Cezary Gmyz pozwany przez niemiecką polityk za prawdę o homoseksualistach w obozach koncentracyjnych - zdjęcie
19.06.20, 09:20Cezary Gmyz/YT/Telewizja Republika

Cezary Gmyz pozwany przez niemiecką polityk za prawdę o homoseksualistach w obozach koncentracyjnych

13

Najpierw w sposób arogancki i dalece mijający się z prawdą historyczną red. naczelnego Onetu odpowiedział na Twitterze na słowa prezydenta Andrzeja Dudy, który bronił polskich rodzin oraz polskich dzieci przed bolszewicką indoktrynacją i ideologią LGBT.

Bartosz Węglarczyk po wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w Oświęcimiu umieścił następujący wpis na Twitterze:

- Naziści wysłali w latach 1933-1945 5-15 tys. homoseksualistów do obozów koncentracyjnych, w tym do Auschwitz. Większość nie przeżyła. Komendant Auschwitz Rudolf Hoss wierzył, że trzeba ich trzymać oddzielnie, bo mogą zarazić homoseksualizmem strażników i innych więźniów.

Do wpisu Węglarczyka odniósł się Cezary Gmyz, korespondent TVP w Berlinie oraz dziennikarz „Do Rzeczy”, który na swoim profilu napisał:

- Wielu homoseksualistów w obozach koncentracyjnych z było wyjątkowymi zwyrodnialcami i gwałcicielami. Odsyłam też do książki Romana Fristera, który „Autoportrecie z blizną” opisuje jak sam w Auschwitz padł ofiarą gwałtu analnego

Na ten wpis z kolei zareagowała niemiecka polityk z partii Zielonych. Złożyła ona pozew przeciwko Cezaremu Gmyzowi i powiadomiła o tym opinię publiczną również na Twitterze pisząc:

- Złożyłam zarzuty przeciwko korespondentowi w polskiej telewizji za tweety relatywizujące popularne +nazistowskie zbrodnie. Powodu złożenia pozwy jest zdania: Wielu homoseksualistów w obozach koncentracyjnych z było wyjątkowymi zwyrodnialcami i gwałcicielami”. (tłum. Red.)

Wygląda na to, że standardy niemieckiej prawdy historycznej oraz wolności mediów zdecydowanie odbiegają od przyjętych w wolnym świecie. Bardziej przestają do bolszewickiej Rosji, niż wolnej Ameryki albo Polski.

mp/twiiter/fronda.pl

Komentarze (13):

Moly2020.06.20 13:16
Mam nadziej ze przegra i zapalci duza kare. Obecna wladza promuje takie szumowiny. Tragedia
Foster2020.06.19 17:14
Nie rozumiem tylko dlaczego Gmyz tak szybko ją przeprosil ?
Ziutek2020.06.19 16:26
"Im Deutschen luegt man, wenn man hoeflich ist". Goethe Faust
Ala2020.06.19 11:33
Niech Niemcy lepiej nasz Polaków przepraszają za nazywanie obozów śmierci - polskimi.
Beno2020.06.19 11:25
Niemcy mają pojęcie o obozach koncentracyjnych? W ogóle nie wierzyli, że coś takiego ich ojcowie, wujkowie i dziadowie mogli wymyślić. A naród jak łowcy z bezwzględnością szukał i tropił żydów, cyganów, ludzi upośledzonych i gejów, aby ich zlikwidować. A i dzisiaj chcą być ponad wszystkimi i wszystkich sobie podporządkować. Kto ma z nimi styczność, ten tego i dzisaj doświadcza. Oni do dzisiaj są hitlerowcami. Nigdy im nie wierzcie.
Cool2020.06.19 13:38
W niemieckich szkołach uczą, że w maju 1945r alianci i sowieci wyzwolili Niemcy z okupacji nazistowskiej! ... (???);-( Niemiecka młodzież ma zryte berety do zera! ... .
TTT2020.06.19 10:29
To jest naprawdę historyczna chwila. Polacy musimy się maksymalnie zmobilizować, bo postkomuniści i liberalni lewicowcy w II turze wyborów prezydenckich wszyscy oddadzą głosy na R. Trzaskowskiego. Chyba nie chcemy znowu powrotu do wysokiego 20% bezrobocia, ciągłego szukania pracy, pracy na umowach śmieciowych, braku dodatkowych możliwości zarobkowych z tzw."przeżyciem od pierwszego do pierwszego", braku gospodarczego rozwoju naszego kraju, totalnego zwijania przemysłu i likwidacji zakładów pracy. Nikt nie chce być robotnikiem w niemieckich montowniach za psie pieniądze. Nie chcemy też kolejny podwyższenia wieku emerytalnego o 7 lat dla kobiet i 2 dla mężczyzn oraz kolejnej kradzieży naszych środków pieniężnych zgromadzonych w nowych Planach Kapitałowych? Jeżeli jesteśmy mądrym narodem musimy wybrać A. Dudę na Prezydenta RP. Trzaskowski prezydent wszystkich SB-eków, milicjantów, urzędników z PRL-u, aferzystów wyłudzających VAT, nieuczciwych przedsiębiorców, przestępców osadzonych w więzieniach. Zastanówcie się, co on nam da? Kompletnie nic - to reprezentant złodziejskiej Platformy Obywatelskiej i dawnego kongresu Liberalno-Demokratycznego oraz Unii Wolności. Jak Donald Tusk zakładał KLD, to niemiecka partia CDU przywoziła mu całe reklamówki marek zachodnich. Co oni zrobili przez 30 lat? Co zyskał na tym zwykły Polak, nie przekrętas i złodziej ? O komunistach z lewicy i SLD już nie wspomnę, ci tez kradli na potęgę i wspomagali mafijne działania Pruszkowa oraz Wołomina, których ludzie rządzili krajem wiele lat. Chyba nie macie tak krótkiej pamięci. PSL to komunistyczne ugrupowanie, które zawsze współpracowało z lewicą oraz było chłopcem na posyłki lub do trudnych zadań jak podnoszenie wieku emerytalnego lub kradzieży pieniędzy z OFE. Konfederacja to typowo prorosyjska partia, a K. Bosak jest nadal przedstawicielem stowarzyszenia bilateralnego Polska-Izrael, wieloletni współpracownik Macieja Giertycha ( tu bardzo wartościowy link z którego dowiadujemy się kim jest K. Bosak: https://www.youtube.com/watch?v=bYV7Z27W6Ww ). Jedynym kandydatem mającym w sercu interes Polski i Polaków jest jeszcze Marek Jakubiak, ale niestety nie ma on szans. Tak wiec zastanówcie się na kogo oddacie głos w wyborach - bo komuniści zewrą szyki to jest pewne !!!
Pat2020.06.19 10:17
Niemieccy dewianci i zboczeńcy w natarciu
Urszula2020.06.19 10:02
A jakie są standardy pisowskiej prawdy historycznej? Łżecie jak bure suki.
f232020.06.19 9:30
Życzymy panu Gmyzu sprawiedliwego wyroku, tn, żeby mu sąd dowalił za jego kolejne nieprawdy.
Antoni2020.06.19 11:47
ty lepiej w tym swoim czerwonym towarzychu nie zawiązuj butów ... bo będziesz później długo żałował
katolicka kretynizacja polski2020.06.19 9:28
PADalec to debil! klęczy przed szynami! mógł je jeszcze pocałować...
Jerzy2020.06.19 9:24
Jakaś niemiecka szmata, zapewne wnuczka kombatanta SS, pozywa Polaka za pisanie PRAWDY o pedrylach w obozach niemieckich. Czy ja śnię??? Niech ktoś mnie obudzi, nie wierzę, że to dzieje się naprawdę...