Mastalerek: Obietnice Komorowskiego naprawdę nie istnieją - zdjęcie
15.05.15, 09:31

Mastalerek: Obietnice Komorowskiego naprawdę nie istnieją

3

Marcin Mastalerek, rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, zapewnił w rozmowie z Konradem Piaseckim na antenie RMF FM, że PiS nie przysyła działaczy do Komorowskiego, by zadawali mu pytania. Takie insynuacje sztabu prezydenta to w opinii Mastalerka "kompletna bzdura".

Mastalerek wyjaśnił dodatkowo, że nie ma żadnego znaczenia, kto zadaje pytanie. Prezydent Komorowski po prostu się skompromitował swoimi odpowiedziami - i to jest istotne.

Według rzecznika PiS nie można też przykładać większej wagi do najnowszego sondażu prezydenckiego, który daje Dudzie 44 proc., a Komorowskiemu 40. "Sondaże tak się skompromitowały, że na miejscu pracowni sondażowych wstydziłbym się jakiekolwiek publikować" - mówi Mastalerek.

Mastalerek sądzi też, że Bronisław Komorowski przegrał w I turze, bo "przez całą kampanię zajmował się tylko Andrzejem Dudą, mówił tylko o Andrzeju Dudzie. A Andrzej Duda mówił o Polsce".

Dodatkowo na niekorzyść Komorowskiego zadziałały "podłe spoty wypuszczone w końcówke kampanii, te ataki". Sztabowcy Komorowskiego "przejechali się na tym. Zaatakowali brutalnie i zostali za to ukarani. I ja się cieszę, że znowu atakują, bo to jest dla nich zły prognostyk" - mówi rzecznik PiS.

Rzecznik uważa ponadto, że wszystko, co obiecuje dzisiaj Komorowski, jest całkowicie niewiarygodne. "Ja bym traktował te obietnice po przegranych wyborach jako obietnice, które po prostu nie istnieją. To wszystko, co dzisiaj mówi Bronisław Komorowski tak naprawdę nie istnieje - on powie wszystko" - ocenił.

kad/rfm24.pl

Komentarze (3):

anonim2015.05.15 9:45
Mastalerek jest z opozycji, więc jego rola jest mechaniczna negacja wszystkiego co zrobi i powie obóz rządzący. Większość obietnic polityków to obietnice bez pokrycia. Dotyczy to tak samo Komorowskiego jak i Dudy.
anonim2015.05.15 12:40
"wszystko, co obiecuje dzisiaj Komorowski, jest całkowicie niewiarygodne" To święta prawda.
anonim2015.05.15 22:29
O Komorowski, o boska istoto Tyś naszym dziełem a my twoje dzieci Z dreszczem wzruszenia - niech chwały dosiężem Palikotowym gdy jakże nam świecisz Pięknym orężem! I ty się do nas uśmiechnij Venero Z tobą niech miłość i radość przybędzie Z Dwoma Słońcami ze słodkością szczerą Miej nas na względzie! Gdy wzbrały rzeki i odmęt wodziany...- Zawrócił wody Bronisław płynące - Lewy brzeg Odry (od ziomka) zalany! Ratuj nas słońce! I gdzieś od biegu od Wisły połowy Zawracać wody kijami nie będzie Ale potężnym bo palikowowym Swoim narzędziem! O Komorowski! wśród wieńców chwały Ojcze narodu - właśnie bo i oto Wśród wzgórz Olimpu wschodzisz wspaniały Boska istoto! Agamemnon Ps. A oto morał jakby z orędzia brzmią prawdy owe że Polską rządzą palikotowe słusznych rozmiarów narzędzia