Biedroń szydzi z Budki: 276 odcinek zjednoczonej opozycji  - zdjęcie
08.02.21, 14:51Fot. screenshot - YouTube (Janusz Jaskółka)

Biedroń szydzi z Budki: 276 odcinek zjednoczonej opozycji

4

Z Borysa Budki postanowił zadrwić sobie nawet Robert Biedroń. Lider Wiosny przypomina, że Platforma Obywatelska ogłasza „zjednoczenie opozycji” za każdym razem, kiedy sama ma problemy.

Sobotnia konwencja Platformy Obywatelskiej nieustannie jest tematem żartów polityków opozycji. Borys Budka ogłosił powstanie wielkiej Koalicji276, która miała składać się ze wszystkich największych ugrupowań opozycyjnych. Zanim jednak ogłosił powołanie sztabu wyborczego, który miał zapewnić tej koalicji zwycięstwo w przyszłych wyborach parlamentarnych, zapomniał zapytać partie, z którymi chce współpracować, czy one również wyrażają takie chęci.

- „Mam takie wrażenie, że za każdym razem, jak Platforma Obywatelska ma problemy w sondażach, to zaczynamy słyszeć ten brazylijski serial o zjednoczonej opozycji” – stwierdził Robert Biedroń.

- „Jak PO wpada w tarapaty, to natychmiast wyciąga królika z kapelusza, którego już wielokrotnie widzieliśmy, odcinek 276 czy któryś, i słyszymy: znów trzeba się zjednoczyć, ratujcie nas, Borys, Rafał, wszyscy mają problemy, niech Lewica, Hołownia, PSL, nawet Konfederacja, niech nam pomogą, bo toniemy” – drwił polityk w rozmowie z dziennikarzami w Sejmie.

kak/PAP

Komentarze (4):

poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2021.02.8 19:32
przygadał PEDALUCH PEDALUCHOWI!!!
Walter2021.02.8 19:22
Jarosław Kaczynski realizuje strategiczne interesy Władimira Putina polegające na rozbijaniu Unii Europejskiej. Antonii Macierewicz doprowadził Wojsko Polskie do ruiny, można to nawet nazwać sabotażem. Politycy z PiS-u zarzucają Donaldowi Tuskowi zdradę, ale sami nie wiedzą na czym ta zdrada miałaby polegać. Dla dobra interesów naszego kraju, Jarosław Gowin powinien połączyć się z opozycją przeciwko partii rządzącej. Należy powołać rząd techniczny na pół roku, a następnie przeprowadzić przedterminowe wybory parlamentarne. Politycy z PiS-u którzy dokonywali przestępstw powinni być pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Prokuratura podległa Zbigniewowi Ziobrze powinna być niezależna. Trybunał Konstytucyjny i Sąd Najwyższy należy odpolitycznić. Andrzej Duda z powodu dokonania wielokrotnych deliktów konstytucyjnych (art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 194) powinien stanąć przed Trybunałem Stanu.
matis892021.02.8 15:18
Hehe PISiory z Totalnie Udawanej Opozycji PISiorskiej żrą się między sobą. Hej układ był taki że macie udawać, że razem nie lubicie PISu. Biedroń ładnie ci z tym PISowskim kondonem twarzowym, taki dumny PISior z ciebie. Pewnie obaj już zaszczepieni boskim PIS nektarem tzn. lewe papiery załatwione.
Spierdalaj kurwo białoruska2021.02.8 15:24
Skąd dzisiaj nadajesz? Z "gorzowa, białegostoku"? A może z "wrocławia"?