#dobranowina: Powołanie. Rozważanie na IV niedzielę adwentu, Rok B - zdjęcie
20.12.20, 08:10fot. pixabay.com

#dobranowina: Powołanie. Rozważanie na IV niedzielę adwentu, Rok B

3

Dobra Nowina to seria coniedzielnych rozważań Ewangelii w formie podcastów, przygotowywanych przez ks. Roberta Młynarczyka, wikariusza parafii św. Barbary w Libiążu, katechetę i dekanalnego duszpasterza młodzieży. Zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 7.07 na kanał YouTube i Spotify Archidiecezji Krakowskiej. Rozważajmy razem Dobrą Nowinę, którą daje nam Chrystus!

O Bogu można powiedzieć, że jest trenerem personalnym. Wybiera i przygotowuje poszczególne osoby do konkretnych zadań, ale oczekuje pełnego zaufania.

Jesteśmy w Nazarecie, gdzie młoda dziewczyna przygotowuje się do startu w dorosłe życie. Ma swoje plany, bardziej lub mniej określoną wizję przyszłości. Jedno spotkanie, całkowicie zmienia jej życie.

Warto dziś, analizując scenę zwiastowania, zastanowić się nad realizacją swojego powołania. Aby usłyszeć głos Boga potrzeba ciszy, czasu na modlitwę i mocnej wiary, bo wtedy wszystko jest możliwe.


ks. Robert Młynarczyk | Archidiecezja Krakowska

mp/diecezja.pl

Komentarze (3):

dek-analny duszpastesz2020.12.20 23:30
... no to już wiemy o jakie pasterstwo się tutaj rozchodzi.
ROBERT2020.12.20 13:56
Powołanie to coś co nie jest moje
Anonim2020.12.20 8:36
Rozważanie nt ideologii katolickiej: Skoro genetyka dowiodła, że nie Adam i Ewa nie mogli istnieć czyli nie było grzechu pierworodnego to czy Jezus umarł na darmo?