Trzaskowski się żali: Dziennikarze pytają mnie o dżem, gdzie kupuję - zdjęcie
16.06.20, 17:01Rafał Trzaskowski/FB/Rafał Trzaskowski

Trzaskowski się żali: Dziennikarze pytają mnie o dżem, gdzie kupuję

45

Kandydat KO Rafał Trzaskowski był dzisiaj w Radomiu. Mówił między innymi o obronie miejsc pracy, która za czasu rządów PO-PSL polegała na tym, że wydłużono Polkom i Polakom wiek emerytalny, żeby im te miejsca pracy „ochronić”.

Trzaskowski żalił się:

- Czasami na konferencjach prasowych muszę odpowiadać na pytania, które nie mają nic wspólnego z tym, co dzisiaj tak naprawdę nurtuje Polki i Polaków, bo dzisiaj najważniejsze są sprawy zasadnicze – przede wszystkim obrona miejsc pracy. Dzisiaj rządzący opowiadają o jakichś olbrzymich inwestycjach, które może powstaną za kilka lat, a dzisiaj najważniejsze są inwestycje tu i teraz, inwestycje za rogiem.

Najwyraźniej jednak pytania dziennikarzy sprawiają mu kłopot, ponieważ kontynuował następująco:

- Pytają [dziennikarze] o awarie. Awarie się zdarzają. Dzisiaj telewizja [TVP pyta], gdzie kupowałem dżem jednego dnia. Szukają bez przerwy tematów, które nie mają nic wspólnego z tym, co tak naprawdę jest dzisiaj ważne dla Polek i Polaków, bo jeżeli się rozmawiamy, i nieważne z kim, czy to są zwolennicy partii rządzącej, czy opozycji, mamy dokładnie te same problemy. Dlatego dzisiaj potrzebujemy silnego prezydenta

A może po prostu, przy takiej jakości odpowiedzi, o poważne sprawy nie ma sensu Rafała Trzaskowskiego pytać? Bo o co jeszcze można by go zapytać, jaka pogoda? No bo wędliny myśliwskie już były w Poznaniu, to widocznie w Radomiu ludzie mogą tylko na dżem sobie pozwolić. Ma jednak to wyczucie polityczne Trzaskowski. Bez wątpienia.

 

mp/300polityka.pl

Komentarze (45):

OZ2020.06.17 7:39
Powinni zapytać o zapach ścieku.
Daria2020.06.17 1:29
TVP.Info to całkowita zenada. Oni tam nie mają dziennikarzy tyko jakichś pomyleńców, co biegają za ludzmi i narzucają się jak muchy.
AAAA2020.06.16 20:18
Powinni spytać także o matkę - TW Justyna!
tylko pytam2020.06.16 21:21
1, 50 zainksowane? Jest na małe piwo
anonim2020.06.16 22:05
to jakaś zasłużona esbecka rodzina musi być
Konfederacja lubi petro-kopiejki.2020.06.16 19:33
Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z NATO? - Chcą! Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z UE? - Chcą! Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni kiedykolwiek skrytykowali carat Putina za okupacje Krymu i wywołanie wojny na Ukrainie? - Nigdy, nawet słówkiem nie pisknęli. Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni nie udzielają wywiadów dla agencji Dmitry Pieskowa - Putina Hau Hau? - Ciągle. Zatem: Czyj interes Konfederacja reprezentuje? Wystąpienie Polski z NATO i EU oznacza kompletną katastrofę kompletną izolacje Polski na forum międzynarodowym. Cuchnie cała ta Konfederacja i ich "leszki" kremlowską prowokacją aby wprowadzić chaos. A gdzie chaos tam tylko obcy interes robi swój interes.
Jahu2020.06.16 19:25
Pis zadał ci 5 pytań, odpowiedziałeś? Nie. Z tobą można tylko o dżemie gadać bo twoja wiarygodność jest żadna, więc po co tracić na czas na poważne sprawy.
Szybka Randka sex2020.06.16 18:57
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.lexlale.eu Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
romak2020.06.16 18:55
Zapamiętaj kto cię pytał o wazelinę .
stan2020.06.16 18:28
Tak, silnego prezydenta Trzaskowskiego - od fekalii płynących przez pół Polski, tęczowych ławeczek, miejsc relaksu wśród spalin i projektów ekologicznych kosiarek-kóz, zagłodzonych na śmierć.
nie ma pytania, nie ma odpowiedzi 2020.06.16 17:39
Trzaskowski, natychmiast zlikwiduj TVP, to najlepszy sposób na niewygodne pytania o dżem, wały na kamienicach, "małżeństwa" pedałów, adopcje przez nich dzieci, kosmiczne ceny za wywóz śmieci, miliony na place zabaw z palet, hostele lgbt, wyspę kóz, Czajkę, bizantyjskie zarobki dyrektorów i z-pców z ratusza, 1,5 bańki deputatu za paliwo dla swoich urzędasów itd,itp.
Leszek 2020.06.16 17:39
Jak widać wykuwa się Nowy Porządek Świata. Prawo i wybiorcza sprawiedliwość. Ci co sprzedali Polskę nie ponieśli kary. Sprawiedliwość wybiórcza. Za ten wpis w Internecie prokuratura postawiła 36-letniemu mężczyźnie zarzut znieważenia prezydenta Andrzeja Dudy Łódzka Prokuratura postawiła 36-letniemu mężczyźnie zarzut publicznego znieważenia prezydenta Andrzeja Dudy, do jakiego miało dojść na internetowym profilu Radia Łódź – poinformowała we wtorek rozgłośnia. Podejrzanemu grozi kara do trzech lat więzienia. Napisał: „Faszystowskie, służalcze i prymitywne bydlę, a nie żaden prezydent.” Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie znieważenia prezydenta RP po tym, jak w maju zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa złożył prezes i redaktor naczelny rozgłośni Dariusz Szewczyk. Chodzi o wpis, jaki znalazł się na profilu rozgłośni na Facebooku. „Komentarz niewątpliwie zawierał w swojej treści elementy znieważające; można także mówić o publicznym działaniu, zwłaszcza gdy uwzględni się fakt, że komentarz zamieszczony został na ogólnie dostępnym portalu internetowym” – podkreślił wówczas rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania. We wtorek poinformował o zarzutach przedstawionych autorowi wpisu znieważającego głowę państwa. Podejrzany miał przyznać się do winy i złożyć wyjaśnienia, w których podał, że jego zachowanie było efektem emocji. „Mężczyzna tłumaczył, że uległ emocjom, na co miała wpływ jego trudna sytuacja rodzinna. Stwierdził, że żałuje tego co się stało, wyraził skruchę. Po przesłuchaniu, prokurator wydał postanowienie o zabezpieczeniu majątkowym w kwocie 3 tys. zł” – powiedział Radiu Łódź prok. Kopania. Za publiczne znieważenie prezydenta RP grozi do trzech lat więzienia. W komunikacie przesłanym wcześniej do PAP, prezes i redaktor naczelny łódzkiej rozgłośni wyjaśnił, że wnosi do prokuratury o wyjaśnienie sprawy i ewentualne ściganie sprawcy. Według niego, do znieważenia głowy państwa mogło dojść w trakcie komentowania – w mediach społecznościowych na profilu Facebook administrowanym przez Radio Łódź – informacji o podpisaniu przez prezydenta Andrzeja Dudę tzw. ustawy o głosowaniu korespondencyjnym. „Wśród komentarzy pod wpisem, znalazł się jeden – w mojej ocenie – o charakterze wulgarnym i obelżywym, a odnoszący się do Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Komentarz o treści +Faszystowskie, służalcze i prymitywne bydlę, a nie żaden prezydent+, zamieściła osoba przedstawiająca się w mediach społecznościowych, jako pracownik instytucji podległej Urzędowi Miasta Łodzi” – wyjaśnił Szewczyk. (PAP) https://nczas.com/2020/06/16/za-ten-wpis-w-internecie-prokuratura-postawila-36-letniemu-mezczyznie-zarzut-zniewazenia-prezydenta-andrzeja-dudy/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink
stan2020.06.16 19:22
I bardzo dobrze, trzeba karać wszelkie tego typu wypowiedzi, niegodne uczciwego człowieka.
Wicio Iwan Wańka Wstańka2020.06.16 17:29
Czaczkowski coraz bardziej przypomina taką lalkę Babuszkę; najpierw świeża , niby nowa - po zdjęciu odinoj; druga już była wypłowiała, lekko zużyta; po zdjęcia wtoroj; trzeci była stęchła, śmierdziała onucą i Kartofeln, atwarz była rozmyta. Boję się co będzie w następnej odslonie
M.a2020.06.16 17:14
A po co ludziom odchodzącym na emeryturę chronić miejsca pracy? I to jeszcze narzucając z góry? Tylko PO tak nas kocha.
Leszek 2020.06.16 17:12
https://jerzyzieba.com/polityka Trzeba zabrać władzę skorumpowanym partiom politycznym. Szwajcarska demokracja szansą dla Polski? Główne przesłania 1. System polityczny Szwajcarii nie jest idealny, lecz z pewnością najlepszy spośród istniejących. 2. Po 1848 roku, kiedy wprowadzono w życie szwajcarską konstytucję i obowiązujący do dziś ustrój, Szwajcaria przekształciła się z zacofanego i biednego narodu w społeczeństwo cieszące się niespotykanym w świecie dobrobytem i stabilnością polityczną. 3. Gminy i kantony były nie tylko zróżnicowane, lecz także skłócone. To właśnie wola i kompromis oraz związana z tym akceptacja poglądów przeciwników politycznych leżą u podstaw systemu demokracji bezpośredniej. 4. Szwajcarów nazywa się stereotypowo narodem policyjnym, ponieważ każdy dobrze strzeże wspólnego dobra. 5. Szwajcarskie państwo federacyjne stosuje demokrację bezpośrednią, w której najwyższą władzę państwową sprawuje naród, a obywatele kreują prawo za pomocą referendum. 6. Referendum jest narzędziem kontroli władz, kształtowania ustroju i wyrazem woli społeczeństwa. 7. Silna tradycja federalistyczna wymaga od władz w poszczególnych kantonach zajmowania się własnymi problemami i powstrzymywania się od itd....
stan2020.06.16 19:11
Dopóki jest totalna, czyli wszystko, co dobre dla Polski jest na nie, nie widzę szans. Wyobrażasz sobie, że ktokolwiek z opozycji dostosuje się do punktu; "każdy dobrze strzeże wspólnego dobra" (nawet Konfederacja przeczy temu - ekonomiczny program Wilka, to krwiożerczy kapitalizm, a nie dobro wspólne). Do tego potrzeba nam normalnej, patriotycznej, propolskiej opozycji, przestrzegającej Dekalogu. Czy to możliwe?
miam miam i POpijam małpką2020.06.16 17:09
jem bo czerwony
Po2020.06.16 17:09
Polacy – wszystko jasne ! Program wyborczy kandydata PO na prezydenta R. Trzaskowskiego został wykreowany i oficjalnie ogłoszony ! Jest to krótki 5-punktowy - program zemsty i program odwetu: Punkt 1. Likwidacje (TVP, CBA, IPN, Urzędy wojewodów, WOT, złotówki ), Punkt 2. Wypalanie gorącym żelazem (wszystkiego co zrobił PIS w ostatnich 5 latach, a szczególnie programów gospodarczych, pomocowych, rodzinnych i społecznych, powrót do wieku emerytalnego 67 lub 69 i cofnięcie reform, w tym sądownictwa), Punkt 3. Wstrzymania (dużych inwestycji, takich jak CPK, przekop mierzei, tunel na Wolin, Baltic Pipe, Via Carpatia, zakup F35, itd.), Punkt 4. Wprowadzanie ideologii LGBTQ+ do szkół i stopniowanie tego smrodu aż do adoptowania dzieci przez pary zboczeńców, Punkt 5. Podporządkowanie się i uznanie prawa unijnego ponad prawem polskim.
Suweren2020.06.16 17:52
Krytykujesz, czy promujesz? Jeszcze Macierewicz przed TS. Miodzio!
JaKi2020.06.16 20:20
I w czym problem? Głosuj na Dudę.
katolicka kretynizacja polski2020.06.16 17:08
O zboczeńcach w sutannach PiSiory zapominają. Ofiary kościelnych zbrodniarzy nic nie znaczą dla tych załganych PiSdzielskich polityków!
lupa2020.06.16 18:31
ssales ,twoja sprawa, nie trzeba bylo polykac
stan2020.06.16 19:04
A kto ze zbrodniarzy kandyduje? Przeczytałem tylko, że zbrodniarz Piotrowski zbierał podpisy na Trzaskowskiego.
Buc2020.06.16 17:08
Mówi, że zebrał 1,6 MLN podpisów. To znaczy kłamie, a nie mówi. Bo oni zamiast mówić po polsku – kłamią po chamsku ! Mój kot leżał obok mnie na kanapie, i jak to usłyszał w TVP, to chichrał się cholernik bez końca ! Myślę sobie, co jest ? Zacząłem liczyć ..... Grodzki zebrał niecałe 50 podpisów. Nawet ci z PSL-u mu odmówili, ale Niemiec Plura podpisał. Powiedział po tym, że Rafau zgodzi się na autonomię śląska ! Tuskowi podpisali tylko 22 europosłów zdrajców z PO i Graś. Belgowie nie wiedzieli co to jest PESEL. Nie wiadomo tylko ilu eSBeków podpisało się Piotrowskiemu ? Wiecie ... ten co zamordował Popiełuszkę. Też zbierał, ale ci co go rozpoznali to uciekali na odległość ! Widok tego mordercy jest przerażający ! Gawłowski nie przyznał się ile zebrał. Powiedział tylko, że gdyby już siedział to zebrałby więcej w więzieniu. Tam 80% to sympatycy PO. Oczywiście dołączyli wszystkie podpisy zebrane nielegalnie, a te kartony z listami były prawie puste ! Mimo wszystko, pokazali jak się manipuluje ! W tej dziedzinie są mistrzami !!! A podpisów 160 tys..
stan2020.06.16 19:02
Morderca Piotrowski jest w PO? A to ci wiadomość! Jaka patologia jeszcze ich popiera? Mordercy, złodzieje, oszuści, komuniści, żydomasoni, zboczeńcy. Kto jeszcze?
Leszek2020.06.16 17:07
Media zagraniczne donoszą, że mamy najgłupszą opozycję na świecie ..... jako opozycja głupoty, chamstwa, nienawiści, kłamstwa i zdrady. Dla nas Polaków oni są wrzodem na du-pie naszej Ojczyzny. Diagnoza jest słoszna, a teraz nasuwa się pytanie: Jak pozbyć się tego wrzoda ?! Otóż, do dyspozycji mamy 2 humanitarne metody: Pierwszą z nich jest karta wyborcza, za pomocą której możemy z jednej strony wybrać ludzi mądrych, ludzi zaufanych do parlamentu, rządu i prezydenta, z drugiej zaś strony usunąć lewackie elementy z życia politycznego. Drugą metodą jest uznanie ZL jako skrajnie lewicowej organizacji totalitarnej i jej delegalizacja, oraz uznanie PO za organizację terrorystyczną, bojówkarską antifę, przeznaczoną do likwidacji. W pierwszej kolejności, bo już 28 czerwca 2020 użyjemy pierwszej metody usuwania wrzoda !!!
Leszek 2020.06.16 17:07
Nikt się nie sprzeciwia , żadne szambo partie. Kto jest ta śmierdzącą onucą ,debile zakłamane, komuszy pomiot. Jedwabne - Film zakazany w TVP i innych polskojęzycznych telewizjach https://www.youtube.com/watch?v=qrLHXN75cmA
anonim2020.06.16 17:08
Aktualna kampania wyborcza, bez względu na wynik, z pewnością pokazuje jedno - tzw. narodowcy czyli Konfa brata się z zwolennikami LGBT+, aborcji, eutanazji. I tyle by było w temacie tzw. "prawdziwych katolików" i "szczerych patriotów".
Leszek 2020.06.16 17:14
Narodowcy nie będą się ze ścierwami bratać nie kłam.
anonim2020.06.16 17:26
Już się bratają. Wystarczy posłuchać deklaracji, np. p. Wilka. To reprezentant z Konfy, czyż nie? Jeszcze przed wyborami do Parlamentu, p. Korwin w towarzystwie p. Bosaka, zdaje się w TVP Info, deklarował, że jeśli PO da im odpowiednie warunki to oni będą w koalicji z PO. Potem p. Nitras wyraźnie potwierdził wspólnotę interesów POKO i Konfy a p. Braun nie pogardził LGBT-owcem jako asystentem. No a przed "chwilą" p. Wilk bez specjalnego "bólu zębów" jasno się wyraził. Przed wyborami do Parlamentu, p. Kaja Godek jasno mówiła, że ten cały sprzeciw wobec aborcji to u Konfy li tylko deklaracje, i że na listy wyborcze są wciągani "dziwni ludzie" a działacze pro-life są usuwani. Mogło to brzmieć wtedy jak zemsta, ale następne wydarzenia potwierdzają tylko to, że p. Godek mówiła prawdę. Marian Kowalski jasno określił już sporo czasu temu, że Konfa jest prorosyjska i dlatego z nimi zerwał. To się potwierdza i żadne zaklęcia "pożytecznych idiotów" tego nie zakryją.
stan2020.06.16 18:57
A jak nazwać deklarację Konfederaty Wilka, że w II turze poprze Trzaskowskiego? Przecież to są jego słowa.Czy to nie jest popieranie programu demoralizacji Polski, deprawacji dzieci? Programu LGBT i masonerii? Któż może popierać masona, jeśli nie sam mason? Czy człowiek przy zdrowych zmysłach głosuje za unicestwieniem własnego kraju? Narodowcy jawili mi się patriotami, ale po czymś takim , nie ufam im. I obecnie nie widzę lepszego kandydata niż Duda.
wstrętny PO,maranczowy różowy "warchlaku"2020.06.16 17:07
urodziłem się w Radomiu i wiem jak traktowano Radom po 1974 roku (komuniści jak rasiści nazwali mieszkańców "warchołami"0 doprowadzili do upadku miasta; za rządów PO-Zielona Stonka największe bezrobocie na Mazowszu, 100 tys, dojeżdzających do pracy w Warszawie i okolicach; wyludnienie z młodych ludzi; niszczenie Łucznika itd. Jakim prawem Czaczkowski masz czelność tam się pojawić
jussuf2020.06.16 19:07
Gówno wiesz, Radom to był 1976
Piotr Nowak2020.06.16 17:06
Jeszcze raz: Ci ludzie z PO , potomkowie rodziców, przybyszy ze wschodu o zdeformowanych poglądach, wyrzekli się i wyparli Polskości, a udowodnili to poprzez bojkot nawet najważniejszych świąt państwowych ! Nienawiść do PIS-u za to, że zabrał im władzę jest tak monstrualna, że oni są zaślepieni tym co się wokół nich dzieje. Wydaje się, że oni ne potrafią logicznie myśleć, że oni ani nie myślą o tym o czym mówią, i nie wierzą w to o czym mówią. Oni brną w ich głupotę i rządzę koryta coraz głębiej, przez co ich zwolennicy odchodzą na rzecz ZL-ewu. Oni są pozbawieni moralności, zbędni dla Polski, nie mają nam nic do powiedzenia, a wręcz przeciwnie jako kłamcy, złodzieje, łapówkarze i zdrajcy, nie powinni już więcej zajmować się Polską ! Powstaje pytanie: Jak zmusić ich do opuszczenia Polski - lub jak wysłać ich na wewnętrzną emigrację ?! https://www.youtube.com/watch?v=MAZ8OblLT2A&feature=share&fbclid=IwAR0x4qSZId2fmzGWxkuwsZyQvw6_xwo_A1x393Q998KfSTmbelVMJr2Q4mA
Polak Ateista Durny Gej2020.06.16 17:05
Mafie marzą o powrocie gigantycznych wpływów i miliardowych zysków w Polsce. Ich gwarantem są lewackie zajoby i Rafau Trzaskowski . Ten człowiek to fauszywy lewacki PO-myleniec, którego wizja dla Polski jesz jeszcze gorsza niż wizja zajobów PO rządzących od 2007 do 2015. Studiował za pieniądze Sorosa – teraz nadszedł czas na wykonanie zobowiązania, a więc walczy jak lew o fotel prezydenta. Kim jest Soros dobrze wiemy. To lewacki żyd pochodzący z Węgier, uratowany przed niemiecką machiną śmierci, dorobił się w USA miliardów. Ten paskudny człowiek finansuje wszystko to, co dotyczy ideologii gender oraz poglądów lewacich i komunistycznych . Trzaskowski ma obowiązek likwidacji tego co mu przeszkadza w osiągnięciu jego celu, a więc TVP i programów, w których mówi się prawdę, oraz wypalenia gorącym żelazem tego, co przez 5 lat zostało zrobione przez prezydenta i rządy PIS-u. Pomyślcie więc Polacy co będzie wam, przez tego niezrównoważonego małpiszona wypalone ! Szkoda, że tak wielu ludzi tego nie rozumie ?!!
anonim2020.06.16 17:06
Hemoroidy bolą, że już nie wiesz na co się zdecydować?
anonim2020.06.16 17:07
Przepraszam, niedokładnie przeczytałem nicka.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.16 17:22
spoko dość łatwo rozpoznać, ze to ta ruska onuca podróbkowa :)
Suweren2020.06.16 17:48
śmiechłem :D
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.16 17:12
Tak kradnie mafia PiSowska 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza 10.000.000 na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek 10.000.000 znikło w upadającej, państwowej stoczni GRYFIA za stępkę promu Morawieckiego 12.000.000 na zabawę na lotnisku w "lądowanie Antonowa" 17.000.000 na testy które "uległy” zniszczeniu w transporcie LOTu 20.000.000 na testy które okazały się nieskuteczne 25.000.000 łącznych dotacji na biznes męża „naszej Beatki”, prywatna szkoła 27.000.000 przepłacone firmie znajomego Macierewicza za testy z Turcji, 6x drożej niż polskie 30.000.000 stracił szumnie upaństwowiony, konający Autosan za 20 min spóźnienia na przetarg 40.000.000 na łapówki dla KNF za przejęcie banku „za złotówkę” 50.000.000 na projekt księdza egzorcysty, od resortu Ziobry 65.000.000 wyprowadzone przez senatora PiS z fundacji SKOK 70.000.000 na nielegalny druk kart wyborczych 111.000.000 na jachty, niedziałające strony internetowe i wydatki Polskiej Fundacji Narodowej, 115.000.000 poszło wg. raportu NIK na lewe przetargi w służbie więziennej Patryka Jakiego 140.000.000 na biznes brata i żonki ministra $zumowskiego 165.000.000 dotacji z budżetu państwa na prywatne muzeum Tadeusza Rydzyka i jego biznesy 200.000.000 na respiratory od handlarza bronią (dane lista ONZ), respiratorów nie dostarczono 500.000.000 dla książąt Czartoryskich od Glińskiego, pieniądze znikły, fundacja upada 1.000.000.000 straciły łącznie państwowe Enea i Energa na budowie elektrowni Ostrołęka 1.200.000.000 znikło w GetBack, to państwowe banki czyściły portfele z długów na koszt GetBack 1.300.000.000 promesy kredytowej PKO dla spółki Kaczyńskiego „Srebrna” na dwie wieże 1.500.000.000 na roczne wynagrodzenia katechetów 2.000.000.000 na nową planszę pogody w TVP, 5.000.000.000 wypłacił Bankowy Fundusz Gwarancyjny klientom 13 upadłych kas SKOK 90.770.000.000 (prawie STO MILIARDÓW ZŁOTYCH) PUSTYCH I BEZ POKRYCIA wydrukował pan Glapiński w NBP na wykup obligacji rządowych (dane samego NBP na początek 06.2020) 112.000.000.000 dziura w VAT za rządów Banasia i Morawieckiego 2016-2019, dane ministerstwa 1.071.900.000.000 (JEDEN BILION, 71 MILIARDÓW, 900 MILIONÓW ZŁOTYCH) zadłużenie skarbu państwa na koniec kwietnia 2020
lupa2020.06.16 18:28
chuy z tym ,my pamietamy osmiorniczki
Toni 2020.06.16 17:04
Pewnie chodziło im o to,że po SOKUzBURAKA dżem hejterski Tuska ciebie promuje, a Soros finansuje.
Suweren2020.06.16 17:47
Lepszy hejt w MS, zgadzam się z tobą. Dużo lepiej zorganizowany, skuteczny i aktywizujący bezrobotnych krewnych królika. Sok z buraka to przy tym pikuś.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.16 17:04
https://twitter.com/tragikomizm/status/1272618983280304130 andrzej duda wprowadzający sie do jolki rosiek po tym jak przegrał wybory a agata wyYebała go z domu