Co wspólnego ma fizyka z teologią?POSŁUCHAJ! - zdjęcie
26.07.15, 11:53(fot. sxc hu)

Co wspólnego ma fizyka z teologią?POSŁUCHAJ!

9

Cykl: NAUKA i WIARA. Posłuchaj, co wspólnego ma fizyka z... teologią. O tym profesor Krzysztof Meissner! 

KZ/2ryby.pl

Komentarze (9):

anonim2015.07.26 14:14
Gdzie umiera edukacja, tam umiera wiedza. Gdzie umiera wiedza, tam umiera prawda. Gdzie umiera prawda, tam plenią się lewaccy libertyni i gimbo-ateusze.
anonim2015.07.26 15:10
@@kropelka Takie rozumowanie jak ww wierszyku nijak ma się do Prawdy. Uświadom sobie że twórcą nauki jest nie kto inny jak słynny demon Lucyfer który właśnie pod wpływem intelektualnych rozważań w Intelekcie rozumnym Utracił Dary darmo dane Ducha św tj. Mądrość, Prawdę, Sprawiedliwość, Dobro , ect. a poznał tzw. "GNOSIS" tj. poznanie, wiedzę, naukę sztukę i tzw naukową Wiarę, naukowe poznanie i naukową wiedzę naukową naukę oraz naukową sztukę. Czym jest ta "GNOSIS" Lucyfera zgodnie z prawdą ? Jest kłamstwem, błędem, herezją. Bo tylko taką "Gnosis" mógł on poznać samodzielnie bez Boga! Tak więc nauka tj naukowe poznanie naukowa wiedza, ect. nigdy nie jest prawdziwą "Prawdą" Czy Wąż w Raju głosił Ewie prawdę? Wiesz dobrze że NIE. Kłamał w żywe oczy i mimo że Ewa wówczas była w ŁASCE i posiadała dary Ducha św. została zwiedzona a na dodatek zmusiła Adama do zjedzenia Owocu z drzewa wiadomości dobra lub zła. Co więc odziedziczyła jako owoc w poznawaniu Wężowej Nauki, poznania i wiedzy i sztuki? Wiesz, że grzech Pierworodny, grzech świata oraz także utraciła darmowe Dary Ducha św. stała się więc podobną wężowi oszustką, uśmiercającą nie tylko siebie i Adama ale także wszystkich swoich potomków którzy od tej pory wolą poznawać Wężową "GNOSIS" a Nie prawdziwą Prawdę, ect. Dlatego nie myśl, że jak umiera edukacja to umiera także wiedza, a jak umiera wiedza to umiera także Prawda. Bowiem prawdziwa Prawda nigdy nie umiera, bo ona zawsze trwa. Bo Bóg jest Prawdą !!! To kłamstwo zmienia się zawsze, bo po pewnym czasie przestaje błyszczeć jak prawda.
anonim2015.07.26 16:16
@eleg ciemno, zabobon i religia a czymże jest tzw nauka jak ciemnotą zabobonem i religią doprecyzujmy fałszywą religią. Takie rozumowanie charakteryzuje słynnego sekretarza demonicznego władcy Wł Lenina to przecież on w 15 roku swego urodzenie uznał że Religia jest ciemnotą i zabobonem i postawił na naukę stąd materializm o jakim nauczał lud pracujący wsi i miast jest nazwany materializmem naukowy tzn jest wiarą piekła w Ateizm, że Boga nie ma, że nie Istnieje, mimo oczywistych prawdziwych faktów mówiących co innego tzn że kłamie ludowi w żywe oczy oszukuje podobnie jak Wąż Ewę i Adama w Raju. Jak się skończyła dla niego tzw.wiara w naukę i postęp pod wpływem nauki? Skończył w Piekle, w ramionach swego patrona, który teraz śmieje się z jego głupoty, wraz z swoją gwardią piekielną rechoczącą .
anonim2015.07.26 16:34
@Jotem Ludzie zbawiali się i zbawiają także teraz pomimo że nie uprawiają nauki ani zawodowo ani amatorsko. Bo tak naprawdę kto rozwija Intelekt kosztem WIARY z której wypływa Miłość, zarówno do Boga jak bliźniego staje się w końcu głupcem który wybiera drogę szeroką przestronną prowadzącą do piekła.
anonim2015.07.26 16:48
"99% naukowców nie będzie weryfikowało tej tezy, ale będzie bezmyślnie powielać to, co powiedział autorytet." 99% nie, ale sporo jednak będzie. Choć oczywiście to zależy... takiego bozonu Higgsa to aż w tym całym LHC szukali, z drugiej strony sporo teorii fizycznych to czyste bajkopisarstwo. "80% literatury naukowej nie jest warta czytania, bo to tylko powielanie" To oczywiste, przełomy zdarzają się niestety dość rzadko. A przecież "publish or perish". Tylko że ja bym raczej powiedział, że 95%. Tylko co zamiast tego?
anonim2015.07.26 19:35
@eleq "Zobacz, ile trzeba by było przeprowadzić badań i eksperymentów, by zweryfikować Freudowską psychoanalizę" Zero, psychoanaliza już dawno nie jest traktowana poważnie przez żadnego szanującego się psychologa - nie mylić z "psychoterapeutami" i innymi szarlatanami. Tak poza tym to hipotezy psychologiczne jak najbardziej poddawane są badaniom, chociaż ze względu na ich naturę wyniki nigdy nie są tak jednoznaczne ani pewne jak te wszystkie bozony.
anonim2015.07.26 22:52
@Jotem niestety jesteś naiwny /żeby nie powiedzieć bardziej dokładnie/ Był taki Budda Sakjamuni który głosił o sobie tak do Upaka z sekty Adżiwaka " ... .. Jestem świętym na tym świecie jestem najwyższym nauczycielem, ja jedynie Absolutnym Sambuddą ... " a musisz wiedzieć, że tylko jedno stworzenie byt stworzony przez Boga sam się oświecił iluminował swoją "Gnosis" które jest Kłamstwem błędem herezją to Lucyfer a wszystkie inne duchy złe oraz Ludzie wierzący Wężowi w wiarę piekła Ateizm - pod jego wpływem uwierzyły jego Kłamstwu. Czy myślisz że Budda zbawił się? Niestety Nie!!! i teraz adoruje swojego boga i pana w piekle to jest tzw Nirwana tj istnienie w Niebycie bo niebyt to życie w wiecznej śmierci. tzn wieczne umierania w piekle. I obyś tam nie trafił !
anonim2015.07.27 20:54
@ radzi Twoje wypowiedzi dotyczace nauki sa dziwne, ale jest jeszcze nadzieja. Wez mlotek niezbyt ciezki i walnij sie w glowe. Bedzie to wstepny eksperyment wprowadzajacy do swiata mechaniki Newtona. Jezeli jeden raz nie wystarczy mozesz go powtorzyc. Potem mozesz podlaczyc do tego Stworce. Wpierw zmow paciorek a mlotkiem walnij sie pozniej. Zapisz jaka roznice sprawilo zmowienie paciorka. Potem mozesz walnac sie w leb w kosciele i pod kosciolem. Za kazdym razem zapisz zaobserwowana roznice. Rezultaty takowych doswiadczen mozesz opublikowac w periodyku teologicznym badz zurnalu fizycznym z zakresu maszyn prostych. Z ogromna checia zapznalbym sie z wynikami badan.
anonim2015.09.1 9:09
@Dyzio 75 + Miłego pobytu w królestwie ciemności płynącego z wiary w tzw. naukę "Gnosis" i radowania się w obecności hurys tak pięknie opisanych przez Mahometa. Nie myśl, że te hurysy - diabły będą ci umilać życie w tym słynnym raju Mahometa tj. fałszywego proroka Lucyfera /Surra 113,1 Iz 14,12-15) Tam bowiem dopiero zrozumiesz swoją głupotę wierząc jak słynny sekretarz Lucyfera Wł. Lenin w potęgę nauki.