Tylko na Frondzie! Poseł Barbara Dziuk miażdży tęczową narrację Biedronia! - zdjęcie
06.04.19, 10:15fot: własne

Tylko na Frondzie! Poseł Barbara Dziuk miażdży tęczową narrację Biedronia!

67

Wygląda to na szeroko zakrojoną akcję przekonania Polaków, że istnieje szansa na rozwój narodu… bez dzieci. A ja proponuję spojrzeć na tak prostą sprawę jak braki kadrowe. Niektórzy z nas na własnej skórze już dotkliwie odczuwają brak pielęgniarek i lekarzy, i tylko z tej przywołanej perspektywy łatwo dojrzeć skutki depopulacji. Katastrofalne skutki. A tu szermuje się hasłami wolnościowymi pod sztandarem tęczowej flagi, wolności do czego? Co oznacza w tym wypadku wolność? Wyginięcie narodu, to ma być wolność? Europejskość?! Gdzie tu jest miejsce na logikę? Gdzie na odpowiedzialność?  - pisze na łamach portalu Fronda.pl poseł Barbara Dziuk.

 

 

Biedoń grozi ujawnieniem nazwisk homoseksualnych członków PiS. Co o tym myśleć? Tej groźbie trzeba się przyjrzeć inaczej. Szerzej. Najpierw był pomysł prezydenta Rafała Trzaskowskiego, który nakazał wprowadzenie LGBT do szkół, czyli edukację seksualną opartą na standardach Światowej Organizacji Zdrowia. Te standardy to m. in. nauka masturbacji dzieci w wieku od czterech do sześciu lat i wprowadzenie kwestii związanych ze współżyciem par mieszanych i homoseksualnych dla dzieci w wieku od sześciu do dziewięciu lat. 

I na marginesie: jest jeszcze jedna niepokojąca sprawa – czy wychowanie seksualne w tym duchu ma pokonać strach dzieci przed nadużyciami seksualnymi dorosłych? Widzę konsekwencje i drugie dno – oswoimy strach i najmłodsi będą uważali piętnowane zachowania za normalne? Do tego to zmierza? 

Potem było wystąpienie Pawła Rabieja, które odsłoniło zamiary mniejszości seksualnych: Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją. 

Na koniec Robert Biedroń posunął się do argumentów personalnych: Tajemnicą poliszynela jest, że w PiS są geje. Potrafię ich wskazać. Nie zrobię tego, żeby później nie uczestniczyć w tej głupiej grze - mówił w programie Tłit w Wirtualnej Polsce.

Wygląda to na szeroko zakrojoną akcję przekonania Polaków, że istnieje szansa na rozwój narodu… bez dzieci. A ja proponuję spojrzeć na tak prostą sprawę jak braki kadrowe. Niektórzy z nas na własnej skórze już dotkliwie odczuwają brak pielęgniarek i lekarzy, i tylko z tej przywołanej perspektywy łatwo dojrzeć skutki depopulacji. Katastrofalne skutki. A tu szermuje się hasłami wolnościowymi pod sztandarem tęczowej flagi, wolności do czego? Co oznacza w tym wypadku wolność? Wyginięcie narodu, to ma być wolność? Europejskość?! Gdzie tu jest miejsce na logikę? Gdzie na odpowiedzialność? 

Wiemy, że forsując poglądy spod znaku tęczowej flagi, jej wyznawcy nie potrafią w sposób jednoznaczny i sensowny przekonać społeczeństwa do zmiany światopoglądu, zatem stąd ucieczka polityka Wiosny do argumentów personalnych. Robert Biedroń próbuje powiedzieć społeczeństwu że wie kto, ale nie powie, jest gejem w PiS. Jeśli nie da się logicznie dowieść, że proponowana droga prowadzi donikąd, a mówiąc brutalnie do wymarcia narodu, to trzeba, jak między dziećmi, zakrzyknąć argumentem od czapy: „A twoja mama jest głupia.” 

Słowa Roberta Biedronia, że wielu polityków Prawa i Sprawiedliwości nie zdradza swojej orientacji seksualnej z powodu strachu przed prezesem Kaczyńskim, mogą wywołać tylko uśmiech. Co tu można powiedzieć? Politycy PiS na co dzień są obrzucani błotem, zatem poziom zahartowania jest wysoki. Ani te, ani inne insynuacje tego typu nie robią już wrażenia. Sugestie personalne mają na celu jedynie zmianę tematu. Następnym elementem będzie wywód o braku nowoczesności wśród Polaków, o braku ich otwartości na świat, co jest niezgodne z prawdą. 

Szkoda, że wspomniani panowie nie mają pomysłów na merytoryczną i rzeczową dyskusję na temat rozwoju gospodarczego kraju i lepszej przyszłości jego mieszkańców. Zdecydowanie łatwiej jest promować i tworzyć problemy, których nie ma niż brać odpowiedzialność za rozwiązywanie prawdziwych problemów.

Rządzenie z wyboru społecznego to odpowiedzialność, a nie miejsce do zasiadania na wysokich stanowiskach i wymyślanie ideologii cywilizacji zagłady.

Barbara Dziuk (PiS), poseł na Sejm

Komentarze (67):

Marian 2019.04.7 1:53
Tak jak pani poseł Pawłowicz powiedziała homo to nie miłośc to choroba i to chcecie zaszczepic w Polskim narodzie . . Wasza chorobe jakby zaszczepic w Polskim narodzie to naród wyginie w jednym pokoleniu . Wasze głowki sa malutkie intelektualnie i tego nie zrozumiecie
Piotr2019.04.6 23:02
CZY SPOŁECZEŃSTWO POPIERA STRAJK NAUCZYCIELI ? POSTANOWILIŚMY TO SPRAWDZIĆ. OTO SONDA ULICZNA https://youtu.be/E_VYAHd389Y
edi2019.04.6 20:48
Prawo i Sprawiedliwość WYGRA te i następne wybory gdyż OPATRZNOŚĆ MA TAKI PLAN - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MARYJA KRÓLOWĄ - Polska BĘDZIE URATOWANA ! NIE BĘDZIE W POLSCE ANI GENDER ANI KOMUNY ANI LGBT !!!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 22:32
Cytując klasyka - niczego nie będzie :D
MarzenaJ2019.04.7 0:18
EDI ! Dzięki za tą wspaniałą wypowiedź! Bardzo tego też pragnę.
Marcel 2019.04.6 19:49
Aż dziw bierze słuchając narracji takich biedroniów czy innych homo niewiadomo że nie pochodzą sami ze związków, które próbują promować! Trochę nad tym ubolewam bo nie byłoby teraz tej dyskusji!
Vilma2019.04.6 18:57
• https://twitter.com/Platforma_org/status/1114559305498419208
czarodziej z Księżyca2019.04.6 17:29
Oooo... ta pani też lubi pościć.
o2019.04.6 16:23
miażdży swoja masą?
Arkadiusz2019.04.6 15:26
czytam i czytam i nie moge zrozumiec co ona miazdzy... argument, ze kazdy odczul braki pielegniarek i lekarzy jest bez sensu. Ludzi w tych zawodach ksztalci sie wystarczajaco, ale oni po prostu wyjezdzaja tam gdzie sa lepsze warunki i lepsze place, to nie ma zupelnie nic wspolnego z plodnoscia. A gdzie i kiedy Biedron & co podsuwa cos o nierobieniu dzieci? : "A tu szermuje się hasłami wolnościowymi pod sztandarem tęczowej flagi, wolności do czego? Co oznacza w tym wypadku wolność? Wyginięcie narodu, to ma być wolność? Europejskość?! Gdzie tu jest miejsce na logikę? Gdzie na odpowiedzialność? " Nie rozumiem ciagu logicznego. A to, ze so geje w PIS i sie nie ujawniaja to moze dlatego, ze jak sie ujawnic i publicznie oswiadczyc, ze jest sie gejem I w homofibicznej partii, ktora wlasnych czlonkow traktuje jako zboczencow...
anonim2019.04.6 15:21
Ach ta druga miss po Sobeckiej, ciągle musi głaskać ojca narodu, a fe.
Lech Keller-Krawczyk2019.04.6 14:40
@dumna ohyda - hołota gejowska Nazywam się Lech Keller-Krawczyk jestem gejem i nienawidzę tego półżyda ćwoka ze Słupska. Jedynie kogo możesz "zapłodnić" to Grodzkiego, jak ci "da". Popatrz na siebie w lustro ohydo. Tylko się nadajesz na dworcowe WC i mendzenia pod koszarami. Bądź choć tak dumny i odważny jak Grodzki i przedstaw się. Tego nie zrobisz bo jesteś tego ćwoka ze Słupska prowokatorem, hołoto gejowska.
Piotr Nowak2019.04.6 16:01
Ty masz ewidentne zaburzenia. Wiesz?
Lech Keller-Krawczyk2019.04.6 17:01
W moim wieku zdaje sobie z tego sprawę, gorzej z tym narcyzem-ćwokiem ze Słupska i jego prowokatorem dumną ohydą. A ty Piotruś to "koronka" czy "słupek"?
heniek2019.04.6 13:25
nie może być propagacji ludzi którzy nie wiedzą gdzie jest kierownica a gdzie bagażnik
cz060420192019.04.6 12:54
wspaniale ujęta istota sprawy - zwięźle i krótko. Nie należy propagować dewiacji jeśli gatunek ludzki ma przetrwać. Osoby propagujące dewiacje muszą liczyć się z tym, że ich działalność nie zostanie przyjęta przez większość społeczeństwa z aplauzem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 13:03
Sęk w tym, że homo to normalna prawidłowa orientacja, jeden z wariantów ludzkiej tożsamości psychoseksualnej. Ta pani kłamie, gdyż karta LGBT+ nie zakłada nauki masturbacji.
anonim2019.04.6 12:35
61 Czy odważy się ktoś z was, gdy zdarzy się nieporozumienie z drugim, szukać sprawiedliwości u niesprawiedliwych1, zamiast u świętych? 2 Czy nie wiecie, że święci będą sędziami tego świata2? A jeśli świat będzie przez was sądzony, to czyż nie jesteście godni wyrokować w tak błahych sprawach? 3 Czyż nie wiecie, że będziemy sądzili także aniołów3? O ileż przeto więcej sprawy doczesne! 4 Wy zaś, gdy macie sprawy doczesne do rozstrzygnięcia, sędziami waszymi czynicie ludzi za nic uważanych w Kościele4! 5 Mówię to, aby was zawstydzić. Bo czyż nie znajdzie się wśród was ktoś na tyle mądry, by mógł rozstrzygać spory między swymi braćmi? 6 A tymczasem brat oskarża brata, i to przed niewierzącymi. 7 Już samo to jest godne potępienia, że w ogóle zdarzają się wśród was sądowe sprawy. Czemuż nie znosicie raczej niesprawiedliwości? Czemuż nie ponosicie raczej szkody?5 8 Tymczasem wy dopuszczacie się niesprawiedliwości i szkody wyrządzacie, i to właśnie braciom. 9 6 Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. 11 A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego. Swoboda obyczajów 12 Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno7, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę. 13 Pokarm dla żołądka, a żołądek dla pokarmu8. Bóg zaś unicestwi jedno i drugie. Ale ciało nie jest dla rozpusty, lecz dla Pana, a Pan dla ciała. 14 Bóg zaś i Pana wskrzesił i nas również swą mocą wskrzesi z martwych. 15 Czyż nie wiecie, że ciała wasze są członkami Chrystusa?9 Czyż wziąwszy członki Chrystusa będę je czynił członkami nierządnicy? Przenigdy! 16 Albo czyż nie wiecie, że ten, kto łączy się z nierządnicą, stanowi z nią jedno ciało? Będą bowiem - jak jest powiedziane - dwoje jednym ciałem10. 17 Ten zaś, kto się łączy z Panem, jest z Nim jednym duchem. 18 Strzeżcie się rozpusty; wszelki grzech popełniony przez człowieka jest na zewnątrz ciała11; kto zaś grzeszy rozpustą, przeciwko własnemu ciału grzeszy11. 19 Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie? 20 Za [wielką] bowiem cenę zostaliście nabyci12. Chwalcie więc Boga w waszym ciele!
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 12:31
@Maciek Arczyński Po pierwsze współczuję sprowadzania związku do prokreacji.... Oznacza to, że traktujesz swoją orientację i kobietę tak jak pastuch swoje krowy, tzn w kategorii byka rozpłodowego, tudzież świńskich loch. Gdzie miłość, szacunek troska partnerstwo, gdzie erotyzm jako zabawa, spełnienie, rozwój, umacnianie więzi? Po drugie niestety cię zmartwię, świat na twoje rozmnażanie nie czeka, gdyż do zachowania zdrowej puli genów, a co za tym idzie przetrwania gatunku homo sapiens wystarczy prokreacja ledwie 10% populacji, zatem hetero czy nie, rozmnażać się nie musisz, zrobi to i tak wystarczająca mniejszość. Co więcej nawet jest wskazane, żebyś się nie rozmnażał, bo żyjemy w epoce przeludniania planety Ziemia. Po trzecie jak będę chciał mieć dziecko to sobie je zrobię jedną z wielu metod jak robią miliony gejów i lesbijek na świecie, o biseksualistach nie wspominając. Zatem spokojna główka :) Poniżej wymienię możliwe opcje: - surogacja za pomocą materiału jednego ojca - surogacja za pomocą nasienia obu partnerów (jedno dziecko z dwoma biologicznymi ojcami - ta metoda podoba mi się najbardziej) - zaprzyjaźniona kobieta i kubeczek z pipetką - adopcja - jednorazowy seks z kobietą z zamkniętymi oczami, bądź przy gejowskim porno jak widzisz opcji jest od groma i ciut ciut :)
ZERR02019.04.6 12:40
Jakim trzeba byc idiotą, aby pisać "jedno dziecko z dwoma biologicznymi ojcami"? Dumny Gej chyba przysypiał na biologii. Sam widzisz, że musicie doprowadzić do penalizacji gejowania w tym jego szczególnie zwyrodniałych przejawów, jak "gay-adopcja" i podobne. Nie chcecie tolerancji? Mówi się "trudno".
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 12:47
Poczytaj sobie durny ignorancje o podwójnym ojcostwie na necie to przestaniesz głupkowato pyskować. Taka metoda istnieje i ma się dobrze, pierwszy raz zapoczątkowana parę lat temu, coraz bardziej popularna właśnie wśród par gejów, gdzie znika problem kto ma być ojcem biologicznym. Mogą być obydwaj naraz tego samego dziecka. Jeśli zdecyduję się na potomka skorzystam właśnie z tej metody :)
ZERR02019.04.6 12:52
Ależ nie moga być obydwaj naraz, gdyż genetyka człowieka takiej opcji nie przewiduje. Jak widać - gejowi sa głupi jak but i cwaniacy-lekarze wciskają im dowolna bzdurę, byle wyrwać szmal. Skoro posuwacie się do takich obrzydliwości, możemy nie miec wyboru. Penalizacja coraz bliżej.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 13:00
Owszem mogą i są. A penalizować to ty sobie możesz co najwyżej brudne gacie. Prędzej się doczekasz ścigania homofobii z urzędu.
Maciek Arczyński2019.04.6 13:17
Masz tam odpowiedź wyżej. A wiesz ostatnio tacy geniusze biologiczni jak Ty wymyślili, że da się zrobić chimerę ludzko-zwierzęcą. No i zrobili świnię z dodatkiem ludzkich genów. Mógłbym jeszcze dodać coś "smakowitego" do tego pod Twoim adresem, ale jedno jest pewne: natura takich "wynalazków" nie ma w swoim zestawie reguł, w związku z tym dla owych "wynalazców" i ich zwolenników takie działania skończą się nieprzyjemnie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 13:31
Powyższa odpowiedź to kłamstwo. Oczywiście, że natura nie ma, gdyż jest to zapłodnienie in vitro, a do tego potrzebna jest medycyna. Podobnie jak natura nie dała samochodów, a mimo to je wymyśleliśmy i nimi jeździmy.
Maciek Arczyński2019.04.6 18:52
Rację ma @Zerro, że nie masz pojęcia o biologii. Po pierwsze jako procedura, in vitro omija naturę, a po drugie nawet in vitro nie jest wbrew naturze w tym sensie, że jajeczko wzięte jest od kobiety a plemnik od mężczyzny. Tak czy inaczej do poczęcia potrzebny jest chłop i baba. Przykład z samochodami jest beznadziejny bowiem, aby odbyło się zapłodnienie nie trzeba było czegokolwiek wymyślać. Natomiast samochody już owszem, nawet zwykłe wózki ciągnięte przez człowieka.
anonim2019.04.6 12:41
Szukanie sprawiedliwości przed trybunałami pogańskimi 61 Czy odważy się ktoś z was, gdy zdarzy się nieporozumienie z drugim, szukać sprawiedliwości u niesprawiedliwych1, zamiast u świętych? 2 Czy nie wiecie, że święci będą sędziami tego świata2? A jeśli świat będzie przez was sądzony, to czyż nie jesteście godni wyrokować w tak błahych sprawach? 3 Czyż nie wiecie, że będziemy sądzili także aniołów3? O ileż przeto więcej sprawy doczesne! 4 Wy zaś, gdy macie sprawy doczesne do rozstrzygnięcia, sędziami waszymi czynicie ludzi za nic uważanych w Kościele4! 5 Mówię to, aby was zawstydzić. Bo czyż nie znajdzie się wśród was ktoś na tyle mądry, by mógł rozstrzygać spory między swymi braćmi? 6 A tymczasem brat oskarża brata, i to przed niewierzącymi. 7 Już samo to jest godne potępienia, że w ogóle zdarzają się wśród was sądowe sprawy. Czemuż nie znosicie raczej niesprawiedliwości? Czemuż nie ponosicie raczej szkody?5 8 Tymczasem wy dopuszczacie się niesprawiedliwości i szkody wyrządzacie, i to właśnie braciom. 9 6 Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. 11 A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego. Swoboda obyczajów 12 Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno7, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę. 13 Pokarm dla żołądka, a żołądek dla pokarmu8. Bóg zaś unicestwi jedno i drugie. Ale ciało nie jest dla rozpusty, lecz dla Pana, a Pan dla ciała. 14 Bóg zaś i Pana wskrzesił i nas również swą mocą wskrzesi z martwych. 15 Czyż nie wiecie, że ciała wasze są członkami Chrystusa?9 Czyż wziąwszy członki Chrystusa będę je czynił członkami nierządnicy? Przenigdy! 16 Albo czyż nie wiecie, że ten, kto łączy się z nierządnicą, stanowi z nią jedno ciało? Będą bowiem - jak jest powiedziane - dwoje jednym ciałem10. 17 Ten zaś, kto się łączy z Panem, jest z Nim jednym duchem. 18 Strzeżcie się rozpusty; wszelki grzech popełniony przez człowieka jest na zewnątrz ciała11; kto zaś grzeszy rozpustą, przeciwko własnemu ciału grzeszy11. 19 Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie? 20 Za [wielką] bowiem cenę zostaliście nabyci12. Chwalcie więc Boga w waszym ciele!
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 13:01
Nie interesuje mnie religia i nie dotyczy. Zły adres.
Same fakty wystarczą2019.04.6 15:46
Księga Izajasza 531 Któż uwierzy temu, cośmy usłyszeli? na kimże się ramię Pańskie objawiło?1 2 On wyrósł przed nami jak młode drzewo i jakby korzeń2 z wyschniętej ziemi. Nie miał On wdzięku ani też blasku, aby na Niego popatrzeć, ani wyglądu, by się nam podobał. 3 Wzgardzony i odepchnięty przez ludzi, Mąż boleści, oswojony z cierpieniem, jak ktoś, przed kim się twarze zakrywa3, wzgardzony tak, iż mieliśmy Go za nic. 4 Lecz On się obarczył naszym cierpieniem, On dźwigał nasze boleści4, a myśmy Go za skazańca4 uznali, chłostanego przez Boga i zdeptanego. 5 Lecz On był przebity za nasze grzechy, zdruzgotany za nasze winy. Spadła Nań chłosta zbawienna dla nas, a w Jego ranach jest nasze zdrowie5. 6 Wszyscyśmy pobłądzili jak owce, każdy z nas się obrócił ku własnej drodze6, a Pan zwalił na Niego winy nas wszystkich. 7 7 Dręczono Go, lecz sam się dał gnębić, nawet nie otworzył ust swoich. Jak baranek na rzeź prowadzony, jak owca niema wobec strzygących ją, tak On nie otworzył ust swoich. 8 Po udręce i sądzie został usunięty9; a kto się przejmuje Jego losem?10 Tak! Zgładzono Go z krainy żyjących; za grzechy mego ludu11 został zbity na śmierć. 9 Grób Mu wyznaczono między bezbożnymi, i w śmierci swej był [na równi] z bogaczem12, chociaż nikomu nie wyrządził krzywdy i w Jego ustach kłamstwo nie postało. 10 Spodobało się Panu zmiażdżyć Go cierpieniem. Jeśli On wyda swe życie na ofiarę za grzechy, ujrzy potomstwo, dni swe przedłuży13, a wola Pańska spełni się przez Niego. 11 Po udrękach swej duszy, ujrzy światło14 i nim się nasyci. Zacny mój Sługa usprawiedliwi wielu, ich nieprawości On sam dźwigać będzie. 12 Dlatego w nagrodę przydzielę Mu tłumy, i posiądzie możnych jako zdobycz, za to, że Siebie na śmierć ofiarował i policzony został pomiędzy przestępców15. A On poniósł grzechy wielu, i oręduje za przestępcami.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 13:01
Nie interesuje mnie religia i nie dotyczy. Zły adres i nie na temat.
Maciek Arczyński2019.04.6 13:23
Odpowiedź masz wyżej tam gdzie najpierw napisałeś swoje uwagi. Powtarzasz się. Myślisz, że jak powtórzysz kłamstwo to stanie się ono przez to prawdą? Z ciekawych wzorców korzystasz...
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 13:32
Nie wiem o co co chidzo, bo ja o nic nie pytałem. To do czego mnie odsyłasz jest kłamstwem. Próbujesz prawdę zawrzeszczyć tupaniem nóżką, lecz bez argumentów merytorycznych tylko się pogrążasz.
Maciek Arczyński2019.04.6 21:53
A jakieś konkrety? Bo ja też potrafię napisać, że adwersarz jest idiotą lub podobnie. To akurat wymaga tylko umiejętności pisania i czytania tego co się napisało. A poza tym, w którym momencie wrzeszczę oraz "tupię nóżką", bo o ile mi wiadomo to pisanie tzw. "dużymi literami" oznacza te czynności. Owszem są tu osoby, które tak formatują tekst, lecz nie dotyczy to moich wpisów. Poza tym ten wątek to Ty zacząłeś tutaj na to co Ci wcześniej napisałem w innym miejscu. Świadczy o tym bezpośredni zwrot pod moim adresem. Gdyby było inaczej pisałbyś tam gdzie umieściłem swój wpis. Zatem nie ściemniaj.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 22:30
Pisać sobie możesz co chcesz tak jak cały czas wodę lejesz. Tylko to w moim poście jest merytoryczna argumentacja, w twoim zaś puste zaprzeczenie.
Jozin z Bazin2019.04.6 13:32
a po co ci dziecko? to nie zabawka, no chyba że cie podnieca widok niewinnego małego dziecka jak dwóch australijczyków co to już po dwóch tygodniach współżyli a kiedy podrosło oddawali kolejny takim jak ty!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 13:37
Sam fakt, że zadajesz pytanie po co dziecko świadczy o tym, że jesteś albo niedojrzałym smarkaczem niegotowym na ojcostwo, albo zwyrolem, którego należy powstrzymać przed jakimkolwiek kontaktem z dziećmi. Akurat ci dwaj z Australii zostali niedawno uniewinnieni jako ofiary fałszywych zarzutów, więc waż swoje słowa. Już wy hetero zwyrole pokazujecie, czym są dla was dzieci - gwałcąc je, mordując, bijąc, czego przykłady mamy na pęczki dzięki mediom informacyjnym. Tak więc nawet nie próbuj się licytować, bo wiesz, że ja znajdę więcej takich przykładów.
i.m.w.2019.04.6 12:20
homoflaga , a nie tęczowa . tęcza to łuk ,a, nie kilka poziomych pasków.
anonim2019.04.6 11:58
wytłumaczcie mi frondziarze, w jaki sposób niszczy was świadomość, że gdzieś, nawet w domu obok mężczyzna i mężczyzna lub kobieta i kobieta zawarli związek partnerski? Jak wpływa to na was i na wasze życie?
Maciek Arczyński2019.04.6 12:04
Dlaczego ma niszczyć? Każdy za swoje życie odpowie kiedyś przed Bogiem. Jako Katolik - nie bergoglianista bo to żaden Katolicyzm - mogę co najwyżej ostrzegać. To wszystko. Życie jest krótkie i po nim przychodzi śmierć. I miejsce na które się pracowało przez całe życie. Każdy odpowie za swoje.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 12:15
No właśnie dlatego nikt nie ma prawa się wp... z butami w cudze życie dopóki nie robi nikomu krzywdy.
anonim2019.04.6 15:58
to się nie wpie....laj nam życie zrozumiano
Maria Błaszczyk2019.04.6 17:52
To, czy w ogóle jacyś bogowie istnieją, to rzecz bardzo dyskusyjna. Ale nawet zakładając, że bóg Katolików (czuemu dużą literą?) istnieje, to nie ma mowy o pracowaniu na cokolwiek. Macie taką starą bardzo książkę i tam sprawa jest jasno wyłożona. W wielu miejscach, bardzo dobitnie. Otóż na nic nie pracujesz. Twoje czyny są skutkiem zbawienia lub potępienia, a nie odwrotnie. Kilka przykładów??? Służę: List do Rzymian 11, 5-8: "Tak przeto i w obecnym czasie ostała się tylko Reszta wybrana przez łaskę. Jeżeli zaś dzięki łasce, to już nie ze względu na uczynki, bo inaczej łaska nie byłaby już łaską. Cóż zatem? Izrael nie osiągnął tego, czego skwapliwie szukał; osiągnęli jednak wybrani. Inni zaś pogrążyli się w zatwardziałości, jak jest napisane: Dał im Bóg ducha odurzenia; takie oczy, by nie mogli widzieć, i takie uszy, by nie mogli słyszeć, aż po dzień dzisiejszy". Ks. Przysłów, 16, 4 "Wszystko celowo uczynił Pan, także grzesznika na dzień nieszczęścia". List do Rzymian 9, 21-23 "Czyż garncarz nie ma mocy nad gliną i nie może z tej samej zaprawy zrobić jednego naczynia ozdobnego, drugiego zaś na użytek niezaszczytny? Jeżeli więc Bóg, chcąc okazać swój gniew i dać poznać swoją potęgę, znosił z wielką cierpliwością naczynia [zasługujące] na gniew, gotowe na zagładę, i żeby dać poznać bogactwo swojej chwały względem naczyń [objętych] zmiłowaniem, które już wprzód przygotował ku chwale" List do Efezjan 1, 11 "W Nim [Chrystusie] dostąpiliśmy udziału my również,z góry przeznaczeni zamiarem Tego, który dokonuje wszystkiego zgodnie z zamysłem swej woli, po to, byśmy istnieli ku chwale Jego majestatu - my, którzyśmy już przedtem nadzieję złożyli w Chrystusie". List do Efezjan 2, 6-10 "Razem [Bóg z Chrystusem] też wskrzesił i razem posadził na wyżynach niebieskich - w Chrystusie Jezusie, aby w nadchodzących wiekach przemożne bogactwo Jego łaski wykazać na przykładzie dobroci względem nas, w Chrystusie Jezusie. Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił. Jesteśmy bowiem Jego dziełem, stworzeni w Chrystusie Jezusie dla dobrych czynów, które Bóg z góry przygotował, abyśmy je pełnili".
anonim2019.04.6 11:58
a kto na islamistów będzie robił których ściągniecie jak dzieci w aborcji mordujecie
anonim2019.04.6 11:31
dobrze mówi
Ben2019.04.6 11:28
Chyba tyłkiem....
lucjanhenryk2019.04.6 11:23
"bosh... co za idiotka"; LGBT+ pawulonik?
eeej Dummy geeej2019.04.6 11:18
I co z tego że są w PISie geje? To geje są jednak źli? Piep.rzony zakłamany hipokryta Biedroń z piep.rzonego zakłamanego lgbt. A może ci z PISu to porządni wartościowi ludzie a nie takie ścierwa jak ci co uprawiają homopropagandę propedofilską.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 11:08
bosh... co za idiotka
eeej Dummy geeej2019.04.6 11:15
kto ? twoja chłopaczka?
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 12:33
Nie udawaj większego debila niż jesteś
Maciek Arczy\305\204ski2019.04.6 11:49
Uważam, że Twoja duma świetnie by się prezentowała na samotnej wyspie. Twoja i Twoja chlopaka. I tam się możecie rozmnażać do woli. Zdaje się, że Twoja opcja bardzo pragnie potomstwa, zatem pewnie i Ty... A potem tylko przyjadę pozamiatać Wasze kosteczki. Chyba długo na to czekać nie trzeba będzie bo gdzieś około 60-tki przewiduję, że z powodu starzenia się, chorób, już chlebusia sobie nie wyprodukujecie...
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 12:22
Po pierwsze współczuję ci traktowania swojej orientacji jako nadrzędnego czynnika do rozmnażania się. Oznacza to, że traktujesz swoją orientację, związek, kobietę tak jak pastuch swoje krowy, tzn w kategorii byka rozpłodowego. Po drugie niestety cię zmartwię, swoim rozmnażaniem świata nie uratujesz, gdyż do przetrwania gatunku homo sapiens wystarczy prokreacja ledwie 10% populacji, zatem hetero czy nie, rozmnażać się nie musisz, zrobi to i tak wystarczająca mniejszość. Co więcej nawet jest wskazane, żebyś się nie rozmnażał, bo żyjemy w epoce przeludniania planety Ziemia. Po trzecie jak będę chciał mieć dziecko to sobie je zrobię jedną z wielu metod jak robią miliony gejów i lesbijek na świecie, o biseksualistach nie wspominając. Zatem spokojna główka :)
Maciek Arczyński2019.04.6 13:10
Po pierwsze wskazuję na to, że Wasze gejowskie pragnienia nijak mają się do Waszych wyborów. Nie pisałem nic o traktowaniu kobiet co potwierdza tylko, iż gejostwo to stan umysłu i to stan wybitnie niekorzystny - nie rozróżnia prawdy od kłamstwa. Po drugie nie wiem czy uratuję czy nie, ale bez rozmnażania się ludzi co prawda świat będzie istniał lecz ludzkość już raczej nie. Po trzecie "jak będziesz chciał mieć dziecko", to bez względu na to jaką metodę wybierzesz to i tak zaprzeczysz swoim preferencjom jako czemuś zgodnemu z naturą. No chyba, że rozmnażasz się przez podział albo pączkowanie, ale to domena bakterii, pierwotniaków i grzybów...
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 13:47
Sprowadziłeś relację hetero do prokoreacji, a tzn, że zeszmaciłeś nie tylko siebie, ale również kobiety, który najwyraźniej traktujesz jako rozpłodowe lochy z pojemnikiem na spermę. Nic o uczuciach, partnerskie, więzi psychosesualnej jako umacnianiu i pielęgnowaniu miłości. Tylko prokreacja i rozmnażanie to wszystko ile jesteś wart w swoim własnym mniemaniu trzeba dodać :) Wytłumaczyłem ci jak krowie na miedzy z naukowego punktu widzenia do przetrwania gatunku homo sapiens starczy prokreacja ledwie 10% populacji. Oznacza to, że ty i 90% heteryków oraz homo nie muszą się rozmnażac, a ludzkośc i tak przetrwa i będzie mieć się dobrze. Na tym tle twoje czarne wizje końca ludzkości są pozbawione logiki. Czego tu jeszcze nie rozumiesz? Czemu zaprzeczę swoim preferencjom wybierając ojcostwo? W przeciwieństwie do ciebie normalni ludzie oddzielają prokreację od pozostałych aspektów związku. Reasumując wiem, że chłopaka nie zapłodnię i wcale tego nie chciałbym, natomiast nie przeszkadza mi to w realizowaniu funkcji prokreacji. Mi w pojedynkę, bądź wspólnie z chłopakiem jeśli zdecydujemy się na podwójne ojcostwo biologiczne.
Maciek Arczyński2019.04.6 19:10
Niczego nie sprowadziłem do prokreacji. Stwierdzam tylko wyraźnie, że pragnienia gejów jak i lesbijek (kobiety - jak widzisz problem nie dotyczy tylko chłopów i obawiam się, że jesteś antyfeministą) nijak się mają do rzeczywistości czyli to nie ja każę gejom/lesbijkom chcieć dzieci. Sami się tego domagają i jeszcze chcą to obwarować przymusem prawnym a sami swoim postępowaniem przeczą tej możliwości. Pomyliłem coś? Wyzwiska nie robią na mnie wrażenia i przestań chrzanić o oddzielaniu bo to oznaczałoby, że geje i lesbijki nie powinni mieć problemu psychicznego z brakiem dzieci skoro jest to tak nieistotne. Każdym swoim postępowaniem potwierdzacie tylko, że homoseksualizm jest wynaturzeniem. I żadne wymyślone prawa w różnych postępowych parlamentach tego nie zmienią. Już próbowano to Bogu, Stwórcy wszystkiego, udowodnić w Sodomie i Gomorze... he, he, he... angielscy naukowcy odnaleźli pozostałości po takiej katastrofie jak opisana w Biblii w miejscu wskazanym przez Biblię. Poszukaj sobie informacji... Dzisiaj znowu próbuje się to udowodnić w UE i przy okazji "biedne murzynki", których to "biednych murzynków" sobie postępowcy nasprowadzali w obfitości, niedługo takim osobom jak Ty skutecznie wybiją te rozdziały z głowy, wraz z głową. Będziecie jeszcze na kolanach błagać by przebrzydli katole objęli władzę, tylko ponieważ najpierw cały postęp skutecznie - przynajmniej na Zachodzie - pozbył się przebrzydłych katoli, to pewnie nie będzie nikogo zdatnego do spełnienia tych pragnień. He, he, he... pożyteczni idioci z radością kręcą sznur, na którym będą wieszani. Bergoglio nie zaliczam do Katolików.
MarzenaJ2019.04.7 0:13
MACIEK, BRAWO ! PIĘKNIE PISZESZ I WSPANIALE TŁUMACZYSZ! NIESTETY DO NICH TO NIEDOCIERA!
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.6 13:27
bosh...... ale jestem z siebie dumny, dałbym jej torebką po głowie. ale że jestem kretynem to co? mogę pisać co chcę :) jestem taki nowoczesny aż sobie bąka puściłem :D coś mam problem z trzymaniem zwie....y
trucker 2019.04.6 14:40
Lecz sie moronie bo to choroba byc edziem i miec "zajoba"
eeej Dummy geeej2019.04.6 11:05
I bardzo dobrze że miażdży a W Warszawie latarnik latarenką będzie uczył przedszkolne dzieci masturbacji. To ma zagwarantować rozkwit pedofilii na niespotykana dotąd skalę .
anonim2019.04.6 10:54
LIST DO BISKUPÓW KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO O DUSZPASTERSTWIE OSÓB HOMOSEKSUALNYCH HOMOSEXUALITATIS PROBLEMA(*) HTTPS://OPOKA.ORG.PL/BIBLIOTEKA/W/WR/KONGREGACJE/KDWIARY/ZBIOR/T_2_18.HTML
Antek2019.04.6 10:43
Szanowna Pani Poseł, idealnie w punkt. Dziękuję.
Foster2019.04.6 10:39
Kto jej doradza image ?.
paw2019.04.6 10:42
Sobecka
JR2019.04.6 12:38
A nawet gdyby to co? To są mądre kobiety i mówią to co myślą. Że nie każdemu się to podoba to jego sprawa.
Janek2019.04.6 15:32
"Głupota jest mądrością, czy mądrość jest głupotą"
Zbyszek2019.04.5 21:48
To promowanie LGBT w Polsce ma różne przyczyny, a także cele, które można rozpatrywać wieloaspektowo. Wiele wskazuje na to, że jest to element niszczenia nie tylko samej populacji narodu polskiego, ale też jego katolickiej tożsamości, tak by mogły nad nim zapanować pewne oligarchie, rządzące także innymi narodami. Wygląda na to, że głównym pretendentem jest oligarchia żydowska, która dla Polaków pozbawionych ich narodowo-katolickiej tożsamości przewiduje bycie ludźmi (?), drugiej czy nawet trzeciej kategorii, mającymi nieustanny kompleks winy wobec swoich żydowskich panów.
anonim2019.04.6 17:17
CoB FLYER 2.4.19.pdf