11.12.19, 18:30Zdj. Platforma Obywatelska RP, CC BY SA 2.0, Flickr

Awaria w Warszawie. Trzaskowski w ogniu pytań

Warszawski radny z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Piotr Mazurek złożył interpelację ws. bezpieczeństwa dostaw mediów dla mieszkańców Warszawy.

Radny PiS złożył zapytanie w związku z „kolejną poważną awarią dostaw mediów, jaka ma miejsce w m.st. Warszawa”. Mazurek zaznaczył również, że o uzyskanie odpowiedzi od prezydenta Rafała Trzaskowskiego poprosili go mieszkańcy Warszawy.

"Ile lat mają i w jakim stanie są sieci/kanały dostarczające mieszkańcom Warszawy prąd, wodę ciepłą i zimną oraz centralne ogrzewanie? Proszę o wyróżnienie danych dla każdej z dzielnic" – czytamy w dokumencie wystosowanym przez radnego PiS.

Mazurek pyta także o to, jak często prowadzone są przeglądy wyżej wymienionych instalacji.

"Radny chce także wiedzieć czy Warszawa posiada plany awaryjnego dostarczania mediów mieszkańcom miasta w razie awarii sieci podstawowych. – Czy takie plany są aktualizowane?"– czytamy w interpelacji. Mazurek pyta również o to, jaki wpływ na dostawców poszczególnych mediów w sytuacji kryzysowej ma warszawski ratusz.

yenn/Tysol.pl

Komentarze

Jan Radziszewski2019.12.13 2:59
alberciku i tobie podobni. niedługo będziesz się bujał podobnie jak Trzaskowski zboku bo Ukraińcy mord szykują Pan : Jeśli chodzi o Warszawę to jak wiemy jest tam już bardzo wielu muzułmanów ( przeważanie chyba spoza sowietów) i także wielu ukraińców. Pamiętajmy, że Sodoma nim spłonęła była plądrowana. Dlatego los Warszawy musi być taki, że ucierpi nim spotka ją los Sodomy. Jeden z księży, zbierał wizje i podzielił się za mną taką ( Nie wiem czy to publikował. Była to wizja jakiejś nieznanej osoby). Muzułmanie z dużymi nożami kuchennymi ( pamiętamy, że oni nimi dobrze władają bo zajmują się kuchnią, kebaby, itd. mięsem) na mieście szlachtowali nożami młode kobiety, tak żeby one się wykrwawiały. Mężczyźni (Polacy) biegali ale nic nie mogli zrobić. Rozumiem, że nie mogli im się przeciwstawić bo nawet tych noży nie mieli. Wizja może się sprawdzić, nie musi, ale jest bardzo prawdopodobna. A ukraińcy? W Warszawie pewnie będą współpracować z muzułmanami. Współpracować, potem może na siebie warczeć, może nawet okresowo się rzucą sobie do gardeł, jednak zawsze przeciw Polakom. - Niektórzy nie ucierpią. Ci co byli na Wolnej Elekcji nie ucierpią. Nie ucierpią Ci co są hojni dla tych Orędzi wedle swoich możliwości, a gdy ponad nie, zwłaszcza mają Łaskę. Ci co wypełniają Moje Słowo, moje bieżące słowo i kochają je są szczególnie chronieni. Wszyscy czytelnicy nie mogą być jednak całkowicie ochronieni. To zależy od serca, od ich serca jakie jest.
src2019.12.11 22:20
Co tam awarie, pedały są najważniejsze!
Michał Pasierb 2019.12.11 22:18
A gdzie ta genderowa tęcza na Placu Zbawiciela ?? Postawić słoikowym lemingom i zrobią sobie słodkie selfi wrzucą do sieci, w czasie przerwy na lancz wege ....i będą hepi (pisownia zamierzona). Kto by się tam martwił o jakieś kanały, oczyszczalnie czy sieci -nomen omen -ciepłownicze...
Katolik2019.12.11 21:38
Za czasów Lecha Kaczyńskiego nie było takich zdarzeń, to wina obecnie panującego prezydenta
Dam2019.12.12 8:38
Za rządów PO nie było w Polsce takich zdarzeń, to wina obecnie panującej partii. Głupie, prawda? Tak samo głupie, jak twój wpis.
Bystry.2019.12.11 21:04
Awarie nie tylko w Warszawie wynikają z głupoty prezydentów miast którzy sprzedali zakład ciepłowniczy oraz wodociągi podmiotom zagranicznym , które dbają tylko o kasę. Miasta zamiast zysku mają tylko kłopoty i żądają od rządu gotówki.
Arbiter elegantiarum 2019.12.11 20:13
... strach tu mieszkać! Same katastrofy!
POinformowany2019.12.11 20:58
Strach się bać, jak nie gówno, to gejzer.
guess who2019.12.11 21:29
Tu to znaczy gdzie, Leszku? Spłuczka naprawiona?
Grizzly2019.12.11 22:15
... no gdzie platformiany głupku?
katolik 2019.12.11 19:47
Te pytania które zadał radny PIS , dopiero będą ujęte w jakichś tam planach dla miasta przez trzskoskiego….Na razie jest wybuch po wybuchu.