'Support' Tuska BIJE w Koalicję Europejską!!! 'Mówią jednym głosem z PiS' - zdjęcie
17.06.19, 18:13zdj. screen Youtube

'Support' Tuska BIJE w Koalicję Europejską!!! 'Mówią jednym głosem z PiS'

6

Redaktor naczelny "Liberte!" Leszek Jażdżewski, który zasłynął, serwując zajadły antykatolicki atak przed wystąpieniem Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim, teraz nie zostawia suchej nitki również na Koalicji Europejskiej. 

Zdaniem Jażdżewskiego, prawie wszyscy politycy KE "stanęli w jednym szeregu i przez tydzień mówili jednym głosem z PiS", odcinając się od tego, co powiedział publicysta 3 maja na Uniwersytecie Warszawskim. 

"Byli w tym kompletnie niewiarygodni, tak samo jak tydzień później, gdy zupełnie zmienili front i rzucali bucikami w Jarosława Kaczyńskiego, nagle stając się awangardą walki z pedofilią w Kościele"- przekonywał Leszek Jażdżewski w rozmowie z rp.pl.

Jażdżewski odrzucił również zarzuty, jakoby przyczynił się do wyborczej klęski Koalicji. 

"Mówiąc żartobliwie, skoro zdobyłem 38 proc. bez żadnej kampanii, to może gdybym się zmobilizował w wyborach jesiennych – byłoby 45 proc"-ocenił. Zdaniem naczelnego "Liberte", opozycja skazała się na klęskę sama. 

 "Żeby jakoś ten toczący się nieuchronnie w kierunku porażki pojazd wybić z kolein, opozycja musiałaby dokonać radykalnego wstrząsu. Przynajmniej sprawić wrażenie, że mamy do czynienia z nową ofertą"- podsumował. Rozmówca "Rp.pl" stwierdził również, że od przegranej Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich w 2015 r. Platforma Obywatelska nie podjęła żadnej refleksji nad przyczynami porażki. 

yenn/Rp.pl, Fronda.pl

Komentarze (6):

miotła2019.06.18 10:19
Panu Jażdżewskiemu już podziękujemy. Niech spada stąd...
Polka2019.06.17 23:47
Jażdżewski, jesteś obrzydliwym głupolem, kreaturą nie wartą splunięcia.
Andrzej 2019.06.18 9:31
Nic dodać, nic ująć - trafne spostrzeżenia
PolakNieLeming2019.06.17 23:45
Warto wiedzieć : http://3obieg.pl/prawdziwy-zyciorys-donalda-tuska-i-nie-tylko
Beno2019.06.17 20:33
Jażdżewski przestań ćpać, albo chlać, bo nawet przy budce z piwem takich głupot nie pieprzą.
Cogito ergo sum2019.06.17 19:40
"opozycja musiałaby dokonać radykalnego wstrząsu. Przynajmniej sprawić wrażenie, że mamy do czynienia z nową ofertą"- podsumował." W polityce Platformy głównie chodzi o to wrażenie czyli robienie w konia swoich wyborców. Niestety wielu ludzi z wyższym wykształceniem dało się uwieść tym wrażeniom i 30-letniemu formatowaniu wielkich miast przez Gazetę Wyborczą. Platforma aby zdobyć zaufanie większości ludzi musi zająć się nie tyle sobą, co społeczeństwem.