Mazurek o słowach Gajosa: ,,tak po ludzku, insynuacje prostaka'' - zdjęcie
03.08.20, 15:00fot. yt/super express/onet news

Mazurek o słowach Gajosa: ,,tak po ludzku, insynuacje prostaka''

154

Znany aktor Janusz Gajos, jak wielu innych celebrytów okresu PRL, nie może się pogodzić z przegraną w wyborach prezydenckich ich pupila i „złotego dziecka” Rafała Trzaskowskiego. Gajos Podczas online'owego festiwalu 26. Pol'and'Rock zaatakował prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i nazwał go "małym człowiekiem, który jednym ruchem ręki podzielił nasz kraj i nas samych na dwie części".

Powiedział też:

- Tak powstawało to, co później nazwano hitleryzmem. To takie ordynarne wskazywanie jedną ręką. Jest ci źle? Powiem ci dlaczego: bo ten cię okrada. To straszne, ale działa. Logika, od której włos się jeży na głowie 

Na tą wypowiedź Gajosa zareagowała europosłanska PiS Beata Mazurek, która na Twitterze napisała:

- Wyraźnie widać, że PRL, "Czterej pancerni i pies" odcisnęły trwały ślad na mózgu Gajosa. Bardzo przekonująco zagrał rolę zdegenerowanego prokuratura w filmie "Układ". Pewnie, to tylko przypadek. A tak po ludzku, insynuacje prostaka.

Panu Gajosowi mimo znakomitego wykształcenia aktorskiego oraz bogatego doświadczenia w tej branży, najwyraźniej jednak uciekają znaczenia słów i „mały” myli z „niski” lub „niskiego wzrostu”. Może to być też przesycenie patosem dialektyki marksistowskiej, której musiał się uczyć do niektórych ról.

mp/twitter/dorzeczy.pl

Komentarze (154):

antoni.s2020.08.5 15:48
Im więcej tej idiotki w mediach tym lepiej,czy ona myśli nad tym co mówi?
marek.l2020.08.4 12:36
przecież janek umie tylko celnie strzelać do wiewiórek na syberi!!!
kkt2020.08.4 12:03
Ma rację Pani Mazurek ! Gajos to degenerat ,cham i prostak !
Anonim2020.08.4 10:25
Większej prostaczki niż ona nie ma w całej Unii Europejskiej! Mazurek do pięt Panu Gajosowi nie dorastasz.eżeli pan Janusz Gajos jest "prostakiem" to Ty jesteś "pucybutem i dupolizem" Dudy i Kaczyńskiego!!! Tłuk wiejski na nic więcej jej nie stać tylko obrażać innych żeby zaistnieć
lewacka tęczowa lewatywa2020.08.5 9:28
Większego prostaczka niż on nie ma w całym świecie aktorskim! Pedros do pięt Pani Mazurek nie dorastasz. Jeżeli pani Mazurek jest "prostakiem" to Ty jesteś "pucybutem i dupolizem" Tuska i Putina!!! Tłuk wiejski na nic więcej jego nie stać tylko obrażać innych żeby znowu zaistnieć bo propozycje ról się skończyły?
Anonim2020.08.4 10:13
Mazurek ty prosta gminna wiesniaro. Gajos inteligencja cie masakruje. Dla was pisowskich matolow to jego wypowiedzi sa zbyt trudne, Wy macie swojego wieszcza Zenka i jego komentuj. Mazurek nie dorastasz Gajosowi do piet szakalu. PZPR to poszukaj u siebie w sekcie PIS niedouczona wiejska babo
lewacka tęczowa lewatywa2020.08.5 9:33
Gajos ty prosty gminny wiesniaku, inteligencja cie masakruje. Dla was POmuchowskich matolow to jej wypowiedzi sa zbyt trudne, Wy macie swojego wieszcza Zenka i jego komentuj. Pedros nie dorastasz Mazurek do piet szakalu. PZPR to poszukaj u siebie w sekcie PO-KO niedouczony wiejski babochłopie. Szarik by się za ciebie wstydził.
Albert2020.08.4 9:13
Pani Mazurek wyzywa kogoś od prostaków. Nic śmieszniejszego chyba dziś już nie przeczytam. Choć znając pisowskie orły intelektu, ręki za to nie dam sobie uciąć.
lewacki McDonald2020.08.5 9:34
przeczytaj Alberta
antoni.s2020.08.5 15:52
Poczekajmy co wyduma suski.
###2020.08.4 9:01
Tysiące lat temu, po potopie, Bóg widział, że ludzkość się wykoleiła, a potopu obiecał już nie powtarzać. Zaczął szukać po świecie jakiejś nacji, która nadawałaby się na zaczyn przemiany i wypatrzył Izraelitów. Ile się musiał nad nimi napracować, by coś z nich wyrosło...niewola egipska, 40 lat na pustyni i dopiero udało się ich jakoś z grubsza uformować. Cóż z tego, jak i oni okazali się niewierni, nawet Syna Bożego zdolni byli zabić...Ale Bóg nie ustaje w poszukiwaniu nowego zaczynu. Kogo sobie tym razem "upatrzył" ? Wiele proroctw wskazuje na Polskę...od setek lat wynaradawianą, niszczoną z lewa i prawa, kształtowaną wojnami, terrorem bezbożnych żydokomunistów, obmywaną krwią najlepszych jej synów w łagrach, na frontach, w katowniach UB i SB...to wszystko może mieć dużo głębszy sens, niż powierzchowne sądy wskazują.
Kabaret2020.08.4 9:11
Nie ma śmieszniejszej w internecie strony nad Frondę... :D
łoł2020.08.4 9:31
Chazarku, ale twoja wiara, żeś jakoś wybrany,nie jest śmieszna. Tyś wybrany przez belzebuba.
kibic2020.08.4 8:23
"Elżbieta Gajos jest czwartą żoną aktora. Zanim ją poznał, nie miał szczęścia w miłości, a smutki topił w alkoholu". Cztery żony , alkohol i wszystko jasne skąd zanik mózgu !!!
ASTOM2020.08.4 9:19
Widziałem gościa jakieś 30 lat temu w warszawskim zoo na spacerze z jakąś damą... no, czerwona twarz raczej przypominała temat z późniejszego filmu "Żółty szalik" - polecam, niż świeżo zdobytą opaleniznę.
Prawda.2020.08.4 8:05
Gajos posiada znakomite wyksztalcenie aktorskie. Smiechu warte wspominac wyksztalcenie. Za komuny kazdy kto im sluzyl, kazde wyksztalcenie czy dyplomy za nic otrzymywal albo ostatecznie za kilka butelek wodki.Bylem w tym procesie ksztalcenia uwiklany i przez ta kacapska cholota poznany. Oczywiscie Gajos jest prostakiem tak jak i wielu znakomitych artystow, ktorzy dyplomy dostawali.
obcy2020.08.4 8:01
Myślenie tego pana pokazuje jak trudno mu oderwać , odciąć się od PRL gdzie ten podział był bardzo widoczny na MY i Oni/robole i rolnicy/. Pamięć go zawodzi i nie pamięta kim wtedy był. Takich talentów Janko-muzykantów było wielu i nawet słaby ale wierny zdobywał laury tak jak Pan.
Anonim2020.08.4 7:57
Takiemu KOMUCHOWI, JANKOWI KOSOWI chcę PRZYPOMNIEĆ kto to jest JAROSŁAW KACZYŃSKI. "SOWIECKIM FOKSDOJCZOM, BOLSZEWICKIM HAJHITLEROM przypomnę kim jest WIELKI POLAK PATRIOTA PREMIER PREZES JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK"-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA", "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR."
Anonim2020.08.4 7:59
A o nijakim GAJOSIE, za kilka lat, jak trafi do PIEKŁA nawet "PIES Z KULAWĄ NOGĄ" nie będzie PAMIĘTAŁ.
pat2020.08.4 7:55
O tym, że media i kultura w Polsce są zarażone nieuleczalną zarazą żydokomuny, wiedział już lata temu o.Rydzyk, dlatego postawił na kształcenie w Toruniu nowego pokolenia aktorów, twórców i animatorów kultury. Na to, co mówią i robią postkomusze pupilki starego systemu, postawmy krzyżyk - ta hołota wymiera śmiercią naturalną i nadnaturalną, trzeba zadbać, żeby nowe pokolenie twórców kultury nie składało się wyłącznie z ich potomstwa, takiego, jak np Sthur.
Portofino2020.08.4 8:33
Za to co robi o. Rydzyk należy mu się pomnik.
JanP2020.08.4 7:50
Nasr.ł wam Gajos na głowę a wy to goowno sobie po twarzy rozmazujecie.
Urszula2020.08.4 7:49
Pan Gajos ma absolutną rację. Kaczyński podzielił Polaków, a Mazurek uważa, tak jak reszta ociemniałego elektoratu PiS, że kto się nie zgadza z poglądami PiS to prostak. Przy czym ta baba robi to w sposób wyjątkowo prostacki i chamski. Nie odbiega poziomem od innych pisowców. Popierać PiS to obciach.
iga2020.08.4 7:56
nie kobieto, popierać PO to obciach, bo świadczy to albo o otępieniu umysłowym albo o ubeckich korzeniach. W twoim przypadku być może jedno i drugie.
Wuj2020.08.4 8:18
Obciach nie obciach ale kraj się rozwija pod rzadami PiS,do ludzi docieraję piękne idee solidarności i patriotyzmu a blondynki Ule łykają prostackie wywody Jand,Stuhrów,Gajosów uważających że to podnosi ich wartość.
Władysław2020.08.4 7:37
Myślę, że czas aby "należyte dać rzeczy słowo". Przed wojną mówiono o nich po prostu - komedianci. Słowo "artystka" było synonimem hmmm... Mniejsza o to. To współczesne zapotrzebowanie na fałszywe autorytety stworzyło tzw. "celebrytów". Maluczcy ich potrzebują, ludzie myślący nie. Co robi aktor? Udaje, naśladuje, wygłupia się publicznie. Nie jest sobą, całe życie żyje życiem fikcyjnych postaci. Czy to rzutuje na osobowość? To temat dla psychologii. Ale to, jak się obecnie wypowiadają i zachowują, świadczy o pewnym problemie, o oderwaniu od rzeczywistości. Reasumując - niech sobie gaworzą, mamy inne, rzeczywiste autorytety.
JS2020.08.4 7:32
Jeżeli ktoś tu chce podzielić nasz naród a właściwie ODDZIELIĆ nas od Stwórcy to po tysiąckroć bardziej od p. Kaczyńskiego (bo przecież świętym nie jest) chce tego p. Trzaskowski, Gajos i spółka. Króluj nam Chryste ! Nie pozwólmy rządzić w Polsce antyChrystom ! Pozdrawiam
Bożena2020.08.4 6:51
Gdyby pan Gajos choć trochę się zastanowił, to z pewnością nie pozbywałby się tych ludzi, którzy szanowali jego jako aktora, ale głosowali na PiS. Zdecydowanie bardziej odpowiada im, wyborcom PiS i mnie, pan Kaczyński niż Tusk wraz z jego zwolennikami i ludźmi z jego otoczenia. Różnica pomiędzy tymi panami jest kolosalna. Pan Tusk powinien wzbudzać gniew pana Gajosa, bo to właśnie on przegrawszy wybory rozpoczął podziały wymyślając - moherowe berety, zabierz babci dowód, wieś głosuje na PiS czy inteligencja wybrała PO. Mamy tego skutki - samozwańcza inteligencja wymyśla abstrakcyjne powody do nienawiści "prostaków, patologii, przygłupów" itp. Nawet małpie prymitywne zachowania tych, którzy obrażają uczucia religijne i zdrowy rozsądek, nie są wstanie pana Gajosa, pani Jandy - celebrytów... zmusić do wyrażenia swojego oburzenia. Ślepi na jedno oko czy co? '
katolik2020.08.4 6:51
czyli gajos i głupki kóre głosowały na dno PO zgadzają sie na przestepstwo, kradzież której dokonało dno PO. czy gajos był już może na ulicy widziany w przebraniu kolorowej parasolki, z odwóconym mózgiem i genitaliami
Piotr2020.08.4 6:46
Pan Gajos uwierzył, że oprócz talentu aktorskiego (który jest niepodważalny) posiada także autorytet moralny.
krzyś2020.08.4 6:41
Ten ołowiany żołnierzyk z tanku 102 naprawdę uwierzył że dojechał do Berlina , co to może się zrodzić w tej ołowianej główce .
Anonim2020.08.4 10:17
Kto zdobyl Berlin? Te niedojdy z AK? W tych waszych pisowskich deklach macie dwie komorki chyba
Apateista2020.08.4 6:34
Ja widzę sporo analogii. Mój ulubiony aktor, jeden z najlepszych w historii polskiego kina ma sporo racji. Pan Jarosław Kaczyński zrobił coś, co można nazwać manipulacją społeczną: podprogową dezinformacją i ukierunkowaniem atawistycznych lęków kanalizujących się na tych obszarach, które są najbardziej podatne na konfabulacje. Pan Jarosław Kaczyński nie wskazał konkretnych źródeł strachu, wykorzystał pojęcie „Oni”, które z czasem przekształciło się w słowo „Opozycja”. Resztę dopowiedzieli ludzie. Ale nie myślcie że Jarosław Kaczyński jest tak dobrym manipulantem, geniuszem strategii sterowania opinią społeczną. To się samo stało, On tylko zainicjował proces samonakręcającej się nienawiści, pokazując swój stosunek do ludzi. Cała jego nienawiść zrodziła się w Smoleńsku i tam trzeba szukać źródeł jego lęków, które tak szeroko zaraziły jego popleczników. Dziś rozkręcona przez PIS-owską propagandę nienawiść kanalizuje się na najsłabszych i najbardziej bezbronnych grupach społecznych, a każdy, kto chciałby bronić te grupy staje się w waszych oczach tak samo wrogi jak i oni. Już nie jesteście się wstanie przyznać do błędów, nawet jeżeli gdzieś w głębi duszy zastanawiacie się nad słusznością, czy celowością tej nienawiści to i tak jej nie odpuścicie, bo musielibyście przyznać się do pomyłki, a to przecież nie wchodzi w rachubę. Sami się nakręcacie, budując pokłady najgorszej hipokryzji bo łatwiej jest krytykować i atakować „Onych” niż zajrzeć do własnego sumienia, zweryfikować własne poglądy, czy po prostu wykrzesać odrobine empatii. Ukierunkowanie niezadowolenia grupy ludzi w konkretny cel jest znanym z historii manewrem. Zawsze znajdzie się jakaś grupa słabszych, odmiennych ludzi, których można bezkarnie obciążać wszelkimi winami. Tak w latach trzydziestych było z Żydami i podobnie jest obecnie z ludźmi, których określa się mianem LGBT, uchodźcami, UB-kami czy ateistami, itd. To ten sam mechanizm, który prowadzi w linii prostej do wojny domowej. Ci którzy jeszcze mają w głowie odrobine rozsądku, niech się poważnie zastanowią nad każdym swoim słowem, bo to wszystko czym obecnie obrzucacie innych w łatwy sposób może obrócić się przeciwko wam. Obyście nie musieli się za dzisiejsze słowa wstydzić przed własnymi dziećmi i przyszłymi pokoleniami Polaków, tak jak dziś wstydzą się niektórzy Niemcy przed całym światem. Odreagowywanie własnych słabości, leków czy nieudolności za pomocą nienawiści do innych ludzi nie jest w żadnym razie rozwiązaniem waszych problemów. To tylko pogarsza sytuację i jeszcze bardziej spycha was na margines społeczny.
Cool2020.08.4 6:40
Mówisz do siebie!!!
Portofino2020.08.4 8:35
Wsadź sobie wiesz gdzie te "naukowe" wywody.
Cool2020.08.4 6:34
A czego się spodziewać po pupilku PRL-u?!
lewacka tęczowa lewatywa2020.08.4 6:29
przecież to janek kos, który szarikowi do łap nie dorastał
Koczkodan2020.08.4 6:27
Jeśli Gajos jest prostakiem, wtedy całe PiS - to krętacze.
lewacka tęczowa lewatywa2020.08.4 6:32
jeśli koczkodan jest czerwonouchy, wtedy całe PełO - to głupcy
Anonim2020.08.4 6:15
Beata Cieluch. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące Sióstr Zmartwychwstanek w Warszawie, a potem socjologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wow!
lewacka tęczowa lewatywa2020.08.4 6:35
stara sowiecka metoda: jeżeli nie potrafisz odnieść się do argumentów próbuj podważyć osobę, która to mówi. dzierżyński byłby z ciebie zadowolony
jim2020.08.4 7:08
to samo robisz 8 min później odpowiadając na komentarz
lewacka tęczowa lewatywa2020.08.4 12:15
to samo robisz 33 minuty później odpowiadając na komentarz
Anonim2020.08.4 6:07
Najlepiej co mu wyszło to rola Janka w "czterech pancernych" - wtedy był taki naturalny.
Maria2020.08.4 5:42
Wielka szkoda - komedianci zniszczyli swoją własną legendę
kargul2020.08.4 5:37
Panie Turecki, weź się pan ogarnij!!!
kup se ruska suko miarkę w supermarkecie i pomierz2020.08.4 5:31
wysokość towarzysza Alka lub najmniejszego Borusewicza - przy okazji pomierz se Czaczkowskiego i Szlachetnego, Charyzmatycznego Andrzeja Dudę
iga2020.08.4 7:59
spadaj chamie
Mirosław Wojciechowski2020.08.4 5:25
Te wielkie gwiazdy , celebryci i innej maści pseudo znawcy pokazujący nieustannie się w mediach , jak nie wiedzą o co chodzi to niech stulą bużki. Tyle , że bełkot ich ma być słyszalny gdyż z czegoś trzeba żyć , a pracować się nie chce. Te wszystkie darmozjady jak politycy , nauczyciele , duchowni , artyści , sportowcy , nie są nikomu potrzebni. Każdego można nauczyć wszystkiego bez szkół itp. instytucji. Tak czyniono przez tysiąclecia i świat jakoś się nie zawalił.
ladychapel2020.08.4 5:11
Kim są wyborcy PiS - nawet Fryndzel o tym pisał - ludzie bez wykształcenia oraz emeryci. W samej partii panuje natomiast deficyt ludzi inteligentnych. Pani Mazurek... jest tak inteligentna na jaką wygląda. Pozdrawiam - miłego dnia
Precz z 🌈 zarazą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2020.08.4 6:09
Wykształcony żyd dał głos. I wciąż na jedno kopyto. Nudny jak koszerne flaki z olejem. Rusz mózgiem i wymyśl coś oryginalnego. Pokaż swoją wyższość. Nie wypada, by cię goj wyprzedził.
Hue2020.08.4 6:37
Za to ty nadal pokazujesz swoj poziom przypisujac jakies zydowskie pochodzenie. A juz w podstawowce powiadano "kto przezywa, sam sie tak nazywa".
Cool2020.08.4 6:38
Kompleksów nie wyleczysz na forum ... idź do psychiatry!!! P.s. W więzieniach to zapewne sama inteligencja siedzi , bo pis przegrywa tam z kretesem od zawsze! :-))
iga2020.08.4 8:02
za to pełowcy bardzo wykształceni, hołdys (celowo z małej), chylińska i inne celbryty. Uwierzyło zaprzaństwo, że na Peło tylko wykształceni głosują.
gruby, obleśny z tupetem2020.08.4 4:47
odebrać Gajosowi tytuł Ludowego artysty białoruskiego i tytuł "Czerwonych ust w Moskwie"
ar.2020.08.4 4:14
Panie Kos .... na "Rudego ", weż "Szarika" i ratujcie świat....! Jego język jest taki sam ,jak tych co pisali o zaplutych karłach rekcji..... Dno...!
Jan Radziszewski2020.08.4 0:54
Sąd Boży - BARDZO BLISKO Gajos sługusie żyda Sekielskiego + pewnie wielką tragedią dla bp celebryty Sekielskiego będzie to że On zdechnie w półrocznicę Smoleńską tj 10 .10.2020 r a duszyczkę zabiorą diabły do PIEKŁA ? stąd pytanie gdzie trafisz? pewnie do PIEKŁA aby być z swoim Pryncypałem +++ musisz wiedzieć - za niedługo a nawet może i w tym roku Prześwietlenie sumień tj Sąd Ducha św ++"Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie. - a piekło czeka i gore! + Bowiem Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu ++ stąd pytanie +++ a gdzie mogą jedynie trafić mordercy i prześladowcy KK - tylko mogą do PIEKŁA + bowiem wieczne są tylko NIEBO i PIEKŁO (nie czyściec ) powstałe tj stworzone dla Lucyfera i jego zwolenników w tym potępionych ludzi
?2020.08.4 5:18
A twoja dusza gdzie trafi?
trzaska2020.08.4 6:31
Jezus powiedział nie potępiaj abyś nie był potępionym. No,chyba żeś pan psychiczny a na takiego mi to wygląda.
antoni.s2020.08.5 6:57
Po godzinie twojego wpisu wnioskuję że nie należysz do tego drugiego sortu co pracuje i utrzymuje ten cyrk,fajnie się żyje z pracy innych,prawda?.
aaaa2020.08.3 23:42
Nikt nie wie czyje teczki były wyciągnięte z archiwum UB/SB przez tak zwaną komisję historyków. Ponadto w każdym zakładzie pracy w dziale kadr prawie zawsze kierownikiem był były ubek. Kontakt z lokalną komendą był obowiązkowy Ilość donosów w zakładach pracy była olbrzymia i były z reguły adresowane do wszystkich działów : kadry, partia, ZMS, dyrektorzy, BHP itd. Co ciekawsze były odsyłane do UB/SB. Donosy oczywiście były wykorzystywane przez kadry i SB. Ten system nie był tylko polskim wynalazkiem, w Chinach w zakładach pracy jeszcze po 2000 roku były oficjalne czerwone skrzyneczki do których wrzucano donosy. Proszę więc się nie dziwić bełkotowi wielu starszych osób. Są wymagania znajdą sie haki. Jak pamiętacie jeden ze znanych aktorów był oporny to przypomniano mu , że napisał donos w wieku lat 19 ( czyli po prawie 50 latach).
Malina2020.08.3 22:53
Ta kobieta jest tak odrażającą samicą (bo nie kobietą), że nie wyobrażam sobie faceta który by chciał to chędożyć. Hipopotam ma więcej seksapilu i kobiecości.
ASTOM2020.08.3 22:58
A co ty się na tym znasz? Chopy są od takich ocen.
Malina2020.08.4 1:13
Ruchałbyś ją ? Moje gratulacje.
Areta2020.08.4 4:22
Wulgarny prostaku zamilcz.
ASTOM2020.08.4 9:26
czerwone bydło to i bydlęcy do w cip
ASTOM2020.08.3 23:02
A może masz na myśli tę osobę po lewej stronie, bo skoro trzyma z tęczowymi to nie wiadomo kim tam się dzisiaj czuje, może fakstycznie kobitom. I fakstycznie Jasia tego seksapilu to za grosz nie posiada.
ar.2020.08.4 4:25
i własniie takich jak ty reprezentuje Gajos, ten sam poziom języka.... Tragedią dla Polski jest wasze życie w społeczności,....Ale łajno też być musi , to odpad już nieprzydatny i wy nim gajosowiaki jesteście....
Woy2020.08.3 22:52
Prawaki mówią, że są tylko 2 płcie. Jak patrze na tą Mazurek to jestem pewny, że jest ich więcej.
Areta2020.08.4 4:25
Cham z czworaków.
Woy2020.08.4 11:55
Ja, w mateczniku elity pisowcow - wolne żarty.
Ciekawy2020.08.3 20:53
Gajos stracił wszystkie własności honorowe po tym jak zagrał w paszkwilu Kler. Tej plamy na swojej karierze nigdy nie zmyje.
Japa2020.08.3 21:16
Teraz już wiesz dlaczego zagrał . Wcale go nie prosili . On błagał on taką rolę . Poczytałam te komentare i się rozmarzyłem. Marzy mi sie aby nasz artysta poczytał co o nim myślą Polacy . Nie ci z elity , ale zwykli nazywanie przez elity Gajosowate motłochem.
Glaudiusman2020.08.3 20:37
Nie można patrzeć na tą brzydką gębę tego kretyna gajosa. Tylko decha, taczka i cela bez obsługi.
sok z banana2020.08.3 20:03
gajos: "To takie ordynarne wskazywanie jedną ręką. Jest ci źle? Powiem ci dlaczego: bo ten cię okrada" no przecież on opisał swój stan emocjonalny, on napisał o sobie. jest mu źle, bo bogacą się CI co jego zdaniem nie powinni. takimi teoriami pociesza się. powinien udać się do psychologa, by ten pomógł mu się odnaleźć.
antoni.s2020.08.3 19:22
Biedni pisowcy,wszyscy się na nich uwzieli,ludzie sztuki,kultury,nauki,tylko prosty lud ich rozumie.i biskupi,choć trzeba im za to płacić.
buli2020.08.3 20:06
Racja. Z Gajosa to kultura aż bluzga.
Japa2020.08.3 20:33
Jakiś ty Pan , panie " tosiu s. litościwy . A to tylko opłacone role artystów Dawniej grali tylko rolę zgodne z zalecniami Moskwy . Za to wmówiono im ,że są mądrzy i piękni. Polityką się nie zajmowali . Dziś " wpuścili " ich w politykę . I wyszło jak wyszło .A jak , zobaczą w historii .
Areta2020.08.4 4:30
A na inną "Kulturalna" Jandę jakby coś sra. Język prosto z kultury.
Marian2020.08.3 19:14
Nic Mu nie ucieka. Mały, mały, mały przepełniony nienawiścią człowiek
KATON STARSZY2020.08.3 19:10
Ja myślałem,że ludzie kultury są trochę mądrzejsi.Rządy prawicy pokazały,jak upadła i zdradziecka jest ta kasta.
Anonim2020.08.3 19:07
Stary fotel w nowych warunkach zaczął ugniatać. Panie Gajos, wróć pan do krzesełka, boś pan w komunistyczne siedzisko po nos się zapadł.
czekista2020.08.3 22:33
A najlepiej nie siadzie na zydelku i buty zeluje
AB2020.08.3 19:00
brawo za komentarz Szanowna Pani elementy czerwonej zarazy tak maja
Lewak2020.08.3 18:46
Tak to jest jak jełop uwierzy, że ma boskie przymioty ...
BOBBY BROWN2020.08.3 18:41
Ze tes takie g..w ten sposob wypowiada sie o Gajosie.. Szkoda slow doslownie.,w kazdym razie ta pani w zyciu zadnej normalnej pracy nie widziala poza urzedami a wypowiada sie o czlowieku ktory prawie cale zycie placi podatki na takich mazurkow..
Szybka Randka2020.08.3 18:37
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Agnieszka2020.08.3 18:34
Ten zbowidowiec zwany aktorzyną nie zauważył nawet Smoleńska i tego, co wyprawiali po nim ze swoim kolesiostwem, które właśnie wtedy podzieliło i zdeptało Polskę. On śmie twierdzić, że dobiero jak ich boli to jest problem a boli, bo władzę wieczystą stracili?
❤️ 🌼 Aga2020.08.4 1:03
Co za gnój ale aktor dobry. To dlatego trzeba uważać!
Joanna2020.08.3 18:16
Dziadku Gajosie ..może czas już odpocząć....takie dziadek bzdury mówi i wypisuje. Niech dziadek pozostanie w mojej pamięci jako poczciwy Janek z pancernych...
kibic2020.08.3 18:13
Gajos, a to ten co grał psa w Czterech Pancernych !!!
Jacenty2020.08.3 18:11
Logika Mazurkowej -(sorki ale tak rozumiem) to : wszyscy debile , prostaki , lewackie bękarty lumpenproletariat !!! a My wyznawcy mesjasza -Pisem zwanego- w śmierdzących majtorach pójdziemy do nieba!!!! bo nie znasz innej drogi do zbawie.nia........jakoś Wam juz nie ufam pozdrowienia ps. pozdrowienia młodej parze z odzysku pa
ja pier..... , to co zarzywasz2020.08.3 18:22
powinno być objęte jakąś konwencją o nierozprzestrzenieniu. Te twoje brednie to nie jest nawet nadinterpretacja, to są schizy ćpuna, który jest albo zaraz po działce albo długo bez
Jacenty2020.08.3 18:31
Nie podniecaj się - to nie ułatwia myślenia- skup się i analizuj fakty: Mazurkowa( czyli prawdopodobnie zona Mazurka) systematycznie ludzi np ( Gajos, Janda) miesza z gównem - ma kobita jakiś kompleks ! Pewnie chciała zagrać Pippi i nie wyszło hehehehehehe
buli2020.08.3 20:32
Drogi Jacenty !. Gonisz w piętkę. Gajos i Janda sami wleźli w gxxno. To jest ich wybór. Trzeba to szanować. Ty biedaku, też cierpisz na przerost formy nad treścią. Pozdrawiam.
Jacenty2020.08.4 8:22
Nie kolego na nic nie cierpię :-)))) wręcz przeciwnie, czuję się dobrze- dlatego potrafię racjonalnie odbierać to co się dzieje. Ocenianie poglądów i wypowiedzi to co innego od oceniania osoby - ale Mazurkowa tego nie rozumie i zbędna dyskusja . jeszcze raz pa
Jacenty2020.08.3 18:37
Ty nie zarzywasz i błędzisz ortograficznie a ja zażywam i językowo maestro!!!! pa słonko
72020.08.3 20:16
ortografii uczył się od Bula Komorowskiego
Japa2020.08.3 20:43
N to o proszę .A ja już myslałem ,że wszyscy kpią z pana Gajosa . A pan "jacenty "też aktor " ? Kto Panu ,tą rolę adwokata zalecił ? Budka , czy pan Daniel O. lub T.
Jacenty2020.08.4 8:38
A pan "jacenty "też aktor " ? Kto Panu ,tą rolę adwokata zalecił ? Budka , czy pan Daniel O. lub T. Twój tekścik brzmi jak słynne kto jest twoim idolem i dlaczego Lenin- dobra sowiecka szkoła . Bez odbioru
Jacek2020.08.3 18:06
Gajos, pomijając kilka świetnych jego ról komediowych, zawsze doskonale gra s...wiela, szumowinę, degenerata i cynika. A wiecie dlaczego? bo on wtedy wcale nie gra, jest po prostu sobą
Klapaucjusz2020.08.3 18:04
Aleluja! Posłanka Mazurek odezwała się ludzkim głosem choć do Bożego Narodzenia zostało ponad 4 miesiące. A pan Gajos jest świetnym aktorem a pani Mazurek jest, w najlepszym przypadku, ambitnym partyjnym aparatczykiem. Ja wolę aktora. A swoją drogą, serial “Czterej Pancerni” jest świetnym przykładem działania cenzury w PRL lat 60-tych. Była tam cała masa niedopowiedzeń, które były oczywiste dla każdego widza za wyjątkiem tych najmłodszych a i do nich prawda dotarła z czasem. Na przykład, skąd Janek Kos wziął się na Syberii? Pojechał tam na wakacje czy został zesłany jako syn polskiego oficera? Jak do załogi Rudego trafił Gustliczek? Przypuszczam, że był polskim Ślązakiem przymusowo wcielonym do Wermachtu. Po trafieniu do radzieckiej niewoli dostał do wyboru przyłączenie się do polskojęzycznych oddziałów Armii Czerwonej albo zdechnięcie z głodu i wycięczenia w obozie jenieckim. Czołgiem dowodził Rosjanin polskiego pochodzenia, ale kto siedział za kierownicą? Wiadomo - Gruzin! Po zwycięskiej bitwie po Studziankami nasi bohaterowie dostają medale i patrzą na płonącą Warszawę (archiwalne zdjęcia). Ze Studzianek Warszawy nie widać (ponad 80 km), ale każdy zrozumiał aluzję, że Armia Czerwona czekała bezczynnie aż się wykrwawi Powstanie Warszawskie. Itd., itp.
Jacek2020.08.3 18:16
Gajos ma takie same kompetencje wypowiadania się ws politycznych, jak Mazurek ws scenariusza do 4 pancernych. Co daje Gajosowi prawo do kierowania emocjami i kreowaniu rzeczywistości, to że korzystał z życia i przywilejów w PRL, jak i w III RP? To żadne prawo. Ma oczywiście prawo do swoich poglądów, ale wmawianie ludziom, że są nieomylne, można scharakteryzować tylko jednym słowem - SKRETYNIENIE. Bo co to za czasy, że rybałt (fakt, w swym fachu bardzo doby) mówił ludziom, co jest dobre a co złe, tym bardziej że był beneficjentem tych których dziś broni, jednocześnie oskarżając swych oponentów o ich zbrodnie PS Stalin mówił że kino jest dla partii najważniejszą ze sztuk i że trzeba pozyskać autorytety. Czy takim jak wy tak trudno to zakumać?!
Alojzy Cedzidło2020.08.3 20:56
Piękny komentarz . Zywcem przeniesiony z PRL . Drogi " Klapacjuszu " , historia poszła do przodu , Dziś już wiemy ,że Katyń to nie robota Hitlera . Zajcie Polski , to nie wyzwolenie , Wysyłki na Sybir , to nie nagroda . A udział Polaków w Ruskim wojsku to przewaźnie ucieczka z niewoli . Na nieszczści nie tylko . Niektorzy z was zostali przysłani słuowo przez Stalina . Organizowć "ŁĄCZKI " i ,,OBŁAWY " .Nie jesteś chyba jednym z nich ?
Pepe2020.08.3 17:52
za komuny wszyscy aktorzy byli z nadania Ub , komusze pomioty , a do tego szkolili ich jak ukraść księżyc
ole2020.08.3 17:48
Od czasu, jak za komuny poudawał walkę z hitlerowcami, jeżdżąc po polu, rowach i lesie "Rudym", wydaje mu się , że wespół z sowietami jest wielkim bohaterem wojennym i wszędzie widzi nibyhitlerowców. Tępy ośle, w czasie, gdy ty udawałeś bohatera, prawdziwi Bohaterowie ginęli w katowniach UB i SB z rąk żydokomuny, która tobie sypała kasą, a ich torturowała i mordowała.
diagnoza2020.08.3 17:35
POpaprany d*bil ...
gracz2020.08.3 17:28
Jak wielki aktor może być takim wielkim kretynem?
Stara wiedźma Cyganka2020.08.3 17:54
Może, może tak jest tez z muzykami! Kiedyś jak się wtrącali w nie swoje powinności to okładali ich kijami. A i jak się obijali to tez dostawali kije. Tak powinno być!
Żałosny żydzie jesteś,2020.08.3 17:59
przebieraj się, przebieraj i zmień IP.
Stara wiedźma Cyganka2020.08.4 1:07
Rzyt nie Rzyt jaki maju taki pchaju. Urszula albo Nowak, zgadłam?
Wojtek Polak2020.08.3 17:23
Mazurkowa niech się schowa. Albo upije w Brukseli piwem Duvel (diabeł).
… a2020.08.3 17:20
na Żoliborzu tam zabawa trwa. Tam Jarek ‘Kulas’ śluby ma.
❤️2020.08.3 17:55
świr?
Do niego, do nich nie dociera,2020.08.3 17:14
że CZWARTY raz z rzędu PRZEGRALI wybory!
Sorry, Mallory2020.08.3 17:18
Ale PiS przegrało wybory na prezydentów i burmistrzów wielu miast, a nawet nie zdołało zdobyć większości w Senacie RP. Teraz kombinują jak i czym przekupić senatorów niezależnych albo peeselowskich.
Matole, do ciebie nie dociera,2020.08.3 17:42
że CZWARTY raz z rzędu opozycja PRZEGRAŁA wybory! 2X prezydenckie, 2X do Sejmu!... And this phony English of yours, you can shove it up to your saggy ass. Got it!
Horst2020.08.3 17:12
Wielki komunistyczny aktorzyna ale jako czlowiek ---WIELKI GLUPEK
polacke2020.08.3 17:12
Gajos to jednak ciągle poziom Janka z czterech pancernych. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość śmierdzi. Gdybym grał głównego bohatera w tej ruskiej "propagandówie", to bym wyjechał naprawdę i to gdzieś do Nowej Zelandii.
buli2020.08.3 20:43
Chłopie !. Co Ci zrobili Maorysi ?.
niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski2020.08.3 17:12
Opowie nam pani jak to jest gdy, cala Twoja przyszła kariera w przeciwieństwie do Pana Gajosa jest w rekach małego, wrednego, złośliwego, człowieczka z Żoliborza? Włażenie w pupkę możne nie wystarczyć ;P Krzywo Pani spojrzy...
Anonim2020.08.3 21:37
w doope ojciec ci pakuje,,....
dlaczego kłamie? czy wszyscy pisowcy to kłamcy?2020.08.3 17:02
Na twitterze Beatka mocno odpicowana: https://twitter.com/beatamk
Anonim2020.08.3 16:54
Byłem anonimowy, ale odsłonię swój ajpik jak u Braci Karnowski na wPotylice.pl: 5.149.250.2** i port 29678.
Anonim2020.08.3 16:44
...."małym człowiekiem, który jednym ruchem ręki podzielił nasz kraj i nas samych na dwie części"; a drugą ręką przywrócił 50% kosztów uzysku dla "małego człowieczka" i reszty Yelit zabrany przez Donka.....
Karnovskienė2020.08.3 16:58
PO-PSL popełnili wiele błędów, ale takiego kŭrestwa jak za Zjednoczonej Prawicy nie było.
Duda-Gracz2020.08.3 16:31
Einstein powiedział: inteligentna osoba może udać idiotę, ale sytuacja odwrotna jest niemożliwa.
Lec2020.08.3 16:24
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna(ki), to rozkosz dla smakosza...
hehe2020.08.3 16:13
no to juz wiemy jak wyglada dyskusja pisiorki , ktora TYLKO ONA nazywa "po ludzku." polaczek potrafi, a ten piski prezesik to od komuchow wiedze prawna zdobywal, gdy tata donosil komuchom i szpiclowal na zachodzie. po ludzku, jak to pis potrafi. polaczki tepaczki.
a mury runą, runą, runą2020.08.3 16:10
i pogrzebią pisi świat
hakier internetowy2020.08.3 16:09
Mazurek, Mazurek, lecz cukru w niej mało. I taka zgorzkniała jak stare kakao.
lamerskie pisowskie trole2020.08.3 16:03
Nie poPiSujcie się swoją głupotą.
Jarek2020.08.3 16:03
A czy nie podzielił?
Szybka Randka2020.08.3 16:01
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Anonim2020.08.3 15:42
Nie mogę się już doczekać kiedy ci wszyscy cwelebryci opuszczą "ten kraj". Aż żal patrzeć jak się męczą w kaczystowskim reżymie...
Spieprzaj dziadu.2020.08.3 15:37
81 lat to bardzo POważny wiek.
Anonim2020.08.3 15:37
Gajos jeśli chce być komentatorem politycznym to nie ma nic do powiedzenia i wychodzi na przygłupa i tłuczka! Jest natomiast zasłużonym dla komuny komediantem. Równie dobrze o podobną opinię można zapytać panią na targowisku i zapewne mądrzejszej odpowiedzi udzieliła by!
Mietek2020.08.3 15:36
Gajos ty miałki aktorzyno
mak2020.08.3 21:39
Chciałbyś być takim aktorzyną! Spróbuj odróżnić głupawą wypowiedź od dorobku aktorskiego. Inaczej wystawiasz sobie świadectwo, że zatrzymałeś się na pancernych
Olo2020.08.3 15:29
Gajos jak tylko wypowie się własnym słowem to opada kurtyna , jest głupi jak but , lewy but , a pamięć ma rybki doli , zapomniał że to ryży folksdojcz po przegranych wyborach w 2005 roku zaczął polaryzować społeczeństwo przy pomocy niemieckich mediów .
Czterech pancernych i suka.2020.08.3 15:27
Nie każdy ma taki "wysoki" wzrost jak Gajos/
grimm2020.08.3 15:26
wart pat pałaca
zbulwersowany2020.08.3 15:25
Jaką trzeba byc debilka aby tak się OŚMIESZAC ?
ceramik2020.08.3 15:23
Cała inteligencja Gajosa ukazuje się w filmie ''rozmowy przy wycince lasu''.
Pisizm to stan umysłu2020.08.3 15:21
Pisism is a state of mind.
Anonim2020.08.3 15:56
Jasne. Nie to co ta buraczana głembia PeŁowiaków... "wzrok utkwiony nigdzie i czoło nieskalane myślą"... Wspomagana Inowrocławiem i moskiewskimi "narodowcami" z Konfy.
reżyser2020.08.3 15:15
Lubię macać i tłamsić młode dzierlatki w podrzeszowskich burdelach.
Populizm i Socjalizm2020.08.3 15:13
500+ hasta siempre!
Karnovskienė2020.08.3 15:11
O, chorobcia. Pani europosłanka z PiS-u, która się tak upiększyła w awatarze na twitterze, nie wie, co mówi.
Anonim2020.08.3 15:10
Najgorzej jak aktorom, mówiącym cudzymi tekstami, wydaje się, że mają coś do powiedzenia. Widać od czasu "Kleru" znakomicie się na nim sprawdza powiedzenie: "Jak kogo Pan Bóg ma pokarać to mu rozum odbiera". No cóż, "młyny Boże mielą powoli". Ale nieodwołalnie.
MaxFiend2020.08.3 15:09
No i kto tu jest prostakiem? "To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale też ich rozumiem" :-D
reżyser2020.08.3 15:07
Tacy celebryci na całym świecie są komunistami. Oprócz Mela Gibsona, który zachował moralny kręgosłup dzięki swojej silnej wierze w Chrystusa.
MaxFiend2020.08.3 15:15
Tak jest. Rozwodnik i damski bokser ma najbardziej zdrowy katolicki moralny kręgosłup :-D
Anonim2020.08.3 15:23
Jasne. Ciekawe, że tak się "zbiesił" po "Pasji", który to film doprowadził do furii Żydów... Mnie się przypomina "Ojciec chrzestny" i "propozycja nie do odrzucenia". I ciągle mam takie przekonanie, że Mel Gibson po nakręceniu "Pasji" taką propozycję dostał... np. że jego dzieci mogą nie przeżyć następnego miesiąca... Zupełnie jak te słowa Komorowskiego o locie Lecha Kaczyńskiego... Przed "Pasją" Mel Gibson powiedział coś takiego, że "im bardziej patrzy w brązowe oczy swojej żony tym bardziej ją kocha".