Ludzie Zachodu umierają za Donieck i Krym. A tak chcieli przed tym uciec - zdjęcie
17.07.14, 19:00

Ludzie Zachodu umierają za Donieck i Krym. A tak chcieli przed tym uciec

14

Nie ma na to jeszcze wystarczających dowodów. Ale wiele wskazuje na to, że to prorosyjscy terroryści zestrzelili samolot malezyjskich linii lotniczych. Być może się „pomylili”, być może chcieli zestrzelić inny samolot, ale tak się właśnie stało. I nawet jeśli teraz przekażą śledztwo MAK-owi, i nawet jeśli ten uzna, że nic się nie stało, że wszystko jest winą pilotów, którym znudziło się życie, to i tak Zachód będzie wiedział, co się stało... Pytanie tylko czy będzie w stanie wyciągnąć z tego wnioski.

Trudno też uciec od bolesnej refleksji, że historia wciąż się powtarza. I że politycy zachodniego świata nie uczą się na błędach swoich poprzedników. Wiele wskazuje bowiem, że ci ludzie zginęli, bo Zachód nie chciał, żeby jego żołnierze umierali za Krym i Donieck, bo obawiał się twartego stawiania warunków, bo tchórzliwe udawał, że na Ukrainie nie dzieje się nic ważnego. A teraz zginęli cywile. Czy to wystarczy do przebudzenia? Czy jednak zachodni politycy wybiorą dalsze udawanie, że nic się nie dzieje? A może kupią jakieś „raporty rosyjskiej propagandy”? Jeśli tak, to będzie to dowód, że przed tą cywilizacją nie ma przyszłości, bowiem jej przywódcy są na tyle tchórzliwi, że nie są w stanie bronić nawet własnych obywateli.

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze (14):

anonim2014.07.17 19:09
Pętaki liberalno - lewicowe nie potrzebują śledztwa oni są pewni że kiedy walnie to i urwie w końcu lasek mianowany ekspertem przez Donalda T. wie najlepiej.
anonim2014.07.17 19:36
na kilometr śmierdzi banderowską prowokacją. Najpierw ŚWIADOMIE wysłali samolot nad rejon walk gdzie sami ogłosili ZAKAZ LOTÓW dla swojego lotnictwa po ostatnich zestrzeleniach. Ogarnijcie temat - MON ukrainy wycofuje własne samoloty nie-bojowe z rejonu a potem kieruje tam maleza. Wustawili ich celowo, obie strony maja BUKi i nikt nie dojdzie czyja rakieta trafiła. najprawdopodobniej na ukraińską załogę SAMa zupełnie przypadkiem trafiła teraz bojówka partyzantów. Cóż, świadków zbrodni sie likwiduje.
anonim2014.07.17 19:54
Było przy okazji swej paplaniny liberalno - lewicowy POmiocie wspomnieć że rażące błędy pilotów wywołane zostały alkoholem którym się raczyli w trakcie lotu.
anonim2014.07.17 20:00
Pomyłka-Za banderowskich rzeźników nikt nie będzie umierał!
anonim2014.07.17 20:11
O tym że ateiści mają kłopot z zachowaniem trzeźwości umysłu to doskonale widać po twoim miałkich tekścikach gdzie opierasz się na błędnych założeniach gdyż znasz sprawę wyłącznie z tvn;/ Przypomnę ci lebiego że jednoznacznie komunikat sowieckich kontrolerów lotu do pilotów podczas manewru lądowania brzmiał: na kursie na ścieżce.
anonim2014.07.17 20:19
ruscy zabili ale to obróci się przeciw nim
anonim2014.07.17 20:36
pomijając twoje zbędne kretyńskie rozprawki, warunki pogodowe nie były czynnikiem który spowodowała śmierć Polskiego Prezydenta. Urządzenia nawigujące dla twojej nikłej wiedzy w temacie są po to w obiekcie kontrolnym aby bezpiecznie niezależnie od aury sprowadzić maszynę na pas lądowy.
anonim2014.07.17 21:03
"Ludzie Zachodu umierają za Donieck i Krym." Nie. Umierać ZA COŚ można tylko świadomie. Nieszczęśnicy z samolotu to przypadkowe ofiary, które prawdopodobnie nawet nie wiedziały, że są nad Ukrainą. Większości pasażeró zapewne nazwa Krym, Ukraina, Donieck - nic nie mówiły a konflikt ukraiński mieli w d.. Nie umarli za Krym. Mieli zwykłego pecha.
anonim2014.07.17 21:39
Problem Rosji jest o wiele bardziej poważniejszy niż wszystkim się wydaje czas przypomnieć Fatimę co powiedziała N.M.P cały czas toczy się wojna duchowa. A pomyśleć że człowiek żył sobie złudzeniem, że II wojna światowa była ostatnią. Jednak głupota, pycha ludzka jest jak czarna dziura. Wysławiam Cię Panie nieba i ziemi.
anonim2014.07.17 21:41
Czy można wierzyć tym co stawiają pomniki UPA ? ten naród żyje w kłamstwie.
anonim2014.07.17 21:53
Ruska swołocz już opanowała komentarze na polskich portalach. Oto świeży przykład polszczyzny: "Wcześniej zakazane loty sądów cywilnych w strefie przygranicznej – 100 km wzdłuż granicy, na wysokości do 7900 metrów od powierzchni. D.Antonyuk powiedział, że pod względem wysokości w 7900 metrów nic izmenilos.Krome, stwierdzono, że lotnictwo cywilne Państwowego Ukrainy /.. /" Spas12, Zerro jednak lepiej władają polskim.
anonim2014.07.17 23:37
Zebrać dzisiejsze komentarze niejakiego Zerro i załączyć do CV. Duże szanse na pracę w Russian Today albo Komsomolskiej Prawdzie.
anonim2014.07.17 23:49
@Spas Za duże różnice są pośród narodów słowiańskich. Z jednej strony Rosjanie czy Białorusini, którzy potrzebują ojczulka narodu. Z drugiej Czesi czy Słoweńcy, którzy mają takich władców w głębokim poważaniu.
anonim2014.07.18 8:39
odpieprzcie się lemingi od Ukraińców; naszym odwiecznym wrogiem od zawsze są Rosjanie; Piłsudski też ich zdradził w 1920, więc bądźmy obiektywni.