Czy TVN pluje sobie w brodę po sukcesie Radwańskiej? - zdjęcie
03.11.15, 10:34ambwallpapers.com

Czy TVN pluje sobie w brodę po sukcesie Radwańskiej?

7

Nie jest tajemnicą, że relacje między najlepszą polską tenisistką, a jedną z największych rodzimych stacji telewizyjnych nie należą do najlepszych. Teraz po niewątpliwym sukcesie Radwańskiej, jakim było wygranie turnieju WTA Finals w Singapurze TVN-owi musi to szczególnie doskwierać.

Konflikt na linii Radwańska-TVN zaczął się po igrzyskach olimpijskich w Londynie w 2012 roku. Wtedy to stacja wyemitowała niepochlebny reportaż o tenisistce sugerujący, że ta potraktowała olimpijskie zmagania bez należytego zaangażowania. Radwańska stwierdziła, że TVN wykazał się szczytem dziennikarskiej nierzetelności, wyrywając jej wypowiedzi z kontekstu i niesłusznie osądzając.

Po tych wydarzeniach Radwańska nałożyła swoiste embargo na stację, kategorycznie odmawiając wywiadów, a nawet wypraszając dziennikarzy TVN z konferencji prasowych.

Czarę goryczy przelał jakiś czas później fakt, że TVN określiło Radwańską mianem "Agnieszki Smoleńskiej", wytykając jej sympatie polityczne i popieranie Prawa i Sprawiedliwości.

Agnieszka Radwańska wygrywając finał turnieju mistrzyń z Petrą Kvitovą, odniosła największy sukces w dotychczasowej karierze. Za zwycięstwo otrzymała premii w wysokości prawie 2 mln dolarów i awansowała na 5 miejsce w rankingu WTA. Któż nie chciałby zrobić z nią wywiadu? 

daug/sport.dziennik.pl/jastrzabpost.pl

Komentarze (7):

anonim2015.11.3 10:55
stek bzdur. Radwańska nie wyprosiła ekipy tvn z konferencji podczas turnieju na kortach Wimbledonu. Choćby dlatego, że nie miała o tego prawa - to nie ona organizuje konferencje. Po drugie - na własne oczy widziałem jak w TVN24 Robert Radwański w niedzielę pił szampana i udzielił wypowiedzi. Ludzie, jak chcecie coś napisać musicie sprawdzić jak się to ma do rzeczywistości. teksty będę wtedy lepsze. "informacje z magla, niusy prosto z pralni, kiedyś Niepokorni, dziś Niepoczytani."
anonim2015.11.3 10:57
o a tu link do wywiadu z Martą Radwańską, mamą Agnieszki http://sport.tvn24.pl/tenis,115/marta-radwanska-opowiada-o-sukcesie-corki-agnieszki,591327.html
anonim2015.11.3 11:11
A tu tłumaczenie wpolityce, że dali ciała i sytuacji wypraszaniem ekipy tvn w ogóle nie było: "Kilkanaście godzin po zamieszczeniu w sieci wiadomości o konferencji Radwańskiej - rozpoczęło się publikowanie sprostowań. Serwis wPolityce.pl, który jako jeden z pierwszych opublikował nieprawdziwą informację, przeprosił za wprowadzenie w błąd czytelnika. Tłumaczenie redakcji jest jednak mocno zaskakujące. "To był zwykły chochlik dziennikarski, za którego powielenie przepraszamy. Agnieszce gratulujemy wspaniałej gry i trzymamy kciuki w półfinale" – czytamy na stronach wPolityce.pl." ..bo prawda jest taka, że TVN nie wysłał ekipy na Wimbledon...
anonim2015.11.3 11:33
Ale już wymyślacie.
anonim2015.11.3 12:45
@sloik Czy Marta Radwańska i Robert Radwański to Agnieszka Radwańska? Szach Mat
anonim2015.11.3 14:04
@Słoik- A czy Robert Radwański jest Agnieszką Radwańską? @kors- Co ciebie trzyma na tej ,,Trybunie"?
anonim2015.11.3 14:56
czytanie twoich ,,mondrości"-D