Zieloni pedofile - zdjęcie
17.08.13, 06:46Fot. Wikipedia

Zieloni pedofile

19

To właśnie w tamtych czasach Cohn-Bendit mówił, że „kiedy pięcioletnia dziewczynka zaczyna się rozbierać, to jest to coś absolutnie fantastycznego, bo mamy do czynienia z grą erotyczną w jej najczystszej postaci”. Obecnie tłumaczy się, że chciał prowokować, ale w tamtych czasach opinie takie nie były wśród zielonych lewaków szokujące.

Z analiz przygotowanych przez naukowców wynika, że stosunki seksualne między dorosłymi i dziećmi były tolerowane nie tylko w szeregach członków partii Zielonych, lecz również w wielu innych ugrupowaniach lewicowych i lewackich oraz liberalnych, a popierały je także organizacje partyjne. Na zjeździe partii Zielonych w roku 1980 uchwalono zalegalizowanie pedofilii. Żądano wprowadzenia zmian do paragrafów 174 i 176 niemieckiego kodeksu karnego, w których mówi się o tym, że wszelkie czyny seksualne pomiędzy dorosłymi a nieletnimi poniżej 14 lat są ścigane z mocy prawa i podlegają karze. Za wprowadzeniem takich zmian opowiadały się również ugrupowania stojące blisko partii FDP.

Zieloni zboczeńcy mogli propagować swoje opinie także w mediach. W roku 1979 Olaf Stüben oświadczył na łamach dziennika „Die Tageszeitung” (TAZ), że „kocha chłopców”, a także domagał się radykalizacji rewolucji seksualnej i całkowitego braku ograniczeń.

TPT/Tokfm.pl

Komentarze (19):

anonim2013.08.17 7:09
takich zielonych zboczeńców nie brakuje i u nas w Polsce. Przecież te zboki z ruchu Palikota nie różnią się niczym od Cohn-Benditów a von TuSSk, który popiera porno w internecie jest zwykłym alfonsem...
anonim2013.08.17 7:13
Red hot nie pluj
anonim2013.08.17 8:38
@Redhot64 "nie tylko propagowała ale i praktykowała seks z dziećmi." Sądzę, że wymóg prawny, oraz zwyczajna przyzwoitośc, nakazuje zgłosić każdy przypadek do organów ścigania. Odwagi.
anonim2013.08.17 8:40
@Wincenty "Rozumiem, że igraszki z dziećmi to tylko cicha domena księży?" Podobnie jak Redhot'a64 namawiam do ujawnienia wiedzy o każdym przypadku pedofilii organom ścigania. Odwagi.
anonim2013.08.17 8:40
Belka? Ja na Twój temat nie kłamię a Ty piszesz ,że "partia czarnych" )czyt. Kościół ( choć nie jestem księdzem też do niego należę) "propagowała i praktykowała seks z dziećmi" Czytasz co piszesz? Po to tu jesteś , żeby opluwać innych ?. Jak starasz się cytować Ewangelię to rób to precyzyjnie , bo Twój cytat akurat tu nie pasuje. Jeśli jesteś tu tylko po to żeby obrażać innych to lepiej znajdź sobie inne forum np. Onet. Zachowujesz się jak ktoś kto wchodzi do cudzego domu i obraża gospodarza . Chciałbyś żeby ktoś przyszedł do Twojego domu i wyzywał Cię od pedofilów.? Chyba nie . To bądź łaskaw stosować się do pewnych zasad bo mnie to obraża to co piszesz wyżej.
anonim2013.08.17 8:42
@petrasCK "Minimalną granicą dojrzałości uznawaną przez kościół katolicki jest 12 lat tak że po niżej tego wieku współżycie z dzieckiem jest dopiero pedofilią!" Co za dyrdymały wypisujesz?
anonim2013.08.17 8:54
Redhot64, lecz się, póki na to czas.
anonim2013.08.17 11:25
@Redhot64 „Czy wie pan ilu duchownych katolickich zostało w ostatnim dziesięcioleciu skazanych za pedofilię? Było tego kilkadziesiąt przypadków, mimo, że niektórzy dziwnie odnajdywali się na Ukrainie.” I dlatego należy szczególnie cenić Frondę i red. Terlikowskiego, że takich incydentalnych przypadków w Kościele nie przemilczają, nie relatywizują, nie umniejszają. „Nie muszę zgłaszać prokuraturze tych przypadków gdyż wierzę, że zdecydowana większość tam trafiła.” To w czym problem? „Inna sprawa to wyjątkowo łagodne wyroki.” To raczej problem wymiaru sprawiedliwości, a nie Kościoła. „Nikt mi nie wmówi, że organizacja o tak dużym nasyceniu pedofilów ma coś wspólnego z Bogiem. To jest istota problemu a nie to czy zieloni bardziej czy mniej.” ??? Jeśli wśród Zielonych zdarzają się pedofile, to ma oznaczać, że ta organizacja „nie ma nic wspólnego z ekologią” (czy czymś takim)? Zadziwiający brak logiki...
anonim2013.08.17 11:47
@Redhot64 Głupiście, a głupi...
anonim2013.08.17 12:02
Red hot Nic innego nie robisz tylko obrażasz moją wiarę i Kościół do , którego należę. Jeśli Twoja wiedza o Kościele jest taka sama jak o publicystyce o. Kolbe to gratuluję.
anonim2013.08.17 13:07
Bo Red hot i Wincenty mają najwięcej wspólnego z Prawdą , ale pisaną cyrylicą , organem KPZR
anonim2013.08.17 14:25
Niemcy mają bzika na tle seksu.To samo co amerykanie.
anonim2013.08.17 15:28
Piotr Strzembosz, Czytelnik- 1000+
anonim2013.08.17 17:15
Lewicowi zboczeńcy. Jakoś mnie to nie dziwi.
anonim2013.08.17 17:49
Red hot Myślę ,ze to nie jest dobry pomysł żeby poznawać jakaś grupę na forum . Piszesz ,że chcesz nas poznać . Oczywiście wierzę Ci, ale z lektury Twoich komentarzy raczej nie wynikało że chcesz nas poznać a raczej nam dopiekać. Pytaj o naszą wiarę to na pewno otrzymasz odpowiedź . Jeśli będziesz do ans mówił z pozycji wszystkowiedzącego i jeszcze na dodatek wszystkowiedzącego o nas to żadnej relacji dialogu nie zbudujemy . Np . piszesz tak :"Gdyby okazało się, że organizacja do której należę musiała wypłacić miliony za nadużycia seksualne swoich funkcjonariuszy, spaliłbym się ze wstydu. " Postaw się na miejscu katolika , kto po takim orędziu będzie chciał rozmawiać. Ludzie mają Cię wtedy za jakiegoś komuszego agitatora , ale to jest skutek tego CO piszesz.
anonim2013.08.17 18:00
Red hot C.d Odnośnie pedofilii w Kościele to możesz wierzyć ,że strasznie się tego wstydzę i nie tylko ja zresztą możesz być pewien ,że redaktor TPT także. Oczywiście wstydzę za tych , którzy tego się dopuszczali , bardzo współczuje ofiarom . Wstydzę się jednak i współczuję dlatego właśnie ,że mój Kościół nie jest jak to nazwałeś organizacją. Nie pozwolimy jednak z tego powodu deprecjonować naszej wiary i Koscioła , do którego należymy.
anonim2013.08.17 19:21
@Red hot i Wincenty - wasza nienawiść do KK ma tak słabe podstawy, że właściwie można śmiać się z waszej ignorancji. Podajecie jakieś wyssane z palca historie które potwierdzają stare przysłowie - nie warto kopać się z koniem. Żyjcie sobie dalej w waszej ignorancji bo tu już tylko BÓG i modlitwa pomoże.
anonim2013.08.17 21:42
A ja jestem zdania, że kolegom należy po prostu współczuć. Bo czy ktoś przepełniony nienawiścią może być szczęśliwy? Poświęca wolny, sobotni wieczór na polemikę z ciemnym ludem. Człowiek pełen wiary w Jezusa jest jednocześnie pełen miłości/sympatii do drugiego człowieka. Współczuję Wam Panowie i mam nadzieję, że przyjdzie jeszcze chwila refleksji. Potrzeba ciszy i skupienia aby zrozumieć, co się naprawdę dzieje z Waszym życiem. Szkoda Go na nienawiść i obrażanie innych.
anonim2013.08.18 12:42
Red hot Twoja ostatnia wypowiedź jest świadectwem tego ,ze jednak nie pojawiłeś się na Frondzie po to żeby poznać katolików. Mam powody żeby sądzić ,ze zjawiłeś się tutaj tylko i wyłącznie po to żeby dać upust swoim negatywnym emocjom względem katolików. To co piszesz dalej przyprawia mnie o zdumienie. Obawiasz się nocy św. Bartłomieja? Obawiasz się naszej dominacji. Ta jak mówisz " dominacja" trwa już wiele stuleci, dlaczego właśnie teraz mielibyśmy coś takiego robić. I kolejna uwaga mówisz ,ze 40 procent katolików chodzi na mszę z czego jedna połowa jest przymuszana przez drugą . Ciekawa hipoteza. dalej piszesz ,że tylko 10 procent przystępuje do Komunii. Czyli, ze 100 procent katolików , katolicyzm Twoim zdaniem praktykuje ok 20 procent. Jeśli jest tak jak piszesz to nie masz się czego obawiać. Skąd więc u Ciebie taka nerwowość w kontaktach z nami? Do Pana Boga wiodą różne ścieżki , Fronda też może być taką ścieżką.