Beata Szydło dla Fronda.pl: Bronisław Komorowski wychodzi naprzeciw  środowiskom lewackim - zdjęcie
13.04.15, 15:31Bronisław Komorowski (fot. Prezydent.pl)

Beata Szydło dla Fronda.pl: Bronisław Komorowski wychodzi naprzeciw środowiskom lewackim

7

Podpisując konwencję przemocową Bronisław Komorowski wychodzi jednoznacznie naprzeciw środowiskom lewackim, które próbują wprowadzać do Polski ideologię gender. Bronisław Komorowski zadeklarował teraz jasno, po jakiej opowiada się stronie. Tytuł konwencji „O zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej” brzmi pięknie, jednak dokument ten nie ma nic wspólnego z przeciwdziałaniem przemocy ani z ochroną rodziny. Jest uderzeniem w rodzinę, w tradycję i w religię, jeśli próbuje się wskazywać, że to właśnie tradycyjne role kobiety i mężczyzny są zagrożniem.

Jest czymś bezdyskusynym, że  należy wszystkich chronić przed przemocą, a w szczególności dzieci i kobiety. Jako Prawo i Sprawiedliwość jesteśmy za tym, aby surowo karać wszystkich, którzy taką przemoc stosują. W polskim porządku prawnym mamy przepisy chroniące przed przemocą, m.in. w rodzinie, jednak nie potrafimy ich egzekwować.

Not.ed

Komentarze (7):

anonim2015.04.13 17:16
A ks Kloch mowil, ze konwencja nic nie wnosi. To jak to jest ?? wnosi czy nie wnosi ?
anonim2015.04.13 17:55
Pan Bóg też podlega tej konwencji,ponieważ "stereotypowo zdefiniował role płciowe".Są ludzie,którzy uważają się za mądrzejszych od Niego.
anonim2015.04.13 18:17
Przekonanie, ze za pomocą konwencji przywrócimy moralność, jest kuriozalne, i wyrazy wspólczucia dla tych, którzy mają taką wiarę...Ale jak nie ma prawdziwej wiary to uwierzy się w sprawy najbardziej nonsensowne. Pomijam już kwestię wprowadzania bocznymi drzwiami różnych fanaberii, bo chyba głównie o to chodzi.... @Eccehomo +++
anonim2015.04.13 18:54
To że podpisze to było oczywiste, spodziewałem się tylko że to będzie po wyborach. Widocznie w sztabie bredzisława panika i łapią się już przysłowiowej żylety. Tak czy owak już po nim, popłynie w siną dal.
anonim2015.04.13 23:30
@alladyn oby bredzislaw popłynął....bo nasz kochany kraj przepadnie z kretesem jak ten haniebny rząd się nie zmieni. Niestety mają wladzę w mediach i z przykrością można uslyszeć coraz ohydniejsze manipulacje aktualnej wladzy w stosunku do przeciwników.Nawet nie wiedzialam,że można być tak kuriozalnie perfidnym.a jednak można.więc łatwo wygrać się nie da
anonim2015.04.14 9:32
PO niby partia centro-prawicowa realizuje program lewicowy. Przez minione kilka lat PO ewaluowała na lewo, po to tylko, aby zdobyć lewicowych wyborców a przez co utrzymać się u władzy. Jeżeli chcemy umów śmieciowych, pracować do 67 roku życia, Służby Zdrowia, która ma zarabiać na pacjentach, konwencji, która daje prawo ingerencji podmiotom międzynarodowym w intymne sprawy każdej rodziny, to głosujmy na PO i Komorowskiego.
anonim2015.04.14 10:11
podpisując konwencję komorowski dał do ręki nowe narzędzie wrogom Kościoła w Polsce, grupa GREVIO. Ona to teraz będzie doszukiwała sie przemocy w homiliach. Jestem pewny, ze z ta grupą będzie współpracować Gazeta wyborcza i być może wymuszać działania. Jedne incydent już mieliśmy w przemyskim sądzie, na ten czas przegranym przez feministkę ale co będzie jeśli wniosek procesowy skieruje grupa GREVIO ? Aby zniszczyć Polskę trzeba w niej wykorzenić Wiarę, aby to osiągnąć trzeba demoralizować młode pokolenia, zabić w nim ducha a rozbudzić atawizm. o i ta władza wybrana tez przez "katolików" robi to dobrze a od wczoraj ma nieocenione wsparcie grupy GREVIO. Tylko ekskomunika Komorowskiego i Kopacz uzdrowi sytuację. Oni swoimi działaniami sami się już dawno wykluczyli z Kościoła, dopełnijmy tej formalności aktem teologicznym. Zrzućmy ich pył z naszych sandałów.