Znany były poseł potrącił rowerzystkę - zdjęcie
25.10.19, 12:27(fot. screen)

Znany były poseł potrącił rowerzystkę

5

Artur Zawisza, współtwórca Ruchu Narodowego potrącił w Warszawie rowerzystkę. Do wypadku doszło dzisiaj rano. Kobieta trafiła do szpitala.

Z nieoficjalnych informacji Polskiej Agencji Prasowej wynika, że polityk kilka lat temu został zatrzymany za jazdę po alkoholu i stracił prawo jazdy.

Tym razem Artur Zawisza był trzeźwy, jednak nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Do potrącenia doszło, kiedy polityk skręcał z ulicy Beethovena w Sobiekisego. Rowerzystka była na ścieżce rowerowej. 

- Kobieta kierująca rowerem została potrącona przez kierującego mercedesem. Mężczyzna skręcał z ulicy Beethovena w Sobieskiego. Wtedy doszło do potrącenia. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala - poinformowała polsatnews.pl Edyta Adamus z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

 - To wydarzenie drogowe, jakich setki. Bardzo mi przykro, ze brałem w nim udział - tłumaczył Zawisza

Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godziny 7 rano.Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala.

W styczniu 2019 r. uprawomocnił się wyrok sądu o zakazie prowadzenia pojazdów przez Artura Zawiszę.

 

bz/rp.pl

Komentarze (5):

Cool2019.10.25 18:02
Tak chłodno, rzeczowo, bez emocji? Pamiętasz Frondo jakim językiem opisywałaś niemal identyczne zdarzenie, którego sprawcą był Piotr Najsztub? https://www.fronda.pl/t/piotr-najsztub-1,72525.html
GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ???2019.10.25 16:08
GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? TU JESTEŚ: 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. Prawda o "polskim geju". W jakim miescie jesteś "polski geju"? No powiedz, napisz. Tego nie zrobisz bo się boisz, że ktoś o szczegóły zapyta. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! TU JESTEŚ: 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. GDZIE JEST "PREMIER" BIEDROŃ" ??? GDZIE SĄ PIENIĄDZE ZEBRANE DLA "MIKOŁAJA" ???
Maciej2019.10.25 14:59
Wstyd !!!!!! Wstyd !!! Wstyd !!!!!!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.25 12:31
25 października młodzież szkolna świętuje Tęczowy Piątek – dzień, którego celem jest okazanie wsparcia nękanej na co dzień młodzieży LGBT. Wyzwiska, szarpanie i złośliwe żarty, to dla młodych osób LGBT codzienność. "Jak wynika z badań w Polsce blisko 70 proc. młodzieży LGBT doznaje przemocy, a w 26 proc. przypadków dochodzi do niej w szkole. Dlatego tak ważne jest, aby dorośli zadbali o atmosferę, która będzie towarzyszyć Tęczowemu Piątkowi i okazali młodzieży wsparcie" - wyjaśnia Joanna Skonieczna z Kampanii Przeciw Homofobii. Sposobów na wsparcie młodzieży świętującej 25 października Tęczowy Piątek jest cała masa. Oto kilka pomysłów na to, w jaki sposób dorośli mogą wesprzeć młodzież przygotowującą się do Tęczowego Piątku przy użyciu mediów społecznościowych: 1. Facebook: skorzystaj z nakładki #TęczowyPiątek na zdjęcie profilowe [nakładka dostępna TUTAJ http://www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=1190093661178816 2. Twitter: opublikuj tweeta z hasztagiem #TęczowyPiątek 3. Instagram: opublikuj swoje zdjęcie z wydrukowaną ze strony KPH grafiką z hasztagiem akcji [pobierz ją TUTAJ https://kph.org.pl/wp-content/uploads/2019/10/t%C4%99czowy_pi%C4%85tek_board.pdf]. Takie zdjęcie możesz też udostępnić również na Facebooku i Twitterze. 4. Instagram: zamieść na Instastory filmik, w którym mówisz, dlaczego stoisz po stronie młodzieży. Takie wideo możesz udostępnić również na Facebooku i Twitterze 5. Media społecznościowe: udostępnij na Facebooku, Twitterze lub Instagramie jedno lub więcej nagrań z serii „Stoję po stronie młodzieży” i napisz kilka słów wsparcia [kanał youtube KPH dostępny TUTAJ https://www.youtube.com/channel/UCojA1DLlDKWJOMYz487aQuQ Młodzież LGBT z pewnością odczyta te działania jako znak wsparcia. Nic jednak nie zastąpi rozmowy. Dlatego, jeżeli znasz jakiegoś nastolatka lub nastolatkę świętująca Tęczowy Piątek, powiedz jemu lub jej, że ją wspierasz i że jest OK.
Chris2019.10.25 14:22
Pytanie co jest przyczyną, a co skutkiem. Może to prześladowania od strony rówieśników i brak utożsamiania się z grupą rówieśniczą jest przyczyną homoseksualizmu wśród chłopców. Nie można bowiem mówić o homofobii, gdy ktoś nie jasno nie określa jako osoba homoseksualna.