Brak słów!!! Także Nitras broni Wałęsy!!! - zdjęcie
07.10.19, 10:50Screenshot Youtube - wSzczecinie

Brak słów!!! Także Nitras broni Wałęsy!!!

14

Jeśli ktoś liczył na to, że politycy Koalicji Obywatelskiej ochłonąwszy po konwencji skrytykują skandaliczne słowa Lecha Wałęsy na temat śp. Kornela Morawieckiego, zdecydowanie się przeliczył. Nie tylko Sławomir Neumann bronił byłego prezydenta (piszemy o tym tutaj), to samo zrobił Sławomir Neumann.

Wygląda na to, że politycy KO postanowili w ostatnim tygodniu przed wyborami przyłożyć się do mobilizacji elektoratu Prawa i Sprawiedliwości. Lech Wałęsa w trakcie konwencji Koalicji, która miała miejsce zaledwie dzień po pogrzebie śp. Kornela Morawieckiego, nazywa go mianem „zdrajcy”. Politycy opozycji postanowili wobec tego… wziąć byłego prezydenta w obronę.

Ja takich słów bym nie powiedział” - stwierdził Nitras w TOK FM i zaraz zaczął tłumaczyć, co też Wałęsa miał na myśli:

Myśl była taka: pozwoliliście z Wałęsy zrobić agenta, a z Kornela Morawieckiego jako symbol pewien, ludzi, którzy doprowadzili do wolności w Polsce, do porozumienia, do Okrągłego Stołu, kiedy było na odwrót”.

W dalszej części swojej wypowiedzi znów tłumaczy wypowiedź Lecha Wałęsy, który to:

[…] ma poczucie żalu, że w momencie, kiedy on potrzebował wsparcia, kiedy był stan wojenny, to Kornel Morawiecki tego wsparcia nie okazał”.

Stwierdził też, że próbuje „przedstawić ciąg myślowy Wałęsy”.

Dodał także, że w jego ocenie bezpośrednia rola śp. Kornela Morawieckiego w procesach historycznych „była bardzo umiarkowana”.

dam/TOK FM,Fronda.pl

Komentarze (14):

KATON STARSZY2019.10.7 20:32
,,Dzieelnicowy"-co się z tobą stało,nawaliłeś się,pierwszy raz cię popieram Kto głosuje na PO,PSL,SLD; głosuje na targowicę,na zdrajców i sprzedawczyków.Sprzedadzą KGHM i resztę zakładów,których jeszcze nie zdążyli,ponieważ będzie brak pieniędzy na odszkodowania dla przestępców.Ponieważ nie umieją rządzić,a miliardy trzeba wypłacić ,to oskarżą PIS.
anonim2019.10.7 18:04
Ten sam umysl jednokomorkowy ABDERYTA
mordechaj2019.10.7 15:19
Bardzo dobrze, że Lech Wałęsa wystąpił na konwencji KO. Politycy KO byli kompletnie zalęknieni. Lech Wałęsa pokazał, co to jest siła prawdy. Zgadzam się z Lechem Wałęsą. Kornel Morawiecki prowadził rozbijacką politykę w Solidarności. A jaka jest prawda historyczna ? Zwyciężyła Solidarność z Lechem Wałęsą na czele i jej pokojowe metody, a przegrała Solidarność Walcząca Kornela Morawieckiego z pomysłem wywołania wojny domowej. Polacy nie chcieli rozlewu krwi. Nie chcieli też Kornela Morawieckiego przez 30 lat wolnej Polski. Startował w prawie każdych wyborach i przegrywał. Dopiero Paweł Kukiz, na swoje nieszczęście, wprowadził go do Sejmu. Do tej pory żałuje, bo rozbijacką polityką jak w Solidarności, Morawiecki rozwalił Kukizowi klub parlamentarny. Następnej "dmuchanej" legendy , po Smoleńsku, to z Marszałkiem-seniorem :) nie będzie.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.10.7 17:58
mordah---uj to potomek żydowskiego gestapo nic więcej nie dodaje
katolik2019.10.7 14:46
dlaczego nitras także a kim on jest,kim jest dno mor -społ-polit p[opslsldwiosnanowoczesna obyw rpmający faszystowskie hasła.Mądrzy i silni Polacy głosują na PIS!!!
witold2019.10.7 14:42
Zastanawiam sie,kogo moze interesowac opinia tego pajaca Nitrasa,na jakikolwiek temat?
anonim2019.10.7 14:34
JEDNO WIEM 13 października zdrowy czy chory, do urny się doczołgam na pewno i zagłosuję na PiS, co zalecam wszystkim, którzy chcą żyć w Polsce - klasyk MK
Laura2019.10.7 13:20
Ja juz zupełnie nie rozumiem PIS i jego elektoratu a w ogole Polaków przeciez PO PSL i Komuchy to jedna banda !!!I bedą się bronić aż do usranej smierci.Inna sprawa ze oni juz wiedzą ze projekt PO jest juz pogrzebany.Dlatego Kidawiec pojechał do Tuska i tych prawdziwych macherów czyli Niemców w celu omówienia co dalej po PO!!!
PO to samo zło !2019.10.7 12:59
Ćpun nie może być autorytetem !
dzielnicowy2019.10.7 12:52
Nitras ! Znowu się naćpałeś ?
dzielnicowy2019.10.7 12:47
Co w tym dziwnego ? Swój broni swojego. Prymityw, prymitywa. Cham, chama. Nie dziwi nic.
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.7 11:49
Brawo Nitras za prawdę o Morawieckim - człowieku który niczego nie dokonał*, a jest przez prawactwo lansowany na bohatera narodowego *pomijając "dokonanie" w postaci słynnego głosowania na cztery ręce....
dzielnicowy2019.10.7 12:51
Twoja matka do dziś musi przeżywać, że dała się zapłodnić i urodziła takiego szmaciarza jak ty.
Jahu2019.10.7 11:47
Wałęsa potrzebował wsparcia, bo ciężko samemu obalić tyle flaszek no, ale, że OTUA jest bohaterem nieprzeciętnym to dał rade🤣🤣🤣 Jam sam to skonsumował jam sam bo wy za ciency jesteście.. - spirytus - 2 but. - wódka 289 but. - wino 158 but. - winiak i koniak 59 but. - szampan 239 but. - piwo 1115 but.