Film jest najważniejszy - zdjęcie
04.10.11, 14:43

Film jest najważniejszy

2

Dzisiaj lider partii pokazał dziennikarzom spot, w którym on sam i Marek Migalski karmią i poklepują w stajni czarnego konia. - Zaprowadzili mnie do kowala, kazali robić podkowę, a teraz jeszcze ten czarny koń - mówi w spocie Paweł Kowal. - PJN - czarny koń wyścigów! - krzyczy podekscytowany Migalski. W innym spocie wróżka wywołuje ducha zmarłego syna siedzącej obok kobiety. Ta w pewnym momencie mówi do ducha: "Zenuś chciałam ci tylko powiedzieć, że wygrałeś tę sprawę z 1994 roku". Chwile później na planszy pojawiają się napisy mówiące o postulacie partii ograniczenia czasowego w wydawaniu decyzji przez urzędników i sądów gospodarczych. 

 

 

Filmów na pjnmovie.pl jest w sumie 19. Większość z nich jest conajmniej przeciętna, ale świadczy o dużej determinacji by dotrzeć do internautów.  Swoje filmiki robią inne partie - te formę promocji dawno już "rozkręcił" PiS, chętnie sięga też Palikot, którego chamski spot z księdzem obejrzało już ponad 350 tys. ludzi. Na naszych oczach powstaje wyborczy marketing wirusowy, który polega na szybkim reagowaniu na sytuację tanim filmem w sieci.

 

Pod koniec lat 90., kiedy rządy w siedzibie TVP na Woronicza przejęli ludzie SLD z "Brunatnym Robertem" na czele mówiło się: "Nie ważne kto ma wizję, ważne, kto ma telewizję". Czasy się zmieniły. Dziś wygrywa ten, kto "trzyma" youtube'a.

 


 

Paweł Sawkowski

Komentarze (2):

anonim2011.10.4 20:38
<p>Smutno że w tym kraju prawica tak podzielona, ale tu potrzeba po prostu jednej PRAWDY ŻE TYM LUDZIOM NAPRAWDĘ ZALEŻY NA DOBRYM LOSIE POLAK&Oacute;W ,jesli pewne osoby zwyczajnie odchodzą to znaczy że dużo w ludziach( niby to przejętych losem kraju np.p.Rostkowska ,p.Jakubiak, p.Jurek itd) jakiś dziwnych sprzeczności. CHRZEŚCIJANIN (a tak wielu deklaruje się)TO MIMO WSZYSTKO CZŁOWIEK KT&Oacute;RY DĄŻY DO JEDNOŚCI. BO TO NASZA SIŁA</p>
anonim2011.10.4 23:06
<p>Nie marnuj głosu! Jarosław Kaczyński i tak przegra te wybory! Oddajmy głos na PJN!</p>