Prezydent: Onet podobno już przegłosował moją dymisję - zdjęcie
04.05.20, 20:14Prezydent Andrzej Duda/YT/prezydent.pl

Prezydent: Onet podobno już przegłosował moją dymisję

15

W odpowiedzi na bardzo ordynarnego fake newsa wypuszczonego przez kulejącą intelektualnie i mentalnie niemiecką stajnię „dziennikarzy” z Onetu prezydent Andrzej Duda napisał na swoim profilu na Twitterze:

- Onet.pl podobno rozważa moją dymisję. W redakcji już głosowali i zdecydowali. Inne redakcje podchodzą do tego z pełną powagą. Klamka zapadła

Onet powoływał się rzekome trzy „niezależne” źródła, które miały donosić o tym, że w PiS jest rozważana dymisja prezydenta. Napisano tam:

- Gdyby Andrzej Duda dobrowolnie zrzekł się stanowiska, to PiS mogłoby na nowo rozpisać wybory prezydenckie w dowolnym terminie do połowy lipca. I uciszyć zarzuty o naruszanie prawa podczas organizacji głosowania

No cóż, jak mawia nasze stare powiedzenie: tonący brzytwy się chwyta. Tyle tylko, że po takiej formie ratunku do końca życia pozostaje się najczęściej inwalidą. Ale tym faktem mocodawcy „niezależnych” mediów już się nie martwią. Na ich miejsce – jak na korporację przystało – są następni chętni zostać intelektualno-moralnymi kalekami.


mp/twitter/onet/fronda.pl

Komentarze (15):

Jan Radziszewski2020.05.5 16:49
Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Walter2020.05.5 15:19
Wybory korespondencyjne przygotowywane przez PiS są sprzeczne z konstytucją i bardzo łatwe do sfałszowania. Andrzej Duda złamał następujące artykuły ustawy zasadniczej: art. 2, 10, 32,42, 126, 173, 183, 187, 190. Teraz może zostać wybrany w głosowaniu niezgodnym z konstytucją, a jego mandat będzie podważany w kraju i za granicą. Rządzący bezprawnie zawłaszczyli sądownictwo, aktualnie dążą do przejęcia ostatniego niezależnego bastionu, jakim jest Sąd Najwyższy. Polska nie jest już krajem praworządnym i demokratycznym. Rządzący obawiają się, że w przypadku utraty władzy zostaną postawieni do odpowiedzialności za łamanie prawa. Media podporządkowane partii rządzącej okłamują swoich zwolenników i manipulują nimi, przekazując im nieprawdziwy obraz rzeczywistości, pomijając informacje dla siebie niekorzystne i oczerniając przeciwników politycznych. W związku z pandemią koronawirusa i suszą za kilka miesięcy pogłębi się recesja gospodarcza i notowania aktualnie rządzących będą w sondażach spadały. Dlatego Jarosław Kaczyński chce przepchnąć kandydaturę swojego namiestnika Andrzeja Dudy, w czasie pandemii koronawirusa, nawet kosztem zdrowia i życia biorących udział w głosowaniu. Jeden z posłów z PiS-u powiedział cytuję za Włodzimierzem Czarzastym: "jak nie będziemy rządzili, to będziemy siedzieli". Ewentualna prezydentura namiestnika Jarosława Kaczyńskiego, czyli Andrzeja Dudy, przez następne pięć lat ma uchronić aktualnie rządzących przed odpowiedzialnością karną i konstytucyjną. Jeśli Polska ma być krajem demokratycznym i praworządnym, to należy odebrać władzę politykom związanym z PiS-em.
Jacek2020.05.24 0:06
Walter to właśnie sejm jest władzą ustawodawczą a nie sąd. Jeśli uważasz, że Unia ma jakieś uprawnienia do dyktowania jak mają wyglądać polskie sądy to jesteś wyjątkowo głupi. Sąd nie jest państwem w państwie. A straszyć możesz swoje dzieci opowiadając bajki takie jak powyżej napisałeś. A o Czarzastym czy np o Cimoszewiczu to lepiej nie wspominaj bo to nie przykłady demokracji a raczej ludzie synonimy totalitarnych rządów.
america america my country tis of thee2020.05.4 22:10
Napiszę "bardzo ordynarnie" - pani Marysiu, nie ogarnia pani tego "systemu": https://www.fronda.pl/a/andrzej-duda-to-onet-rozwaza-moja-dymisje,143792.html
america america my country tis of thee2020.05.4 22:08
Przypominam - to już nie jest Der Onet tylko The Onet. Głosują redaktorzy Onetu ale głosy i tak liczy pani Ambasadoressa.
IPN BU 0604/854 - zajrzyj tu, Keller to kapuś 2020.05.4 21:12
Menda obrzezana 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 gudłaj 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐤𝐫𝐞𝐭𝐲𝐧𝐢𝐳𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐮𝐜𝐡𝐚 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), skąd u niego takie zboczenie? 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 wyniósł z domu tzw. kompleks mamuśki która podglądał i się onanizował, potem robił to z siostrą - podglądał i "trzepał". Ostatecznie zakosztował dowdoopnego stosunku i smaku spermy. - "Ja słysząc lub widząc Kaczyńskiego myślę c h u j ..." - marzenia 𝐋𝐞𝐜𝐡𝐚 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤.
katolicka kretynizacja polski2020.05.4 20:38
Dupuś na co dzień jesteś dnem ale dziś dokonałeś odwiertu! roześmiane buźki 😂😂😂 , tak prezydent- głowa państwa kończy swoje wpisy! A później wielce zdziwiony że Polacy go nie szanują i gwiżdżą na jego spotkaniach ale jak ma tak nie być jak on sam z siebie robi błazna i zachowuje się jak kilkuletni dzieciak!
DOROTA2020.05.4 22:21
Nie dziwię się! KRETYN, TAKI JAK TY NIE MÓGŁ INACZEJ NAPISAĆ! PRZECIEŻ NA NIC LEPSZEGO CIĘ NIE STAĆ! TWÓJ WPIS, TO JEST WASZ SKOWYT, WASZE WYCIE NAD TYM CO SIĘ MA WKRÓTCE STAĆ! JAKA MOŻNA BYĆ PREZYDENTKA Z 2% POPARCIEM!? NAWET WIELU Z PO JĄ OPUŚCIŁO! TYLKO 30% Z PO CHCE NA NIĄ GŁOSOWAĆ! TO WAS BOLI ! AJ WAJ, POPŁACZ SOBIE !
zek2020.05.5 6:46
Ten kretyn na tym forum regularnie dokonuje kolejne odwierty w dnach wczesniej już przez siebie osiągniętych. Proces trwa - końca nie widać.Prawdopodobnie skończy w psychiatryku - już dawno odkleił się od rzeczywistości, wyrażnie ma problem z oceną otaczającego go świata.
Andrzej J.2020.05.4 20:34
Du*a i tak się o niej dowie ostatni.
Nie jestem robotem2020.05.4 20:27
E-demokracja Powszechny i łatwy dostęp do Internetu urządzeniami elektronicznymi takimi jak telefony, tablety, komputery umożliwia wprowadzenie w Państwach Narodowych ustroju demokracji bezpośredniej czyli E-Demokracji. W E-Demokracji każdy obywatel posiadający na swoim urządzeniu aplikację (kod źródłowy) zliczającą oddawane głosy taką samą jak na głównym serwerze (stamtąd również udostępniony do pobrania) sprawuje władzę w Państwie, stanowi o prawach, przepisach i sądach. Bezpieczeństwo i prawdziwość wyników zapewniał by ciągły (online) dostęp do nich oraz możliwość weryfikowania ich przez porównywanie z wynikami na urządzeniach innych użytkowników a także z wynikami specjalnie w tym celu udostępnionymi przez Państwo np. w miejscach użyteczności publicznej. Wprowadzić E-Demokrację może w życie wniesiony do Sejmu projekt obywatelski przedstawiający ogólną zasadę jej funkcjonowania a polegającą na tym że każdy obywatel po zweryfikowaniu się analogowym (papierowym) dowodem tożsamości ze zdjęciem i adresem zamieszkania może wnieść pod głosowanie w formie papierowej wszystko co zechce aby funkcjonowało w przestrzeni publicznej. Uchwały, rozporządzenia, przepisy, wyroki, sądy, opinie. Te przedkładane urzędnikowi były by skanerem wprowadzane do odpowiednio zabezpieczonego serwera pośredniego i Internetem do serwera głównego np. przy Parlamencie. Na wprowadzone pomysły i rozwiązania głosować mógłby każdy dorosły obywatel. Pierwszy głos na swoim urządzeniu przenośnym udzielała by osoba wnosząca głosowanie i od razu otrzymała nań potwierdzenie zawierające dane z dowodu osobistego i udzielony głos. A wtedy urzędnik potwierdzał by wnoszącemu głosowanie przyjęcie jego wniosku stemplem urzędowym i osobistą pieczątką z odręcznym podpisem. Po zagłosowaniu serwer pośredni i centralny drukował by takie same potwierdzenie w wersji papierowej do zarchiwizowania. Tym sposobem pozbędziemy się wszelkiej patologii bo zlikwidujemy Rząd Centralny i Samorządowy, Partie, Parlament, Urzędy. O tym co w Państwie decydować będziemy my wszyscy poprzez ludzi których tą samą drogą wybierzemy by nas reprezentowali w naszych sprawach i potrzebach i łożąc na nich dobrowolne [po]datki bo będą na nie zasługiwać swoją kompetencją, zdolnościami i wynikami w pracy. Szybkość, prostota i wygoda elektronicznego głosowania sprawia, że można je stosować do sprawowania całej władzy ustawodawczej i sądowej np. przez wybieralnych w e-głosowaniach ławników, oraz częściowo władzy wykonawczej przez wszystkich obywateli Państwa.
Nie jestem robotem 22020.05.4 20:29
Przecież ostatnie głosowania w Sejmie są elektroniczne więc kwestią jest tylko by udostępnili nam loginy do strony z głosowaniami i byśmy mogli bezpośrednio głosować nad ich ustawami.
Piotr Nowak2020.05.4 20:27
A pytałeś się Jarka czy aby to nie jest prawda?
WDC2020.05.4 22:10
A kto to jest Jarek? Ja nie mam takiego kolegi? A ty masz takiego kolegę w Rządzie? Póki co widać,że jesteś nie Piotr, tylko zwykły "chamulec"!
Twoj_Pan2020.05.4 22:35
dla ciebie Pan Jarek chłystku