Globalny zakon Szatana popiera proaborcyjny Strajk Kobiet - zdjęcie
30.10.20, 11:30Fot. via Pixabay - Blackline / Fot. Silar via Wikipedia, CC 4.0

Globalny zakon Szatana popiera proaborcyjny Strajk Kobiet

89

Jak można się dowiedzieć z facebookowego profilu „Global Order of Satan”, facebookowi sataniści poparli proaborcyjny Strajk kobiet w Polsce. Nie ma w tym nic dziwnego. Od lat na całym świecie sataniści domagają się zniesienia wszelkich ograniczeń w mordowaniu nienarodzonych dzieci.

Na angielskojęzycznym profilu satanistycznej organizacji został zacytowany wpis polskiej odnogi facebookowych satanistów Order of Satan-Polska, którzy stwierdzili, że „upolityczniony Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 wydał wyrok dotykający wszystkich osób z macicą. Opcja zakończenia ciąży została usunięta z tzw. >>kompromisu aborcyjnego<<, który jest już jednym z najbardziej restrykcyjnych przepisów w Europie, kiedy badania prenatalne lub inne wskazania medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego zaburzenia czynności płodu albo nieuleczalna choroba zagrażająca jej życiu. Jedna z trzech dostępnych opcji została uznana przez Trybunał Konstytucyjny za >>niezgodną z konstytucją<<. Trudno jest skomentować sytuację, ponieważ nieprzyzwoite słowa chcą wyjść z powodu gniewu i żalu, który odczuł pisarz. Nie ma wątpliwości, że na decyzję Trybunału Konstytucyjnego wpłynęła partia PiS (ironicznie, Prawo i Sprawiedliwość) i katoliccy fundamentaliści Ordo Iuris. Kościół katolicki coraz bardziej ogranicza prawa reprodukcyjne. Polska coraz mniej przypomina państwo świeckie, a coraz bardziej katolicki szariat”.

Zdaniem facebookowych satanistów „Szatan jako postać fikcyjna, archetyp buntownictwa uczy nas, że należy walczyć o przestrzeganie swoich nienaruszonych praw. Nie zgadzamy się na narzucanie przekonań lub ingerowanie w indywidualność każdej osoby. Każdy człowiek zasługuje na integralność ciała. Światowy Order Szatana wysyła wam wsparcie i przypomina, że jeśli potrzebujecie informacji na temat bezpiecznego zakończenia ciąży, możecie zwrócić się o pomoc. Chwała szatanowi!"

Zdaniem angielskojęzycznego Global Order of Satan „Jesteśmy ogromnie dumni z odzewu w Polsce, ponieważ wprowadza się nowe przepisy, które odbierają prawa kobiet i przybliżają je do powrotu do średniowiecza. Dziesiątki tysięcy ludzi wyszły na ulice protestując w większości miast w Polsce. Widzieliśmy też protesty w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji i Niemczech. Wszystko na poparcie Polski. Dziś dziesiątki tysięcy polskich obywateli zablokowało ludzi przed pójściem do kościoła i mszy. Pokazując, że jeśli kościół katolicki chce ingerować i uciskać polskie życie, to Polska w zamian będzie się odpychać i uciskać religię. To piękna i najbardziej satanistyczna akcja, która stawia wszystkie nasze wole, aby przeciwstawić się tej przestarzałej ideologii bajkowej. W poniższym filmiku mamy tysiące ludzi śpiewających ′′ wypierdalać [...] do rządu i kościoła”.

W artykule „Aborcja jako… satanistyczna ceremonia religijna. Za oceanem cywilizacja śmierci nie daje za wygraną” opublikowanym na portalu wydawnictwa Biały Kruk można przeczytać, że w filmiku na You Tube „Świątynia Szatana w USA przyznała 5 sierpnia, że w ich systemie wierzeń zabicie nienarodzonego dziecka podczas aborcji jest religijnym rytuałem podobnym do komunii lub chrztu u chrześcijan”.

Jak informuje portal wydawnictwa Biały Kruk „filmik jest częścią nowego planu sekty, mającego na celu obalenie praw chroniących życie za pomocą argumentu o wolności religijnej. ''Wiele stanów ma przepisy, które kolidują z możliwością praktykowania przez naszych członków ich przekonań religijnych – powiedziała rzeczniczka Świątyni Szatana Jane Essex. – Żaden chrześcijanin nie zaakceptowałby obowiązkowego okresu oczekiwania przed przystąpieniem do komunii. Żaden chrześcijanin nie tolerowałby prawa, które głosi, że konieczna jest konsultacja, zanim ktoś zostanie ochrzczony. Nasi członkowie są słusznie uprawnieni do wolności religijnej, aby mogli również praktykować swoje rytuały''”.

Według portalu wydawnictwa Biały Kruk sataniści „wierzą w »aborcję na żądanie« w pierwszym trymestrze — czyli bez przepisów, ograniczeń i świadomej zgody. Sprzeciwiają się prawom, które wymagają, aby placówki aborcyjne pokazywały matkom USG ich nienarodzonych dzieci lub odtwarzały ich bicie serca. Są przeciw okresom oczekiwania, które zapewniają matkom czas na rozważenie informacji o świadomej zgodzie przed dokonaniem aborcji. Chcą też być zwolnieni z przepisów, które wymagają, aby zakłady aborcyjne chowały lub kremowały zwłoki po aborcji. Planem sekty jest zakwestionowanie praw chroniących życie na podstawie ustawy o przywróceniu wolności religijnej (RFRA), która zapewnia, że rząd nie ingeruje niepotrzebnie w wolność religijną obywateli”.

Celem satanistów jest uznanie aborcji za rytuał religijny, by nie można było jej zakazywać. W USA sataniści walczą o prawo do aborcji w sądach i na ulicach atakując demonstracje obrońców życia.

Jak można się dowiedzieć z portalu wydawnictwa Biały Kruk „kilka lat temu były satanista, Zachary King, powiedział Lepanto Institute, że sekta odprawia satanistyczne rytuały w ośrodkach aborcyjnych . King poinformował, że udział w aborcji jest szczególnie ważny dla satanistów, ponieważ uważa się, że jest to najlepszy sposób złożenia ofiary szatanowi. ''W satanizmie zabicie lub śmierć czegoś (!) jest najskuteczniejszym sposobem na spełnienie zaklęcia. Jeśli chodzi o próbę uzyskania aprobaty szatana, aby dał człowiekowi coś, czego chce, zabicie czegoś jest najlepszym sposobem. Zabicie czegoś jest największą ofiarą dla szatana, a jeśli możesz zabić nienarodzonego, to jest to jego ostateczny cel''”.

Jan Bodakowski

Komentarze (89):

Covidek2020.11.18 15:57
Wkrótce ........ każdy otrzyma to, na co w oczach BOŻYCH zasługuje .........! Pan Bóg nie pozwoli z siebie szydzić. A propo ..... co za szumowina tu poniżej się wypowiada ..........!
kasikas2020.10.31 14:53
wasza niewiedzy śmieszy,,,,poczytajcie ile kościołów satanistycznych jest w świecie,,,,oni tak teraz się cieszą i odprawiają swoje obrzędy
stan12020.10.31 9:41
Ludzie nie mająwglądu w świat duchowy i takie głupoty piszą że nie istnieje świat niematerialny.
zola2020.10.30 22:25
Pierdoły do potęgi wyssane rodem z Maleus Maleficarum.... chore zboczone wizje fanatycznych księży, które kształtowały Europę przez wieki ciemne i widać... wciąż mają się dobrze...
pawel2020.10.30 21:46
badzcie katolicy toleracyjny przeciez kazdy moze wierzyc w co chce :)
Hahahaha2020.10.30 20:23
A czy kosmici tez popierają strajk kobiet?
opty2020.10.30 19:54
...a ruchali Cie???.....jaki Ruch takie POparcie!!!!
CZARNY KRUK2020.10.30 19:21
A RUCHANIE DZIECI NA PLEBANIACH TO POWSZECHNIE AKCEPTOWANA PRAKTYKA RELIGIJNA W POLSZY I NIKOGO TO NIE DZIWI ANI NIE OBURZA.
gumowa kaczka2020.10.30 17:53
jakieś fantasy się tu wdarło
Sebastian2020.10.30 16:29
Siostry gwałcone na misjach W zeszłym roku ukazała się książka włoskiego dziennikarza tygodnika "Panorama" Carmelo Abbate pod tytułem "Sex and the Vatican", która opowiada o życiu seksualnym duchownych - homo- i heteroseksualnych. Autor poświęcił w niej kilka rozdziałów kobietom księży oraz siostrom zakonnym gwałconym na misjach przez swoich zwierzchników. - Kościół musiał się do tego przyznać w 2001 roku. W misjach prowadzonych w biednych krajach, przełożeni preferują młode siostry zakonne od lokalnych dziewczyn, ponieważ te złożyły śluby czystości i są dziewicami, więc jest mniejsze ryzyko, że mają AIDS. Największą ilość gwałtów seksualnych odnotowuje się w Afryce, gdzie są też przypadki sióstr zmuszanych do brania pigułek antykoncepcyjnych oraz zgonów zakonnic podczas nielegalnych aborcji. Zakonnice gwałcone przez księży i biskupów są wyrzucane z Kościoła, gdy decydują się zgłosić to władzom cywilnym. Wszystko to jest znane Watykanowi, gdyż otrzymał tajny raport jednej z matek przełożonych zakonu misjonarek - mówi Carmelo Abbate. Tajny raport Jego słowa potwierdza artykuł Marco Politiego, który ukazał się w dzienniku "La Repubblica" w 2001 roku i opowiadał o tajnym raporcie, który 18 lutego 1995 roku został przekazany kardynałowi Eduardo Martinez Somalo, ówczesnemu Prefektowi Kongregacja ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego. Jego autorka - siostra Maria O'Donohue - koordynatorka z ramienia Caritasu programów zapobiegających AIDS, była bardzo jasna i precyzyjna w swoich oskarżeniach: "Nadużycia są powszechne i jest wiele zgłoszeń". "Kandydatki do życia zakonnego są gwałcone przez księży, którym muszą przedstawiać certyfikaty zdrowia. Lekarze szpitali katolickich są często odwiedzani przez duchownych, którzy przyprowadzają siostry zakonne lub inne kobiety, by przerwały ciążę. Siostra O'Donohue opowiadała o historii jednej z zakonnic, która - zmuszona do aborcji - zmarła w wyniku zabiegu, a ksiądz odprawił za nią solenną mszę żałobną" - pisał Marco Politi w 2001 roku, cytując tajny raport. Choć Kościół już wtedy postanowił podjąć odpowiednie kroki, aby także na misjach dbano o przestrzeganie celibatu, problem nadal istnieje. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże, pozostaje nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu. Wszystkie informacje podane wyżej stanowią streszczenie raportu Siostry Maury O'Donohue, która była na misjach w 23 krajach. Papież Franciszek potwierdził publicznie liczne fakty gwałtów dokonanych przez katolickich duchownych na zakonnicach. Podanie powyższych faktów nie ma na celu zwalczanie kościoła, a jedynie jego oczyszczenie. Nigdy nie umieściłbym nieprawdziwych informacji.
Jarek2020.10.30 17:13
Powtarzasz się, ale masz rację. Trzeba o tym przypominać ciągle, tak samo jak o pedofilii. Typowe działanie urzędników KK - schować łeb w piasek i czekać, aż ludzie zapomną.
Hue2020.10.30 16:08
Co wiecej, globalny zakon szatana popiera kosciol i jego dzialania, ktore odpychaja wiernych od jego murow. Nikt tak dobrze nie zniecheca ludzi do kosciola jak ksieza i pis.
Nick2020.10.30 15:56
Polecam: https://wduchuswietym.com/najnowsze-filmy/video/demony-seksu-ks-piotr-glas-egzorcysta
Anonim2020.10.30 23:45
Demony seksu? To jakieś katołackie porno?
Anonim2020.10.30 14:55
Główna różnica pomiędzy zakonem Szatana a KK jest taka, ze kiedy zakonie pojawił się pedofil krzywdzący dziecko, to go wywalili ze wspólnoty i przekazali w ręce policji. W KK wysyłali na inną parafię
Maria Błaszczyk2020.10.30 14:19
Cześć! Nazywam się Maria, mam 63 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie
Hue2020.10.30 15:21
Ten moment kiedy prawakowi wydaje sie, ze jest zabawny. Ale wiadomo, ze ciezko u nich z poczuciem humoru.
AAAtomek2020.10.30 14:18
Ten poniżej to ja, ale w sytuacji gdy nad sobą nie panuję. Mam przypadłość schizofrenie, jestem na rencie, siedzę w domu i dorabiam na trollingu
Agnie2020.10.30 14:12
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie
Hue2020.10.30 15:30
Typowa zagrywka PIS-owca. Probowac zdyskredytowac oponenta. Niczego wiecej komunistyczny PIS nie nauczyl cie przez 5 lat?
Ale luja i do przodu2020.10.30 14:11
k.... ale ja jest głupi
AAAtomek2020.10.30 14:08
wymazałem się przed chwilą gównem, ale spoko, zaraz mi przejdzie
AAAtomek2020.10.30 14:09
nie podszywaj się pode mnie nazisto aborcyjny
Art2020.10.30 13:55
XXI wiek. A pan Bodakowski w piaskownicy z bliskowschodnimi pastuchami sprzed 2000 lat. Pusty smiech czlowieka ogarnia. Co Ty masz czlowieku w tej glowie.
matis892020.10.30 13:59
Lewakoateiści w 21w. broniąc kultu zła i szatana zarzucają katolikom zacofanie hehe.
hue2020.10.30 14:01
Przeciez katolicy to wyznawcy szatana, bo tylko oni w niego wierza.
Anonim2020.10.30 14:05
Wiesz co to są grzechy przeciw Duchowi św.? nawet jak w Boga nie wierzysz, to masz w takiej sytuacji 50% szans że się potępisz na wieczność, bo te grzechy wybaczone nie będą...
Art2020.10.30 14:39
Jak w Boga nie wierze, to mam 0 proc szans, ze bede potepiony gdzies tam. Daj spokoj. Nie osmieszaj sie. Poza tym nie wiem co to sa grzechy przeciw jakiemus duchowi. Jestem dorosly i nie wierze ani w bajki ani w duchy.
Anonim2020.10.30 14:47
Wiem, co to są "grzechy przeciwko Duchowi Świętemu". To wymysł katołackich zjëbów.
[email protected]2020.10.30 14:12
A co Ty nie pamiętasz z historii akcji w ZSRR z zabijaniem dzieci i marszami LGBTQINZ...? Cofacie się gorzej niż do czasów prehistorycznych, gdyż cofacie się do największego zła i zdurnienia, jakie miało miejsce w historii świata.
Art2020.10.30 14:37
Przeciez ateisci nie wierza ani w boga ani w szatana. To katolicy wierza w te bajki. Cos Ci sie pomylilo.
[email protected]2020.10.30 15:47
Ateizm nie istnieje. Każdy w coś wierzy: mamonę, władzę, czy np. truchło Lenina. Taki jest świat.
Anonim2020.10.30 16:00
Rozumiesz w ogóle znaczenie słowa "ateizm", katołacki zjëbie?
[email protected]2020.10.30 17:31
A Ty gówniarzu lewacki cokolwiek rozumiesz? Naprawdę wierzysz w realny ateizm? Znam tysiące ludzi, nawet homo, ale jeszcze nie widziałem 100% ateisty, ani nikt mi takowego nie przedstawił.
Art2020.10.30 21:25
No cóż, skoro nie widziałeś u siebie w kościele , to rzeczywiście pewnie ich nie ma. Czy Ty się słyszysz, jakie bzdury publicznie pleciesz? Człowieku, przecież Ty się ośmieszasz. Nie zrozum mnie źle, wiem ze nie masz nic złego na myśli, ale pierdzielisz jak potłuczony :)
[email protected]2020.10.31 14:55
A Ty co, skończyłeś leninówkę? Sam się ośmieszasz. Powtarzam jeszcze raz: ateizm praktycznie nie istnieje. Żaden człowiek nie jest w stanie funkcjonować dłuższy okres bez wiary (jakiejkolwiek, w cokolwiek - może być nawet sztuka). Ten fakt jest zresztą już dobrze znany. Pustka niszczy błyskawicznie człowieka. Rozpatrz to, chociażby na gruncie filozofii czy psychologii. Włącz myślenie. Próżnia, nie oznacza, iż tam niczego nie ma - wręcz odwrotnie, dużo się tam dzieje. I nie piszę tego akurat ze złośliwością.
[email protected]2020.10.31 15:16
A... chyba wiem skąd to niezrozumienie. Oczywiście miałem na myśli, iż mamona, czy chociażby to truchło Lenina stają się bogiem, dla niektórych nawet przez duże "B". Nie chciałem schodzić na poziom podstawówki, ale cóż... Ateizm istnieje tylko dla tych, którzy chcą "modnie" zanegować istnienie Boga lub boga w jakiejkolwiek postaci. To, że ktoś cofa się w tym nawet do animizmu, czy czegokolwiek innego nic nie zmienia. Czytałeś cokolwiek o nowej duchowości? Tam nawet spirytyzm, czy nauka może się stać bogiem. Ci niby ateiści cały czas czegoś poszukują. To jest wpisane w naturę człowieka i nikt tego się nie pozbędzie. Chyba że już czymś tego Boga lub boga zastąpił. Zobacz sam. Wszystkiego dobrego :)
Anonim2020.10.30 23:48
Oczywiście, katołacka spiërdolino. Ateizm, zgodnie ze swoją nazwą, oznacza brak wiary w boga. Ewentualna wiara w cokolwiek innego nic tu nie zmienia. Ty też nie wierzysz w Allaha, Wisznu, Quetzalcoatla i Latającego Potwora Spaghetti. Nie ma żadnego powodu, dla którego ktoś miałby wierzyć w twojego zjëbanego boga.
[email protected]2020.10.31 15:01
Wiesz. Ciebie też ktoś może mieć za "zjëbanego". Wypełnił lepiej tę swą pustą lewacką pałę jakąś treścią - myślenie jakoś w ogóle Ci nie wychodzi. A... i vituperia stultorum laus est. Wyrzuć też smartfona - dla swego dobra. Mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego :)
Art2020.10.30 14:11
chwilowo byłem zajęty, bo AAAtomek lizał mi rowa
Ale luja i do przodu2020.10.30 13:54
PiSdzielce ale wy macie na srane w łbach tylko się ośmieszacie. Stare polskie powiedzenie jednak dobrze mówi: Wpie-r-dol pisiora do wora a wór do jeziora
[email protected]2020.10.30 17:48
Naucz się najpierw pisać po polsku - nieuku.
Apateista2020.10.30 13:48
Zdarzały się w niechlubnej historii ludzkości epizody składania ofiar z ludzi. Obrzędy na pewno godne potępienia. wręcz obrzydliwe i nieludzkie ale trzeba zauważyć pewną istotną cechę tychże obrzędów. Zawsze były inspirowane jakimiś wierzeniami, jakąś religią. Człowiek z natury nie jest skory do zabijania kogokolwiek. Zabija praktycznie z dwóch przyczyn: w obronie własnej i z nienawiści. Aborcja nie jest zabijaniem, wiec nie można jej nazywać zbrodnią tak jak nie można nazywać zbrodnią resekcji zęba, no chyba ,że kościół katolicki uzna inaczej i nagle powstanie nowy ruch katolicki obrońców zęba od wyrżnięcia do wypadnięcia. Już widzę te śmiertelnie poważne dywagacje na temat, kiedy to ząb jest już zębem, a kiedy jeszcze nim nie jest. Bo przecież "Bóg" stworzył człowieka na własne podobieństwo, wiec i ząb jest "Bogu" miły, niezależnie w jakim jest stanie rozwoju. Podobne rozważania można rozszerzyć na paznokcie, włosy, a nawet na skórę, Przecież może pojawić się dylemat, czy poparzoną skórę schodzącą z pleców trzeba odrywać, czy pozostawić by sama odpadła? Nie ma co się śmiać. Katolicyzm jest bardzo płodną i innowacyjną religią, Nigdy nie wiadomo na co wpadną jej doktorzy.
AAAtomek2020.10.30 13:52
Qwa. Niezła argumentacja filozoficzno-teologiczna, najwyższych lotów. Moje uznanie!
Czy apateista to onanista?2020.10.30 13:55
Z braku dziur do rżnięcia, starczej impotencji, braku kasy, itp., czy to powoduje apatię i frustracje? Nic na ten temat nie potrafię znaleźć. Bo nie wiem dlaczego się onanizuje, chciałem powiedzieć, apateizuję. Wdzięczny byłbym o "rzucenie światła" wiedzy.
AAAtomek2020.10.30 14:07
wymazałem się przed chwilą gównem, ale spoko, zaraz mi przejdzie
Apateista2020.10.30 14:09
Kluczem w dyskusji są argumenty nie epitety.
Jednak skłaniam się, do tego, że2020.10.30 14:21
apateizm to onanizm. Czy to w formie "pisanej" czy trzepanej na jedno wychodzi. Pierrdolenie ze wspomnień, tj. wyobraźni. A jakie są tego powody? Nawet Hugh Hefner nie mógł temu zaradzić. A co dopiero ty!
[email protected]2020.10.30 14:10
Masz wypaczoną logikę, więc nie ma co Cię przekonywać. Ale tak się akurat składa, iż ustawa o RPD z 2000 r. "mówi" wyraźnie, iż dzieckiem jest się od poczęcia do dorosłości. To samo orzekł TSUE w 2011 r. Prawnie jesteś w poważnym błędzie, ale pewnie tego nie rozumiesz. Natomiast moralnie to jesteś po prostu bez kręgosłupa. Przypomnę Ci, iż też byłeś zygotą.
Apateista2020.10.30 14:28
Byłem też atomem krążącym przez miliony lat we wszechświecie, a wcześniej kwarkiem i elektronem. Byłem praenergią i próżnią wypełniająca przestrzeń. Byłem wszystkim i niczym. Dziś śmiem twierdzić, że nie ma moralności obiektywnej, jest tylko zaklinanie rzeczywistości przez szamanów, którzy za pomocą grzechotek i wonnych kadzidełek próbują udowodnić, że świat jest binarny. To piękna idea ale niestety nie zgodna z rzeczywistością.
[email protected]2020.10.30 15:53
A co było wcześniej? Czym byłeś wcześniej? Jeśli wierzysz w teorię Wielkiego Wybuchu, to skąd się wziął ten nieskończenia mały i nieskończenie gęsty punkt?
Anonim2020.10.30 23:52
A co za różnica, skąd się wziął, skoro z całą pewnością nie stworzył go debilny katołacki bóg? A nawet jeśli jakiś bóg istnieje (z całą pewnością nie jest to ten trzyosobowy zjeb), to jakim trzeba być debilem, żeby uważać, że interesuje go życie seksualne jakiegoś jednego gatunku na zapyziałej planecie gdzieś na zadupiu Wszechświata.
[email protected]2020.10.31 15:07
I znów się mylisz. Przestań myśleć. Jak pisałem, najpierw wyrzuć smartfona i zacznij ćwiczyć umysł. Rozumiem, że nie ogarniasz wszechwiedzy Boga (Absolutu), ale wyobraź sobie, iż jest On też nieskończoną miłością. I wszystko Go interesuje. Nawet Ty, i nawet jeśli dzisiaj plujesz mu "w twarz". Słyszałeś o efekcie motyla? Wszystkiego dobrego i rozumu życzę :)
Anonim2020.10.30 13:40
Katołactwo jest tak głupie, że daje się strollować internetowym satanistom. Za każdym razem gdy myślę, że katołak osiągnął już dno głupoty, słyszę kolejnego katołaka pukającego od spodu.
A w pośredniaku byłeś?2020.10.30 13:38
j.w.
Maria Błaszczyk2020.10.30 13:15
No i co pan poradzi, panie bezrobotny redaktorze. Inne związki wyznaniowe mają inne spojrzenie na tę kwestię. Nie ma zresztą co tak daleko szukać W Polsce strajk poparli ewangelicy augsburscy, ewangelicy reformowani, żydzi i pewnie wiele, wiele innych o których nie wiemy. https://images.app.goo.gl/kMqFqkyqAZt4sDxk9 https://wyborcza.pl/7,162657,26458541,protestanci-popieraja-protestujace-kobiety.html https://zyciestolicy.com.pl/gmina-zydowska-popiera-strajkkobiet/
egzorcyzmy2020.10.30 13:30
i różaniec na was mamy
Anonim2020.10.30 14:49
Świetnie, przyda się. Będę miał czym dłubać między zębami.
ŚW. MICHAŁ ARCHANIOŁ - KTÓŻ JAK BÓG2020.10.30 13:13
Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Anonim2020.10.30 13:41
I ile razy ten bełkot zadziałał, pochwalisz się?
AAAtomek2020.10.30 13:55
Piorunem w kurdupla? Też się o to pomodlę do najwyższego.
Kaczysta2020.10.30 13:09
Kaczyński i Czarnek nie muszą się bać. Protest pada.
bądź spokojny2020.10.30 13:11
zostawiamy to św. Michałowi Archaniołowi
Anonim2020.10.30 13:42
Michał Archanioł pije z satanistami.
Realista2020.10.30 13:05
Ja pier... 21 wiek, pandemia, tragedie kobiet, a ci o szatanie... zajmijcie się lepiej czymś pożytecznym.
kobiety się tak nie zachowują2020.10.30 13:17
tak zachowują się szmaty, zresztą tak te aborcjonistki do niedawna się same zwały
Lewackie psy szczekają, karawana idzie dalej2020.10.30 12:49
"Globalny zakon Szatana popiera proaborcyjny Strajk Kobiet". A zatem maski spadły. Wiadomo kto jest kto. Koniec poprawności politycznej, sloganów, obłudy. I to jest pozytywne.
AAAtomek2020.10.30 13:11
Lewackie psy szczekają, karawana idzie dalej z prawakami .......
west2020.10.30 12:44
Cytat z powyższego oświadczenia: "Każdy człowiek zasługuje na integralność ciała. " Od siebie dodam, że poczęte , nienarodzone dziecko tym bardziej !
Maria Błaszczyk2020.10.30 13:17
A dlaczego "tym bardziej"? Co sprawia, że kobieta jest mniej ważna niż zarodek czy płód? Bo dziecko to jest, jak się urodzi...
Anonim2020.10.30 13:29
Widzę że skład zaczyna się zbierać, jest Marysia, jest Atomek a gdzie macie trzeciego kolego "po11"? Dziś intoksykacje zaczynacie dość późno, trujcie dalej, mnie i większości ludzi to nie rusza i wywołuje skutek odwrotny. Szkoda że reszta się daje prowokować, ale Fronda z kolei na tym zyskuje
matis892020.10.30 13:47
A jak srasz to 5 min przed wysraniem nie masz gówna w tyłku. To nie gówno ?
matis892020.10.30 12:42
Warto dodać że na ulice wychodzą za aborcją lewackie PISory naznaczeni przez PIS kondonami na twarzach z czego są dumni i jak mówią pierwsi z dumą dadzą się zaczepić PISowsi szajsem i bublami. Więc to lewacki PISIORY.
KvrwaSzatana2020.10.30 12:41
SPĘDZAĆ! SKROBAĆ! A-BOR-TO-WAĆ!!!!
matis892020.10.30 12:38
Aborcyjne mordowanie dzieci to kontynuacja starożytnego składania dzieci w ofierze szatanowi, demonom. Popierają to ludzie po prostu źli, przesiąknięcie złem, uprawijący kult zła i zła chcący dla innych.
satniści wcale tego nie popierają2020.10.30 12:34
sataniści to inspirują, za mordowaniem nienarodzonych dzieci stoi szatan
Albert2020.10.30 12:27
Satanizm jest nurtem o silnie humanistycznym wydźwięku, trudno więc żeby było inaczej. To coś zupełnie odwrotnego od kultu śmierci i umartwiania, jakim jest zidiociały do cna katolicyzm.
pomodle się za ciebie2020.10.30 12:33
biedaku
Albert2020.10.30 12:49
Nie szkoda ci czasu na takie brednie?
kuba powiatowy2020.10.30 13:07
nie szkoda ci czasu na takie brednie?
AAAtomek2020.10.30 13:53
Nie szkoda ci czasu na takie brednie o bredniach na temat bredni?
Anonim2020.10.30 12:08
(...) Globalny zakon Szatana popiera proaborcyjny Strajk Kobiet (...) - Globalny zakon Szatana popiera również palenie kadzidła. Palenie kadzidła pozwala mu zamaskować swoją obecność.
Anonim2020.10.30 13:44
Mówisz, że jak katołacki klecha kopci śmierdzącym dymem w kościele to po to, żeby zamaskować obecność Szatana w tabernakulum?
Jarek2020.10.30 12:04
Bodakowski - Ty fanatyczny nierobie. Co Ty qwa bredzisz?
AAAtomek2020.10.30 12:04
Jpdl, ale trzeba mieć zżarty mózg, żeby takie kretyńskie artykuły publikować. XXI wiek, szatna... Mam nadzieję, że głównie dla kasy Bodakowski to robicie? Innego racjonalnego wytłumaczenia nie znajduję?
Natalja Siwiec2020.10.30 12:07
Bodakowski, jako bezrobotny truteń i ośmieszacz idei też musi z czegoś żyć. Frondzie tak bardzo brakuje dziennikarza (przynajmniej jednego), że muszą brzytwy się chwytać.
AAAtomek2020.10.30 12:10
Chyba tydzień go nie było, wyszedł z cugu?
Anonim2020.10.30 11:47
Wrócił Bodakowski! I widać że jest w formie xD
Natalja Siwiec2020.10.30 12:06
Tym razem zażył podwójną dawkę.