i pozdycha. ALLELUJA I DO PIACHU!
cwok2021.08.1 11:48
zdechniesz może pierwszy
Kolo2021.08.1 10:46
Tak chcemy, demonstracje antyrządowe to obywatelski obowiązek każdego katolika. Pogonić te masońskie pomioty szatana, które są u władzy czym prędzej.
katolicka dertatyzacja Polski2021.08.1 10:53
Konfederacja morduje katolikow i reprezentuje chasydzka moralnosc Talmudu. Kosciol Swiety ZAWSZE popieral nauke,medycyne naukowa i szczepionki,wbrew agentom rosyjsko-izrelskim i faszystowskiej antypolskiej HOLOCIE !
Hahhahah2021.08.1 10:42
Ale kto w Polsce wyjdzie na ulicę przeciw programowi PiS? Wyborcy PiS:)))) Bo to wyborcy PiS są teraz przeciwnikiem PiS :)))))
katolicka deratyzacja Polski.2021.08.1 10:54
Qurwy antykatolickie z Konfedercji Targowickiej WOLA ruble i szekle.
Człek2021.08.1 15:11
I dokładnie tak zaprzepaszczają szansę na jakąkolwiek wygraną w następnych wyborach.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 10:29
Agentury rosyjskie we Francji niszcza Europe,i morduja Franuzow.
Skrzypek na dachu2021.08.1 9:56
PiS klamie bo latem zadnej grypy ani wirusa nie ma . Plandemia to medialna sciema .
Anonim2021.08.1 9:57
a czy jest zima w Brazylii?
Skrzypek na dachu2021.08.1 10:03
W Australii tez nie ma zadnej grypy ale robia przymusowy Lockdown na podstawie 12 falszywych testow PCR .
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 10:32
Kabotyni BEZ MOZGU morduja Polakow ,bo im tak mowia zydowscy pijacy Szlachtowicz i Marcin Rola (Matka obywatelka Izraela) z potalu rosyjskiego WREALU.pl Konfederacja=Talmud =chasydzi
PłaskoMózgieAntyszczepienkowscy2021.08.1 9:51
Ludzi ogłupionych, tępych, zaślepionych cały świat na frondzie przyrypy jeszcze moerde se podcieraja że to w imie Boga jak krzyżacy mordowli w imię Matki Bożej aż przeszli na protestantyzm. Pora na Antychrysta coby krówska tępe wyciął i żeby jeszcze te 3.5 roku nie było skrócone żeby krówska do cna były wybite aby nikt nie przeżył na czele z Antychrystem
Detonator2021.08.1 9:53
Bełkotliwe ale barwne - strzelam, że jesteś już po piątym piwku?
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 10:34
Konfederacja to chasydzi,Talmud,ruble i szekle.
Anonim2021.08.1 9:50
Szczepionka chroni zaszczepionego w ogromnym stopniu. Wplyw na ograniczenie transmisji jest jednak taki sam jak skutecznosc szmat na ryju - jak wewnatrz lub na zewnatrz co wkrotce sie okaze. Na razie Izrael ocenil to na 40%. Wiara ma czynic cuda dlatego zmuszono WHO do rewizji pogladow na masek, a teraz sie wciska kit ze szczepionka znaczaco ograniczy transmisje. W imie tego zabobonu jeden komentator opowiadal sie za strzelaniem do nieszczepionych. Heh, juz kiedys pisalem ze przypomina mi fanatykow religijnych i nawet jest od nich lepszy bo zaburzen umyslowych nie chce chce leczyc przez modlitwe tylko nazywa zdrową orientacją
Skrzypek na dachu2021.08.1 9:59
To nie jest zadna szczepionka , bo to eksperymentalna biotoksyna mRNA retrowirusowa .
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 10:35
Rosjanie i Zydzi z Konfederacji podwazaja zaufanie do nauki i do Polski,zeby dokonac eksterminacji katolikow.
Anonim2021.08.1 9:46
Władza, choć wybrana w wyborach, która realizuje obce interesy, nie jest naszą władzą? Tak we Francji, jak i w Polsce?
katolik2021.08.1 9:49
władza, która zdradziła i władza nazistowska nie ma prawa być władzą i nie ma prawa być respektowana przez Obywateli, lud, który jest gnębiony i mordowany, bo taki uknuto plan mordu- ma święte prawo do obrony
...2021.08.1 9:51
Było napisane drugiego takiego jak Salomon już nie będzie. Czym charakteryzował się Salomon? - Tym, że Boga się słuchał i radził aby rządził sprawiedliwie. A czym się charakteryzują obecne rządy? - Tym, że wykonują polecenia diabła za pośrednictwem synagogi szatana. Bo to nie są żydzi ale Chazarzy! Dzicz stepowa, która systemem finansowym od wieków opanowywała świat i teraz świat siedzi po uszy w nocniku.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 10:36
Konfederacja Targowicka walczy o POWROT Komuny,i o okupacje rosyjska jak na Krymie.
katolik2021.08.1 9:38
Polacy-- zalewajcie Kościoły przez spowiedz i Eucharystię. Masoni upadną!! Abp Gądecki który wszedł w układ z mordercami Polaków, polegnie!!
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 10:37
Konfederacja Zydowska przeciwko Polsce i Kosciolowi Katolickiemu.
klik2021.08.1 9:29
"Gibraltar (99% zaszczepionej populacji) i Islandia (90-98% zaszczepionej populacji) Patrz MASYWNY Covid Spike" ... ... https://xa24ryf7ivxohiwvtwglbeofxq--humansarefree-com.translate.goog/2021/07/gibraltar-iceland-almost-entire-population-vaccinated-massive-covid-spike.html ... ... Oryginał: ... ... https://humansarefree.com/2021/07/gibraltar-iceland-almost-entire-population-vaccinated-massive-covid-spike.html
klik2021.08.1 9:30
"Statystyki pochodzące z kilku krajów pokazują, że zaszczepione osoby rozprzestrzeniają Covid-19, ponieważ dowody wskazują, że szczepionka w rzeczywistości powoduje warianty wirusowe i infekcje, jak przewidywali eksperci. Na Gibraltarze, półwyspie w Hiszpanii, prawie 99% populacji jest w pełni zaszczepionych – tak wynika z informacji dostarczonych przez Google. Pomimo wysokiego wskaźnika szczepień, liczba przypadków Covid wydaje się rosnąć, wzrastając o 2500 procent dziennie."
katolik2021.08.1 9:33
celem masonów jest własnie zakazenie jak największej liczby ludzkości na ziemi i ich uśmiercenie w czasie Ludzie jak nie obronią się, jak np Francuzi, to zdechną
klik2021.08.1 9:36
Wśród tych ekspertów, którzy mówili, że masowe "szczepienia" wywołają presję mutacyjną był np. Laureat Nagrody Nobla prof. Luc Montagnier.
klik2021.08.1 9:38
A np. dr Geert Vanden Bossche mówił o tym, że te "szczepienia" mogą doprowadzić do likwidacji ludzkości w ogóle
Anonim2021.08.1 9:44
"do likwidacji ludzkości w ogóle" - ta najbogatsza część, nie utylizuje sobie w oranizmach preparatów? ONI mają szansę?
katolik2021.08.1 9:45
straszne jest to, że osoby mówiace prawdę sa blokowane, czyli nauka przestała spełniać swoje przesłanie. W tym momencie, ludzkość ma ,,uprawnienie" do obrony wszystkimi sposobami przed mordem
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 10:49
Koabotyni z Konfederaxji Targowickiej sa oplacani przez Putina i przez Mossad.
katolicka deratyzacjka Polski2021.08.1 10:57
Wymozdzona holota z Konfederacji to POWROT Komuny i eksterminacja Narodu.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 10:59
Konfederacja to faszystowska antykatolicKa moralnosc partyjna i partyjna NAUKA. Agenci prowadza glupkow na smierc i do zdrady narodowej !
Detonator2021.08.1 9:27
Chcemy wolności - jak ktoś chce to niech sobie w żyłę i denaturat wstrzykuje ale kto nie chce to WARA! Kto się boi to się zaszczepił i jest bezpieczny (w jego mniemaniu) ale rząd podpisał cyrograf z synagogą szatana i będzie chciał mordować! Bo nie jest rząd polski ale chazarski.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 11:02
Talmudyczna KionfederacjaTargowcka morduje katolikow bez serca i bez sumienia !
titanic tonie!2021.08.1 9:27
W Polsce rzad PIS przymierza sie do certyfikatow sanitarnych na wyjscie do lasu. Bezwglednie zaszczepieni beda tez ci ktorym tworzono najsurowsze prawo czyli dzieci. Rada medyczna dyskutuje czy nalezy szczepic zarodki i rowery miejskie. By nie powtorzyla sie fala w warminsko-mazurskim, na Krupowkach szczepionki beda dosypywane do posypywarek piasku. Polska nie moze sobie pozwolic na roczny ubytek hospitalizacji 2 miliony. Trzeba wyplaszczyc do 3 milionow.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 11:05
Konfederacja to Putin i eksterminacja Narodu,a Kosciol oni chca wziasc na powroz i zrobic z niego ideologie panstwowa,wedlug tradycji rosyjskiej.
Olej2021.08.1 9:25
Zapędzili się planiści ludzkiego losu i życia aby mieć nad człowiekiem kontrolę.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 11:07
Totalitarna faszystowska antykatolicka Konfederacja ma w programie obalenie demokracji i wolnosc jak na Krymie !
Anonim2021.08.1 9:23
Brawo Francja! Wolność! Równość! Braterstwo! Francji będą się kłaniać narody Europy! Naprzód Francjo!
katolik2021.08.1 9:23
Brawo Francuzi! Polacy- jesteście ludzmi, ale możecie stać się bydłem billa, sorosa, szwaba, SSPIS nazistów i Abp Gądeckiego.
katolicka detatyzacja Polski2021.08.1 11:09
Konfederacja to Komuna pod przykryciem i wrog KOSCIOLA Swietego. Oni nawrt sa wrogami polskich powstan i Pilsudskiego !!!!
katolik2021.08.1 9:19
SSPIS i Abp Gądecki mordują Polaków chemią genetyczną. Polacy wstańcie z kolan! Wmówili wam, ze jesteście bydłem billa, sorosa i gatesa, zacznijcie myśleć, bo o bycie niemyślącym zwierzęciem chodzi masonom i Kościołowi w Polsce.
Prawdziwy Katolik2021.08.1 10:41
SSPO i fuhrer donald tusk mordują Polaków chemią genetyczną. Polacy wstańcie z kolan! Wmówili wam, ze jesteście bydłem billa, sorosa i gatesa, zacznijcie myśleć, bo o bycie niemyślącym zwierzęciem chodzi masonom i LGBT w Polsce.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 11:11
~Glosujcie na Korwina bedziecie mieli Putina ! KonfederacjaTargowicka to KOMUNA i eksterminacja Polakow
klik2021.08.1 9:19
"CDC publikuje badanie pokazujące 3/4 przypadków Delta wśród zaszczepionych" ... ... https://xa24ryf7ivxohiwvtwglbeofxq--humansarefree-com.translate.goog/2021/07/cdc-releases-study-showing-3-4-delta-cases-are-among-the-vaccinated.html ... ... Oryginał: ... ... https://humansarefree.com/2021/07/cdc-releases-study-showing-3-4-delta-cases-are-among-the-vaccinated.html
klik2021.08.1 9:19
"CDC opublikowało te dowody w piątek. W badaniu 469 przypadków Covid-19, które wybuchły w kurorcie Cape Cod w stanie Massachusetts na początku tego miesiąca, 74% wystąpiło u „w pełni zaszczepionych osób”. Czterech z pięciu hospitalizowanych pacjentów było w pełni zaszczepionych, a zaszczepieni średnio ukończyli dwie rundy dawek tylko 86 dni przed zakażeniem. (…)"
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 11:12
Kabotyni z Konfederacji oglupiaja i rusyfikuja bo nienawidza Polski.
Alekz772021.08.1 9:15
To nie są szczepionki !!! To jest konstrukt genetyczno-molekularno-chemiczny z elementami nanotechnologii lipidowej i komponentą magnetyczną (tlenek grafenu). Czyste GMO. Dopuszczone warunkowo na rok (EMA). Nigdy wcześniej nie stosowana. Nawet bydła się tym nie szczepi. Proszę przeczytać Charakterystykę Produktu Leczniczego ze zrozumieniem. Zakończenie prób klinicznych (III faza) za 2-3 lata. Wszystko przed tą datą jest eksperymentem medycznym, za który nikt nie odpowiada. Konstruowana w oparciu o wirusa , którego już dawno nie ma (Wuhan). Rzekomo skuteczna w 99 %. Ale jest to skuteczność względna (czysty chwyt marketingowy). Prawdziwa skuteczność (bezwzględna ) to 0,9 – 1,3 % (The Lancet). Czemu więc mają służyć te "szczepionki" ? Tego nie wiemy. Ale jedno wiemy na pewno. Na pewno nie służą walce z tzw. Covidem, raczej z ludżmi. Wszyscy członkowie tzw. Rady Medycznej (brak protokołów z obrad) są w konflikcie interesów, w tej czy innej formie biorą forsę od Big Farmy już od wielu lat. Ludzie całkowicie skompromitowani. David Rockefeller: „Najpierw zaszczepimy starych a potem zaszczepimy głupich”.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 11:21
Faszystowska Konfederacja stworzyla sobie wlasna PARTYJNA nauke i partyjna medycyne,i ma nawet swoich wlasnych doktorow MENGELE !!!
Ix Ypsilon2021.08.1 9:13
Aż 40 na 10 Francuzów popiera protesty. To trochę sporo, nie?
oficer LWP2021.08.1 9:12
w Polsce żaden nie wyjdzie na ulicę bo dali się zaszczepić jak zwierzęta za swoje pieniądze, nic ich nie obchodzi toksyczne białko kolc, nic ich nie obchodzi toksyczny grafen, które to te toksyny są w szczepionkach, będą za swoje pieniądze zdychać ku chwale i radości NWO
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 11:27
Polacy sa katolkami wIernymi Kosciolowi ,i nie dadza sie nabrac na prowokacje ruskiej Komuny,ani ruskiej Konfederacji,ani niemieckiego PO,tylko wszyscy i pojda i sie ZASZCZEPIA,jak doradza Kosciol Swiety Chrystusa Pana.
oficer LWP2021.08.1 15:06
obecni Polacy to tylko i wyłącznie TCHÓRZE
katolik2021.08.1 9:11
nazisci nie ma zadnego zagrożenia wirusem masoni realizują plan masowego wymordowania ludzkości. Jak napisał ,, Cytat" tlenek grafenu zawarty w pseudoszczepionkach chemii genetycznej spowoduje paraliż, śmierć. SSPIS< posłowie, samorządowcy, Abp Gądecki, proboszczowie z ambon nawołują Polaków do poddania się masowemu samobójstwu. Czy Polacy są tak slepi, że aż głupi.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.1 11:31
Rosyjscy prowokatorzy z Konfederacji Targowickiej morduja Polakow,zeby zniszczyc Polske i Kosciol Swiety.
"pko" :)2021.08.1 9:09
Ładną wieżę tam mają. Znowu nie odważyłeś się zamieścić zdjęć tych "200 tysięcy" żeby frondoczytelnikom nie zrobiło się zbyt ciemno przed oczami?