05.08.19, 11:10Fot. Aargambit via Wikipedia, CC 3.0

,,Zamach stanu'' w PO? To może być koniec Schetyny!

Wygląda na to, że za zamieszania na opozycji w związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi Grzegorz Schetyna może zapłacić najwyższą polityczną cenę. Według tygodnika „Wprost” lidera PO zastąpić będzie chciał w styczniu Bogdan Zdrojewski.

Wszystko to ma mieć związek z publikacją list Koalicji Obywatelskiej. Jak pisze „Wprost”:

Listy do parlamentu, które zaproponował w ubiegłym tygodniu Grzegorz Schetyna, wstrząsnęły politykami Platformy Obywatelskiej na tyle, że zaczęli szukać nowego lidera w partii”.

Tygodnik cytuje jednego z polityków PO, który podkreśla, że wszyscy spodziewają się przegranej opozycji w zbliżających się wyborach, co może doprowadzić do zmiany lidera partii. Największe poparcie ma według „Wprost” Bogdan Zdrojewski. Informator gazety podkreśla:

Z punktu widzenia planu odsunięcia Schetyny, ważne jest, żeby – mimo konfliktu z Grzegorzem – Bogdan wystartował w najbliższych wyborach parlamentarnych z list Koalicji Obywatelskiej”.

Tygodnik dodaje, że według jego informacji dyskusje na temat zmiany lidera zaczynają się we wszystkich regionach PO:

Dowodem fermentu jest niespodziewane opuszczenie sztabu wyborczego PO przez popularną prezydent Łodzi Hannę Zdanowską”.

dam/PAP,wprost.pl

Komentarze

Jędrzej2019.08.5 22:41
Szrek nigdy wyborów nie wygra gdyż nie ma praktycznie żadych cech przywódczych i samym otworzeniem swych ust odpycha wszystkch poza najbardziej oddanymi. Ale kierownctwa PO też nie straci bo jest za to niedoścignionym rogrywaczem zakulisowym i wszyscy jego potencjalni konkurenci od dawna sa już powycinani. Teraz obstawia na zneutralizowanie powracajacego Tuska. Skończy się to rozpadem Platformy po wyborach.
Spoko2019.08.5 19:11
Ha, ha, ha, jak możny takiego cepa żulika lwowskiego tolerować jako szefa partii. Ten facet nadaje się co najwyżej do pracy fizycznej przy budowie dróg. Zawsze kiedy go widzę lub słyszę, zastanawiam się co ta natura chciała ?!
an2019.08.5 16:39
Zamachowcy nie mają szans Schetyna wyciął już nie takich orłów.W sumie to niech się nawzajem chlają dalej
Andrzej2019.08.5 14:13
To będzie Happy END dla całej Polski
Urszula2019.08.5 13:08
Co mnie obchodzi Schetyna. Dawać tu, Frondo, przemyślenia dotyczące Kuchcińskiego. To jest ciekawe. Czemu ten prostak milczy? Kaczyński się wkurzył i kuchta może polecieć. Nie jestem fanką Kaczyńskiego, ale jedno trzeba mu przyznać - jest człowiekiem uczciwszym niż jego podwładni.
Monika S2019.08.5 21:46
Ulka ! A co mnie obchodzi, to że ciebie TO nie obchodzi! ? Dawać mi tu pisanie na temat podany w artykule,czyli o PO ! Nie uczyli cię,w szkole, że trzeba odpowiadać na podany temat !? O PO NIEWYGODNY DLA CIEBIE TEMAT !? SPOKO! I TAK PAMIĘTAMY O ICH AFERACH NA PRAWIE 800 MLD. ZŁ! A POSEŁ PETRU JAK JEŻDZIŁ SAMOLOTEM Z PARTNERKĄ, ZA SŁUŻBOWE ? To dobrze? Bawisz się tak jak "....dumny gej" ! Chcesz, żeby pisać o czym ty chcesz! ? A jakim prawem masz nam dyktować,co ?????
Leon zawodowiec2019.08.5 12:52
Niech ich wszystkich diabli wezma !!!Niech się ta opozycja sama zagryzie bedzie wreszcie spokój.