Protesty przeciw imigrantom w różnych miastach Polski - zdjęcie
06.02.16, 08:53

Protesty przeciw imigrantom w różnych miastach Polski

2

W Warszawie i kilkunastu innych europejskich miastach odbędą się dzisiaj protesty przeciwko przyjmowaniu imigrantów.

– Chcemy by Polska pozostała Polską, by w Polsce nie było islamskich dzielnic, by nie dochodziło do gwałtów, rabunków, morderstw – mówi Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.

Manifestacja narodowców odbędzie się na Placu Zamkowym. W tym samym czasie protestować będzie także wiele innych europejskich miast. "Wszystkich nas łączy troska o przyszłość Europy i sprzeciw wobec osiedlaniu islamskich imigrantów" – czytamy na stronach internetowych RN. Z kolei Robert Winnicki, prezes RN, podkreśla międzynarodowy charakter tego protestu.

Protestujący odczytają tzw. deklarację paryską, dokument, który 23 stycznia w Roztokach podpisało kilkanaście organizacji narodowych z całej Europy. "Jesteśmy przygotowani do działania i przeciwstawienia się politycznemu islamowi, ekstremistycznym reżimom islamskim i ich europejskim kolaborantom" – brzmi fragment dokumentu.

Około stu imigrantów, przydzielonych przez Unię Europejską w ramach mechanizmu relokacji, dotrze do Polski w marcu. Uchodźcy z Syrii, Iraku, Erytrei i Jemenu dostaną azyl w miejscowości Dębak niedaleko Warszawy. Placówka działa od 23 lat i przeszło przez nią dziesiątki tysięcy uchodźców. Największa grupa wśród uchodźców w ośrodku to Czeczeni i Ukraińcy.

daug/telewizjarepublika.pl

Komentarze (2):

anonim2016.02.6 13:08
Nie dziwię się protestującym, szczególnie po ostatnich wydarzeniach we Francji i Niemczech.Nie tylko zamachy i molestowania są problemem, dochodzi jeszcze strach przed islamskimi dzielnicami. Wysoka przestępczość i nieustanny strach - tym także "ubogacają" zachód muzułmanie. My na szczęście jesteśmy zbyt biedni na wysoki socjał, zatem nie jesteśmy głównym celem. Ale możemy oberwać rykoszetem, dlatego trzeba uważać. Może pierwszy raz Polak będzie mądry przed szkodą:P Niestety na co PO/PSL się zgodziła PIS musi dotrzymać. W innym wypadku nie będzie traktowany poważnie za granicą. Ale ani jednego imigranta więcej niż obiecała Kopacz! @Labourer Pogrom kielecki do dzisiaj budzi duże wątpliwości. Prawdopodobnie była prowokacja, aby ukryć sprawę Katynia w Norymberdze. Katyń to chyba jedyna zbrodnia za którą zostali skazani Niemcy, której faktycznie nie popełnili. Zresztą kto wówczas myślał o atakowaniu niewinnych cywili? W tamtym czasie toczyła się walka podziemia z MO/UB?NKWD. Jedwabne to jeszcze więcej wątpliwości. Niemiecki oficer (nie pamiętam nazwiska) został przez Niemców skazany za mordowanie w tamtym regionie Żydów poprzez spalenie w stodole. Brzmi znajomo? Sprawa do dziś niewyjaśniona. Definitywnie rozwiać mogą ekshumacje wstrzymane przez Kaczyńskiego na usilny wniosek Żydów. Najwidoczniej sami Żydzi boją się prawdy. Im to wygodnie - oskarżać Polaków uniemożliwiając obronę. Podczas ekshumacji odkryto łuski do karabinu. Jedynymi, którzy mieli wówczas karabiny byli Niemcy. Skąd biedni polscy chłopi mieli wziąć broń i benzynę??? Lepszy przykład: ponowna wiktoria wiedeńska. Zwłaszcza, że jest bardziej na temat.
anonim2016.02.6 16:46
Wziąć przykład z Australijczyków lub Bułgarów. Oni nie mają takich problemów z ciapatymi bydlakami.