Wiemy już, kiedy najmłodsi uczniowie wrócą do szkół. Minister Niedzielski: Mamy jedynie wątpliwość... - zdjęcie
28.04.21, 09:00Screenshot TVP Info

Wiemy już, kiedy najmłodsi uczniowie wrócą do szkół. Minister Niedzielski: Mamy jedynie wątpliwość...

15

Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował dziś, że dzieci z klas I-III wrócą do szkół już 4 maja. W rozmowie na antenie RMF FM zastrzegł jednak, że rząd ma wciąż wątpliwości co do tego, czy nastąpi to w całym kraju.

Docelowo – mówił Niedzielski – do szkoły miałyby wrócić najmłodsi w całym kraju. Zastrzegł jednak:

Taki plan chcemy przedstawić. Szczegóły jeśli chodzi o daty zaprezentujemy na konferencji”.

Starsi uczniowie do szkół mają wracać w etapach. Ich konstrukcja ma wyglądać w taki sposób, aby jeszcze w maju nauczanie całkowicie wróciło do szkół.

Szef resortu zdrowia zapowiedział też, że jest przygotowywany harmonogram luzowania obostrzeń na maj.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (15):

chłopka2021.04.28 15:22
Polocy już mają to samo ze swoim językiem co Hanysy . Już żeby przeczytać jakiś artykuł musza mieć Słownik Wyrazów Obcych pod rynkom bo co drogi słowo to obce . Przed telewizorym to samo . Oni nazywajom to jentelygencjom a wasza polsko godka potocznom abo jak zagodają w waszej to " wyraziłem się kolokwialnie " żeby was ośmiyszyć a siebie uznać za mondrych a tym samym ważniejszym od was . A głupi som jak szczewiki . To zwykły rolnik jest od nich mondrzejszy . Już mi tu jedna zarzuciła we Frondzie że niemożliwe bych tyla czytała bo nie pisza w ich stylu . Niy , nie pisała żech w ich stylu . Jo pisała po polsku . Za chwila zapomnicie swoi mowy i bydziecie godać yno słowami obcymi . Kultury ani sztuki polski już niy mocie . Jest ichnia , żydowsko . Jeszcze za PRL trocha tego było . Teraz ni ma wcale . Już Polocy mają klapki na oczach . Już ciongnom ta riksza z opasłymi paniskami i som bici . Jeszcze tego nie widzom bo jeszcze nie som głodzyni . Ale nastympne pokolynia już ja . Ale dali bydom mieli klapki na oczach i bydom wozić paniska a ci bydom ich jeszcze okłodać batogiem . Tak zgrubieje im skora że ani tego nie zauważom .
chłopka2021.04.28 16:44
Moi ulubione dziecko w dalszej rodzinie już po przemianach chodziło do drugi klasy i miało sie nauczyć wierszyka . Nie nauczoł sie bo jest wiersz gupi . Dostoł trzi dwóje , nie nauczy sie bo wiersz jest gupi . Wezwano rodzicow do szkoły . Nie pomogło . Dostoł czworto dwója , nie usłuchnął rodziców . I o czym tu godać . Dziecko wiy że wiersz jest gupi a Minister Szkolnictwa tego niy wiy ?
Grizzly2021.04.29 18:18
Zgodzym się, mój wnuk też miał nauczyć się dodawać, ale stwierdził że to głupie. Teraz nie nigdzie nie może roboty znaleźć, bo nawet w sklepie chcą żeby umiał policzyć towar ale nie umie. Dziecko twierdzi że głupi, to niech zbiera laczki - ale potem zero pretensji do nauczycieli - jak sobie pościelił tak niech się wyśpi. Kultura czy nie, język się zmienia. Świat nie stoi w miejscu, nieestety trzeba się czasem dostosować, żeby z niego nie wylecieć. Ale przydałoby zrobić w szkołach dodatkowe zajęcia, na których uczyliby dzieciarni gwary i trochę o polskiej kulturze.
GP2021.04.28 14:55
Pod sąd tych morderców z Ministerstwa Śmierci, ukarać przykładnie za ludobójstwo, za 130 tys. nadmiarowych zgonów spowodowanych całkowitą dezorganizacją służby zdrowia, odwołaniem zaplanowanych zabiegów i operacji, wprowadzeniem systemu leczenia sezonowych chorób przeziębieniowych za pomocą infolinii i respiratorów
matis892021.04.28 11:17
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
gw12021.04.28 10:33
czy ten debil nie powinien walnąć się młotkiem w głupi ryj
gracz2021.04.28 9:59
A ja za to nie mam wątpliwości, że płatna kanalio skończysz w szpitalu dla obłąkanych
chłopka2021.04.28 9:53
A jo pisza po naszymu yno jynzykiem godanym bo pisanego niy znom . Wprzodzi nas germanizowano a potym polonizowano i zostoł yno jynzyk godany . Moi starziki umieli po polsku czytać ale niy umieli pisać . Pisali po nimiecku abo jo im pisała listy . Po naszymu żodyn nie pisoł bo sie niy pisało yno jeździło i godało . Pisało sie yno listy urzyndowe . I pisanego jynzyka ni ma .
chłopka2021.04.28 10:21
A jak kto se myśli że odtworzy język ślonski pisany to jest gupi . Na Północy Ślonska jest dużo naleciałości nimieckich a na Połedniu czeskich . Język śląski umar już wieki tymu .
chłopka2021.04.28 10:34
Np. słowo motyl . Abo mynterlok abo szmaterlok . Do sie to zapisać ale w jednym i drugim słowie jest naleciałość i czesko i nimiecko . To co umarło już nie wróci .
Anonim2021.04.28 9:50
Polską już nie rządzi tzw. Zjednoczona Prawica, ale Zjednoczony Loukdown? czas tym gościom powiedzieć, wszyscy won!
Nie lajkuj własnych komentarzy2021.04.28 11:02
durna mordo cebulacka.
Dlaczego2021.04.28 9:49
Nie piszecie, że będą dzwonić do NIE SZCZEPIONYCH i molestować, żeby się WYSZCZEPIALI?!!!!!! APARTHEID nam robią!!!
JonB2021.04.28 9:33
Tego czlowieka nalezy rozstrzelac.
Jerzy2021.04.28 9:30
ja też mam wątpliwość - czy mordujesz ludzi dla sportu czy dla rozrywki? Już ponad 100 tysięcy ludzi zamordowałeś, chcesz prześcignąć Eichmanna? Ten chłopak też osobiście nikogo nie zamordował - po prostu organizował transporty, ty podobnie - nie zabijasz nikogo, po prostu zamykasz szpitale i służbę zdrowia... Jeszcze co trochę do Eichmanna brakuje, ale to już naprawdę troszeczkę, wizualnie już go dogoniłeś tylko ci mundurku od Hugo Bossa brakuje....