Daily Mail: Komunistyczna przeszłość Merkel przesądziła o porażce unijnego programu szczepień   - zdjęcie
08.03.21, 13:27Fot. screenshot - YouTube (euro news)

Daily Mail: Komunistyczna przeszłość Merkel przesądziła o porażce unijnego programu szczepień

36

Najnowszy artykuł brytyjskiego dziennika Daily Mail „MARY ELLEN SYNON: Why the roots of the EU’s vaccine catastrophe lie in Merkel’s shadowy past in Communist East Germany” nie ucieszy stojącej na czele niemieckiego rządu i niemieckiej pseudo chadecji Angeli Merkel.

Brytyjska dziennikarka Mary Ellen Synon w swoim artykule stwierdza, że „korzenie katastrofy szczepionkowej w UE tkwią w mrocznej przeszłości Merkel w komunistycznych Niemczech Wschodnich”.

Zdaniem brytyjskiej dziennikarki obecna niemiecka kanclerz i liderka niemieckiej pseudo chadecji zakorzeniona jest w kraju swojej młodości komunistycznej NRD, gdzie „co drugi Niemiec informował tajną policję Stasi o sąsiadach i współpracownikach. Sowieccy agenci KGB działali swobodnie w kraju, w tym oficer wywiadu zagranicznego Władimir Putin”.

Swoją młodość w NRD Merkel wspomina z sentymentem. O lojalności rodziny Merkel wobec komunistycznej tyranii świadczy to, że „pozwolono im swobodnie podróżować między Niemcami Wschodnimi i Zachodnimi, co jest rzadkością w państwie policyjnym. Jak przyznała pani Merkel: ''Tak, poszliśmy na kompromisy''”.

Merkel należała do 26 roku życia do komunistycznej organizacji młodzieżowej Freie Deutsche Jugend (FDJ). W trakcie swojej działalności w komunistycznej organizacji była nagrodzona medalem za szczególne zaangażowanie w działalność komunistycznej młodzieżówki”, gdzie zajmowała się propagowaniem komunizmu.

Zdaniem brytyjskiej dziennikarki komunistyczna tożsamość Merkel sprawia, że szkodzi ona swoją politykom Niemcom i całej Europie - „Merkel poprowadziła Niemcy i kraje UE do jednej, obejmującej cały blok polityki szczepionek Covid — takiej, która będzie kosztować życie, zniszczy firmy i sparaliżowała gospodarkę. Monolityczna i powolna UE nie zdołała kupić wystarczających dawek szczepionek”.

Choć obserwacja o komunistycznych korzeniach Merkel jest słuszna, to bzdurą są wnioski brytyjskiej dziennikarki, że przykładem tej postkomunistycznej patologii Merkel jest to, że Niemcy, rzekomo przez komunizm Merkel, nieefektywnie szczepią swoich obywateli (zaszczepili 6%) a Wielka Brytania (rzekomo wolna od komunizmu) skutecznie szczepi swoich obywateli (zaszczepili 30%).

Moim zdaniem sukces wstrzyknięcia nieprzebadanego i potencjalnie wysoce szkodliwe preparatu (zwanego szczepionką na covid) w Wielkiej Brytanii jest wyrazem tego, że brytyjskie władze popadły w totalitaryzm (możemy go nazwać komunistycznym czy faszystowskim), terroryzują obywateli (nigdy dotąd brytyjska policja tak sadystycznie nie pastwiła się nad demonstrantami), odebrały Brytyjczykom wolność (słowa, zgromadzeń, praktykowania religii, działalności gospodarczej, wychowania dzieci). Merkel podobnie jak władze brytyjskie, w duchu komunizmu odbiera Niemcom wolność, pacyfikuje protesty społeczne i niszczy niemiecką gospodarkę (co zresztą zapewni sukces komunistom, bo to na nich w rozpaczy zagłosują ludzie wpędzeni w nędze).

Zdaniem brytyjskiej dziennikarki Merkel pod fizjonomią pulchnej, pociesznej i nudnej gospodyni domowej ukrywa „sposób myślenia wczesnego szkolenia z marksistowskiego internacjonalizmu. Dziś ludzie na całym kontynencie cierpią z powodu jej wiary w ponadnarodową ideologię”. Merkel tak jak za młodu wierzyła, że ZSRR (jednoczący 15 republik w jeden kraj) to ideał, tak dziś wierzy, że Unia Europejska (jednocząca 27 państw w jeden kraj) to ideał. Komunistyczna tożsamość Merkel przejawia się w tym, że wierzy ona w „wyższość brukselskiej biurokracji nad państwem narodowym”.

Brytyjska dziennikarka wytknęła też przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leye, że tak jak niszczy ona Unię Europejską, tak samo wcześniej doprowadziła ona armię niemiecką do ruiny, będąc ministrem obrony Niemiec – Merkel trzymała niszczącą potencjał niemieckiej armii von der Leyen na czele resortu obrony Niemiec przez 5 lat.

W opinii brytyjskiej dziennikarki Merkel niszczy Niemcy i Europę od 2005 roku, kiedy została szefem niemieckiego rządu. Zdaniem brytyjskiej dziennikarki „to właśnie jej [Merkel] agresywna polityka finansowa na początku kryzysu w strefie euro w 2009 roku zmieniła Włochy i Grecję w gospodarcze zombie. Jej reakcja na krach jądrowy w Fukushimie w 2011 roku w Japonii jest kolejnym przykładem. Wpadła w panikę. Z wykształcenia naukowiec, przez długi czas była zwolenniczką energii jądrowej. Jednak po Fukushimie zadeklarowała zamknięcie wszystkich niemieckich reaktorów jądrowych do końca 2022 roku. W międzyczasie chciała też zakończyć energetykę węglową. A bez energii atomowej i węgla, skąd Niemcy mieliby zdobyć niezbędną energię? Oczywiście z Moskwy. Teraz Merkel planuje odbierać dostawy gazu bezpośrednio z Rosji rurociągiem Nord Stream 2, zwiększając w ten sposób zależność Niemiec od reżimu Putina”.

Brytyjska dziennikarka przypomniała, że Merkel w 2015 roku otworzyła granice Niemiec i wpuściła do naszego zachodniego sąsiada milion islamskich imigrantów. Merkel otwierając Niemcy na islamskich imigrantów, doprowadziła do eksplozji islamskiego terroryzmu za zachodnią granicą Polski - „17-letni Afgańczyk ubiegający się o azyl zaatakował nożem 20 pasażerów w pociągu niedaleko miasta Würzburg. Sześć dni później syryjski azylant odpalił bombę, zabijając się i raniąc 12 innych osób w mieście Ansbac. W sylwestrową noc publiczną odrazę wywołały doniesienia na ulicach Kolonii o napaściach seksualnych, gwałtach i kradzieżach popełnionych przez mężczyzn określanych jako „wyglądający na Arabów lub przybyłych z Afryki Północnej”. W tym momencie Merkel zażądała, aby inne kraje UE wzięły udział w jej problemie”.

Z artykułu można się dowiedzieć, że koszty finansowe obecności islamskich imigrantów są zabójcze dla niemieckiego państwa - „ponad 90 procent krytycznie chorych pacjentów z Covid w niemieckich szpitalach — tych wymagających respiratorów — pochodziło z populacji imigrantów”.

Swoją imperialistyczną polityką Merkel zniechęciła kraje Europy Środkowej do UE - „niegdyś bardzo prounijne kraje Polski, Węgier, Czech i Słowacji — Grupa Wyszehradzka — przekształciły się w blok gniewnych antyniemieckich państw”. Merkel narzucając Brytyjczykom przymus przyjmowania islamskich imigrantów, doprowadziła w 2016 do Brexitu.

Zdaniem brytyjskiej dziennikarki Niemcy zasługują na coś lepszego niż ideologia zimnowojennej Merke” przejawiająca się w „monolitycznym, dogmatycznym, surowym, i ślepym na potrzeby zwykłych wyborców” rządzeniu.

Jan Bodakowski

 

Komentarze (36):

Herr Otto2021.03.14 17:46
https://marucha.wordpress.com/2021/03/13/sensacyjny-wywiad-abpa-vigano-o-tworcach-i-celach-pandemii/
przemyśl-72021.03.10 12:06
Każdy kto choć trochę zna Niemcy wie ,że czym dalej od 8 V 1945, tym imperializmu niemieckiego w Europie będzie więcej,ale tym razem .........to może być dla nich równe z walcem...
tak to widzę2021.03.9 19:39
Co by nie powiedzieć to ja oceniam Merkel nie najgorzej. Oczywiście Niemcom to Ona daje w kość jednak w stosunku do Polski potrafiła się wykazać kilkakrotnie nawet dosyć przychylnym stosunkiem. Oczywiście Merkel jest typową globalistką tak więc ciężko popierać jej politykę ale wolę ją u steru w Niemczech niż komunistów z SPD czy nacjonalistów z AFD. Nie jest też za nadto prorosyjska jak pozostali. Ona idzie taką drogą pomiędzy różnymi skrajnościami tylko , że oczywiście jest uzależniona od Wielkich Finansistów i Korporacji i realizuje Globalną Agendę. Ona ponad interesem Niemiec i Niemców stawia globalne interesy.Tak podobnie jak Macron we Francji. On też za bardzo się nie przejmuje Francuzami tylko stawia na globalne rozwiązania z tym , że w stosunku do Polski to Merkel jest od niego znacznie lepsza. Tak więc ze strony Merkel raczej Nam nie zagraża rok 39 i jakaś forma bezpośredniej agresji ale zagraża Nam Wielka Federacja Europejska gdzie znikają Państwa Narodowe a wolności i swobody obywatelskie stopniowo zanikają. Powstaje jedno wielkie SUPERPAŃSTWO z rozbudowanym aparatem inwigilacji no i oczywiście represji.
SAW2021.03.9 6:18
Przecież dawno wiadomo Pani Merkel z NRD.
czekista2021.03.9 7:04
A jeszcze wczesniej z Wielkopolski............
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2021.03.8 22:46
Merkel to NEDZNA przedstawicielka NEDZNEGO narodu złodzieji, tchórzów , morderców, wynaturzonych zboczeńców niemieckich!!!!
Wacek2021.03.8 19:50
Kretynizmy Jana Bodakowskiego przekraczają granice dobrego smaku.Każdy kto żył w okresie rządów monopartii wie jak wtedy wyglądało życie a przynależność do jakiejś organizacji nie oznaczała podzielania jej poglądów ,ale klasyczny konformizm.Bohaferów nie było zbyt wielu.Wyciąganie wniosków na podstawie życiorys, źe Merkel to komunistka świadczy o oderwaniu Bodakowskiego od rzeczywistości.Lepiej niech pisuje o czarownicach,cudach objawieniach ,krasnoludkach albo niech kontynuuje bibki z kolegami.
man.of.Stagira2021.03.8 18:15
Fryderyk Nietzsche: „My, którzyśmy w bagnistem powietrzu szóstego dziesiątka lat dziećmi byli, jesteśmy z konieczności pesymistami względem pojęcia niemieckości"... „Nie odkryto mnie w kraju płaskości europejskiej, w Niemczech". ...„Myśleć po niemiecku, czuć po niemiecku — mogę wszystko, ale to przechodzi me siły". — „Cała mała nędzota niemiecka jest chmurą, w której odzwierciedla się bezkresna fatamorgana przyszłości". ...„Niemcy nie są zdolni do żadnego pojęcia wielkości" //
Art2021.03.8 17:34
Mój Boże, a wszystko to z Daily Mail. Redaktor Bodakowski i jego głębokie przemyślenia. Śmiech.
PRAWDA2021.03.8 17:04
Merkel 2 lata szkoły w Berlinie DDR Fraj Dojcze Jungen ----Lipsk 3 lata właściwie studia w Lipsku kierunek Marksizm i Lenin potem ===Moskwa 2 lata Stosunki Miedzynarodówki Komunistycznej w Moskwie i Kursy ===
Styki2021.03.8 16:59
Co w tym dziwnego, Niemcy o tym wiedza i to akceptuja. W XXI wieku w miescie Gelsenkirchen( Schalke04) niedawno odslonieto pomnik Lenina! Tak, tak nie w Leningradzie tylko w "kapitalistycznych Niemczech"
Prawda2021.03.8 16:57
Wszystkie Nieszcześcia co Spadaja na Europe to wina Niemców Budowa Komuny to Kolebka Niemców 19 wiek Zniszczenie Rosji Carskiej Niemcy Wywołanie 1 wojny Świtowej - Niemcy Wywołajnie 2 wojny światowej Niemcy ---Likwidacji KAtolicyzmu i Europejskiej Kultury to Niemcy i Ostani etap likwidacjas Niemców przez Niemców AMEN ==
APEL2021.03.8 16:03
UWAGA!!! Ponieważ ten cyniczny polakożerca i zapiekły wróg Kościoła, tj. niejaki Anonim (plus masa jego klonów: AAAtomek, ladychapel, Po 11…, katolicka kretynizacja Polski i in.) grasuje tu bezkarnie od lat (a administrator Frondy, o ile jest jakiś, konsekwentne udaje głuchego), proponuję, aby każdy wstawiał pod jego nickami normalne wpisy, ewentualnie jakieś absurdalne parodie jego antypolskich lub filosemickich komentarzy. Zresztą wielu już tak robi. W ten sposób, przy niewielkim wysiłku, wspólnymi siłami, rozmyjemy ten obraźliwy dla Polaków bełkot, nie do pomyślenia na innych forach. Dyżurny Anonim, lub ktoś z jego bandy będzie najpierw obleśnie rechotał („buhahahaha”), potem będzie błaznował („jest mi bardzo wszystko jedno”), oburzał się na „bolszewickich złodziei nicków”, potem zarzuci koneksje ze Stalinem (on, tęczowy lewak!), będzie rozdzierał szaty na metody katolików (częsty trick obłudnych ateistów), wreszcie oskarży o faszyzm (?) oraz antysemityzm (to ich odwieczny, mocno już wyświechtany zarzut), a nawet o szmalcownictwo (sic!). A na koniec będzie już tylko rzygał na – oczywiście karygodną, ale często wyolbrzymioną lub wręcz zmyśloną – pedofilię w Kościele.
droma2021.03.8 15:46
helmuty z kartoflanymi mózgami wybrali na firera angelę ze stasi na depeszę z moskwy ,do pomocy dostała ryżego szatniarza też ze stasi ,ale wyszło jak zwykle komuchom -gawno ...
Hans2021.03.8 19:52
Co za debil
Total Mayhem2021.03.8 14:55
Bodakowski powołuje się na Daily Mail. I wszystko jasne.
ciekawy2021.03.8 14:40
To fakt Merkel Komisja Europejska kojarzy się z Biurem Politycznym Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, które decydowało o wszystkim w bloku wschodnim. Niemcy popełnili wielki błąd mianując na najważniejszego polityka osobę z Niemiec Wschodnich. Niemcy Wschodnie i Zachodnie to tak drastycznie różne światy, że najprawdopodobniej nigdy się nie zintegrują.Niemcy Zachodnie dysponowały wystarczającym potencjałem aby zmusić wschodnich Niemców do przyjęcia ich mentalności i sposobu życia. Niestety wybrali "integrację" z całkowicie aspołecznym i zdemoralizowanym narodem. I wszyscy ponosimy dziś tego skutki.
CamilaLindgn, randka już teraz ..2021.03.8 14:34
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się.
CamilaLindgn2021.03.8 14:30
Google płaci 92 dolary za każdą godzinę, a mój ostatni czek wyniósł 8400 dolarów, pracując w sieci przez 10 godzin tygodniowo. Mój młodszy towarzysz z rodzeństwa osiągał w ostatnich miesiącach średnio 18 tysięcy i pracuje około 24 godzin tygodniowo. Nie mogę zaakceptować, jakie to było proste, kiedy próbowałem. To jest właśnie to, co robię !!!!! .....>>>>>> Netprofit10.com
CamilaLindgn2021.03.8 14:29
Google płaci 92 dolary za każdą godzinę, a mój ostatni czek wyniósł 8400 dolarów, pracując w sieci przez 10 godzin tygodniowo. Mój młodszy towarzysz z rodzeństwa osiągał w ostatnich miesiącach średnio 18 tysięcy i pracuje około 24 godzin tygodniowo. Nie mogę zaakceptować, jakie to było proste, kiedy próbowałem. To jest właśnie to, co robię !!!!! .....>>>>>> Netprofit10.com
AAAtomek -JanP - "patriota"2021.03.8 14:01
CYT.: "POZNASZ POLAKA PO CHAMSTWIE GŁUPOCIE I MORDZIE PIJAKA! POLSKIE ANTYWARTOŚCI SĄ GORSZE NIŻ KORONĄ BO NISZCZĄ TEŻ ZDROWIE PSYCHICZNE"
AAAtomek2021.03.8 14:03
"Poznasz prawaka po gramatyce i ortografii jego".
AAAtomek - przepraszam, ale to2021.03.8 14:10
moje własne słowa - gramatyka z podniecenia. Miałem wibrator w duupie.
AAAtomek2021.03.8 15:04
Wibrator w xxxxx nie zwalnia człowieka z zachowania manier, ortografii i gramatyki! Popraw się prawaku.
JanP2021.03.8 13:56
Ale te Niemce durne. Powinni słuchać Bodakowskiego i tej angielskiej dziennikarki oraz sprowadzać taniutki gaz od jankesów.
AAAtomek2021.03.8 13:47
Antysemityzm, germanofobia, frankofobia, uniofobia, antydemokratyzm, antynormalniść...., prawica polska na 100$ jest na pasku Kremla? Putin i Spółka.
SrajmyNaMerkel2021.03.8 13:55
Debiliz, kurwizm, gownofilizm, prawdofobia ,totalitaryzm, zboczenia..., lewica polska na 100$ jest na pasku Berlina? Merkel i Spółka.
AAAtomek2021.03.8 14:02
I znowu prawaku przemycasz wstawki analne! Już ci pisałem, nie interesuje mnie to, chcesz przeżyć seks z mężczyznami? To znajdź sobie jakiegoś faceta i uprawiaj z nim seks analny. Mamy XXI wiek i nikogo już to nie dziwi.
AAAtomek2021.03.8 14:11
CYT.: "Jak się nazywa aborcja na Polaku? Dezynsekcja".
AAAtomek2021.03.8 15:05
Wymyśliłeś to na posiedzeniu rady parafialnej?
Aldona2021.03.8 13:42
jestem kolejne wcielenie kürwy żydowskiej.
Aldona2021.03.8 13:39
Do 26 roku pani Merkel była towarzyszką Merkel w germańskiej judeo-komunie a tatuś pastor ale czerwony . Nic dziwnego ,że Merkel zrobiła z EU E-uro Kołchoz. Tyle nieszczęść przez Niemców na tym świecie już było czy to nie ma końca?? Dlaczego Polska jest tak ULEGŁA I BEZCZYNNA W SPRAWIE REPARACJI WOJENNYCH DLA POLSKI??? NA CO POLSKA CZEKA . TRZEBA ZROBIĆ WZOREM MIĘDZYNARODOWYCH ORGANIZACJI SYJONISTRYTCZNYCH MEDIALNĄ INFORMACJE O ZASIĘGU GLOBALNYM POKAZAĆ ROLĘ NIEMIEC NA TERENACH POLSKI W LATACH 1939-1945 A TAKŻĘ OPISAĆ GERMANIZACJĘ POLSKI PRZEZ RZESZĘ NIEMIECKĄ KANALII VON BISMARCKA
Fido2021.03.8 13:38
Wstretna swinia, takie to maciory komunistyczne jej podobne pragna obchodzic ,,dzien komunistycznej dziwki,, 8 marca
Anonim2021.03.8 13:33
😂😁😁😂🤣😁😁 Buahahhhahahhahhahaa, tym artykułem frędzle ustanowili nowy szczyt idiotyzmu!!!!
Gówno z Nilu2021.03.8 13:40
Z tego "Buahahhhahahhahhahaa" ale się koszernie osrrałem!
Aldona2021.03.8 13:41
IDIOTYZMEM NAZYWASZ PRAWDĘ HISTORYCZNO-OSOBOWĄ PANI MERKEL