Amerykański publicysta: Kult demonów powraca i to dosłownie - zdjęcie
15.03.21, 11:14

Amerykański publicysta: Kult demonów powraca i to dosłownie

41

„Nikogo nie powinno dziwić, że na Zachodzie wraca pogaństwo. Fałszywe religie, na których wyplenienie Kościół katolicki poświęcił [dwa] tysiąclecia, nie tylko pojawiają się na nowo, ale są promowane zarówno przez rząd, jak i nawet przez Kościół” – pisze Joseph Enders na portalu „Church Militant”.

Jednym z nowych przykładów jest proponowany program nauczania w szkołach Kalifornii, w którym uczniowie uczestniczą w azteckich rytuałach. Jak pisze Paul Murano, inny publicysta „Church Militant”, „Program nauczania zaleca, by nauczyciele przewodniczyli uczniom w obrzędowych pieśniach i melorecytacjach ku czci tzw. bogów azteckich. Jednym z tych bóstw był tzw. bóg wojny, który pobudzał do setek tysięcy ofiar z ludzi. Główna melorecytacja osiąga swoje apogeum z prośbą o wyzwolenie, przemianę i dekolonizację”.

Nowy program jest przeciwko „imperializmowi białej supremacji”. Jego twórcy mówią o „bogobójstwie”, którego celem stały się wierzenia tubylców, by zastąpić je chrześcijaństwem. Takie podejście zdaniem Endersa „całkowicie lekceważy faktyczne ludobójstwo, jakiego wobec Indian Mezoameryki dopuściły się imperia Azteków, Olmeków i Majów. Są to imperia, które praktykowały rytualne ofiary z ludzi, a ich szamani odprawiali homoseksualne obrzędy religijne ze swoimi pacjentami”.

Enders podkreśla, że w Europie istniały tętniące życiem cywilizacje Greków, Rzymian i skandynawskich Wikingów, ale ich kultury jednocześnie były zacofane. Na szczęście zdominowane zostały one przez Kościół, który doprowadził do likwidacji barbarzyńskich praktyk. Wśród tych barbarzyńskich zwyczajów publicysta wymienia pederastię, dzieciobójstwo (decydowała tutaj często płeć dziecka), niewolnictwo, orgie, często o charakterze homoseksualnym. A wśród skandynawskich ludów: gloryfikację wojny, rzeź i niewolnictwo niewinnych ludzi oraz poligamię.

Publicysta uważa, że niestety część duszpasterzy nie reaguje na szerzenie się praktyk pogańskich także wśród wiernych Kościoła katolickiego. Jak podaje, „około 33 proc. amerykańskich katolików wierzy w prawdziwość astrologii. Powinno to przerazić biskupów. Jak można się było spodziewać, nie przeraża”. Podaje też przykład arcybiskupa Chicago, kard. Blase Cupicha, który brał udział w chińskim rytuale pogańskiego błogosławieństwa w obecności uczniów szkoły średniej. A nawet papież Franciszek pozwolił na eksponowanie pogańskiej boginki płodności Pachamamy w kościele.

Enders stwierdza, że ci pogańscy bogowie nie są fałszywi. To demony, które odpowiedzą na modlitwy swych czcicieli, gdyż „odbiera to chwałę Bogu”. Jednak ich celem nie jest pomoc, ale zniszczenie. I przypomina słowa Soboru Trydenckiego: „Extra ecclesiam nulla sallus” – Poza Kościołem nie ma zbawienia.

 

jjf/ChurchMilitant.com

Komentarze (41):

Miastopiwa2021.03.15 17:44
Umrzesz, a potem sąd. Pokutuj!
rebeliant2021.03.15 17:28
Kult to czynność wyróżniająca osoby, które nie pojmują co to autentyczna wolność.
egon emeryt2021.03.15 14:36
A niechaj się demony wracają . Bóg na koniec i tak pokaże co potrafi !
Jan Radziszewski2021.03.16 3:32
raduj się Diabeł Lucyfer /Iz 14,12-15 Sura 113,1) w PIEKLE Będzie cie miał i cieszył się z twojej bezdennej głupoty
Jan Radziszewski2021.03.16 3:34
Kary dla tych, co robili podziały, dzielili Opuszczaliśmy się do kolejnych kręgów. W jednym z nich widziałam, jak duszę rąbały na kawałki dwa ogromne demony, w takich skórzanych fartuchach, z siekierami. Rozrąbywały. Robiły to powoli. Rąbały duszę, ale krwi nie było. Był tylko ból. Był wrzask. Krwi nie było. Mówię: „A dlaczego nie ma krwi?” – „Krew należy do Pana”, – powiedział Anioł. – „W piekle nie ma wody i krwi, ponieważ należą one do Pana. Krwi nie ma, ale od tego ból nie staje się mniejszy”. Przypomniałam, że – tak, przecież Krew Chrystusa – ona odkupiła wielu. Zapytałam: „Dlaczego rąbią ich na kawałki?” – „To są ci, którzy robili podziały na ziemi,- uzyskałam odpowiedź. Mówię: "Jak to? Jaki podział?" - "Oni dzielili rodziny. Robili podziały w pracy. Doprowadzali ludzi do tego, aby rozerwać, złamać. Oni robili podziały w rodzinach, kościołach. Wszędzie, gdziekolwiek się zjawili, służyli sobie i tylko sobie. A teraz odczuwają rozdział w pełnym zakresie - teraz ich się dzieli. Oto tak samo, na żywo, rozrywali oni cerkiew”. I znowu, podniósłszy oczy do góry, w myślach podziękowałam Bogu, że tego u mnie nie było, że Pan i od tego mnie ochronił na ziemi; że nawet myśli o rozdzieleniu u mnie nie było. To znaczy, że już do tego kręgu nie trafię. Alleluja! Nie trafię tam! Chwała Panu! (Strach pomyśleć o tych osobach rządzących i politykach, którzy, świadomie i nieustannie realizują zasadę: „Dziel i rządź”. Jak do nich dotrzeć, aby zrozumieli swój grzech?
Nie dziwmy się2021.03.15 13:51
Żydzi wyszli z Egiptu, ale Egipt z żydów nie wyszedł, potem wyszli z Babilonu, ale Babilon z żydów nie wyszedł, zaś chazarskie żydy wyszły z dzikiego stepu, tylko dziki step z chazarów nie wyszedł.
Anonim2021.03.15 14:11
A polaczkom (nie mylić z Polakami) słoma z butów tez nie wyszła.
Hahaha2021.03.15 14:36
Słoma z butów, powiadasz, Icek? To jeszcze nic, wy, lewackie głąby, macie siano pod kopułą zamiast mózgów, to dopiero problem.
Anonim2021.03.15 13:44
Ten kult szatana będzie się rozwijał, jeśli tzw. egzorcyści będą mu przypisywać wszechpotęgę! (należną samemu Chrystusowi) Ludziska lubią stać przy wszechpotężnych! ///stp
marek2021.03.15 14:30
Chyba ty mu przypisujesz wszechpotęgę. To zwykły matoł który przez własną głupotę i pychę stracił wszystko co miał. Oczywiście jest inteligentniejszy od człowieka i nikt do niego nie ma startu ale do tego co tu wypisujesz to mu nieskończenie daleko!
S2021.03.15 13:26
Nowoczesna technologia nie uwalnia od głupoty. Nie czyni ludzmi a priori, lepszymi.... Utrzymanie stanu cywilzowanej swiadomosci wymaga wysiłków kolejnych pokoleń, bo technologia tego nie zrobi za nas. Wystarczy, ze jedno pokolenie przegapi swoją role a ich dzieci pustkę wypełnią wszystkim co tylko przyniesie im poczucie siły, dominacji i moralnej wyźszosci..... chcemy utrzymac cywilizację to nie wolno ustepować pogańskiej ciemnocie. Pilnowac swojej wartosci i stać w prawdzie osiągnięć i zaniedbań....
Przestań matis ty chuju głupi "filozofować".2021.03.15 13:30
Naucz się polskich znaków diakrytycznych. Manipulowanie VPN-em NIE ukryje cię skąd nadajesz!
S2021.03.15 13:55
Odpowiedz na mój wpis jest idealnym przykładem tego o czym pisze. Dzięki kolego.... tak przy okazji.... Stosując darwinowskie podejście - klasyczny z ciebie szympans z węźami w brzuchu. Obstawiam, ze jesteś po studiach, ale ze słabo ukształtowaną osobowością i obwisłą toźsamością więc moźesz mieć problem z ogarnięciem tego ... nie mniej i tak dziękuje....
Przestań matis ty chuju głupi "filozofować".2021.03.15 13:59
NAUCZ SIĘ polskich znaków diakrytycznych. Manipulowanie VPN-em NIE ukryje cię skąd nadajesz!
Po11... pisze2021.03.15 13:13
CYT.: "NSDAP to oczywiście też narodowy socjalizm, tak samo jak PiS" - - - - SKORO TAK... - - - Otwórzmy obozy, rozpalmy krematoria, wyznaczmy znaczne nagrody za wyłapanie Żydów i bolszewików-janczarów kremlowskich, rozdajmy AK47 i zróbmy polowania na gudłai ... SKORO PIS to NSDAP - - - TO K U R WA oczyśćmy z gówna żydowskiego i bolszewickiego Polskę RAZ na ZAWSZE!
MVD2021.03.15 13:12
Ci którzy mają być sługami! postawili siebie jako władców, książąt kościoła! tak obrośli w pychę, że zapominają ! ba nie chcą wiedzieć ! że Pan Jezus urodził się w stajence! Zrobili zaprzeczenie Ewangelii swoim niecnym postępowaniem! Zgorszenia zamiatano pod dywan! dla "dobra kościoła" to dobro teraz wychodzi! wylewa się strumieniami! Teraz nie ma komu palić you tubów, trzymać za "mordę" tych co są niewygodni dla "kościoła" i musiało do tego dość, żeby przerwać tą mafijną konopielkę! Pan Jezus powiedział! dość masz mojej łaski! moc bowiem w słabości się doskonali! Czas wasalnego kościoła odchodzi! Jak ktoś nie rozumie, że Kościół jest białą szatą ! widać każdą plamę! a robienie z ludzi wariatów, że przecież plam nie ma! prowadzi do prostego wniosku! sami nie wierzą w to w czym uczestniczą i co jest zapisane w Ewangelii. Tych lucyperów - co się za dzieci biorą ! ogłosić ekskomunikę z samego urzędu! Czas tej Niniwy dobiega końca ! zamiast purpury ! zgrzebne worki ! Od "króla" po proboszcza parafii gminy Pcim :D A co wy sobie myślicie! że rozdźwięk między Ewangelią! a waszym szemranym zamiataniem pod dywan ! nie ujdzie uwagi ? w Irlandii kościół poleciał z hukiem! i Nas to czeka ?
Witamy jehowego!2021.03.15 13:19
Co? Za zimno na łażenie po klatkach schodowych? Nawet wasze zołzy już nie chcą wystawać na ulicy z makulaturą!
MVD2021.03.15 13:32
Sam jesteś jehowy!
Po 11 ...2021.03.15 13:03
O na tym portalu jest teś coś o Polsce: "In Poland, where homophobia is rampant, LGBT people are on trial for "desecrating" a copy of the Black Madonna. But Mary is for everyone, including LGBT people, and there is a long history of portraying her as part of different faith communities..." ----https://www.churchmilitant.com/news/article/black-madonna-on-trial
Pozostaje sprawa tego "reportedly" ...2021.03.15 13:11
Czy to twój kolejny "reportedly"...?
matis892021.03.15 13:01
Powraca kult demonów. Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik 7.10.2019 wprowadził do KK demona Pachamamę, biblijną apokaliptyczną Ohydę Spustoszenia. Bergoglio i nasz Episkopat oficjalnie twierdzą że katolicy mogą przyjmować szczepionki na bazie dzieci zamordowanych w aborcji i Bogu się to podoba, Bóg to akceptuje. Czyli Antychrysta nazwali bogiem. Szczepionki z aborcji w globalnym szczepieniu prowadzą do zniewolenia Antychrysta. Szatanistyczny PIS oficjalnie wspiera i reklamuje państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii i realizuje cyfryzację Antychrysta......
matis89 - płacą ci, ty chuju nie katolik2021.03.15 13:16
Przestaw zegarek na "saving time" mendo z "allentown". You can run but you can't hide motherfucker!
Anonim to ja2021.03.15 13:20
Prezes NBP prof.Glapiński, ostatnio właśnie wypowiedział się na temat transakcji bezgotówkowych i jest zaniepokojony że jest ich zbyt dużo. Powiedział że nie można rezygnować z gotówki i przynajmniej połowa transakcji w Polsce powinna odbywać się za pomocą gotówki. Dlatego matis89 nie szczuj znowu bezpodstawnie na PiS tylko sam przestań płacić telefonem.
matis89-Radziszewski to chuj2021.03.15 13:27
którego w Polsce NIE MA.
matis892021.03.15 13:42
Szatanistyczny PIS oficjalnie wspiera, a nawet reklamuje państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii. Tak samo szatanistyczny PIS realizuje cyfryzację Antychrysta do Znamienia Bestii i państwa bezgotówkowego.
matis89-Radziszewski to chuj2021.03.15 13:45
którego w Polsce NIE MA.
Ale luja i do przodu2021.03.15 12:57
Pogańscy bogowie są tak samo fałszywi jak katolicki bóg który rękoma krzyżaków najświętszej Marii Panny mordował słowiańskich pogan nawracając ich na katolicyzm, albo rekoma inkwizytorów średniowiecznych mordował miliony kobiet posądzając ich o czary
marekj2021.03.15 14:33
Tylko w twoim ciasnym łebku takie urojenia powstają.
tretka2021.03.15 12:31
kult demonów już dawno wrócił, wystarczy poczytać niektóre komentarze tutaj...
AAAtomek & Göwno z Nilu Hatred Co.2021.03.15 12:29
To nie Kościół stworzył bolszewizm, ale ŻYDOSTWO, to nie Kościół wybudował gułagi, ale ŻYDOSTWO, to nie Kościół miał instytucje jak Czeka, NKWD, UB, ale ŻYDOSTWO, to nie Kościół ma organizacje, których jedynym celem jest demoralizacja, ale ŻYDOSTWO, to nie Kościół ma na sumieniu miliony Polaków, ale ŻYDOSTWO itp., itd. Więc, jeżeli chcecie aby "Margot" został prymasem, jeżeli chcecie "małżeństwa" z koza, usankcjonowaną prawem pedofilię jaka jest w ŻYDOSTWIE (od tysięcy lat), musicie i wy się zreformować. Ale NIE na PLANECIE ZIEMIA! Żadne wasze "Noble" nie zrekompensują śmierci milionów - ofiar bolszewizmu!
Dam2021.03.15 12:24
Kościół zlikwidował gloryfikację wojny i niewolnictwo, dawno się tak nie uśmiałem. Wcale KK nie błogosławił rycerzy idących na wojnę. Wcale KK nie dał pozwolenia na niewolę i grabież w czasach kolonializmu (oczywiście wszystko pod płaszczykiem "szerzenia Chrześcijaństwa). Nie wstyd wam tak kłamać?
Anonim2021.03.15 13:22
Nie dziwię Ci się, w szkole dla milicjantów tak uczyli.
Dam2021.03.15 14:38
Musiałem być bardzo pojętnym uczniem, bo jak komuna upadła to byłem w przedszkolu. W przeciwieństwie do was, homo sovieticusy, którzy do komuny z nostalgią wzdychają. A że wykształcenie też macie w większości podstawowe, to z historią na bakier.
Klapaucjusz2021.03.15 11:51
Znalazłem obrazek przedstawiający chrześcijańską cywilizację w akcji nawracania pogan na Kubie: https://en.wikipedia.org/wiki/Genocide_of_indigenous_peoples#/media/File:De_Bry_1c.JPG
Anonim2021.03.15 11:59
Każdy wróg KK może narysować i zaprezentować podobne obrazki nie mające potwierdzenia z rzeczywistością.
Klapaucjusz2021.03.15 12:05
I dla uzupełnienia: https://imgur.com/a/TkVUo3S
Klapaucjusz2021.03.15 14:28
Czy chcesz nam powiedzieć Kochany Anonimie, że mordowanie Żydów i amerykańskich Indian to była tylko anty-nazistowska i anty-katolicka propaganda?
Maciej Piwowar2021.03.15 11:30
Jak Znam Życie (71 lat) z czasem nastąpi EPIDEMIA powrotu do RODZINNEJ WIARY>> Bogów Słowian ( Bóg ROD,Świętowita ,Marzany ,itd).Bo Każdy Naród ,PLEMIONA > Germanie ,Słowianie ,CELTOWIE ,itd mieli Swój Panteon Bóstw.WIARA JEST WIECZNA ,BÓG JEDEN ZNANY POD WIELOMA IMIONAMI ,a RELIGIA to Dzieło CZŁOWIEKA.
Kościół zlikwidował niewolnictwo?2021.03.15 11:26
Gdzie i kiedy? BZDURA ROKU!
RAMBO2021.03.15 11:25
Katosekta w natarciu! Kolejny dzień, kolejna afera księdza pedofila, złodziejstwo Obibajtka, a oni obłąkani piszą o demonach!
Hehe2021.03.15 11:22
'...a ich szamani odprawiali homoseksualne obrzędy religijne ze swoimi pacjentami.' To prawie jak katoliccy kapłani, tylko ci ograniczają się do małoletnich pacjentów ;)