Spurek jak Rychu Petru... tylko bardziej? - zdjęcie
10.09.19, 18:15(fot. wikipedia/Domena publiczna_PiotrSokołowski_CC BY-SA 4.0/AdrianGrycuk_CC BY-SA 3.0 pl)

Spurek jak Rychu Petru... tylko bardziej?

9

Sylwia Spurek, europoseł z Wiosny Roberta Biedronia znów podbiła internet swoją kuriozalną wypowiedzią. Polityk zasugerowała, że Straż Graniczna użyła automatycznej broni palnej przeciwko aktywistom Greenpeace, którzy zablokowali statek z węglem w Gdańsku. Jednak dowodów nie posiada, a jej tłumaczenie brzmi niczym z historii Ryszarda Petru.

- W celu uniknięcia wątpliwości - pisząc o interwencji SG na statku  Greenpeace Rainbow Warrior chciałam podkreślić fakt posiadania przez SG w trakcie interwencji automatycznej broni palnej. Dziękuję za zwrócenie uwagi na nieprecyzyjność wypowiedzi - pisze Spurek

Dziennikarz tygodnika "DoRzeczy" skomentował aktywność europosłanki Wiosny wokół poniedziałkowej interwencji Straży Granicznej ws. aktywistów Greenpeace. Ekolodzy zablokowali transport węgla z Mozambiku, na co zareagował Morski Oddział Straży Granicznej. 

- Wiemy, że doszło do siłowego wejścia, użyto automatycznej broni palnej (broni użyto do zbicia szyby w oknie – red.), zniszczono mienie. Sprawa musi być wyjaśniona - apeluje w dramatycznym tonie Sylwia Spurek na TT. Żadne doniesienia nie potwierdziły użycia broni palnej, na co zwrócili uwagę internauci i red. Wybranowski.

 - Zaczynam się fascynować panią Spurek. Zadałem proste pytanie @SylwiaSpurek  - "W którym momencie SG jej zdaniem użyła broni palnej?" Odpowiedzi na w gruncie rzecz proste pytanie brak.


- Za to "lajknęła" komentarz, że do niej mówi się "pani posłanko, albo pani doktorko". 
#Logika  - pisze Wybranowski. 

 

- Pani Poseł nie napisała Pani w swoim tweecie o posiadaniu broni przez SG, ale o "użyciu automatycznej broni palnej".  Więc ponawiam pytanie- gdzie i kiedy SG użyła tej broni?

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy nie rozważa Pani złożenia mandatu? Bo coraz bardziej wstyd.... - czytamy w kolejnym tweecie.

Z kolei Greenpeace Polska udostępniło nagranie z "interwencji". tg/tysol.pl/tvp info/tt

Komentarze (9):

Wojtek Polak 2019.09.11 8:18
banda greendebili ,głupota tych zielonych pajacyków nie ma żadnych granic. jedyną katastrofą dla ziemi jest greendebilizm.
Endy2019.09.10 22:44
Niech ta rura założy błotnik na swój żydowski kulfon, bo rysuje nim ulice i schody.
Coco2019.09.10 22:05
Był czas aby być kimś trzeba było mieć : rozum , pochodzenie albo nazwisko. Dziś zwykle zero myśli, że jest kimś choć zwykle zero to dla niej niezasłużone wyróżnienie!
kkk2019.09.10 20:27
Ten kto głosował na to ku rwiszcze powinien dostac dozywocie
denaturat artystyczny2019.09.10 19:42
Takie są kadry Biedronia. Głupie i fanatyczne. Idealny kandydat na bolszewika w łagrze dla kobiet
Spoko2019.09.10 19:01
Ja nie wiem jak się ta przygłupka dostała do PE ?!!
Anon2019.09.11 9:18
głupki głosowały na głupka... to jest pardon, stop mowie nienawiści, feminatywy muszą być... na głupawkę głosowały głupki to się dostała
athos2019.09.10 18:53
Frondziarze, edytujecie swoje teksty w LibreOffice na Linuksie?
Edek2019.09.10 19:08
Libre Office jest świetnym pakietem biurowym. Można też stosować Office od M$ ale nie wolno okradać producenta.