Biesy Dugina - Apokaliptyczne wizje szamana Kremla - zdjęcie
27.09.20, 15:00Screenshot Youtube

Biesy Dugina - Apokaliptyczne wizje szamana Kremla

18

Aleksandr Dugin: „Gdzie my jesteśmy, tam jest centrum piekła. I tak naprawdę nie trzeba nam myśleć, czy nie nadejdzie koniec świata, musimy myśleć, jak tego dokonać”.

Katechizm opryczników z Eurazjatyckiego Związku Młodzieży

„Jesteśmy sojuszem zwierzchników, nowych władców Eurazji. Jesteśmy budowniczymi imperium najnowszego typu i nie zgadzamy się na coś mniej niż panowanie nad światem, które – jak wiadomo – może dać tylko kontrola nad kontynentem eurazjatyckim. Wyciągnęliśmy wnioski z geopolityki. […] Zbudujemy nowy kraj – Rosję-3, Rosję-Eurazję, Wielki Imperium Eurazjatyckie od oceanu do oceanu”.

„W dzisiejszym świecie istnieje moc – wielka i poważna – która stoi na naszej drodze. To cywilizacja daleko na zachód, po drugiej stronie oceanu. USA. Musimy wprowadzić ścisłą antyamerykańską higienę. Jest to pierwszy krok w wielkiej wojnie kontynentów: Eurazji przeciwko Ameryce. Naszym absolutnym wrogiem są USA. To jest początek i koniec naszej nienawiści” – obwieszcza katechizm młodych opryczników Eurazjatyckiego Związku Młodzieży. To właśnie w tym duchu wychowywane są następne pokolenia putinowskiej Rosji.

Nie jest to tylko deklaracja młodych maksymalistów, to państwowa polityka Rosji. Wraz z przyjściem do władzy Władimira Putina zaczęło się stopniowe wdrażanie strategii Dugina w praktykę polityczną. Krwawe wojny w Czeczenii, Gruzji, Syrii i na Ukrainie są konsekwencją koncepcji eurazjatyckiej. Po wielu rozmowach z Putinem kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała, że prezydent Rosji „stracił kontakt z rzeczywistością”. Była pod wrażeniem jego nieadekwatności i irracjonalności.

Aleksandr Dugin, najbardziej popularny rosyjski strateg, ideolog rosyjskiego imperializmu i eurazjatyzmu, wieloletni członek Czarnego Zakonu SS, jeden z liderów rosyjskiego ruchu faszystowskiego, nazywany ideologiem Putina, człowiek, którego strategię od 15 lat skrupulatnie wciela w życie cały polityczny establishment współczesnej Rosji.

Niezdrowe pomysły Aleksandra Dugina zainfekowały całą generalicję i establishment Rosji. Dugin ma ogromny wpływ na osoby podejmujące decyzje w najważniejszych sferach życia politycznego. Rosyjskie elity podzielają jego poglądy. Książka Dugina pod tytułem „Podstawy geopolityki” została opublikowana przy wsparciu Wydziału Strategii Akademii Wojskowej Sztabu Generalnego Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej i otrzymała rekomendację, jako podręcznik dla tych, którzy podejmują decyzje w najważniejszych sferach życia politycznego.

Jagiellonia.org

Komentarze (18):

edi2020.10.1 10:26
TAM NA KREMLU NA CZATACH SIEDZI SZATAN - Emmerich o Rosji !! ROSJA - TO MENTALNOŚĆ NAJEŹDŹCY GRABIEŻCY, ZNIEWALANIE i MORDOWANIE to dla nich NORMA ( 6 mln. ludzi zagłodzonych na śmierć, LUDOBÓJSTWO W KATYNIU, MORDY I GWAŁTY W REWOLUCJI BOLSZEWICKIEJ,i II WŚ. Co do własnych obywateli - przecież mają POTĘŻNY KRAJ A ŻYWNOŚĆ IMPORTUJĄ PATAFIANY NIE POTRAFIĄ ZAPEWNIĆ NORMALNOŚCI W SWOIM KRAJU A ZAWSZE WPIER...JĄ SIĘ DO SĄSIADÓW BYLE KRAŚĆ !! - to szatańska mentalność !!
Jan Radziszewski2020.09.28 12:10
czas Dugina dobiega końca bo za 3 lata diabły cezara żydów zabiorą go w ogniu piekielnym do PIEKŁA
Maciej Płatov2020.09.28 9:45
Czy To Wizja APOKALIPTYCZNA????????????? A może to Wizja z pozycji Mocarstwa. Bo z Słabymi NIKT się nie liczy.
Anonim2020.09.28 9:15
Tego chorego czlowieka bardzo propagowal ostatnimi laty manipulant Sykulski (geopolityka)- aktywista Nowoczesnej - przedstawiajacy sie tez jako konserwatysta, patriota... choc uwielbiajacy i czesto goszczacy u Dugina, 2 lata temu promowal ostro TW Moczulskiego (tez czesty bywalec Moskwy)...
wicek2020.09.28 7:15
To kolejny chory człowiek, który ciągnie w dół Rosję.
wit2020.09.28 7:01
"Krwawe wojny w Gruzji,Syrii, Ukrainie..." to niby Rosja rozpoczęła?! Oj , kundelki Żorżetty, jak wy świat postrzegacie?
Anonim2020.09.27 18:07
Czy ideolog obozu NWO czymś się różni?
szarik2020.09.27 16:51
A kędyż wędruje mój umiłowany Doktoreczek B. że go nie ma na frondzie?
Maciej Płatov2020.09.27 16:36
Szanowni OKREŚLENIE: Sowiet =Rada Krajów Związku Socjalistycznych Republik Rad. A takowego Państwa --KRAJU NIE MA.Proszę używać AKTUALNEJ Nazwy ,,Olej" nie wprowadzać ZAKŁAMANIA.
matis892020.09.27 16:20
,,Po wielu rozmowach z Putinem kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała, że prezydent Rosji „stracił kontakt z rzeczywistością”. Była pod wrażeniem jego nieadekwatności i irracjonalności.'' To frondowska propaganda Putina ??? Merkel to kelnerka Putina tak samo jak Mikron. Oboje reprezentują interesy Rosji w Europie i to dzięki nim Putin od lat idzie na zachód. I oczywiście ściemą jest nienawiść do USA, bo celem Putina, Chin, Merkel i Mikrona jest podbicie Europy, a nie USA.
Lewak2020.09.27 16:00
kacapy się napinają ... aż w końcu popuszczą
Styki2020.09.27 15:56
Szatan nic nie może uczynić woli, niewiele inteligencji, a wszystko fantazji.
Anonim2020.09.27 15:51
Ten Dugin to żyje w niezłych odmętach ciemności Biedni głupcy ,którzy go słuchają
Olej2020.09.27 15:40
Aleksandr Dugin: „Gdzie my jesteśmy, tam jest centrum piekła. I tak naprawdę nie trzeba nam myśleć, czy nie nadejdzie koniec świata, musimy myśleć, jak tego dokonać”. Wciąż aktualne, i trzeba tę maksymę sowiecką przypominać wszystkim tym, którzy śnią o wolnej Europie narodów. I tym, którym się wydaje, że z sowietami można się ułożyć – pewnie można gdy wykopią dół i zepchną doń trupa rozmówcy. I refleksja nad tym wszystkim co Dugin pisze i myśli. Jak można w XXI w. być takim anachronicznym durniem ??? PO tym wszystkim co świat przeszedł w wieku XX ? Należy się zgodzić z tym co powiedziała niemiecka kanclerz … Angela Merkel powiedziała, że prezydent Rosji „stracił kontakt z rzeczywistością”….. Nie po raz ostatni kiedy sowiety są ekspozyturą piekła a nad kremlem debatuje najczarniejszy krąg wtajemniczenia, kiedy paranoja przeplata się z rzeczywistością. A jak wyglądają propozycje cywilizacyjne sowietów dla świata ? Tak jak obrazy z Czeczenii, Gruzji, Donbasu.
Olej2020.09.27 23:18
Sowiety - Rosja ? Rosja w dosłownym jej znaczeniu była do 1917 r. gdy jeszcze istniała rosyjska elita społeczna, narzucająca Rosji ludzki wymiar prawa i człowieczeństwa. Po zamordowaniu cara i całej jego rodziny w bestialski sposób przez bolszewię, po wymordowaniu milionów ludzi wywodzących się z rosyjskiej inteligencji. Zastąpiono ją bolszewikiem, człowiekiem sowieckim.a Rosję zmieniono w jeden wielki stalinowski obóz. z systemem dozoru politycznej policji. System pozostał niezmieniony zatem i społeczeństwo z jego paranoiczną obsesją panowania nad światem pozostało w mentalności sowieckiej. Obecnie trwa parodia Rosji na terytorium, w którym sierp i młot, Stalin i Lenin w mauzoleum występują pod godłem Romanowów, orderami św. Jerzego, wielkoruscy nacjonaliści opatrujący się symboliką SS w sowieckim obłędzie występują obok bohaterów wielkiej wojny ojczyźnianej, którzy z tą symboliką walczyli. Czyż to nie jest obłęd ? Czyż nie jest obłędem trwanie mauzoleum największego zbrodniarza wszech czasów Lenina obok odbudowanych a zniszczonych przez tegoż zbrodniarza i jego system cerkwi, w których odprawiają popi z KGB. Czyż to wszystko razem nie jest obłędem ? Jak to określić, jak uchwycić ? System sowiecki trwa i zagraża światu. Państwo sowieckie z pozoru jest Rosją, z wierzchu, przybierając symbolikę Rosji, pod spodem w swej treści jest trwającym morderczym systemem ujarzmiania ludzi i narodów.
Olej2020.09.27 23:33
Rosja do 1917 r. była w stanie emanować kulturą, nauką, z podbitych narodów wchłoniętych w imperium, arystokracja, inteligencja mogła się kształcić na rosyjskich uczelniach,. Ludzie innych nacji z wyższych klas społecznych byli w stanie w tym państwie funkcjonować, rozwijać się, istniało pojęcie własności i prawo posiadania dóbr, prawo jako takie współistniejące z prawem europejskim. Rosja przestrzegała prawa międzynarodowego, umów, ludzie stanu szlacheckiego mieli zdolność i pojęcie honoru. Z bolszewizmem całe człowieczeństwo tego kraju zmieniono w barbarzyństwo. Cywilizacja Rosji, jej rozwój przemysłowy był impulsem cywilizacyjnym zdolnym przyciągać narody poprzez gospodarkę, handel i kulturę. Teraz występuje jakiś szaleniec z koncepcją imperium od oceanu do oceanu, imperium którego nie ma czym zapełnić poza impulsywnym dążeniem do podboju metodą spalonej ziemi i śmierci. Co obecne ambicjonalne i szaleńcze plany imperialne mają do zaoferowania tym wszystkim narodom, które są w planie podboju ? Czy to co jest realizowane wszędzie gdzie sowiecka władza nastała ?
droma2020.09.27 15:39
rosja ro imperium zla ,ale jest STWORCA tego swiata i nie da wladzy szatanowi ...
vvv2020.09.27 15:36
Tymczasem poważna wojna światowa rozpocznie się od niespodziewanej inwazji armii ChRL na rosyjski Daleki Wschód .