Protest ,,przedsiębiorców''. Zatrzymano 380 osób - zdjęcie
17.05.20, 10:45Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Protest ,,przedsiębiorców''. Zatrzymano 380 osób

61

Wczoraj w Warszawie, mimo trwającej w Polsce epidemii koronawirusa, odbył się „protest przedsiębiorców”. Jak poinformował dziś rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak, zatrzymanych zostało 380 osób i 150 ukarano mandatami.

Dodał też, że do sądów trafi ponad 220 wniosków o ukaranie, zaś do sanepidu notatki o łamaniu obostrzeń związanych z epidemią.

Warszawska Policja na twitterze podkreśliła też, że nie doszło do zatrzymania senatora Koalicji Obywatelskiej Jacka Burego:

Nasze wczorajsze oświadczenia pozostają niezmienne. Senator sam zdecydował się wejść do radiowozu, sam zdecydował się na pozostanie w radiowozie i sam postanowił, że z niego wyjdzie”.

Nadkom. Marczak dodał też, że zdecydowana większość zatrzymanych prewencyjnie po wykonaniu czynności została zwolniona. Poinformował też dalej, że:

Wyjątek stanowi 5 osób, które zostały zatrzymane procesowo. Wiąże się to z popełnionymi przestępstwami, jak naruszenie nietykalności, znieważenie policjanta i uszkodzeniem radiowozów. Dwie osoby, które uszkodziły radiowozy, pozostają cały czas w areszcie policyjnym”.

Rzecznik odniósł się też do informacji na temat użycia gazu przez policjantów:

Jeżeli mamy do czynienia z czynną napaścią, to policjanci mają prawo użyć środków przymusu bezpośredniego, siły, a w tym przypadku użyto gazu. W związku z tym część osób, też policjantów, doznało urazów przede wszystkim oczu”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (61):

Wqrw2020.05.18 23:20
"przedsiębiorców"? Cóż za postęp! Tydzień temu walczący o swoje prawa nazywani byli ulicznymi bandytami (komenda policji) I śmierdzącymi putinowskimi onucami (fronda) Co tak słabo dzisiaj? Skąd ta nagła zmiana że tylko czudzysłowy? A ulżyjcie sobie i napiszcie że aresztowano zaplute karły reakcji (Bierut and Gomułka).Prezes poklepie was po pleckach, czcigodni redaktorzy!
XD2020.05.18 10:49
Zatrzymano "ekstremalnych przywódców i aktywistów” i innych „wrogich ustrojowi” lewakom? Czekaj, gdzie to już było? A! Kopalnia Wujek. 1981. Sprawcami zajść w Poznaniu była „agentura imperialistyczna i reakcyjne podziemie”, którym „udało się sprowokować zamieszki uliczne”. Poznań. 1956 Milicja i wojsko tłumią wystąpienia „gdańskich Niemców” w Stoczni. Gdańsk. 1970 Propaganda sukcesu: Ten rodzaj propagandy wykorzystywano w sytuacjach, gdy odwołanie się do terroru było nieskuteczne; propaganda sukcesu miała pomóc odbudować zaufanie do rządu i jego polityki. Okresowo pojawiające się trudności gospodarcze, tłumaczone były przez propagandę istnieniem „wroga społecznego”, „szkodnika”, „spekulanta” lub „kułaka”. Dziś mamy LGBT, genderyzm, totalną opozycję i Sorosa. Witajcie u progu nowej ery. Historia zatoczyła koło lud wciąż nie uczy się na błędach.
Tfu2020.05.18 23:33
Zaplute karly reakcji to byly. Wrogowie PiSowskiej władzy ludowej, pogrobowcy SSmanów i woda na młyn wywrotowców. I żule z całego miasta. To ostatnie już nie za Bierutem piszę, a za Ziemkiewiczem.
YETI2020.05.18 9:14
.A z pisiorów należy sobie robić jaja wtedy są bezradni
gośka2020.05.17 23:38
tak sobie myślę...przedsiębiorca zarejestruje się jako bezrobotny...dostanie podwyższony zasiłek...a później odszkodowanie od państwa za niewydolność firmy...żyć nie umierać!
Jan Radziszewski 2020.05.17 16:51
Nie ma Polskiej Policji, przejęła ją BLACKWATER Academi prywatna firma z USA” 10 maja 2020r podczas protestu w Warszawie na placu Piłsudskiego byli spisywani protestujący przez prywatną firmę z USA BLACKWATER, jako polscy policjanci. NAJEMNICY BLACKWATER / Academi USA – amerykańska prywatna organizacja wojskowa założona w 1997 roku przez Erika Prince’a i Ala Clarka. Policjanci mieli na mundurze rękawie naszywkę przedstawiająca trupią czaszkę Dlatego te maski wprowadzono, żeby zakryć ich twarze? Więcej w filmie jacki caleib: .https://www.youtube.com/watch?v=x86gzhnck8w https://miziaforum.com/2020/05/11/blackwater-najemnicy-naszych-czasow/ https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/155232,nie-ma-polskiej-policji • Anonimowy14 maja 2020 10:43 Jeśli mnie pamięć nie myli,to dranie z Blackwater brali udział w przeprowadzeniu żydo-chazarsko-banderowskiego przewrotu na Ukrainie (państwa ,które już tylko w teorii istnieje) zwanego majdanem. Także widać, w jakiej obecnie sytuacji znajduje się społeczeństwo polskie. Jest gorzej, niż myślimy... Dziękuję Ci Jezu Chryste Królu Polski,że opiekujesz się nami grzesznikami,ze ostrzegasz nas ,co dzieje się w polskich- niepolskich kopalniach, że troszczysz się cały czas o Twój wybrany Naród Polski. Tylko w Tobie nadzieją, tylko w Tobie wszelkie nasze zaufanie. Niech wypełni się Twoja Święta Wola względem Kraju nad Wisłą, któremu na imię POLSKA ! Anonimowy14 maja 2020 23:41 Piotr. Co do zagadnienia Blackwater należy tu wyjaśnić, a najlepiej to zrobi Pan Witold Gadowski w komentarzu tygodnia pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=gQR8EfjZl_Y minuta 31:20. Szczęść Boże dla wszystkich czytających te orędzia już w naszych czasach. https://anna-od-jezusa.pl.tl/Kwiecie%26%23324%3B-%234.htm?fbclid=IwAR29MAPPlMk-oahKxHJKvjjQp_zSIAIONGGuc7dcEaUeYDKc12_RwHn7DZI
Wqrw2020.05.18 23:24
Człowieku nie bździj..zażyj leki.
Jan Radziszewski 2020.05.17 16:46
Pouczenia 13.03.2020 Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie -Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Jan Radziszewski 2020.05.17 16:44
2 Maja, 2020 - 18:25 https://anna-od-jezusa.pl.tl/Maj-%231.htm NMP Wierne Moje dusze jesteście pod Moją opieką, jesteście pod opieką Królowej Polski, Królowej waszego narodu. Teraz żyjecie w ciągłej niepewności lecz pamiętajcie, że w Bogu jest pewność, że pewność jest w Moim Sercu i Mojego Syna. Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego? Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa.
Jan Radziszewski 2020.05.17 16:38
Dnia 15 maja 2020 14:50 Katarzyna napisał(a): Droga Doroto, przekazuję Ci to co wkrótce będzie. Otóż Rząd Polski upadnie. Oddzielą sie od siebie przywódcy, oskarzając się nawzajem. Dojdzie do recesji Rządu. Tą sytuację będą chciały wykorzystać obce narodowi jednostki elitarne, które pod pozorem równowagi i spokoju będą chciały wprowadzić stan gotowości bojowej. Zaś ich majątki zostaną skonfiskowane przez tajny oddział. Oni w popłochu będą uciekać używając nieprawdziwych nazwisk. Lecz nadaremno to wszystko będzie. Bo nic im się nie uda. A Polska zostanie wstrząśnięta i w pokorze serca zawoła do Boga Żywego, a ON ją wysłucha i ją podniesie i wzmocni i napełni ją nowymi siłami. Boże Błogosławieństwo dla Ciebie i Twoich bliskich. Katarzyna
Nina2020.05.17 12:49
Takie są efekty nieudolności rządu na wielu płaszczyznach... tylko koryto i nepotyzm ich interesuje.
anonim2020.05.17 13:24
Piszesz o PO, brawo , wreszcie.
anonim2020.05.17 12:46
Komuchy z ZP czerpią ze swoich wzorców i wysyłają policję na zwykły, legalny protest.
JERZY 2020.05.17 13:22
jaki to był leglny protest jeżeli został zakazany przez trzaskowskiego i brawa dla policji tylko powinni tej zebranej chołocie bardziej wpie,,,dolić
Martyna2020.05.18 23:30
Oj oj..takie słowa... A pan to z UB , SB czy ZOMO? Bo z zaciekawieniem i przyznam że też z odrazą, słucham co panu w sercu gra...A pan to wierzący i praktykujacy katolik, mniemam iż?
krzysztof2020.05.17 12:45
Były cwaniaki z dziećmi niepełnosprawnymi,byli cwaniaki nauczyciele,cwaniaki rolnicy,cwaniaki górnicy,cwaniaki lekarze,cwane pielęgniarki,cwaniaki z sądów teraz przyszła kolej na cwaniaków którzy daja ludziom pracę. Jest jeszcze jakaś grupa społeczna której PiS nie nazwie cwaniakami i żulam(Ziemkiewicz)poza bezrobotnymi i nierobami którzy dostają 500+?
Wqrw2020.05.18 23:27
No..cwaniaków górników nie będzie..bo ci w przeciwieństwie do słabszej i łatwej do oplucia części społeczeństwa stanowią realną siłę. Wystarczyło kilka gniewnych pomruków ze Śląska że ich wywiozą na taczkach, a "pandemia" na Ślasku się skończyła.
ab2020.05.17 12:43
tak zastanawiam się jaka by była reakcja francuskiej policji na miejscu naszej POLICJI i ilu by dostało porządny łomot
M.a 2020.05.17 12:16
Podać do publicznej wiadomości ilu faktycznie było przedsiębiorców. Wszystkim pozostałym wlepić mandaty w wysokości nie mniejszej niż 3 0000 zł, za nielegalne zgromadzenie w czasie pandemii.
anonim2020.05.17 12:48
A czy Kaczyński dostał mandat za nielegalne zgromadzenie w czasie pandemii?
Wqrw2020.05.18 23:23
Człowieku nie tafiłeś ani w swój czas , ani w swoje miejsce. Powinieneś urodzić się z 50 lat temu wcześniej i zostać ORMO-wcem abo UB-kem.
ceramik2020.05.17 12:09
Niech Policja i Rząd Polski nie pierniczą się z dywersją. To nie pracodawcy, a beneficjenci funduszu niemieckiego euro i szekli..
anonim2020.05.17 12:45
Prymityw...
tygrys2020.05.17 13:00
ty z 12:45- co, dostałeś kaszaną w palmę?
Jestem z Białegostoku2020.05.17 12:05
Jak zboczeńcy propagują syf, kiłę i mogiłę i w tym czasie policyjny śmigłowiec lata kilka metrów nad przeciwnikami zboczeń , siłą usuwa seniorów z drogi przemarszu defilady szatańskiej to przestępcy z popslsldwiosnanowoczesna i ich zwolennicy , czyli wy którzy na frondzie tak aktywnie opluwacie Polskę i polaków to nie wiszczeliście że policja łamie prawa, a policjanci są psami. Targowiczanie zrobią wszystko żeby złamać rząd, rozbić polskość, zdemoralizować dzieci itd. Nic z tego , wiszczcie , plujcie, ujadajcie, tyle możecie zrobić. Może też być inaczej. Zacznijcie dbać o Polskę i jej interesy, a nie o interesy ościennych bandytów i diablich sług. Możecie być opozycją, takie jest prawo tzw demokracji, ale bądźcie chociaż trochę uczciwi. Pozdrawiam.
JaTeżBiałystok2020.05.19 0:25
Synu..Idź stąd i nie pieprz wiecej.
Barnaba2020.05.17 12:00
NOWE ZOMO JUZ JEST = policja w PL!!!
Polexit2020.05.17 11:53
380 osób x 10000,00 zł = ładna sumka!!! Hołocie nie wolno odpuszczać, bo sobie z nimi nigdy nie poradzicie!!! Naprawdę zasłużyli sobie na taką karę. Samo zatrzymanie nic nie daje, ale kara pieniężna ściągnieta przez US bardzo zaboli!!! Tak trzymać. Porządek musi być!!!
Pytajniczek2020.05.19 0:23
No cóz... kolega ma baaardzo krótką pamięć. A pamietamy KODziarzy kopiącymi w sejmowe barierki? Policja była wtedy grzeczniutka i cichutka..Prosili..wynosili Frasyniuka i nawet psycholog do zwalczania kodziarskiej traumy był. Skąd nagle taki przypływ odwagi do waczących o swoje prawa i small-biznensy?
Grizzly2020.05.17 11:51
Takiełajno sowiecko-UBeckie, palikociarski POmiot!
Uwaga !2020.05.17 11:35
Ludziе, zobaczcie, jak wzmacniam moją odporność na walkę z koronawirusem. Piszę o tym na moim blogu ---> yourblogg.info/covid
adrian manowski2020.05.17 11:33
"Jeżeli mamy do czynienia z czynną napaścią, to policjanci mają prawo użyć środków przymusu bezpośredniego, siły, a w tym przypadku użyto gazu." A ja bym bardzo chcial zobaczyc nagrania z tego jak tlum atakuje policjantow (zaznaczam tlum a nie jakis prowokator), bo z tego co ja widzialem to policja uzyla gazu na duzo mniejszej grupie ludzi, ktora nikomu nic nie robila. Dodatkowo w tak nieudolny sposob ze inni policjanci oberwali rykoszetem. I teraz pytanie kto tu klamie? A co do lamania obostrzen, to mowi sie w wielu miejscach, ze policja sama tworzyla zbite grupy protestujacych, uniemozliwiajac im zachowanie odstepow.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.17 11:25
Mamy tu też do czynienia z ewidentnym cudem. Ciekawe czy zostanie uznany przez KK? Mianowicie zatrzymano więcej manifestantów, niż było zgromadzonych.
LEWACKIE LUMPY, CZY nie ma już ŻAŁOBY za DIDUSZKĘ?2020.05.17 11:25
Na polskich ulicach pojawia się coraz więcej bandyckich hord niby-protestujących z każdego powodu. To wszystko jest nakręcane przez lewacko-tęczowe lobby politycznej "totalnej" opozycji gotowej podpalać kraj wszędzie i za każdą cenę. Zza kurtyny wspomagają to byli SB-ecy, PZPR-owcy, ci z WSI i PRL-owskich służb specjalnych oraz LWP. To są działania wprost wymierzone w istnienie państwa. Co kuriozalne, cała to awanturnicza banda uliczna neo-komunistów i post-PRL-owskich lumpów usiłuje przedstawiać się za kogoś innego niż w rzeczywistości sama jest. Niektórzy z tych obłąkanych ludzi - jak ma to ostatnio miejsce w Warszawie - usiłują wmówić, że stoi za nimi nawet "Solidarność" górników czy stoczniowców. Ludzie z "Solidarności" jedynie na taki słowa pukają się w czoła. Tym bardziej, że "S" oficjalnie wsparła w wyborach Andrzeja Dudę. Ale coraz powszechniej zwykli Polacy sami wskazują na konieczność obywatelskiego powiedzenia "dość" tym lumpiarskim rozróbom. Pojawiły się nawet głosy, że warto byłoby przeciwstawić lumpiarskim rozróbom w Warszawie faktycznie ze dwie robocze zmiany związkowych "palaczy opon" i "zdenerwowanych" robotników z kilku zakładów i kopalń. Wtedy ta cała dzicz lewacko-komunistyczna da nogę na oczach całej Polski.
Tylko PO2020.05.17 11:19
Był NAPAD na RADIOWÓZ POLSKIEJ POLICJI??? "HAHAHA. Milicja wiedziała by co zrobić. Wysłali by jakiegoś Milicjanta z prowincji co nie zna tych różnistych BIZNIESMENÓW, Senatorków Posełkó i ,kolekcjonerów KOPERT, PAŁAMI wypędził by WŁAMYWACZY z RADIOWOZU z napisem MILICJA OBYWATELSKA, co AGRESOR by dostał to nikt by mu tego nie odebrał. Przełożeni by przeprosili i byłoby SPRAWIEDLIWIE. Już kiedyś to przećwiczono, w pewnym miasteczku na Dolnym Śląsku w 1945 roku MILICJANCI (byli to byli Partyzanci z Wileńszczyzny) zlali po tyłku SOWIECKIEGO KOMENDANTA MIASTA ( bo mu się to należało), komendant MO rankiem szybciutko wysłał swoich Milicjantów do innego miasteczka, w to miejsce wziął innych i RUSKIE nie mogli już poznać MILICJANTÓW - WILNIUKÓW, winnych BATÓW jakie dostał ich SOWIECKI KOMENDANT WOJENNY miasteczka, na goły tyłek. Przeproszono a winnych nie znaleziono. To relacja mojego TATUSIA Pioniera od 1945 roku, żołnierza IIIbat77pp AK-UBK."
WQRW2020.05.19 0:19
A dlaczego Polska Policja nie soliła mandatów nie gazowała i nawet nie wylegitymowała KODziarzy kopiących barierki przed sejmem? Jeden nawet napluł kulsonowi w twarz.. i nic nie było. Bo się k.. ich mać..bali?????? To skąd nagle ten przypływ odwagi????
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.17 11:05
Witamy, nie, nie witamy, jesteśmy w PRL. Państwo PiS = PRL Gazowanie i walki z milicją, cenzura i usuwanie piosenek. Skończycie jak PZPR, jak UB, jak milicja ... na śmietniku historii z emeryturami minimalnymi.
katolicka kretynizacja polski2020.05.17 10:58
W sieci są nagrania jak PiSowski kulson wpycha Pana Senatora do suki, nie przeszkadza to jednak milicji iść w zaparte i łgać w żywe oczy a reżimowym mediom powielać te kłamstwa!
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.17 11:12
Np. tu widać jak Bury jest na siłę wnoszony do samochodu. Czyli tak to wygląda jak "Senator sam zdecydował się wejść do radiowozu" https://www.youtub " e.com/watch?v=1dspHI9MxYY
tygrys2020.05.17 12:24
gówno widać, Francji Wam POtrzeba, albo Białorusi, POsypały sie kary na was, pełowskiie komusze szmaty, to wam da do myślenia, niech czaskloski opłaci wasze mandaty!!
.2020.05.17 14:19
Białoruś to twoi idole wprowadzają, kryptokomuchu.
anonim2020.05.17 11:47
Do kkp : zrozum w końcu , że Prawo to jest Prawo i trzeba go stosować czy się to komuś podoba czy nie , a więc MANIFESTACJA BYŁA NIELEGALNA bez pozwolenia władz W-wy. Doszło do twojego mózgu ???
Huehue2020.05.17 12:28
No to ukarajcie ich i kaczynskiego za nielegalne chodzenie po cmentarzach. Jak prawo to prawo.
Kazik2020.05.19 0:16
Nie da rady. Jego prawo jest lepsze niż nasze prawo.
anonim2020.05.17 16:32
MIEJSCEM PRACY SENATORA JEST SENAT A NIE ULICA. NA ULICY W GRONIE ROZRABIAKÓW WSZYSCY SĄ RÓWNI. NALEŻAŁO SENATORA TAK SAMO POTRAKTOWAĆ JAK POZOSTAŁYCH AWANTURNIKÓW.
...2020.05.17 17:52
Słuszność argumentów nie zależy od liczby decybeli. Po wylegitymowaniu się immunitetem był dla nich nietykalny. Senator ma prawo obserwować wydarzenia, choćby po to, żeby reżimowe media nie mogły kłamać bezkarnie. I dotyczy to senatorów wszystkich partii i każdej demonstracji.
Piotr Nowak2020.05.17 10:57
To jest ostatnia szansa PO-myleńców w utrzymaniu 10 % poparcia. Wybrali sobie nieudacznika i bankruta warszawskiego na nowego kandydata i myślą, że jak Rafau wygrał z Jakim w Warszawie, to również wygra z A. Dudą w Polsce. Pochodzenie tego resortowego dziecka jest odpowiednie – eSBecko-komunistyczne, a kolesie mamusi już zbierają podpisy, chociaż wybory jeszcze nie są ogłoszone. Pani profesor prawa HGW sypnęła się w radiu. A Warszawka tonie w śmieciach, spalarnia w Czajce nadal nieczynna, a stałe i półstałe nieczystości wywożone ciężarówkami i rozrzucane po Polsce. Gdyby nie wojsko i rząd to ścieki zrzucane byłyby do Wisły z pewnością do dziś. Kasa miasta pusta i zielonego pojęcia o zarządzaniu. Są jednak pozytywy, a mianowicie: Plaża na Białołęce, paletowy punkt relaksu na placu bankowym i finansowe wsparcie warszawskich aktywistów LGBTQ+ . Polacy ta partia zajobów proponuje nam ich zajoba na kandydata na prezydenta. Co wy na to ?!!!
tygrys2020.05.17 12:14
no weź się tak nie pytaj, tu tyle troli ile spyrek w dobrej kaszance
Huehue2020.05.17 12:27
Nowak, tyle wiesz o resortowych dzieciach. Chętnie posłuchamy na Piotrowiczu, Pawlowicz, Kryze.
Huehue2020.05.17 12:43
Poza tym szukasz komuchów z odległych lat. A przykład ich działań masz chocby z wczoraj. Wsadzanie do policyjnego auta senatora, który ma immunitet. Cenzurowanie piosenki Kazika, bo mówi o Kaczynskim. Po co szukać komuny iles lat temu, jak teraz mamy jej przejawy.
Piotr Nowak2020.05.17 10:56
Temu powyżej, który wabi się Stachu, już cyłowicie się po-je-ba-ło we łbie !
America f*****g first yeah!2020.05.17 10:51
Wróciliśmy do punktu wyjścia, policjantów trzeba traktować tak jak za komuny jak bandytów w mundurach i w żadnym wypadku im nie ufać a jak się to wszystko skończy przeprowadzić lustrację.
ZERR02020.05.17 11:01
Szkoda, że nie pisałeś tego przez ostatnie 30 lat, gdy na każdym kroku demonstranci o prawicowych poglądach byli katowani, więzieni, prześladowani i karani z małpim okrucieństwem za śmieszne "przestępstwa". Szkoda że nie pisałeś tego, gdy policja strzelała ze strzelb gładkolufowych do protestujących przeciwko Marszom Aktywu ZSMP, sory, LGBT w Białymstoku.
Albert2020.05.17 11:25
"gdy na każdym kroku demonstranci o prawicowych poglądach byli katowani, więzieni, prześladowani i karani z małpim okrucieństwem za śmieszne "przestępstwa"." Bo nie byli. To jak zwykle są kolejne prawackie urojenia. "gdy policja strzelała ze strzelb gładkolufowych do protestujących " A powinna była użyć ostrej amunicji w stosunku do tego katoprawackiego ścierwa.
Dam2020.05.17 11:55
Czyżbyś usprawiedliwiał używanie policji przez PIS jak ZOMO przypadkami używania policji przez PO jak ZOMO? Jak zwykle "a za PO". Nic innego nie potrafisz powiedzieć? Nie dość, że bronisz gwałcicieli dzieci, to jeszcze komuszego systemu, bo tym razem rządzą ci, którzy ci się podobają.
Huehue2020.05.17 12:25
Nie zauważyłem, żeby pracodawcy niszczyli sklepy, aby rzucali kostkami brukowymi, odpalali race, rzucali się jak zwierzęta na spokojny pochód.
aspiring educationalist2020.05.17 13:57
https://www.crazynauka.pl/co-to-jest-szuryzm-antynaukowy/
sara miriam2020.05.17 11:10
Zamknij sie ORMO-wcu !
anonim2020.05.17 11:44
Stachu : jak cię pobiją , okradną , zrobią krzywdę do pewnie zamiast na Policję pójdziesz prosić o pomoc czerwonoarmistów.
Tfu2020.05.19 0:14
Oj oj.. jak pobiją i zrobią krzywde to przyjdzie milicja i wlepi mandat, ze nieprzytomny leżyna ulicy bez maseczki. Obstawiam że od razu 30tys złotych.
tygrys2020.05.17 12:11
zmień avatar, bo jak czytam to, widzę zdjęcie i to co wypociłeś, to staję sie rasistą