Brejza był ,,Don Corleone'' fabryki kłamstwa w Inowrocławiu - zdjęcie
13.09.19, 09:00(Screenshot Youtube - Telewizja Republika/wikipedia)

Brejza był ,,Don Corleone'' fabryki kłamstwa w Inowrocławiu

19

Byłem największą ofiarą hejtów. Setki, tysiące nieprzychylnych czy wręcz nawet wulgarnych komentarzy na temat mnie i mojej rodziny spływały na portale” - powiedział Marcin Wroński, który w Inowrocławiu przegrał w wyborach prezydenckich zdobywając 49,2 proc. głosów.

Polityk ujawnił w rozmowie z portalem TVP.Info kolejne szokujące kulisy praktyk w inowrocławskim ratuszu. Jak stwierdził:

W 2014 r., gdy u władzy była PO i PSL, bezpośrednio po II turze wyborów miałem osiem kontroli w pracy: z ZUS-u, Urzędu Skarbowego. Najprawdopodobniej inspirowanych donosami”.

Informuje też, że sam jest wojewódzkim inspektorem ochrony roślin oraz nasiennictwa w Bydgoszczy, a w pewnym czasie donosy na jego temat wysyłano wręcz hurtowo, od rzekomo poszkodowanych pracowników.

Pisano o rzekomych nieprawidłowościach, aferach, lobbingu”

- mówi Wroński.

Dodaje, że jego przełożonym jest Główny Inspektor Ochrony Roślin, tymczasem donosy trafiały do KPRM, Ministerstwa Rolnictwa:

[…] żeby ta korespondencja sobie krążyła, żeby te wszystkie instytucje dopiero odsyłały ją do GIOR”.

Dodaje, że listy z donosami wysyłane były z Inowrocławia, z poczty która jest położona najbliżej urzędu miasta.

Koperty zawierające donosy na różnych działaczy, pracujących w Bydgoszczy, w Toruniu itd. były adresowane odręcznie tym samym charakterem pisma”

- mówi polityk.

Co szokujące, poinformował też o sprawie kradzieży tożsamości w internecie, kiedy to kopiowano profile rzeczywistych osób, aby tworzyć fałszywe konta:

Maciek Kasperkowiak, człowiek, który to odkrył, pokazał im te konta i skłonił kilka osób – wśród nich był nawet pan z Krakowa”.

tg/TVP.Info,Fronda.pl

Komentarze (19):

suw2020.05.21 19:17
Brejza - łajza !
anonim2019.09.13 18:17
Samo nazwisko brejza to obrzydliwy zydowski klamca
sru2019.09.13 20:09
zamknij mordę pie*dolony antysemicki pomiocie
bolek2019.09.14 10:51
Z plemienia żmijowego jesteś zapewne typowy język antypolski
tfu2019.09.13 17:21
Hahahahaha przegrany żali się i tworzy kolejnr kłamstwa. Nie było żadnej farmy trolli stworzonej przez Brejzę. To zwykła zasłona dymna na to zo się w ministerstwie Ziobry działo. Ale barany wierzą ślepo w to co czytają.
Mirek2019.09.13 13:43
Wszędzie tam gdzie totalna opozycja tam złodziejstwo , oszustwo , pedalstwo i ninne zboczenia . Prokuratura powinna Brejzom postawić zarzuty i sprawa powinna trafić do sądu ale nie do tego sądu ale do sądu zreformowanego . W Polsce jest 10 tysięcy sędziów . To o jakieś 2 ....3 tysiące za dużo . Jeżeli PiS wygra wybory powinna nastąpić radykalna zmiana w sądownictwie . Wszyscy sędziowie - politycy won z zawodu .
Max Fiend2019.09.13 13:04
Działaczki PiS uwaliły pisowskiego kandydata. Wyborne! :-D
Urszula2019.09.13 11:52
Nawet gdybyś Frondo prawdę pisała to i tak ci nie uwierzę. Za dużo łżesz i oczerniasz opozycję. Kto raz skłamie temu już się nie wierzy nawet gdyby mówił prawdę. Lepiej zajmij się trollowaniem i oczernianiem sędziów w Ministerstwie Sprawiedliwości. Jest już niemal pewne, że zero wiedział o tym procederze.
MJ2019.09.13 12:27
No właśnie dlatego totalno-tęczowe lewactwo znowu weźmie łomot, bo zafiksowane lewackie makówki są całkowicie odporne na argumenty i fakty.
Kasztan nadrzewny2019.09.13 11:25
Nie ważne, że Wiceminister Sprawiedliwości maczał palcę w hecie i frabykach troli przeciwko sędziom RP!, a Minister Sprawiedliwości może miał wiedzę, a na pewno ponosił odpowiedzialność za to, co się dzieje w resorcie! Ważniejsze, że podobno poseł opozycji w Inowrocławiu walczył z przeciwnikami politycznymi! To jest PiSowska mentalność i brak zdolności do obiektywnej oceny. Ale ciemny lud i tak to kupi - jak mawiał Jacek Kurski.
lech2019.09.13 11:04
PROSZĘ na czas wyborów do SEJMU RP wyłączyć komentarze.
MJ2019.09.13 10:03
Dam, lewacki idioto a co takiego działo się w MS? Problemem nie są głupie wpisy, ale, czy te wpisy są prawdziwe a o tym banda tvn i giewu łgarzy ani słowem się nie zająknie.
Dam2019.09.13 10:53
Żaden ze mnie lewak, lewactwem gardzę tak samo jak prawactwem. A najbardziej gardzę hipokryzją, którą to tak radośnie uprawiają partie polityczne. Czy uważasz, ze wykorzystywanie aparatu państwowego do szczucia na konkretną, nielubianą przez rząd grupę społeczną jest ok? Czy gdyby to robiła PO, też byłoby ok? I jest wystarczająco dowodów na to, że to nie były czyjeś pojedyncze wybryki, ale zlecona akcja.
MJ2019.09.13 12:24
Znowu łżesz lewaku, bo niby jakie było wykorzystanie aparatu państwowego? MS finansowało którąś ze stron hucpy? Nie było reakcji, jak w Inowrocławiu? Za kogo się lewaku uważasz to mi powiewa. Ważne, jakie owoce chcesz zebrać przez swoje wpisy. Jakie lewak ma dowody , germańska szczekaczka dla Polaków, czy kłamstwa WSI, lub gie wu? Jak się ma dowody to się idzie do organów ścigania. Najpierw złóż zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa i tam pokaż te swoje dowody.
Dam2019.09.13 13:35
Mówisz trzeba złożyć zawiadomienie na organ kierowany przez pana Ziobro do prokuratury kierowanej przez pana Ziobro? Do prokuratury, która kolejny rok nie potrafi dojść do tego, jak wyglądał wypadek pani Szydło (a której to ostatnio "ktoś" zniszczył dowody w tej sprawie). Do prokuratury, która stwierdziła, że koperta "dla córki leśniczego" to nie jest wystarczający powód, żeby chociaż sprawdzić co jest w tej kopercie? Do prokuratury, która nie potrafiła przez rok rozpocząć śledztwa w sprawie zabójstwa człowieka na komisariacie mimo, że miała nagranie z paralizatora? Wybacz, ale nie mam do takiej prokuratury zaufania.
dzielnicowy2019.09.13 14:16
drbil
anonim2019.09.13 9:43
Powszechnie znana i doświadczana metoda walki politycznej aktywistów Nowego Wspaniałego Świata z KOD i PO, nic nowego pod Słońcem!
JS2019.09.13 9:25
Politycy PO KO, PSL, Nowoczesnej, SLD sięgając po bliskie gangsterskich sposobów działania, rynsztokowe metody i są już blisko dna. Od dna można się co prawda odbić albo po nim chodzić, grzęznąć. Rozpaczliwie wzywają interwencji w Polsce, bo nie potrafią w demokratyczny sposób odzyskać władzy nad Polską i znów zrobić z niej prywatną firmę dla swoich interesików i dla interesów firm GmbH, AG, b.v., Co. Ltd. aż z Polski zostanie sam szkielet. Pozdr.
Dam2019.09.13 9:19
Żałosny ten proceder odwracania kota ogonem, który uprawiacie. To że ktoś inny też uprawiał hejt w necie, w żaden sposób nie usprawiedliwis tego, co się działo w ministerstwie Zbigniewa Ziobry, a cały czas staracie się od tego odwrócić uwagę. Jakby ZZ miał krztę honoru, to po czymś takim podałby się do dymisji (bo albo zlecił te działania, więc nie nadaje się na to stanowisko, albo nie wie i nie panuje nad tym, co się wyrabia w jego ministerstwie, więc także nie nadaje się na to stanowisko)