PSL pomoże Trzaskowskiemu zbierać podpisy - zdjęcie
22.05.20, 16:51Rafał Trzaskowski, Władysław Kosiniak-Kamysz/YT/TVP Info/Onet News

PSL pomoże Trzaskowskiemu zbierać podpisy

21

Opozycja jednak trzyma się razem i jak się okazuje członkowie PSL pomogą w zbieraniu podpisów dla Rafała Trzaskowskiego i tłumaczenie się z tego może wyglądać tak:

- nasz kandydat już zebrał, pomagamy jego kontrkandydatowi, który ma szansę, by go w tych wyborach wyprzedzić i wtedy marzenie naszego prezesa, by przejąć rząd dusz na opozycji legnie w gruzach…

Jak pisze portal w polityce.pl:

- Według kandydata Trzaskowskiego, do którego „dotarł sygnał ” ze strony PSL, że posłowie stronnictwa są gotowi zbierać podpisy pod jego kandydaturą jest to „olbrzymia klasa posłów PSL” . Wicemarszałek Senatu z PSL, Piotr Zgorzelski potwierdza taką możliwość: „jeśli zwrócą się do nas koledzy ze sztabu Trzaskowskiego i powiedzą, że brakuje im podpisów i czasu, to pomożemy w zbieraniu podpisów” i skromnie dodaje „normalna sprawa”.

Oraz:

- Jeżeli „normalną sprawą” jest zbieranie podpisów na kontrkandydata, to może się okazać, że za chwilę Kosiniak- Kamysz wycofa się z wyborów i będzie nawoływał do głosowania na kandydata Platformy Obywatelskiej, no bo jeśli „kolega Trzaskowski” w takim tempie będzie mu odbierał głosy, to „normalna sprawa”, trzeba jeszcze bardziej mu pomóc.

Jeśli to wszystko okaże się prawdą, to chyba w tym wszystkim może chodzić wyłącznie o pokonanie PiS i chore ambicje niektórych członków opozycji, a nie o dobro Polski i Polaków.

 

mp/wpolityce.plKomentarze (21):

heinrich2020.05.23 11:59
Aj, waj co się dzieje znów PSL i PO szaleje. Dużo złego, smrodu już zrobili jakby głowy potracili. To'' pinokio'' w chłopskiej szacie , po uśmiechu ich poznacie.
klon2020.05.23 9:40
Zamiast pomagać zbierać podpisy niech odda swoje. Ocali wiele istnień ludzkich, bo przecież listy śmierci.... A ideologicznie i tak są blisko siebie o czym zapewniała "tygrysica" czyli żona Władka. Choć WKK twierdził zdaje się, że jest konserwatystą, tradycjonalistą i takie tam dyrdymały.
Walter2020.05.23 9:16
Jarosław Kaczyński przejął Trybunał Konstytucyjny, a teraz przejmuje Sąd Najwyższy. Jeśli np. Rafał Trzaskowski wygra w drugiej turze wybory prezydenckie, to Sąd Najwyższy podporządkowany PiS-wi znajdzie pretekst żeby je unieważnić. Teraz politycy z PiS-u chcą ustalić taki termin wyborów, żeby Rafał Trzaskowski nie zdążył zebrać 100 tys podpisów. Austriak Gerard Birgfellner zeznał w prokuraturze, że Jarosław Kaczyński wyłudził od niego łapówkę w kwocie 50 tys zł dla księdza Rafała Sawicza. Posiada świadków i dokument potwierdzający wypłatę powyższej kwoty w banku. Prokuratura podległa Zbigniewowi Ziobro nie zajęła się sprawą. Piosenka Kazika jest tym samym, czym za rządów Władysława Gomułki było wystawienie "Dziadów". Takiego bezprawia nie było nawet w PRL-u. Prawo i Sprawiedliwość powinno zmienić nazwę na Bezprawie i Niesprawiedliwość. Ewentualne zwycięstwo w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudy, będzie oznaczało kontynuację tego bezprawia na jeszcze większą skalę. Jeden poseł z PiS-u powiedział powołując się na Włodzimierza Czarzastego cytuję: "jak nie będziemy rządzili, to będziemy siedzieli".
Agnieszka2020.05.23 9:39
Jeżeli będzie miał mniejsze szanse na zebranie podpisów to jak każdy inny prowokator będzie mógł zanegować ważność wyborów, więc PiS trudno zrozumieć. A odpadnięcie kandydata, który jeszcze bardziej rozdrabnia, dzieli elektorat antypisowski wcale nie jest PiSowi na rękę
Agnieszka2020.05.23 9:11
Skoro pisiaki gowiniste stworzyły Trzaskowskiemu ustawę rozwalającą Polskę, żeby mógł kandydować, to powinni wszystkim teraz kazać zbierać podpisy, żeby równe były szanse. No ale wtedy to by się większość opozycji i PiS zastanowili czy dla Trzaskowskiego warto coś robić swoim kosztem i wkurzać ludzi, że ich narażają latając z listami. A tak to już obleśny prowokator Jabłonowski-Olszański robi prowokacje ze swoim kandydowaniem i szykuje się do podważenia ważności wyborów przed sądem, że niby za mało miał czasu na zebranie podpisów, choć latami nie zebrałby tylu idiotów, co by go poprali
Agnieszka2020.05.23 8:45
Podobno obleśny prowokator Olszański-Jabłonowski też chce kandydować na prezydenta i zaskarżyć wybory jak będzie miał za mało czasu na zebranie podpisów, Jemu i każdej gnidzie też ludzie z klasą z PSL-u pomogą zebrać podpisy, bo "normalna sprawa"?
Ja2020.05.23 8:39
Większość Polaków to idioci przepraszam ale tak jest.
skarb2020.05.23 7:50
obys dzieki twojemu POmocnikowi POmagajac nie musial jeszcze raz ich zbierac zobowiazania wobec mocodawcow bylych zobowiazuja PO I PSL to jedno i to samo komuna gleboka lat 50 -siatych
Senior 2020.05.23 7:35
Przecież to wciąż jest ta sama banda, ta sama mafia. Wspólnie rozgrabili Polskę przez 8 lat, za bezcen rozsprzedali niemcom i "kulczykom",wspólnie brali udział w antyrzdowych burdach i awanturach razem z koderastami, pederastami, ubolami i kolesiami z nadzwyczajnej kasty, wspólnie donoszą na Polskę do Brukseli. Czaskoś ateista nie pozwolił dzieciom na przystąpienie do I Komunii, Kosiniak ma kolejną żone i jest szefem partii "chrześcijańskiej"? Buraki i prostaki.
Jędrzej2020.05.23 4:02
I po co było udawać zabawę w Koalicję Polska? Wyszło szydło z worka i jak na dłoni widać, że ta pseudokoalicja oddała się w lenno Budce et consortes. Największy jednak ubaw będzie gdy niedobitki Kukiza będa hasać po Polsce zbierajac podpisy dla Trzaskowskiego. Czy ktoś ma jeszcze watpliwości jakiego targu Kukiz dobił z PSLem?
John2020.05.23 0:07
Czyżby mieli się ku sobie wyżelowani panowie.
katolicka kretynizacja polski2020.05.22 21:55
Zastanawiam się, dlaczego taki kretyn, lewacka gnida i wesz pisze na katolickim portalu ?Cóż zabrali UB-cką emeryturę, kamienicę no i kazali zapłacić zaległy VAT !
kibic2020.05.22 20:23
Pogrzebali już żywcem Kosiniaka-Kamysza bo jest bez szans !!! Pomogą teraz "zieloni" tęczowemu krzewicielowi LGBT !!! Totalnie porąbani.
hrabia Potocki2020.05.22 20:09
Tym samym , , tygrysek,, zniszczy siebie i caly PSL, lekarz a nie rolnik nie rozume patriotyzmu polskiej wsi
hej2020.05.22 19:55
Na pytanie jednej pani dlaczego wybiera PiS w wyborach do parlamentu, odpowiedziała;Cyt;”Jak mam wybierać między tym czy wysłać dzieci na wakacje a bronieniem sądów, to wybieram rodzinę. Bo rodzina jest najważniejsza. I w tym jest sedno sprawy!
klasyk: jak laskę zrobić POplatfusom2020.05.22 17:42
wyobrażam sobie jak chop niskopienny tygrys Kamyszek stoi w gumiakach na miedzy i zachęca lemingów o podpisy za długopis, rękawiczki i płyn odkażający do ust
mea culpa2020.05.22 17:19
wyliniały pychowaty Kamyszku - POra udać się na Nowogrodzką; posypać glacę popiołem, paść na kolana przed kotem Jarka i błagać owybaczenie
katolicka kretynizacja polski2020.05.22 17:15
Piękny gest solidarności w tym żeby oderwać komuszą czerwoną świnie od koryta! Także... wyPAD błaźnie!
OLI2020.05.22 17:05
No i się tygrysek sam własnoręcznie wych..ał. Trzeba było poprzeć majowy termin wyborów i wygrać z Kidawą. Z tzw. palcem w d...e.
Na m-c przed wyborami a on podpisy zbiera!2020.05.22 16:57
Czy to jest zgodne z Konstytucją?
Agnieszka2020.05.23 9:06
Młódź gowiniastopodobna z PiS załatwiła mu to po znajomości nową ustawą, otwierając puszkę Pandory dla nowych kandydatów