Caviezel: Chrześcijański sposób życia odejdzie do przeszłości. Przygotujcie się na prześladowania - zdjęcie
05.10.20, 10:20Fot. genevleve via Flickr, CC 2.0

Caviezel: Chrześcijański sposób życia odejdzie do przeszłości. Przygotujcie się na prześladowania

153

Jim Caviezel, aktor znany z filmu „Pasja” Mela Gibsona, w którym gra Jezusa Chrystusa, w rozmowie z „My Faith Votes” podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi tego, co czeka w niedługim czasie ludzi wierzących i Kościół katolicki.

Przypomniał między innymi, że niewolnictwo oraz cierpienie było udziałem ludu Bożego przez większość historii i nie potrafimy dziś docenić, jak błogosławieni byliśmy mogąc żyć w społeczeństwie z religijną wolnością. To jednak – dodał aktor – wisi już na włosku. Podkreślił:

Będziecie żałować, że w ogóle wiedzieliście, czym była demokracja. Chrześcijański sposób życia wkrótce odejdzie do przeszłości”.

Stwierdził też:

Mówimy o masowych, masowych prześladowaniach”.

W ostatnio udzielonym wywiadzie dodał, że chrześcijanie powinni być na wojnie z sekularystycznymi ekstremizmami i konieczne jest stoczenie wojny, która musi się zakończyć zwycięstwem.

W rozmowie poruszył też kwestię aborcji. Przypomniał choćby rzeź niewiniątek, o której mówi Biblia, której celem było zgładzenie Pana Jezusa. Teraz jednak – mówi Caviezel – „mordujemy na bezprecedensowym poziomie”. Przypomniał o możliwości zamordowania dzieci już po urodzeniu, co ma miejsce w Nowym Jorku oraz Virginii. Podkreślił:

To jest lucyferyczne”.

dam/wpolityce.pl,Fronda.pl

Komentarze (153):

Piotr2020.10.7 14:55
No pan nie jest zbyt mądry, ale to jego problem. Może lepiej mu nie mówić, że chrześcijaństwo z demokracją nie ma nic wspólnego, bo zejdzie na jaki zawał czy coś ;) Wierzący walczący o "wolność religijną" często nie zapominają, że to ma być wolność dla wszystkich religii a nie tylko dla tej ich jednej :D
Bob2020.10.7 15:36
oj bladzisz chlopie...
katolik2020.10.8 18:39
Masz rację , demokracja nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem . Bo demokracja mówi że to jest dobre co wybierze większość, jeżeli większość świata mówi że aborcja jest dobra to chrześcijanin nie może być demokratom i musi być znakiem sprzeciwu i musi się postawić. Demokracja bardziej pasuje do jednej światowej religii . Im ludzie głupi tym gorsze ich wybory . Jak większość ludzi zagłosuje że czerwone to żółte to mniejszość będzie która temu przeczy będzie musiała przyjąć taki sposób myślenia tj dostosowania się do kłamstwa. To że większość coś robi, nie znaczy że jest to słuszne i miłe Bogu, tak było w przypadku 450 fałszywych proroków baala przeciwko Eliaszowi
Grzegorz2020.10.7 12:05
Przystojny.
Anonim2020.10.7 9:06
Byłoby cudownie... Koniec nienawiści, wojen, prześladowań... Ach już się nie mogę doczekać.
MaxFiend2020.10.6 17:11
A cóż to takiego "chrześcijański sposób życia"? W Polsce chyba nie występuje poza nielicznymi wyjątkami. :-D
Anonim2020.10.7 9:08
To kilka podstawowych zasad na codzień: nienawidź i krzywdź każdego kto myśli inaczej, gardź ludźmi, ich przekonaniami i tożsamością, donoś na sąsiadów agenturze okupanta, nie wahaj się postępować niegodziwie bo zawsze możesz się wyspowiadać i grzeszyć dalej.
Rodryg2020.10.6 8:28
Pańszczyzna w Polsce to też był chrześcijański sposób życia, tak więc to i lepiej że tak będzie.
trzaska2020.10.6 8:56
10dzesięcina kiedyś a prawie 38%podatek dziś - niech żyje średniowiecze.
Historyk z zamiłowania2020.10.6 13:30
Odpowiedz bystrzaku kiedy, przypada dzień wolności podatkowej w Polsce i komunistycznej Europie? Jak się dowiesz, to wiedz że to data od której pracujesz na siebie do tego dnia wszystko co zarobiłeś zabierało państwo. Podpowiem ci bystrzaku co powtarzasz po różnych głąbach i niedoukach jak to tragicznie było w katolickim średniowieczu, podatki były 5,5 raza niższe niż obecnie w Polsce a nie wspomnę o komunistycznej EU.
Darek2020.10.6 13:50
Z tymi podatkami masz rację, ale zapominasz że w tamtych czasach z tych podatków to podatnik nie miał w zasadzie nic. Publiczne szkoły, domy opieki, drogi, infrastruktura typu kanalizacja itd. nie wspominając o emeryturach i zasiłkach, więc nie można tak bezpośrednio tego porównywać ze średniowieczem. Jeśli już to ze starożytnością, bo wtedy też były publiczne usługi bardzo szeroko zakrojone przy niższych podatkach.
Anonim2020.10.6 14:32
Na infrastrukturę idzie drobna część podatków. Większość to redystrybucja i haracz dla banków.
KAZIK2020.10.6 7:16
LGBT TO NIE LUDZIE!!!!!! LGBT TO FASZYŚCI MORDUJĄCY DZIECI W ŁONACH MATEK, TO TERRORYSTYCZNE BOJÓWKI LEWICY, PO ORAZ TOTALNEJ OPOZYCJI, TO MORDERCY, ZWYRODNIALCY, ZBOCZEŃCY I DEWIANCI!!!!!!
teo2020.10.6 9:19
Lgbt się nie rozmnaża wiec nie zabija. Niechciane ciąże, np. w Polsce usuwają większość- katolicy...
Darek2020.10.6 13:55
Homo, bi czy transseksualizm to nie bezpłodność, ale fakt - jeśli decydują się na dziecko to w pełni świadomie i rzadko kiedy mają niechciane ciąże i niekochane dzieci, jak to ma miejsce u heteroseksualnych, a statystycznie większość LGBT to również katolicy, przynajmniej w Polsce.
Anonim2020.10.6 14:36
Dewiacje wywołują funkcjonalną, psychiczną niepłodność. Jeśli dewianci decydują się na "skombinowanie" sobie dziecka, to NIGDY nie z "miłości" a tylko jako swoistą zabaweczkę, sposób na łagodzenie przemocy domowej, albo obiekt paraseksualny. Są to postawy skrajnie wręcz egoistyczne i narcystyczne, typowe dla tej grupy. Dowodem na to jest przemilczany fakt, że "geje" gdy w jakimś dzikim kraju "adoptują" dziecko, to na 90% chłopca.
Glaudiusman2020.10.6 1:43
Należy bezwzględnie walczyć z lewactwem, jego ideologiami gender i z masońskimi, plugawymi rządami w świecie.
lgbt2020.10.5 19:25
Cześć, to ja zboki, wasza zboczona ideologia. Wymagam kategorycznie, abyście przestali pi..ć, że mnie nie ma. Jeśli się do mnie nie przyznajecie, to będę zmuszona w ramach zemsty nawrócić was na to znienawidzone katolstwo. Verstanden? Ausführen! Abtreten!
Jezus mówi:2020.10.5 20:04
Z jakiegoz to powodu wzburzony ulegasz zametowi? Oddaj Mi swoje sprawy, a wszystko sie ulozy i uspokoi. Zaprawde powiadam wam, kazdy akt prawdziwego oddania i zawierzenia mi przyniesie owoc i rozwiaze napiete sytuacje. Calkowicie zdac sie na Mnie oznacza nie zadreczac sie i nie wzburzac, nie popadac w desperacje, nie napinac sie nerwowo, proszac Mnie, bym idac waszym zamyslem, przemienil wzburzenie w modlitwe. Calkowicie zdac sie na Mnie znaczy zamknac ze spokojem oczy duszy, odwrócic niespokojna mysl i zamet i zdac sie tylko na Mnie, modlac sie slowami: »Ty sie tym zajmij«”. „(…) Zamknij oczy i pozwól Mi dzialac, zamknij oczy i pomysl o terazniejszosci, odwróc wzrok od przyszlosci jak od pokusy; odpocznij we Mnie, ufajac w Moja dobroc, a zapewniam cie na Moja milosc, ze kiedy zwrócisz sie do mnie slowami: »Ty sie tym zajmij«, oddam sie tej sprawie calkowicie, pociesze cie, wyzwole i poprowadze. I kiedy bede musial poprowadzic cie inna droga niz ta, która zaplanowales, bede ci przewodnikiem, wezme na ramiona, przeprowadze cie, niosac jak matka niemowle na rekach, na drugi brzeg. To twój racjonalizm, tok rozumowania, zamartwianie sie i chec, by za wszelka cene zajac sie tym, co cie trapi, wprowadza zamet i jest powodem trudnego do zniesienia bólu. Ilez to moge zdzialac, czy majac na wzgledzie potrzeby duchowe, czy tez materialne, kiedy dusza zwróci sie do mnie slowami: »Ty sie tym zajmij«, kiedy zamknie oczy i sie uspokoi. Otrzymujecie niewiele lask, kiedy sie zamartwiacie. Wiele zas lask spada na was, jesli tylko modlitwa wasza staje sie pelnym zawierzeniem i oddaniem sie Mi. W bólu i cierpieniu prosisz, bym dzialal, ale tak jak ty tego chcesz… Nie zwracasz sie do Mnie, a chcesz jedynie, bym sie dopasowal do twoich potrzeb i zamyslów. Nie jestes chory, skoro proszac lekarza o pomoc, sugerujesz mu leczenie. Módlcie sie tak, jak was nauczylem: »swiec sie imie Twoje«, czyli badz pochwalony, uwielbiony w mojej potrzebie. »Przyjdz królestwo Twoje«, czyli niech wszystko, co sie dzieje, przyczynia sie do stwarzania Twojego królestwa w nas i na swiecie. »Badz wola Twoja, jako w niebie tak i na ziemi«, czyli to Ty wejdz i dzialaj w tej mojej potrzebie, (…) Jesli powiesz mi naprawde: »badz wola Twoja«, czyli jakbys mówil: »Ty sie tym zajmij«, wkrocze z cala moja moca i rozwiaze najtrudniejsze sytuacje. (…) Powiadam ci, ze sie tym zajme i podejme dzialania jak lekarz. Uczynie nawet cud, jesli bedzie to potrzebne. Masz wrazenie, ze sytuacja sie pogarsza? Nie burz sie; zamknij oczy i mów: »Ty sie zajmij«. Powtarzam ci, ze sie tym zajme, ze nie ma potezniejszego lekarstwa niz moje dzialanie z milosci”. «Ja jestem droga i prawda, i zyciem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie
Jan Radziszewski2020.10.6 1:44
nie znasz dnia ani godziny tzn chwili kiedy Bóg odwoła cię z tego świata bezbożny Duraku tzn tryumfujesz w swojej głupocie! A czas Sądu Bożego bardzo bliski ! +++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych ++ żydzie te 5 % które zdechnie jak bydło przeznaczone na żeś to ponad 3 mln mieszkańców Polski w tym was żydy chazarskie +++ >. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
Gacek Wielkoduch2020.10.6 8:39
Powiedz mi jak to jest, że rodzi się dziecko i już ma grzech? Jeszcze nikogo nie zabiło, nie okradło ani nie oszukało, a już ma grzech?
Robot Gerwazy2020.10.6 16:03
"Grzech pierworodny" to inaczej wada genetyczna wszystkich ludzi, wrodzona skłonność do czynienia zła, właściwa całemu gatunkowi ludzkiemu. Dlatego mają ją też małe dzieci.
Anonim2020.10.5 16:28
Na szczęście w Polsce nie ma mowy o prześladowaniach Kościoła,Wrecz przeciwnie, strumień pieniędzy i przywilejów płynie szeroką rzeką.
Jan Radziszewski2020.10.6 1:49
żydzie was interesuje tylko mamona która przepadnie natychmiast jak zdechniesz +++ Bo nie myście o własnej duszy która za moment wpadnie do PIEKŁA waszego żydowskiego cezara /J 19,15)
Już dla was rychtujemy pluszowe krzyże2020.10.5 16:13
heheheh
Lublin2020.10.5 19:57
Motto: rzeczą ludzi myślących jest by nie stawać po stronie oprawców – Albert Camus (1913 – 1960) „Obyś żył w ciekawych czasach” – mówi stare żydowskie przekleństwo i trzeba przyznać, że tym razem mieli rację.Polska jest oddawana w pacht dzieciom szatana i to w dodatku przy powszechnej zgodzie ogłupionego społeczeństwa – też nie jest nudno. "Celem komunistycznego totalitaryzmu było osiągnięcie międzynarodowej władzy pod szyldem humanitarnej ideologii. Do jej sprawowania niezbędny warunek stanowiło ubezwłasnowolnienie jednostek, dezorganizacja łączących je więzi oraz demontaż państw narodowych. W Polsce liberalizm (PO) należy traktować jako działającą innymi metodami kontynuację komunistycznego totalitaryzmu - dzięki koncentracji anonimowego kapitału(Soros) - kultywowane są podobne cele. Warunkiem powodzenia na drodze do realizacji totalitarnych dążeń liberalizmu (PO) - podobnie jak w komunizmie - jest dezorganizacja systemu wartości umożliwiająca ubezwłasnowolnienie ludzi i zniszczenie łączących ich więzi moralnych, dających im oparcie, wolność i siłę.Trzeba jednak powiedzieć mocno i jasno. Człowiek i środowisko, w którym żyje, zostało zdewastowane przez totalitaryzmy, w tym również przez totalitaryzm liberalny.Więcej - dewastacja trwa nadal. Ale nie ma żadnego powodu, aby poddawać się każdej modzie potwierdzającej rozkład i bezsens świata. To my, ludzie, nadajemy światu sens. Musimy wydobyć się z chaosu. Trzeba przezwyciężyć destrukcję dokonywaną ludzkimi rękami." Anna Pawełczyńska, Głowy hydry, Wydawnictwo TEST, Lublin z pełnym poszanowaniem i respektem dla autorów, wydawców i praw autorskich, w dzisiejszych czasach powszechnego przemilczania i fałszowania historii i faktów historycznych, uważamy za szczególnie ważną powinność i obowiązek rozpowszechniania informacji, celem edukacji i uświadamiania, oraz bezpardonowej walki z owymi przemilczeniami i fałszami.
Jan Radziszewski2020.10.6 1:54
ciebie biedny i głupi żydzie Diabły ukrzyżują w PIEKLE cezara żydów /J 19,15) tam dopiero będzie radochy co niemiara bo przygotowanej dla przez tzw dziewicze czarnookie horusy piekielne
Olej2020.10.5 15:51
Jan udzielał chrztu. 29 Nazajutrz zobaczył Jezusa, nadchodzącego ku niemu, i rzekł: «Oto Baranek Boży16, który gładzi grzech świata. 30 To jest Ten, o którym powiedziałem: Po mnie przyjdzie Mąż, który mnie przewyższył godnością, gdyż był wcześniej ode mnie. 31 Ja Go przedtem nie znałem, ale przyszedłem chrzcić wodą w tym celu, aby On się objawił Izraelowi». 32 Jan dał takie świadectwo: «Ujrzałem Ducha, który jak gołębica zstępował z nieba i spoczął na Nim. 33 Ja Go przedtem nie znałem, ale Ten, który mnie posłał, abym chrzcił wodą, powiedział do mnie: "Ten, nad którym ujrzysz Ducha zstępującego i spoczywającego nad Nim, jest Tym, który chrzci Duchem Świętym"17. 34 Ja to ujrzałem i daję świadectwo, że On jest Synem Bożym».
fronda.pl2020.10.5 15:11
W Polsce chrześcijanie już są prześladowani przez kastę rządzącą. Ale obalimy PiS i chrześcijanie oraz Polacy znów będą wolni w Polsce.
Roman2020.10.5 19:55
Co ty w ogóle bredzisz ???
katolicka deratyzacja Polski2020.10.5 15:06
Nxlezy oglosic Swietx Wojne z pohxnstwem i odrodzic duchx RYCERSTWX Kxtoliciego. Rycerze nxjpierw obcinxli wrogom glowy,x pozniej modlili sie o zbxwienie ich niesmiertelnej duszy.
Olej2020.10.5 14:14
1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną. 2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno. 3. Pamiętaj, abyś dzień świety święcił. 4. Czcij ojca swego i matke swoją. 5. Nie zabijaj. 6. Nie cudzołóż. 7. Nie kradnij. 8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu. 9. Nie pożądaj żony bliźniego swego. 10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest.
Gość2020.10.5 14:38
11. Zjedz mięsko, ziemniaczki zostaw.
122020.10.5 14:51
Jako gieremek, szanuj swego rycerza z Zakonu Rycerzy Putina w Doope Yebanych Łukaszenke.
babcia42020.10.5 15:35
Nie olewaj, Dekalogu przestrzegaj z Miłości do Boga
nemo2020.10.5 18:00
Nikt,nic mądrzejszego dla człowieka nie wymyślił.To są wystarczające drogowskazy,aby pozostać człowiekiem do końca.
bogdanus2020.10.5 13:32
Też tak uważam, ze obecne lewactwo w imię wolności będzie siało terror i wsadzało ludzi za kraty.
Josulf Osma2020.10.5 13:14
ALLACH AKKBAR
Eat my dick!2020.10.5 13:30
Akkbar
Katolik2020.10.5 14:14
Wy-du-piaj stąd szatanie
Jan Radziszewski2020.10.6 1:59
wasz Allach /iz 14,12-15 Sura 113,1) proroka Mahometa dręczy bez uramentu +++ Mahomet w piekle https://www.youtube.com/watch?v=1kJgdsfq1q4 obywatel piekła https://www.youtube.com/watch?v=XLGyaNelwg4&t=618s Odwiert do Bram Piekieł - Rosjanie natrafiają na dantejskie piekło. https://www.youtube.com/watch?v=zzdhSNLB8os
Anonim2020.10.5 12:35
Nie mamy chyba żadnego wyboru, bo w sposób antychrześcijański nie można żyć, można tylko umierać.
***** ***2020.10.5 12:46
to sobie zdychaj śmieciu nikt płakać nie będzie :)
Jazzz2020.10.5 13:28
Dla lewicy żadne życie nie ma wartości.
Michał Jan2020.10.5 14:24
"Śmieciu"? Nowa wersja "wraga naroda"?
Michał Jan2020.10.5 14:24
Chyba raczej egzystować.
antek2020.10.5 12:28
Takich proroków jak Jezus w tamtych czasach było na pęczki Jezus był tylko jednym z nich nic nie znaczącym z którego zrobili bajkę że jest bogiem by straszyć ludzi
zzb2020.10.5 12:41
Masz rację, to się w głowie nie mieści, że żyjesz w roku 2020 od narodzenia "nic nie znaczącego" Chrystusa. Twoja głupota poszybowała ponad Himalaje.
Anonim2020.10.5 23:48
2020rok ,a ty nadal głupek i nie wiesz od jakiego czasu liczy się ta epoka ,od Narodzenia Jezusa Chrystusa ,jakby był nieistotny to by nie liczono lat od Jego narodzenia
Jazzz2020.10.5 12:59
Jest za dużo dowodów historycznych, naukowych żeby tak twierdzić. Można je oczywiście pominąć, udawać że ich niema. Lewica tak robi nagminnie. Np. twierdzenie że płód to nie człowiek. Codziennie ktoś staje przed kamerą i bez zajęcia opowiada takie niedorzeczności. A z dostępem do wiedzy nie mamy żadnego, najmniejszego nawet problemu. Wystarczy rzut oka na to, co na ten temat mówia badania genetyczne, oraz badania NAUKOWE z kilku innych dziedzin. Od strony naukowej wątpliwości nie ma, ale ideolodzy mogą mówić co im ślina na język przyniesie, i znajdują zwolenników swoich "teorii". Nic na to nie poradzimy.
antek2020.10.5 13:11
Genetyczne i naukowe dowody że Jezus był bogiem, zastanów się nim napiszesz jakieś bzdury
Troll2020.10.5 18:16
dowody genetyczne???? A ciekawym bardzo!
Karol2020.10.5 13:13
Dowód naukowy, Rzymianie ukrzyżowali ponad 300 Jezusów.
Richuś2020.10.5 14:18
Takich Jezusków to ukrzyżowali na pęczki
Michał Jan2020.10.5 14:26
Patrz! A tylko jeden zmartwychwstał!
Klerbusters2020.10.5 12:21
Miejmy nadzieję ze barbarzyństwo, wojny, prześladowania w imię boga w końcu zostanie zlikwidowane i przejdzie do przeszłości
zzb2020.10.5 12:36
W pełni się z tobą zgadzam - boga rewolucji francuskiej mamy już za sobą, boga faszyzmu również, boga komunizmu podobnie, ale wciąż odrastają następne. Globalne lewactwo z pietyzmem i na przekór Bogu rzeźbi kolejnego neobożka.
salamandra2020.10.5 12:52
Gdzie ty człowieku żyjesz? Co oglądasz? Co czytasz? Masz cztery wielkie religie z których jedna się wzmacnia i rośnie w siłę ponad 1mld wyznawców. Kwestia kilkudziesięciu lat gdy zapanuje pokój. https://fakty.tvn24.pl/fakty-ekstra,52/imam-choudary-prawo-szariatu-zostanie-wprowadzone-takze-w-polsce,513212.html
Waarnemer2020.10.6 16:07
Ta "Religia" (Islam) to dość oczywiste objawienie demoniczne...
Troll2020.10.5 12:20
co ma wspolnego demokracja z chrzescijanstwem? Demokracje, w wersji europejskiej, wymyslili poganscy Grecy
zzb2020.10.5 12:45
Dekalog jest dany od Boga i nie podlega demokratycznemu osądowi.
Troll2020.10.6 12:32
co jest napisane w Dekalogu, jest starsze od wymyslonego przez Zydow i przejetego przez chrzescijan boga. Moze nie podlegac osadowi dla ludzi, ktorzy w tego boga wierza, a inni moga sobie asadzac jak chca.
Jazzz2020.10.5 13:25
Idea demokracji pochodzi ze starożytnej Grecji, tak jak wiele innych elementów naszej cywilizacji, ale ta starożytna demokracja w niczym nie przypominała nasze,j zbudowanej na chrześcijaństwie. W Atenach czasów Peryklesa, mieszkało ok 120 tys. dorosłych, ale prawo głosu miało ok. 30-40 tys. obywateli. Nie mogły głosować kobiety, niewolnicy, obcokrajowcy. Prawa głosu nie mieli np. Arystoteles, Herodot, bo nie byli obywatelami Aten. To wiedza na poziomie szkoły podstawowej, dostępna równiez w sieci, np. w Wikipedii.
Troll2020.10.5 18:23
A rzeczywiscie trzeba poczytac z rozumem wikipedie tez. Wpolczesna demokracja europejska jest bardzo mloda i zaczynala sie wtedy, kiedy zaczynala sie sekularyzacja wlasnie, jak np we Francji. W takiej bardzo chrzescijanskiej Polsce to wiekszosc ludnosci dostala prawo glosu w 1918 bo kosciol katolicki wcale demokracji nie chcial bo ta zaburzala mu morzadek swiata i prowadzila do straty wladzy. Fakt, byly zabory, ale przed zaborami, prawo glosu miala tylko szlachta. Czy bylo to wiecej ludnosci niz w starozytnej Grecji? To tak na temat Twoich argumentow... A nawet nie mowiac juz, ze jakis wolne te chrzescijanstwo, bo jesli ta demokracja byla dzieki niemu, to zabralo to jednak jakies 18 - 19 wiekow....
Anonim2020.10.6 2:41
Trzeba być debilem, aby podniecać się "demokracją", która po pierwsze NIE ISTNIEJE, a po drugie, jest wyjątkowo zdeprawowanym systemem władzy, nieuchronnie wyniszczającym podbitą ludność. Właśnie widzimy paroksyzmy zdychającej demokracji, zadłużenie jakiego świat nie widział, zdewastowana gospodarka, wymierająca ludność. Najprawdopodobniej Europa eksperymentu z demokracją nie przetrzyma. Dopóki silne były wyznania chrześcijańskie, powstrzymywały demokrację przed kolapsem, Ale teraz już nic zagłady nie powstrzymuje. Ruch LGBT po prostu dorzyna ten sparszywiały system, ale skutek będzie taki, że zdeprawowane białasy zostaną albo wyrżnięte, albo sprowadzone do poziomu niewolników. Spora cena jak na kilka dekad biegania na "wybory". Frajerzy.
Troll2020.10.6 12:30
A kto tu sie podnieca poza Toba (krzyk: uzywanie wielkich liter, wyzwiska). Demokracja nie istnieje? Moze wytlumaczysz, ale spokojnie prosze. "Dopóki silne były wyznania chrześcijańskie, powstrzymywały demokrację przed kolapsem, Ale teraz już nic zagłady nie powstrzymuje." A moze wlasnie jest na odwrot i chrzescijanstwo do tego doprowadzilo? Nie zapomnijmy o tym, ze Rzym upadl na krotko po przyjeciu chrzescijanstwa jako religii panstwowej... "Ruch LGBT po prostu dorzyna ten sparszywiały system, ale skutek będzie taki, że zdeprawowane białasy zostaną albo wyrżnięte, albo sprowadzone do poziomu niewolników." ale analiza socio-historyczna! podziwiam wnikliwosci! To tak po chrzescijasku bywa, ze kazda zmiana wzbudza lek paniczny. "Spora cena jak na kilka dekad biegania na "wybory". Frajerzy." Jak na razie nic sie nie rypnelo i tylko apokaliptykom sie wydaje, ze to koniec swiata.
Anonim2020.10.6 13:43
To nie będzie żaden Koniec Świata. To będzie koniec świata zboczeńców.
Anonim2020.10.6 13:49
No wiesz, większość ludzi też tak mówi - nic się nie rypnęło - aż pewnego dnia lekarz mówi: Mam dla pana złą wiadomość, nowotwór jest bardzo zaawansowany, liczne przerzuty, możemy operować, ale szanse są nikłe. Proszę spisać testament, pożegnać się z rodziną. Trzeba było badać się wcześniej, przy pierwszych symptomach choroby. Teraz czas do piachu, ale będzie bardzo, bardzo bolało.
Anonim2020.10.5 12:09
W chwili próby z pomocą Wiernym przyjdzie SZARAŃCZA. A z dymu wyszła szarańcza na ziemię, i dano jej moc, jaką mają ziemskie skorpiony. I powiedziano jej, by nie czyniła szkody trawie na ziemi ani żadnej zieleni, ani żadnemu drzewu, lecz tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach. I dano jej nakaz, by ich nie zabijała, lecz aby pięć miesięcy cierpieli katusze. A katusze przez nią zadane są jak zadane przez skorpiona, kiedy ugodzi człowieka. I w owe dni ludzie szukać będą śmierci, ale jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie. A wygląd szarańczy - podobne do koni uszykowanych do boju, na głowach ich jakby wieńce podobne do złota, oblicza ich jakby oblicza ludzi, i miały włosy jakby włosy kobiet, a zęby ich były jakby zęby lwów, i przody tułowi miały jakby pancerze żelazne, a łoskot ich skrzydeł jak łoskot wielokonnych wozów, pędzących do boju. I mają ogony podobne do skorpionowych oraz żądła; a w ich ogonach jest ich moc szkodzenia ludziom przez pięć miesięcy. Mają nad sobą króla - anioła Czeluści; imię jego po hebrajsku: ABADDON, a w greckim języku ma imię APOLLYON.
Anonim2020.10.5 12:12
???...
Polak2020.10.5 11:49
Dla katolickich sekciarzy prześladowaniem jest uniemożliwianie im prześladowania osób mających zdrowe i rozsądne podejście do okultystycznych bajeczek.
Anonim2020.10.5 11:56
... a jaśniej?
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.5 12:10
To było bardzo jasno szczególnie dla takiego ćwoka jak ty.
Anonim2020.10.5 12:16
Misiu, nie irytuj się. Każdy przekaz czy to werbalny, czy pisany wymaga jakiejś logiki. W tym przypadku kompletnie jej brak.
Polak2020.10.5 16:45
Zabraniają sekcie katolickiej szczuć, kłamać i prześladować zdrowych, normalnych ludzie nie wierzących w okultystyczne bajeczki, więc sekciarze katoliccy już skamlą jak to są prześladowani. Dla normalnego człowieka zrozumienie tego nie jest trudne, ale widać jak okultystyczne zabawy w sekcie upośledzają zdolność rozumienia.
Anonim2020.10.5 17:04
Przecież to Sekciarze LGBT - wspierani przez Ambasady, Banki i Korporacje - kwiczą o "prześladowaniach", choć to oni napadają, indoktrynują i nakłaniają do samookaleczeń i samobójstw, co robią całkowicie bezkarnie. Płynie do nich szeroki strumień pieniążków i wsparcie władz wielkich miast, miliardy na Aktywistów, Hostele, Latarników w każdej szkole.
Polak2020.10.6 6:39
Bredzisz, ale widać że jako sekciarz masz alergię na prawdę i rzeczywistość. Mimo to pamiętaj że sekta katolicka m przykazanie zabraniające kłamstw które łamiesz każdym swoim bluzgiem.
Anonim2020.10.6 9:08
Rzeczywistość jest taka, że zboczeńcy są wspierani przez rząd USA. To dość oczywiste, ponieważ Elity USA chcą za wszelką cenę zmniejszyć liczbę ludności świata, a promocja zachowań dewiacyjnych oznacza, jak widać na przykładzie likwidowanej rdzennej ludności europejskiej, oznacza, że już teraz 1/5 młodych kobiet staje się lesbami i w praktyce żadnych dzieci mieć nie będzie. To jest ludobójstwo. Właśnie ci wykazałem, jakim dnem moralnym jesteś i w czym bierzesz udział.
lewacka tęczowa lewatywa2020.10.5 12:10
Dla lewackich sekciarzy prześladowaniem jest uniemożliwianie im prześladowania osób mających zdrowe i rozsądne podejście do okultystycznych bajeczek.
ciekawy2020.10.5 11:45
Pan Jezus powiedział Św. Piotrowi, że zbuduje Kościół a siły piekielne go nie przemogą. I jeżeli ktoś w to wątpi, to jest słabej wiary. To Pan Bóg zesłał diabła do piekła i ten nigdy nie zniszczy Bożego dzieła. Kościół był, jest i będzie prześladowany do końca swoich dni na tysiące sposobów ale przetrwa do końca świata.
Klejnot Nilu2020.10.5 11:47
Oj tak, zwłaszcza w Polsce kościół jest bardzo prześladowany.
Anonim2020.10.5 11:51
Prewencji nigdy za wiele. Takich, jak ty należy piętnować do skutku - nawrócenia.
Klejnot Nilu2020.10.5 11:53
Może jeszcze rozpalonym żelazem chcesz mnie piętnować? xD
Anonim2020.10.5 11:59
Ależ skąd? Wyłącznie prawdą objawioną.
Klejnot Nilu2020.10.5 12:00
Nie masz prawa piętnować nikogo tylko dlatego, że nie wierzy w tę twoją "prawdę".
Anonim2020.10.5 12:05
Uważasz, że lewacka prawidziejsza prawda o dewiantach seksualnych jest najprawdziejsza? Uważasz, że możesz normalnych ludzi opluwać i szantażować moralnie, bo jakiś przygłup zindoktrynowany przez dewiantów zrobił coś głupiego?
Klejnot Nilu2020.10.5 12:08
A ty uważasz, że możesz normalnych ludzi opluwać, i nazywać ich dewiantami, tylko dlatego że tak masz napisane w książeczce sprzed kilkunastu wieków?
Anonim2020.10.5 12:25
Nikt nie wykazał, aby Ideologie nie były Dewiacjami.
Klejnot Nilu2020.10.5 12:30
Zatem ideologia chrześcijańska, to też dewiacja.
Anonim2020.10.5 12:38
Nie istnieje ideologia chrześcijańska, ponieważ można być chrześcijaninem, i jednocześnie wyznawać ideologię komunistyczną (teologia wyzwolenia), ideologię narodowo-radykalną, demokratyczną, monarchistyczną... Religia nie koliduje z Ideologią. Religia jest ponad to.
Klejnot Nilu2020.10.5 12:44
Nie istnieje też "ideologia LGBT". Są ludzie należący do społeczności LGBT, walczący o swoje prawa. Nie ma to żadnego związku z jakimś waszym wyimaginowanym wrogiem, mającym na celu zniszczenie świata i ludzkości.
leszczyna2020.10.5 12:54
O czyje praw walczą ci z Paryża geje z banerem "Nie jesteśmy tu dla ozdoby, Zniszczy się wasze społeczeństwo", ci na czele pochodu z 29.06.2019?
lgbt2020.10.5 13:29
Co ty p..sz. Chyba lepiej wiem, czym jestem. Otóż oświadczam, że jestem ideologią!
Anonim2020.10.5 12:49
Za bardzo się nie zapędzaj. Zacząłeś błądzić.
Anonim2020.10.5 12:56
Antropologia Katolicka to coś daleko więcej niż jakaś tam ideologia.
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.5 12:32
No on tak właśnie uważa i dlatego jest zdegenerowanym psychopatą tak jak każdy fanatyk religijny. Na szczęscie to tylko malutki kundelek szczekający w internecie nic więcej. W realu najpewniej boi się własnego cienia.
leszczyna2020.10.5 12:49
Nie sprzed kilkunastu, a sprzed kilkudziesięciu wieków. Ale do oceny homoseksualizmu nie potrzeba książeczki innej niż podręcznik anatomii - od razu wiadomo, do czego jest jakiś narząd. A narządu do kopulacji osobników tej samej płci nie ma, i to w każdym gatunku.
Klejnot Nilu2020.10.5 12:54
Co do ostatniego stwierdzenia to bym się tak nie zapędzał, poczytaj o ślimakach Crepidula. No ale mniejsza. Jak zwykle śmieszy stwierdzenie o tych narządach. Rozumiem, że nigdy nie próbowałeś np. seksu oralnego? Ach, no i oczywiście nigdy się nie całowałeś, w końcu usta służą tylko do oddychania i przyjmowania pokarmów ;)
leszczyna2020.10.5 12:57
Usta to narząd kopulacyjny, a ślina to płyn z komórkami płciowymi? Może i enzym żołądkowy zwrotny ma coś wspólnego z rozmnażaniem płciowym?
Klejnot Nilu2020.10.5 13:02
Okej, czyli już wiemy, że nigdy nie próbowałeś seksu oralnego. W jakimś stopniu to tłumaczy w takim razie twoje niezadowolenie z tego, że ktoś może mieć udane życie seksualne.
Anonim2020.10.5 13:16
Ewolucja dyskryminuje seks oralny "W ciągu ostatnich 40 lat w USA znacznie wzrosła liczba zachorowań na raka jamy ustnej i gardła związanych z wirusem HPV. Wynika to ze zmian obyczajowych - Amerykanie coraz częściej uprawiają seks oralny." https://www.focus.pl/artykul/rakiem-mozna-sie-zarazic-tlumaczymy-naukowo-jak-to-mozliwe
leszczyna2020.10.5 15:55
"już wiemy" - takie plurale maiestatis to przesada nawet jak na klejnot Nilu. Wyżej od faraona stoisz? Otwór gębowy to nie narząd płciowy. No chyba że geje rozmnażają się zapładniając partnera doustnie, a ten rodzi potomstwo analogicznie wydalając je gębą. Coś chyba tu jest na rzeczy: "U parzydełkowców i wielu żebropławów jest on {tj. otwór gębowy} jedynym otworem prowadzącym do niedrożnego układu chłonąco-trawiącego, stąd pełni także funkcję odbytu."
Anonim2020.10.5 12:58
Całowanie służy wymianie flory bakteryjnej. Jest uzasadnione ewolucyjnie. Psucie anusa nie jest.
Anonim2020.10.5 12:51
...mało przejrzyście
Anonim2020.10.5 12:05
A nuż się nawrócisz? A już na pewno nie zakrzyczysz prawdy.
Anonim2020.10.5 12:19
Nie obawiaj się. Tylko prawda cię wyzwoli.
Anonim2020.10.5 12:01
Na obecnym etapie katofobi masowo niszczą, gwałcą i indoktrynują katolickie dzieci, szczując je na rodziców i odbierając im prawo do życia i wychowania w środowisku wolnym od dewiantów seksualnych.
Klejnot Nilu2020.10.5 12:07
Uuuu, powiało grozą. Z tym "masowym" niszczeniem czy gwałceniem to chyba troszkę przesadzasz. A co do odbierania jakichkolwiek praw, to z tego co wiem, dewianci seksualni, tacy jak pedofile, zoofile czy sprawcy innych czynów zabronionych, w miarę możliwości są izolowani od reszty społeczeństwa. Więc nie wiem, gdzie ty tych dewiantów widzisz.
Anonim2020.10.5 12:24
Nie sądzę, abym przesadzał, skoro jak ujawniają Badania naukowe, w UE już 16% dzieci i młodzieży 14-29 lat zostało skutecznie zgwałcone, zindoktrynowane i deklaruje się jako LGBT. To potwierdza wyniki badań polskich seksuologów, pokazujące że aż 31% molestowanych homoseksualnie 12-latków kontynuuje dobrowolnie stosunki homoseksualne. Można domniemywać, że pod płaszczykiem seksedukacji zgwałconych została połowa wszystkich dzieci.
Anonim2020.10.5 12:28
Wow, ktoś im w końcu powiedział, że są normalnymi ludźmi, nie są "pedałami" i mogą żyć w zgodzie z samym sobą. W efekcie więcej osób się ujawnia, ze swoją orientacją. NO JAK DO TEGO DOSZŁO?
Anonim2020.10.5 12:41
Normalnych ludzi oni nawet nie przypominają. I nikt się nie ujawnił, bo badania naukowy pokazują, że dewiacje "ujawniają się" wskutek gwałtu albo molestowania. Więcej gwałtów - więcej "ujawnionych", sory, zarażonych i okaleczonych.
Klejnot Nilu2020.10.5 12:47
Nie przypominają normalnych ludzi? A co? Mają po cztery nogi? Zieloną skórę, wyrastają im kolce na plecach? Po czym poznajesz taką osobę na ulicy?
Anonim2020.10.5 13:04
przykładowo po ryjkach, pewne rzeczy są nie do ukrycia https://twitter.com/hashtag/MakeupDlaBosaka
Klejnot Nilu2020.10.5 13:09
Ale wiesz, że to zorganizowana akcja, i nikt tak po ulicy nie chodzi? Mijasz codziennie więcej osób LGBT niż byś sobie tego życzył.
Anonim2020.10.5 13:19
Przecież piszę, że co 6 małolat to zboczeniec. Myślę, że najmniej życzą sobie tego ich rodzice. Przecież ponad 90% kobiet deklaruje aborcję, jeśli hipotetyczne badanie wykaże hipotetyczny gej-gen
Anonim2020.10.5 12:43
Nikt nie wykazał, jakoby zboczenia były wrodzone. Zboczenia są w 99% nabyte, wyuczone, wpojone. Wrodzone - prawie nigdy.
Klejnot Nilu2020.10.5 12:46
Kurczę, tak bym się chciał nauczyć być gejem, ale jakoś, patrz, no nie idzie mi. Jak na złość cały czas ciągnie mnie do kobiet, mimo że jestem tym mitycznym "lewakiem". Co zrobiłem źle, gdzie popełniłem błąd?
Anonim2020.10.5 13:00
Po prostu żaden gej nie uznał cię za godnego zaliczenia. A może twoi rodzice zadbali o to, aby żaden aktywista LGBT nie pouczał cię w tych sprawach, gdy miałeś 6 lat.
Klejnot Nilu2020.10.5 13:06
No nie, żaden aktywista mi niczego nie musiał mówić. Bo zrobili to rodzice. Może dzięki temu nie jestem przepełniony nienawiścią do osób, które w łóżku wolą coś innego niż ja.
Anonim2020.10.5 13:27
Indoktrynacja w późniejszym wieku nie indukuje dewiacji, tylko pozbawia reakcji obronnej na dewiację. Szansa, że twoje dzieci ulegną zarażeniu i w związku z tym zaniknie twoja linia DNA, znacznie wzrasta. Nie będziesz w stanie ich ochronić. Tak działa ewolucja.
Aśka2020.10.5 11:40
Cóż nic dodać, nic ująć. Walka duchowa trwa. Diabeł jak lew ryczący krąży, kogo by pożreć, ale zwycięstwo należy do Chrystusa.
nina2020.10.5 11:26
"JEŚLI BÓG Z NAMI, KTÓŻ PRZECIWKO NAM? ... ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani zwierzchności, ani rzeczy teraźniejsze, ani przyszłe, ani potęgi, ani co wysokie, ani co głębokie, ani jakiekolwiek inne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Boga, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym". - Rz 8, 31B-35. 37-39
Peter2020.10.5 11:25
Mówi o czymś takim jak rewolucja bolszewicka na zachodzie. Panowanie komunizmu na zachodzie. No to byłaby wojna "demokratów" z republikanami posiadającymi broń.
some man2020.10.5 11:18
Człowiek może zbudować świat bez Boga, ale ten świat wcześniej czy później, obróci się przeciw człowiekowi.
Apateista2020.10.5 12:29
Człowiek może wymyśleć świat oparty na Bogu, ale prędzej czy później zrozumie, że sensu w tym żadego nie ma.
Michał Jan2020.10.5 14:30
Nie potwierdza się to empirycznie - nie ma Boga, znajdą się surogaty. Człowiek jest za słaby umysłowo, żeby pozbyć się wiary.
Anonim2020.10.5 11:13
Tak jest. to się nazywa czas wielkiego ucisku. Oraz ohyda spustoszenia. Z tym, że trzeba mieć na uwadze jedą ważną rzecz - to nie tyrani i nie uciskający powstają najpierw. Najpierw musi w sercach zwykłych ludzi zabraknąć miejsca dla Boga. W imię bożka przyjemności, mamony i td... Dopiero wówczas nadchodzi tyran i gnębiciel.
Total Mayhem2020.10.5 11:13
Aż ledwo ośmielam się spytać: to już Jarek i jego kot nie pomogą?
Roman2020.10.5 11:22
Tobie być może już nic nie pomoże.
Anonim2020.10.5 12:03
Nie pomogą, ponieważ głównym sponsorem Rewolucji są Imperialne USA. Pisss jest całkowicie uwikłany i zależny od Wschodniego Wybrzeża, więc tylko trochę gada, mydli oczy wyborcom, ale w istocie wspiera Rewolucję, która ma się lepiej niż za POprzedniego rządu.
Gość2020.10.5 11:10
Biedny katol nie będzie mógł już obcym ludziom życia ustawiać, oraz bawić się w czyjeś sumienie cudzym kosztem. Och jakże mi przykro.
Anonim2020.10.5 11:13
Urojony świat bez Boga gromadzi bardzo prymitywnych ludzi.
Gość2020.10.5 11:14
Wiara w urojonego boga bez posiadania własnych wartości moralnych prowadzi do powstawania bardzo niebezpiecznych ludzi.
Anonim2020.10.5 11:31
"Własne wartości moralne"(?), czyli próba relatywizowania Dekalogu. Takie podejście do moralności zawsze prowadzi do zatracenia.
Gość2020.10.5 11:34
Jeśli jesteś normalnym człowiekiem, to takie rzeczy jak "Nie zabijaj" czy "Nie kradnij", powinny być oczywiste. Mi tego ksiądz mówić nie musi, ani nie potrzebuję wierzyć w jakiś mistyczny byt, który wciąż mnie obserwuje czy przypadkiem nie zawinąłem batonika ze sklepu.
Anonim2020.10.5 11:40
A co zrobiłeś z resztą Dekalogu?
Anonim2020.10.5 17:10
Jak to nie musi - skoro chętnie dopuszczasz likwidowanie osób bardzo małych (oszukańczo nazywając je "płodami", przy czym ZAWSZE pomijasz drugie słowo "człowieka") oraz osób chorych, np na depresję, nazywając to oszukańczo "eutanazją", przy czym doskonale wiesz, że minimum połowa osób poddanych eutanazji nigdy nie wyraziła żadnej zgody na ten proceder. Tobie to nie przeszkadza, a więc nie przejmujesz się przykazaniem :nie zabijaj". CBDO
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.5 11:31
To właśnie prymitywni ludzie wymyślili boga.
Anonim2020.10.5 11:37
W pełni się z tobą zgadzam. To właśnie prymitywni ludzie dążą do zastąpienia Boga bogiem.
Anonim2020.10.5 11:33
To nie są nasze wartości bo ich nie wymyśliliśmy. To są prawa Boga samego i jeżeli nie uznasz Boga dawce wszelkiego dobra za swego Pana to czeka cię śmierć wieczna. Jesteś prochem i nic ci sie nie należy. Twoją mocą jest tylko zniszczenie co sie kiedys obrócii przeciw tobie.
Gość2020.10.5 11:35
Wszelkie wartości, prawa i zasady etyki zostały wymyślone przez człowieka.
Anonim2020.10.5 12:24
Przewrotnego człowieka stać co najwyżej na stworzenie karykatury Dekalogu.
Precz z Wyborczą - siedliskiem pedałów!2020.10.5 11:08
Gdzie jesteś Janie Radziszewski? Gdzie są twoje fanatyczne tyrady parodiujące katolików? Schowałeś się jak szczur w norze? Ale jarmułka sterczy na zewnątrz, profesorku!
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.5 11:07
Tacy jak on na siłę chcą z siebie zrobić męczenników, a prawda jest taka, że świat ma was w nosie. Jedyne czego oczekujemy od chrześcijan to żeby się nie wpyerdalali ludziom ze swoją ideologią. Wtedy i wy będziecie mieć święty spokój. Nie może być jednak tak, że będziecie próbować narzucać swój światopogląd i styl życia, a potem udawać prześladowane ofiary. Tak świat nie funkcjonuje.
Anonim2020.10.6 9:12
Ty nie jesteś "świat". Ty jesteś bufon, megaloman i narcyz.
OLI2020.10.5 11:04
PiS przy dźwiękach religijnych i patriotycznych pieśni prowadzi nas procesjonalnie do "nowego, wspaniałego świata"NWO. Kaczyński to krypto-lewak, Morawiecki to oficjalny i całkowity liberał - i to oni nas wloką nie ujawniając - dokąd. Wszystkie ich polityczne deklaracje i patriotyczne mowy-trawy to tylko niedbałe maskowanie prawdziwych celów.
abc.2020.10.5 11:00
Teraz jednak – mówi Caviezel – „mordujemy na bezprecedensowym poziomie”, "To jest lucyferyczne", i ma racje, szatan i jego demony atakują katolików, należy się bronić po przez modlitwę różańcową, pod opieka NMP, Czystych Niebiańskich Aniołów i Archaniołów by pokonać armię Lucyfera i jego wyznawców z pod znaku lewactwa, lgbtq, zwyrodnialców i wszelkiej maści morderców od aborcji i eutanazji.
Futuro2020.10.5 10:59
Nikt was nie będzie prześladował. Was po prostu nie będzie, bo ludzie zrozumieją, że religia jest im potrzebna mniej więcej tak, jak rybie koła. A kto by się tam przejmował tymi niedobitkami...
Anonim2020.10.5 11:11
Reagujesz na Kościół, jak wrzód na skalpel. Kościół i jego wierni się obronią, a o tobie nikt nawet nie wspomni.
Futuro2020.10.5 15:23
Ja nie tęsknię, by ktoś o mnie wspominał. Ja cierpliwie czekam na polskie kościoły puste, jak w Holandii. Mam nadzieję dożyć tej cudnej chwili...
prawda o PIS i kosciele2020.10.5 10:55
Kaczyński wolał zająć się zwierzętami niż ludźmi czym pokazał kim oni dla niego są, bardziej się martwił o zwierzęta hodowane na fura niż mordowaniem nienarodzonych, Poznaniu niewolnica polska pracująca w amerykańskim Amazonie (amerykanie to nadludzie którym Kaczyński wiernie służy) umiera od niewolniczej pracy a Duda prezydent wszystkich żydów milczy, Morawiecki premier wszystkich żydów milczy, Kaczyński wicepremier milczy, hierarchowie kościoła milczą, Duda ten od związków zawodowych solidaruch milczy, tvPIS milczy
zasmucony2020.10.5 10:38
poszukajcie głębiej kto za tym stoi, wszystkie ścieżki biegną do żydów, PIS to sługusy żydów i dla nie poznaki niosą krzyż w zębach, polski kościół kupili wielkimi sumami pieniędzy i mamy co mamy
katolicka deratyzacja Polski2020.10.5 15:01
Konfederxcjx Rosyjskx to Wrog Kosciolx i Pxnx Bogx.