Biedroń ogłosił. ,,Dzisiaj przyszedł czas sądu ostatecznego'' - zdjęcie
12.05.19, 17:34(fot. screen)

Biedroń ogłosił. ,,Dzisiaj przyszedł czas sądu ostatecznego''

31

– Dzisiaj przyszedł czas sądu ostatecznego. Jeśli klasa polityczna nie stanie na wysokości zadania i nie zrobi wszystkiego, co w naszej mocy, żeby wyjaśnić tę sprawę, winnych osądzić, a ofiarom dać zadośćuczynienie, to stracimy całkowicie wiarygodność w społeczeństwie. My, jako "Wiosna" mamy odwagę nazwać rzeczy po imieniu. Nie poddamy się, nie klękniemy przed żadnym biskupem, nie wystraszymy się – nawoływał lider Wiosny.

– Będziemy żądali powołania parlamentarnej komisji do spraw zadośćuczynienia ofiarom kościoła katolickiego. Komisji, która ma zbadać wszystkie przypadki naruszenia prawa w stosunku do dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem pedofilii. Komisji, która będzie służyła temu, by przygotować raport szczegółowy na ten temat. Na czele komisji powinien stać przewodniczący wybierany przez Sejm za zgodą Senatu, w składzie której będą przedstawiciele wszystkich partii zasiadających w parlamencie, a w roli obserwatorów Rzecznik Praw Obywatelskich i Rzecznik Praw Dziecka. W proponowanym budżecie na 2020 rok zagwarantować na jej prace 5 mln złotych – mówił Robert Biedroń podczas niedzielnej konferencji prasowej.

Zdaniem lidera Wiosny film "Tylko nie mów nikomu" pokazuje to, co "przez wiele lat było zamiatane pod dywan":

– Zobaczyliśmy coś, od czego przez wiele lat odwracali wzrok politycy. Politycy, z którymi umawialiśmy się, że będą stali na straży naszego bezpieczeństwa, bezpieczeństwa naszych dzieci, bezpieczeństwa naszej młodzieży. Politycy, z którymi umawialiśmy się, że będą stali na straży konstytucji, która mówi o rozdziale państwa od kościoła, która mówi o autonomii tych instytucji, która mówi że Polska jest państwem prawa. Niestety, III RP nie zdała tego egzaminu.

 

 

bz/dorzeczy.pl

Komentarze (31):

Mops2019.05.13 13:31
Biskup w tęczowej "sutannie" wygłosił kazanie z pedalskim zadęciem. Jak zwykle duzo gada a mało robi!
Grzegorz2019.05.13 10:34
Tylko Biedroń nie zauważa istotnej rzeczy. Pedofilia to z punktu widzenia prawnego przestępstwo i musi być karane ale również to grzech ciężki. Atakują księży którzy popełnili grzech ciężki. Ale pan Biedroń to hipokryta, bo dobrze wie, że w środowisku homoseksualistów też dochodzi do pedofilii . I tak samo popełniają grzech ciężki. Sam homoseksualizm jest grzechem ciężkim. Ja czekam teraz na odważnego dziennikarza a może też pana Siekielskiego, żeby nakręcił film dla równowagi o pedofilii w innych środowiskach i żeby taki film pokazała stacja TVN. Ja rozumiem, że pedofilia w Kościele może być bardziej obrzydliwa , bo od księży oczekuje się czystości wskutek przyjęcia ślubów czystości i to może bardziej zohydzać społeczeństwo niż pedofilia w innych grupach społecznych czy zawodowych. A ponieważ pan Biedroń będąc poza Kościołem pewnie myśli , iż nie grzeszy, dlatego też nie wie co to są pokusy szatana do popełnienia grzechu i nie wie, że szatan najbardziej atakuje osoby będące blisko Pana Boga. A księża wskutek przyjętych świeceń kapłańskich - Sakramentu Kapłaństwa są bliżej niż inne osoby w Kościele a więc wierni. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień. To są słowa Jezusa Chrystusa. I pan Biedroń rzuca ten kamień ale czy jest bez grzechu ? Dostrzega drzazgę w oku bliźniego a nie widzi belki w swoim oku.
K.A.2019.05.12 23:12
Mam gorącą prośbę do wszystkich wyznawców sekty LGBT. Proszę żeby określali na jaką chorobę cierpią. Kiedy piszą o sobie „gej” nie wiem czy mam do czynienia z pederastą, zoofilem, pedofilem a może nekrofilem.(dla przykładu wymieniłem tylko kilka dewiacji seksualnych) Dzisiaj wygląda to tak jak by wszyscy chorzy mówili o sobie „choraczek”
Mathilda2019.05.13 7:47
Z dawnego quir zrobił się gej ... a co każdy z nich „preferuje”, to się raczej nie afiszuje, ukrywając pod plagiatem symbolu tęczy. Jednak ten sam specjalista im potrzebny ... mianowicie psychiatra i egzorcysta.
observer2019.05.12 21:40
bokser mamuśki, to kanalia od pieluszki a potem już gorzej dziać się zaczęło w ka/na/le zabawy się zapragnęło
Thomas2019.05.13 23:03
W ka/na/le odbytowym oczywiście 😁
jojo2019.05.12 20:52
widać że jednak Polska była zbyt tolerancyjniejszym krajem więc zboczeńcy bardzo się rozzuchwalili
www2019.05.12 20:43
Pedofile są niestety w każdej grupie zawodowej. Są wśród kleru, rolników, trenerów sportowych, polityków... Te grupy łączy jedno: pedofilia tam jest NIELEGALNA. Ale jest jedna grupa społeczna, są nią różnej maści homoseksualiści, która pedofilię stara się LEGALIZOWAĆ http://www.fronda.pl/a/obled-lgbt-11-latek-tanczy-w-gejowskim-klubie,121366.html Czy Biedroń i jego chłopak, też uważają te zachowania seksualne za legalne? A może uważają je za nielegalne? Wtedy Bideroń może wykazać się inicjatywą i wyciągnąć konsekwencje wobec swoich kolegów
www2019.05.12 20:11
Czy Biedroń może sprawdzić, dlaczego legalne jest poddawanie 11-letniego dziecka innym czynnościom seksualnym w lokalach dla tzw. transwestytów? https://www.huckmag.com/art-and-culture/style/queen-lactacia-child-drag-queen/ Czy bywalcy tego lokalu to koledzy Biedronia "po fachu"?
8882019.05.12 20:02
Zło rodzi zło panie Biedroń, LGBT jest jednym z głównych źródeł bijących z zachodnich granic i Trzeba łeb węża zdeptać w dzień wyborów oddając głos na koalicje polską. https://www.google.com/search?q=ameryka%C5%84scy+na%C5%82kowcy+chc%C4%85+zalegalizowa%C4%87+pedofilie&oq=ameryka%C5%84scy+na%C5%82kowcy+chc%C4%85+zalegalizowa%C4%87+pedofilie&aqs=chrome..69i57.37770j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.12 18:54
Tylko WIOSNA i odsunięcie od władzy PiSdzielców jest gwarancją rozliczenia katosekty z przestępstw pedofilnych, postawienia arcybiszkoptów przed sądem i wymierzenia kary.
Paradox2019.05.12 21:25
Jaki z pana ateista, skoro święcie pan wierzy w ideologie hierarchii, tworzącej idoli, żyjących z wyzysku, lichwy, monopoli i licencjonowania praw naturalnych ... ktoś kto tworzy zwierzęcy rozbój, zasłania się prawem stanowionym - zwierząt ... ?!
Jestem w Kościele2019.05.12 21:59
https://homoseksualizm.edu.pl/terapia
Mathilda2019.05.13 7:38
No, no, no ... teraz do afirmacji dewiacji i kompletnej anarchii z nią związanej, jak widzimy u nadętego pychą quir’a, dochodzi „salonowa” mowa ... cuchnąca wulgarnością, nienawiścią i kłamstwem. Homoseksualizm jest deprawacją ściśle związaną z pedofilią ... spójrz na to otwartymi oczami a nie przez pryzmat ... tęczy. Opamiętania życzę, oraz Łaski przejrzenia, przemiany, przebaczenia. Memento Mori.
Cogito ergo sum2019.05.12 18:48
Naczelny Sodomita będzie pierwszym etykiem Rzeczypospolitej. Lis rwie się do pilnowania kurnika. Wy Biedroń zróbcie porządek na basenach w Warszawie gdzie wasi koledzy publicznie się masturbują. Wiele ciężkiej pracy przed wami Biedroń. Obawiam się Biedroń, że nie okiełznacie tych dzikich i rozwiązłych ogierów, którzy nawet przy dzieciach się obnażają
Niemiec2019.05.12 18:42
Biedroń, to dziecko systemu i dualizmu - ojciec Zdzisław w PZPR, matka Helena w Solidarności a syn demokrata i liberał utrzymujący się, tak jak jego rodzice z ideologi wyzysku człowieka przez człowieka ...Jeżeli pan Biedroń, pragnie być ideowym gejem, ateistą, pragnie wspierać aborcje i zmilitaryzowanych uchodźców oraz kreować inne szkodliwe społecznie ideologie, niech robi to we własnym domu ... , ponieważ od jednego psującego się owocu, umiera cały zdrowy naród.Homoseksualizm, będący formą choroby psychicznej, pcha osobę do rozkładu osobowego, za pomocą zabarwienia tożsamości, na kolor zewnętrznych, obcych ofierze ideologii, nie mających odzwierciedlenia we wnętrzu ofiary ...
JR2019.05.12 18:29
Dokąd ten pedał będzie psuł powietrze? Nie ma wstydu za grosz. Ze zboczenia i wsadzania w d......ę drugiemu mężczyźnie jest jak widać bardzo zadowolony. Niech powie skąd się on wziął na świecie. Ale cóż zrobić jak on myśli tym co ma pomiędzy nogami! Brak mu piątej klepki.
Tom.2019.05.12 18:28
Według amerykańskich badań co drugi homoseksualista jest pedofilem.
Jestem w Kościele2019.05.12 18:18
Tu nie chodzi o żadne dobro dzieci. Gdyby chodziło o dobro dzieci to nie próbowaliby ich zdeprawować, kalając ich czyste serca emanacją erotyzmu. Oni chcą je splugawić tak jak sami siebie plugawią. Jest w tym coś diabelskiego. Diabeł też chce wszystkich sprowadzić na złą drogę, chce by wszyscy mieli przechlapane tak jak on. Wie, że sam skończy w piekle a mimo to chce wszystkich pociągnąć ze sobą. Tutaj chodzi o niszczenie Kościoła. Po to żeby Kościół nie przypominał mu o jego grzechach, o jego nieczystości i rozpuście. Jak Herod który chciał uciszyć Jana Chrzciciela gdy ten wytykał mu błędy. Oto cała motywacja tych wojujących zboczeńców.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.12 18:58
Stawiasz tezę, w której zawarte jest kłamstwo. Niestety dla ciebie, ale to kościół deprawuje dzieci, zarówno ideologią jak i czynami.
Jestem w Kościele2019.05.12 19:12
Nawróć się a będziesz szczęśliwy. Porzuć nieczystość bo to ona Cię unieszczęśliwia.
Mathilda2019.05.13 7:27
Przyjrzyj się własnym słowom. Można patrzeć a nie widzieć, słuchać a nie słyszeć - dajesz temu przykład. Hmmm.... X Przykazań nie jest deprawacją ale drogą aby jej uniknąć. Tobie bracie trudno to zrozumieć ... ale aby to pojąć zacznij kolejno, zaczynając od I- szego Przykazania❗️ Zwróć szczególną uwagę na VI-te. Kiedy oczerniasz to też kłania się tobie bracie VIII-me. Życzę owocnej ❣️ lektury i medytacji nad wszystkimi X-cioma, a potem Pisma Świętego Nowego Testamentu, bo rozwija temat. Każdy człowiek jest grzeszny, ten kto twierdzi, że nie jest.. to już w tym momencie zgrzeszył. Ważne aby chcieć się wyrwać z grzechu i mężnie walczyć z tym co kusi zwodniczo. Niech Pan Bóg obdarzy cię Łaską przejrzenia, przemiany i przebaczenia. Memento Mori.
Darek2019.05.13 10:36
Chcą uciszyć swoje wyrzuty sumienia atakując innych
taro2019.05.12 18:13
biedron zamknij wszystkich pedalow,bo polowa z nich to aktywni pedofile, a druga czesc to kandydaci na nich. Nie pozwol,aby to pozostalo bezkarne.
JR2019.05.12 18:32
Biedroń to musi najpierw sam siebie zamknąć, bo jest naczelnym pederastów.
Ukasz2019.05.12 18:04
Jak zboczeniec może walczyć z pedofilią? Przecież ktoś taki musi sam najpierw dojść ze sobą do ładu.
Karolina2019.05.12 18:03
I kto to mówi? Zboczeniec chce kary dla zboczeńców, którzy nadużyli stanu kapłańskiego. Tymi, którzy stoją w sprzeczności z prawem niech się zajmą sądy, a ty zboczony bracie zacznij porządek od swojego środowiska. Przede wszystkim przestań epatować swoją odmiennością. Ja od tego już mdłości dostaję.
asia2019.05.12 18:01
przytoczę to co można przeczytać : Olszewski nawiązywał do sprawy dotyczącej instruktora miejskiej instytucji kultury. W kwietniu prokuratura Okręgowa w Słupsku skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Pawłowi K. Mężczyzna, będąc instruktorem tańca w miejskiej instytucji kultury w Słupsku, miał popełnić dziewięć przestępstw, w tym pięć o charakterze seksualnym na szkodę czterech małoletnich kursantek. „Robert naprawdę? Ciągle szukasz zaczepki? Nawet w takiej kwestii chcesz dzielić? Może przypomnisz co sam zrobiłeś z aferą pedofilską w Słupsku Ośrodku Kultury?” — dopytywał na Twitterze Biedronia Sławomir Neumann (PO).
Leon Napoleon2019.05.12 17:55
Drogi Boże, uchowaj nas od fałszywych zbawców! Za kogo on się ma? Nieszczęśnik, któremu wydaje się, że coś znaczy...
taro2019.05.12 18:15
jemu nic nie pozostalo,aby bic tylko jak najwiecej punktow,by dostac sie jako bozyszcze w nowej partii do nowego koryta, w jak najkrotszym czasie.
taki se moher2019.05.12 17:50
@bz, liczysz że i tobie kiedyś będą stawiać w tym kraju pomniki, jako obrońcy "niektórych księży" ?