Anna Maria Żukowska krytycznie o jednej z prowokacji aktywistów LGBT - zdjęcie
02.08.20, 09:23screenshot youtube- rzeczpospolita TV

Anna Maria Żukowska krytycznie o jednej z prowokacji aktywistów LGBT

10

Jak pokazały obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego aktywiści LGBT nie mają oporów by dopuszczać się prowokacji. Do jednej z nich odniosła się rzecznik SLD Anna Maria Żukowska.

Mowa o prowokacji, której dopuścił się Były dyrektor MSN Polska.  Obecny polityk Lewicy Michał Piękoś opublikował znak Polski Walczącej wpisany we flagę LGBT

 ,,A ja się pozwolę nie zachwycić umieszczaniem znaku #PW na czymkolwiek innym, niż biało-czerwonej opasce. Nie podobało mi się także wpisywanie tego znaku w jajniki. Czy jestem tęczową symetrystką? Być może.” 

- skomentowała na Twitterze rzecznik SLD Anna Maria Żukowska

Uroczystości 76 rocznicy Powstania Warszawskiego pokazały, że aktywiści LGBT nawet w tak ważny dla Polaków dzień muszą prowokować. Jak politycy lewicy odnoszą się do pozostałych zachowań, które miały miejsce w dniu wczorajszym?

rr, tysol.pl

Komentarze (10):

Judy2020.08.2 16:12
Co mnie obchodzi zdanie tych kretynów z lewicy PO PSL i konfederacji?? nie macie innego madrzejszego???
Szybka Randka2020.08.2 15:47
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Glaudiusman2020.08.2 14:05
Zboczeńcy tęczowi robią te prowokacje na swoją słuszną zgubę. I nic nie pomogą miliony pompowane dla zboczeńców przez chorych miliarderów, którzy marzą o zniszczeniu cywilizacji chrześcijańskiej. Dlaczego te typy mają tyle nienawiści do Kościoła? Bo im nie podobają się przede wszystkim przykazania Boże i Prawo Boże i niechybna sprawiedliwość i rozpalona do granic wieczna otchłań piekielna. Dla strąconych tam pozostaje tylko wycie i czarna rozpacz. To się tym wszystkim niewolnikom grzechu nie podoba, bo tak ukochali grzech, że wolą iść na zatracenie i wieczne palenie.
Moly2020.08.2 12:03
Osoby ktora albo popieraja , ale nie kiwna palcem w bucie przeciw traktowanai srodowisk LGBT agresywnie i bezprawnie: moga soba gadac, narrzekac i marudzic. Jesli nie stajesz w obronia podstawych praw czlowieka to taki gadki: to bialy halas
Jerzy2020.08.2 10:32
Sztuczny problem. Piekna symbolika. I bardzo wymowna. Dla wspolczesnych homofobow, ktorzy zapominaja, ze w czasie PW ludzie walczyli o wolnosc, a nie ma prawdziwej wolnosci, dopoki jakas grupa spoleczna jest wykluczana i ciemiezona.
Szybka Randka2020.08.2 9:58
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.2 9:45
rzygać się chce widząc młodzież którzy opaskę noszą tak, jak modną czapkę! opaska Powstańca to nie jest gadżet! nie można udawać Powstańca ale PiSie zyeby tego nie rozumieją...
Anonim2020.08.2 10:10
Ot, szambopatriota się odezwał...
Anonim2020.08.2 10:11
Ps. Lesiu, jak tam koledzy UB-ecy?
orangutan czerwona tupa2020.08.2 9:38
nie jestem przeciwny czerwony Penkosiu, abyś na tylnicy zrobił se tatuaż Stalina i two partner codziennie będzie XXXXX Stalina(komunizm)