,,Sieci'': Układ gdański pozostanie nieporuszony - zdjęcie
04.03.19, 13:15fot. Nikater, lic. CC BY-SA 2.0 via Wikipedia, zdj. edytowane

,,Sieci'': Układ gdański pozostanie nieporuszony

2

Aleksandra Dulkiewicz ma być gwarantem tego, że układ gdański, w którym prym wiodą deweloperzy, nadal będzie istniał - przekonuje tygodnik ,,Sieci''. Według tegoż tytułu w Gdańsku ,,ma być ta, jak było'', bo ,,zbyt wiele środowisk i grup biznesowych oraz politycznych uwiło sobie tutaj wygodne gniazdka''.

Według tygodnika ,,Sieci'' śmierć Pawła Adamowicza wstrząsnęła gdańskim układem polityczno-biznesowym, ale wygląda na to, że wstrząsy te układ przetrwa i nic się w mieście nie zmieni. Go zagwarantować ma prezydentura Aleksandry Dulkiewicz. Tygodnik zwraca uwagę na problem z branżą deweloperską. ,,Aleksandra Dulkiewicz ma być gwarantem tego, że układ gdański, w którym prym wiodą deweloperzy, nadal będzie istniał'' - pisze.

,,Sieci'' podają tu konkretne przykłady. I tak w tygodniku braci Karnowskich czytamy: ,,W ramach programu Mieszkania za Grunty miasto podliczyło wymianę z jedną ze spółek. Okazało się, że firma ma dopłacić 1 mln 198 tys. zł. Co się wtedy stało? Wykonawca inwestycji – osiedla mieszkaniowego – postanowił, że w rozliczeniu zrobi chodnik przylegający bezpośrednio do świeżo postawionych bloków, co wydaje się absolutnym standardem. (…) Za wykonanie tego chodnika deweloper policzył sobie… 1 mln 199 tys. zł, a więc po ponownym przeliczeniu okazało się, że to miasto ma dopłacić niewielką kwotę'' - czytamy w tekście Marka Pyzy i Marcina Wikły.
Według dziennikarzy deweloperzy prawdziwie pokochali program Mieszkania za Grunty, bo, jak piszą, wartość działki jest zazwyczaj zaniżana, a mieszkań zawyżana. Ma to wynikać z analiz, do których dotarli.

Pyza i Wikło wskazują też, że Gdańsk to miasto kontrastów, co obrazuje sam Paweł Adamowicz - podający się za pobożnego konserwatystę, a zarazem idący chętnie na czele marszów LGBT...

bb/,,sieci''

Komentarze (2):

Jan Radziszewski2019.03.5 8:27
Odnalazła się bowiem trzecia córka Pawła Adamowicza. Podaję źródła, dotyczące jednenastoletniej Zofii Dulkiewicz, córki obecnie namaszczonej dziedziczki gdańskiego ośrodka nieprawości. Córka Aleksandry Dulkiewicz urodziła się w roku 2008. Aleksandra Dulkiewicz, to córka Zbigniewa Dulkiewicza, zatem nie zmieniała nazwiska, czyli nie miała nawet "państwowego ślubu", bo jako radna w Gdańsku nie nosiła nigdy innego nazwiska. Zatem tożsamość ojca nie jest podana do wiadomości. Nie ma w internecie zdjęcia Zosi Dulkiewiczówny, poza jedynym, do którego odnośnik podałem nieco poniżej. Możliwe, że przebywa w U.S.A., tak, samo, jak jej dwie siostry po ojcu. Jedyne zdjęcie tej córki, odnalezione w internecie. Osoby znające się na przesłankach dziedziczenia mogą je pobrać i poddać zastanowieniu, porównując naturalny kolor włosów i oczu z kilku źródeł, bo na niektórych zdjęciach mogą być stosowane różne sztuczki. Na tym zdjęciu są dostępne metadane (exif) i data wykonania zdjęcia, to szósty października 2014r., gdzie Zosia miałaby mieć sześć lat. Wygląda na to, że chyba zrobiono je w Parku Świętopełka II w Gdańsku: http://dulkiewicz.pl/jestem-stad/ Zosia też nie wygląda na sześć lat, a na dziesięć, poza tym, te huśtawki i piaskownice dodano w tym parku w 2017r. Zdjęcie wygląda na autentyczne, ale, warto przyjrzeć się, czy oczy dziecka nie były przerabiane, ale chyba nie. Możemy poporównywać te zdjęcia, co proponuję zwłaszcza osobom znającym się na takich sprawach. Na tej samej stronie podane zostało, że Adamowicz z Dulkiewiczówną poznali o. Ludwika Wiśniewskiego, Rodzice (Zbigniew Dulkiewicz i Izabela z domy Łoś) poznali się duszpasterstwie akademickim Górka przy kościele św. Mikołaja w Gdańsku, gdzie duszpasterzem był o. Ludwik Wiśniewski. Skąd trop z Pawłem Adamowiczem? Była jego sekretarką przez długie lata, a na tej Wirtualnej Antypolsce napisano, że "Po jakimś czasie spotkali się we trójkę: bracia Adamowicz i Dulkiewicz. Paweł postawił jej ulitmatum: jeśli obroni pracę magisterską, to zostanie jego asystentką. W 2006 roku zdobyła posadę. Po kilku latach zaszła w ciążę. Gdy powiedziała Adamowiczowi, że spodziewa się dziecka, rozpłakał się ze wzruszenia. Obiecał, że jej pomoże." Rozpłakał się? Obiecał, że pomoże? Asystentce? Ukrywanie tożsamości ojca? Panieńskie nazwisko? Brak jakiegokolwiek zdjęcia, lub wyraźnego wspomnienia Zosi w internecie? Przecież w kampani wyborczej chwaliłaby się tym dzieckiem bez przerwy. Oto, proszę Państwa trzecia córka. Oto zwrot Pańskiej reputacji, zwrot potrójny, jak trzy są córki DanzigFührera Adamowicza. Źródła i cytaty dodatkowe: Wikipedia - Aleksandra Dulkiewicz - z dn. 10.02.2019r. około 11:30:
Jan Radziszewski2019.03.5 8:25
M vel ect + tak więc władza w Gdańsku pozostała w rodzinie Adamowicza Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata sobota, 23 lutego 2019 18,19,20 II 2019 Chemtrails narusza naturalną cyrkulację między ziemią a atmosferą/ Trzy córki Adamowicza/ Gazetka: Słowa Pana dla Polski Trzy córki Adamowicza Otóż było tak niedawno, co stali czytelnicy wiedzą, a Ci którzy wchodzą nieregularnie na blog z Orędziami być może nie, iż Pan Jezus powiedział o trzech córkach Adamowicza. Było to w kontekście kary za grzech oszustwa narodu co do śmierci Adamowicza i całej tej satanistycznej hucpy: „A jeśli chodzi o nauczkę dziecko. Każdy otrzyma to co mu się należy, także ta dziewięcioletnia córka, choć dzięki niej widać bardziej mistyfikację. Moje dziecko. Ani Adamowicz, ani żona, ani trzy córki nie wejdą do Odnowionej Ziemi. A jak wiesz Stany Zjednoczone czeka w krótkim czasie zagłada. Nie nacieszą się długim, słodkim życiem za zagrabione przez ich ojca pieniądze.” Ale oficjalnie wiemy, że córki Adamowicza mają być dwie. Pojawiło się pytanie czy to może być błąd przy przepisywaniu. Nie był to błąd 16 stycznia Pan Jezus powiedział iż to była inscenizacja, Adamowicz nie został zabity. Zobaczyłem więc, że to przekonanie było we mnie niezależnie do tego na co natrafiłem, po prostu byłem w jakiś sposób o tym przekonany, czego nie potrafię wytłumaczyć i wydawało mi się, że to musiało być dzięki przeczytanym informacjom. Oto dociekanie, materiały, które dał czytelnik (powinno to być traktowane jako wstępne i powinna być już dokładna analiza wszystkiego co jest możliwe na ten temat w Sieci, ale nie ma, podobnie jak nie ma analizy akcji ratunkowej uśmierconych dziewczynek w escape room w Koszalinie. A nie ma jej podwójnie, z racji samej nienormalności akcji ratunkowej która jest widoczna, i z racji Orędzia Pana Jezusa na ten temat, który powiedział iż dziewczynki zostały zamordowane w escape room w Koszalinie, w satanistycznym mordzie aby niewinną krwią podlać, wzmocnić fałszywą śmierć Adamowicza). Dziś można otrzeć te łzy, albowiem Pańskie Posłannictwo udowodnione zostało, a Pan nagrodzony, bo mógł Pan cierpieć za Prawdę. Odnalazła się bowiem trzecia córka Pawła Adamowicza. Podaję źródła, dotyczące jednenastoletniej Zofii Dulkiewicz, córki obecnie namaszczonej dziedziczki gdańskiego ośrodka nieprawości. Córka Aleksandry Dulkiewicz urodziła się w roku 2008. Aleksandra Dulkiewicz, to córka Zbigniewa Dulkiewicza, zatem nie zmieniała nazwiska, czyli nie miała nawet "państwowego ślubu", bo jako radna w Gdańsku nie nosiła nigdy innego nazwiska. Zatem tożsamość ojca nie jest podana do wiadomości. Nie ma w internecie zdjęcia Zosi Dulkiewiczówny, poza jedynym, do którego odnośnik podałem nieco poniżej. Możliwe, że przebywa w U.S.A., tak, samo, jak jej dwie siostry po ojcu.