Antoni Macierewicz: Putin przedstawił propozycję: Nowy koncert mocarstw - zdjęcie
25.01.20, 18:45

Antoni Macierewicz: Putin przedstawił propozycję: Nowy koncert mocarstw

31

- To jest operacja, której cel jest geopolityczny i jemu było podporządkowane zachowanie Putina w Yad Vashem, przygotowane wcześniej bezprzykładnie brutalnym atakiem informacyjnym - mówił w Polskim Radiu 24 o wystąpieniu prezydenta Rosji w Yad Vashem Antoni Macierewicz, były minister obrony narodowej.

 

Prezydent Rosji Władimir Putin, przemawiając w czwartek w Yad Vashem w Jerozolimie, zaproponował zorganizowane szczytu z udziałem stałych państw członkowskich Rady Bezpieczeństwa ONZ w celu omówienia problemów globalnych.

Antoni Macierewicz: Putin postąpił w sposób klasyczny, najpierw przygotował teren a potem przedstawił swoją istotną propozycję, którą jest powrót do koncertu mocarstw rządzących światem. On to jasno powiedział proponując wspólną konferencję Stanów Zjednoczonych, Francji, Niemiec i Rosji jako owoc spotkania w Yad Vashem. To jest związane w sposób oczywisty ze zamianą struktury geopolitycznej, którą przeniosły rządy Prawa i Sprawiedliwości i prezydenta Donalda Trumpa w tym obecności wojsk sojuszniczych na flance wschodniej, obecności USA w Polsce i przyśpieszonego, mam nadzieję że jak najszybszego, wzrostu zdolności militarnych polskiego wojska - stwierdził gość audycji.

Były minister zauważył, że strona polska starała się przeciwstawić putinowskiej propagandzie. - Mam wrażenie, że jeśli chodzi świat nauki, kultury, informacji to nie była do tego dobrze przygotowana. W ciągu tygodnia powinna się ukazać się "biała księga" na temat paktu Ribentrop-Mołotow, wtedy nie byłoby oskarżeń naszych ambasadorów, dyplomacji i polityki, naszego narodu - podkreślał.

CAŁEJ ROZMOWY MOŻNA POSŁUCHAĆ TUTAJ

bsw/Polskie Radio

Komentarze (31):

kusiciel2020.01.26 9:28
Putinu kocha Polszu, on jest tylko zdziebko zazdrosny , że Poljaki go nie kochaja. To jak z nieodwzajemniną miłością, zaś się tylko nienawidzi. Ot proste jak bzykanie
Cool (odp.3 dla M.B.)2020.01.26 9:23
Jak zwykle siejesz demagogie, próbujesz rozmydlić i piszesz o pierdołach! Pomogę Ci jednak zrozumieć istotę zagadnienia, tak żebyś nie mogła dłużej udawać idiotki! ...OTÓŻ >>>> Polacy mordujący Żydów dla legalnego Państwa Podziemnego byli ściganymi prawem PRZESTĘPCAMI !!! ...dla okupujących Polskę SŁUŻB I ADMINISTRACJI NIEMIECKIEJ ... byli BOHATERAMI realizującymi ich NARODOWY PLAN! p.s. Z resztą takim "bohaterom" zarówno z Niemiec, Holandii, Francji, jak też kilku innych krajów okupowanej Europy ... PAŃSTWO niemieckie!... do dnia dzisiejszego wypłaca "zasłużone" emerytury!
gumowa kaczka2020.01.26 5:53
Panie Antoni ,leki przeciwpsychotyczne lepiej przyjmować rano czy na noc?
obserwator2020.01.26 20:11
Panu Macierewiczowi możesz lizać piety komunistyczny popaprańcu
DJ2020.01.26 23:45
gumowa kaczka, czy żywa, to jednakowo głupia ! Widać, że jesteś głupia, " JAKI BUT Z LEWEJ NOGI" ! To ty nie wiesz, że swojego lekarza powinieneś zapytać o to, jak brać leki, a nie obcego? Aż tak cię uderzyło? ! Kaczko, a czy istnieją dla was szpitale? Czy tylko wizyta u weteryniarza wam starczy? kwa, kwa !
lobo2020.01.26 1:09
Zamknijcie tego idiotę w psychiatryku a klucz wyrzucie do rzeki.
obserwator2020.01.26 20:33
Pierwszy trafisz do psychiatryka hochsztaplerze w tym pięknym kraju
anonim2020.01.26 0:27
Niech się parówkaż o mocarstwowe zapędy Wołodi nie martwi, Rosija jest nadal mocarstwem w przeciwieństwie do Polski, która jest Kurtyzaną Europy.
obserwator2020.01.26 20:03
"parówkaż" pisze się w Polsce trochę inaczej analfabeto mongolski. Nie miałeś zajęć z języka polskiego? Pewnie takich nie było w służbach FSB. To teraz zrozumiałe, z jakich stron i na jakie polecenie rusofilu
Elektor2020.01.25 23:15
Antoni, dziadu, mogę ci tylko powinszować pięknej koronkowej akcji w sprawie zamachu na zdrajcę Polski śp. Lecha Kaczyńskiego. Ciągniesz kasę 10 rok! Nic z tego nie wynika a wyznawców masz! Piękna akcja! Piękna! Podgrzej teraz na rocznicę (bo już miesięcznic nie robicie - wiadomo - koryta obsadzone) podgrzej jakimś katolickim sosem, ciemnota łyka wszystko. Zdrowia dziadu życzę! Ląduj pan! Ląduj Dziadu!
Japa2020.01.26 10:32
,,Elektorku " Drogi . Pobierz kilka lekcji u nauczyciela logiki .No i nie pij przed pisaniem. No bo tak . To nie Macierewicz ,,zmajstrował " oddanie śledztwa sprawcy tragedii. i nie sam Macierewicz prowadzi badania .Wam wystarczył odwalony od Anodiny raport Millera ' 10 lat , Zgoda , długo . Sikorski po 15 minutach po tragedii już znał ,,prawdę " Dalej .Podpisujesz się ,,Elektor " . czyli wyborca . Potem zaliczasz tych popierających wyjaśnienie prawdy o tragedii . do ciemnoty . Tylko widzisz ,,Elektorze ", ciemnota wygrała parę razy wybory A wy geniusze , nie wygraliście żadnych wyborów.. Wątpliwe ostatnio w Senacie . Dobrze ,że przynajmniej wybraliście mądrego Marszałka No i na koniec . Widzisz tragedię ( po swojemu ). smoleńską tam gdzie piszą raczej o czym innym . Ale to tak jest , jak się pisze na bani..
obserwator2020.01.26 19:42
Nie ma większej ciemnoty w tym kraju niż ty popaprańcu. Zazdrościsz panu Macierewiczowi wyznawców?
Alojzy Cedzidło2020.01.25 22:56
Miało być fajnie a jest po staremu . Wystarczy wypisać nazwisko MACIEREWICZ , a znika zainteresowanie tematem A temat bardzo ważny . Nowa polityka Rosji , a raczej Putina Dopóki byliśmy grzeczni, robili żólwiki z Putinem . wyrzekli się badania katastrofy , spacerowali na molo , itd itp. byliśmy ofiarami II WŚ,wszystko było OK . Kiedy jednak staramy się zabezpieczyć przed sprawdzeniem się obaw ś.p . Lecha Kaczyńskiego (..jutro Polska ...) , sytuacja się zmienia Bo uderzenie na Polskę było by uderzeniem na NATO i USA ,...tego Putin nie wytrzymał .Przykre ,że w kraju mamy entuzjastów Wałodii . To nawet tu , na tych forach widać. Wyszło ,że to my , Polska , winna za wojnę światową . Przykre też ,że w państwie , które straciło miliony swoich rodaków .zorganizowano ten sabat ,,carownika " Putina .
obserwator2020.01.26 20:07
Cała piękna historia naszego państwa jest przeplatana i nieodłączna z targowicą i sprzedawczykami. Smutne to, ale prawdziwe
Katolicka Kretynizacja Polski2020.01.25 22:13
szMacierewicz jak co weekend na przepustce z psychiatryka i pyerdoli farmazony!
obserwator2020.01.26 19:38
Jeśli się nie wstydzisz, to podaj swoich idoli lewacki imbecylu
ferdek2020.01.25 22:11
Najważniejsze dla Izraela jest bezpieczeństwo stąd sojusz z Rosją co zostało pokazane w Jerozolimie. Następnym czynnikiem tej samej wagi są finanse które generowane są za pomocą USA. Dla Polski ze strony Izraela i USA niebezpieczne są roszczenia z ust 447 jest to 1 bilion zł. W konflikcie z nami są też Niemcy chroniący własny rynek i odmawiający nam odszkodowań za II WŚ. Panie Antoni dla kogo i po co gra orkiestra Putina.
anonim2020.01.25 21:29
dzienniknarodowy.pl/a-jednak-byl-atak-na-polakow-podczas-swiatowego-forum-holokaustu-do-neonazistow-porownano-uczestnikow-marszu-niepodleglosci/ prawy.pl/106346-bakiewicz-odpowiada-na-skandaliczny-film-w-yad-vashem/ A co na to PiS? A co na to Premier? Będzie reakcja? dalej na kolanach
Eustachy2020.01.25 21:21
Zwrócę uwagę na jeden fakt. W ostatnich tygodniach zarówno PiS, jak i PiS-owskie, ukrainofilskie oraz filosemickie media w kontekście niedawnych wydarzeń w Izraelu atakują jedynie Rosję. Cała narracja za upokorzenie Polski została skierowana wyłącznie na Rosję. Tymczasem PiS, PiS-owskie, ukraionofilskie oraz filosemickie media wiją się jak piskorze, aby nie krytykować państwa położonego w Palestynie. To przecież państwo położone w Palestynie było gospodarzem spotkania na którym zabroniono głosu Dudzie, dlaczego w takim razie PiS, PiS-owskie, ukrainofilskie oraz filosemickie media nie wylewają jadu w kierunku państwa położonego w Palestynie, choć to państwo działa w sojuszu z Putinem przeciwko Polsce?
anonim2020.01.25 21:33
"Wyjść jak pan Duda na żydowskich przyjaciołach" „Rzecz w tym, czy wyciągniemy wnioski, a bardziej, czy pan Duda, pan Mateusz, pan Jarek i cała reszta, może nawet panowie Gliński z Gowinem (co już zakrawałoby na jakiś cud) wyciągną wnioski. Takie na przykład, że żydzi nie są i nie byli żadnymi naszymi przyjaciółmi, a już na pewno nie są braćmi. I że nie będą i nie zamierzają być naszymi przyjaciółmi. A wręcz przeciwnie – byli są i będą nastawieni wrogo.” źródło: att.neon24.pl/post/152474,wyjsc-jak-pan-duda-na-zydowskich-przyjaciolach
Alojzy Cedzidło2020.01.25 23:24
Panie ,,Eustachy " Ani mi w głowie odmawiać Panu racji.Faktycznie państwo położone w Palestynie pozwoliło Kantorowi , na zorganizowanie reżyserowanego przez Putina ,,zlotu " Czy PIS mógł zrobić więcej niż zrobił ? Wątpię .Podobnie jak niewiele może zrobić aby ,, her Timmermajster 'widział równie dobrze to co się dzieje w Polsce ale we Francji i na zachodzie też . Równie bezsilny jest w sprawie przerwania bezprzykładnego kapusiostwa do Brukseli podobno Polaków Reasumujc . Warto dogłębnie przemyśleć sprawę , nim się zacznie wszystko na PiS zwalać
CentrumPodbojuGalaktykiWariataMONcierewicza2020.01.25 20:58
Przecież Antek MONcierewicz nadaje z kabiny wucetu w psychiatryku, a nie w radio.
obserwator2020.01.26 20:08
A ty glonojadzie ruski, z jakiej kabiny szamba nadajesz?
12020.01.25 20:55
antonio dał glos,czekamy na raport !!!! Będzie cyrk !!!
anonim2020.01.25 20:45
"… z wyboru posłów PIS wraz z przystawkami, przewodniczącym stałej podkomisji obrony narodowej, stałej podkomisji ds. kontaktów zagranicznych, i z NATO, został pan inż. Maciej Lasek” youtu.be/gd6_T-2yUGU?t=1193 Ten sam inż. M. Lasek, co przewodniczył komisji utworzonej do zbadania katastrofy Tu-154 w Smoleńsku z 10 kwietnia 2010 r. Czy zostały już odpuszczone grzechy komisji przez PiS? Jeśli tak, to co z wrakiem Tu-154?
oficer LWP2020.01.25 21:04
wrak PIS-owi nie jest do niczego potrzebny, ten wrak jest do omamiania tępych pisiorskich wyborców
Sano2020.01.25 19:43
Nieśmiało zapytam gdzie wrak? gdzie zamach? Na przełomie roku miał być raport. Za co ci płacimy dziadku?
oficer LWP2020.01.25 21:02
płacisz mu za to aby śledztwo trwało kolejne 4 lata a jak PIS będzie miało 3 kadencję to śledztwo będzie trwało kolejne 4 lata i tak bez końca dopóki będzie rządził PIS
obserwator2020.01.26 19:46
Ty płacisz za to żebraku lewacki? Dziadkiem to określaj swojego przodka o podejrzanej przeszłości
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2020.01.25 19:11
To jezd sabotaższ, gdzie jezd muj Pietrek? To jezd mlody geniurz. A wy go blokujecie.
2020.01.25 19:33
Nie bój się kochanie, jestem jestem :). Tylko ostatnio nie chce mi się z wami wykłócać. Buzior Noruś