Sikorski realizuje 'program' PO: straszenie PiS-em - zdjęcie
01.07.19, 11:10zdj. screen Youtube/Alan Milewczyk

Sikorski realizuje 'program' PO: straszenie PiS-em

8

Opozycja totalna po czterech latach od spektakularnej porażki nadal nie nauczyła się, że straszenie PiS-em sprawdzało się jakoś do 2012 r., później Polacy przestali się na to nabierać. 

"Sprawdzoną taktykę" zaserwował niedawno europoseł KE, Radosław Sikorski w programie Polsat News.

"Wiemy, co PiS zrobi w drugiej kadencji. Będzie upartyjnienie, przejmowanie mediów prywatnych. Będzie Budapeszt."-straszył. 

"Będzie złodziejstwo na niespotykaną skalę"-przekonywał polityk. 

W rozmowie z Polsat News były szef polskiej dyplomacji zapewnił, że będzie wspierał partyjnych kolegów, nie tylko w swoim regionie (kujawsko-pomorskie). 

"Udało mi się uzyskać niezły wynik, ale prowadziłem tę kampanię przez siedem miesięcy. Więc teraz też będę zachęcał naszych wyborców do wyciągnięcia wniosków z tego łamania praworządności i bezprzykładnego nepotyzmu czy upartyjniania państwa, z którymi mamy do czynienia"-przekonywał. 

"PiS już zapowiada, że zrobią porządek z wami, z prywatnymi mediami. Proponuję państwu, dziennikarzom nie mówić tym razem, że straszenie PiS-em jest passe. Bo zobaczyliśmy, jakie są skutki"-mówił polityk. Po chwili Sikorskiemu włączył się "prorok":

"Wiemy, co PiS zrobi w drugiej kadencji. Będzie upartyjnienie, przejmowanie mediów prywatnych. Będzie Budapeszt, a tam to już jest normą, że państwo-partia rządzi mediami, wszystkimi instytucjami państwowymi i rządzi gospodarką. Będzie złodziejstwo na niespotykaną skalę"-stwierdził. 

yenn/Polsat News, Fronda.pl

Komentarze (8):

Kazimierz2019.07.1 16:11
Chodzi właśnie o taką Polskę, jaką PiS w tej chwili kształtuje i dokładnie różną od tej której pragnie Sikorski. Prawo trzeba zmieniać, media repolonizować. Jeśli egocentrykowi i kosmopolicie Sikorskiemu taka strategia nie w smak - droga wolna, nawet na Księżyc.
polak2019.07.1 14:56
on nie ma żadnego programu dla Polski jego program to-- za KORYTO sprzedam wszystkie wartości nawet matkę ,ojczyznę ,przyjaciół !!
tt:@PromocjaPWS2019.07.1 12:30
Niestety, to nie ten Sikorski:(.
Ziutek2019.07.1 11:52
Te Sikorski? My Polacy chcemy mieć nasze Polskie media. Ty nie jesteś jednym z nas! Twoja ojczyzna to ze stolicą w Jafie. Dziś Jerozolima jest jego stolicą nie uznawaną przez ONZ. Więc twoje interesy nie są zbieżne z naszymi, czekamy kiedy dostaniesz wilczy bilet.
MJ2019.07.1 11:43
Wolę Budapeszt niż Berlin. Wolę amerykańskiego lizypupcia niż berlińskiego. Wolę tych, którzy coś i dają a nie tylko zabierają. Nie chcę tego, który najpierw mówił o pakcie Ribbentrop-Mołotow a później lizał cztery litery potomkom Ribbentropa. Wolę, jak w domu ma głos decydujący mężczyzna a nie słucha żony i to Żydówki o opcji ligi zniesławienia.
bezlitosny internauta2019.07.1 11:41
Art. 18(3a) Kodeksu pracy. Pracownicy powinni być równo traktowani w zakresie nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w szczególności bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, 𝐨𝐫𝐢𝐞𝐧𝐭𝐚𝐜𝐣𝐞̨ 𝐬𝐞𝐤𝐬𝐮𝐚𝐥𝐧𝐚̨, a także bez względu na zatrudnienie na czas określony lub nieokreślony albo w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy.
Jahu2019.07.1 11:40
Eeee.... w kłamstwie i złodziejstwie to akurat Peło z Pslem nikt nie jest w stanie pobić.
Cogito ergo sum2019.07.1 11:39
Pan poseł Misiło zapowiedział otwarcie nowej epoki wolności słowa w wykonaniu PO. Zaczną od wyrzucania dziennikarzy z TVP. To jaka tu różnica? Natomiast Sikorski troszczy się o nienaruszalność i dominację obcego kapitału w polskim rynku medialnym. To jest prawdziwy internacjonalista