Szok! Pedofil z minimalnym wyrokiem. Bo ofiara "była zdeprawowana" - zdjęcie
20.05.15, 12:59

Szok! Pedofil z minimalnym wyrokiem. Bo ofiara "była zdeprawowana"

4

Pedofila  pierwotnie skazano na 6 lat więzienia. Ostatecznie sędziowie skrócili wyrok o połowę, a w uzasadnieniu argumentowali, że molestowany chłopiec wykazywał skłonności do bycia transwestytą.

Minister spraw wewnętrznych Florencio Randazzo stwierdził, że orzeczenie jest "wstydem". - Odrażeniem napawa stwierdzenie, że domniemana orientacja seksualna wykorzystanego 6-letniego chłopca jest powodem zmniejszenia wyroku dla sprawcy - oświadczył.

Administracja prezydent Cristiny Fernandez de Kirchner zabrała głos w sprawie i stwierdziła, że lepiej, żeby to sędziowie Horacio Piombo i Benjamin Sal Llargues powinni zostać "zawieszeni, zanim zostaną postawieni w stan oskarżenia".

Szef gabinetu prezydent Anibal Fernandez stwierdził, że państwo "jest w rękach kretynów", a wyrok nazwał "jedną z największych hańb w historii tego kraju".

Oskarżony był wiceszefem jednego z klubów piłkarskich w Buenos Aires. W 2011 roku oskarżono go o wykorzystanie seksualne chłopca w łazience.

Zgodnie z prawem obowiązującym w Argentynie, molestowanie jest karane więzieniem w wymiarze od 3 do 20 lat. Wyższe wyroki zapadają w przypadku brutalnej napaści na tle seksualnym, o co był na początku oskarżony pedofil.

 

MT/TVN24.pl

Komentarze (4):

anonim2015.05.20 13:26
"Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga" Abp Michalik
anonim2015.05.20 14:55
W ostatnich dwóch tygodniach, można było zobaczyć co najmniej cztery artykuły dla których w tytule Fronda użyła słowa "szok!". Wcześniej użycie tego słowa było śmieszne - ale tym razem jest faktycznie absolutnie na miejscu. W taki właśnie sposób, krok po kroku, zostanie zalegalizowana pedofilia. Najpierw będą takie właśnie baloniki próbne - domniemana zgoda czy przyzwolenie dziecka zostanie użyta jako okoliczności łagodzące, i zobaczy się co ludzie powiedzą. Kiedy już ludzie się do tego przyzwyczają, sądy odstąpią od karania w przypadkach gdzie można domniemać pełną zgodę dziecka (co jest oczywiście niemożliwością bo dziecko nie ma nawet prawa wyrażać zgody, ale kto by się przejmował). Potem prokuratura przestanie nawet sprawy wysyłać do sądu. Po kilkudziesięciu latach - bo przecież trochę trzeba odczekać, żeby lud się przyzwyczaił - prawo penalizujące pedofilię zostanie skasowane, bo przecież i tak już się tego nie kara...
anonim2015.05.20 17:13
Argentynscy sedziowie najwyrazniej wzieli sobie do serca wypowiedzi Abp Michalika, ktory nie tylko uznal, ze winne sa dzieci tudziez ich rozwiedzeni rodzice, ale rowniez okreslil te przebrzydla zbrodnie jako "niewlasciwa postawe" tudziez "naduzycie. Wg czlowieka o normalnie dzialajacym sumieniu i poczuciu moralnosci, "niewlasciwa postawa" to jest nezadzwonienie do cioci w dniu jej imienin, a "naduzycie" to jest wyniesienie z pracy kalkulatora.
anonim2015.05.20 19:49
owoce postępującej zarazy lgbt