Palili ciała abortowanych dzieci razem ze zwierzętami - zdjęcie
10.12.14, 13:44fot. sxc.hu

Palili ciała abortowanych dzieci razem ze zwierzętami

6

Mordercy nienarodzonych dzieci bez mrugnięcia okiem plugawili po śmierci ich ciała. Jak pisze w książce „Abandoned” Monica Migliorino Miller, ciała zabitych dzieci palono na jednym z amerykańskich cmentarzy zwierząt, razem z padłymi psami i kotami.

Do podobnych przypadków dochodziło w Stanach Zjednoczonych nieustannie. Ciała dzieci były regularnie palone przede wszystkim razem z odpadami medycznymi. Przeciwko temu próbowała działać część amerykańskich polityków.

Zaproponowano w Senacie ustawę, która wymaga, by ciała zabitych dzieci były kremowane czy spalane osobno, a nie razem z odpadami medycznymi. Za złamanie tego nakazu grozi kara trzech lat pozbawienia wolności, grzywna do 5 000 dolarów lub obie te kary jednocześnie.

Dla klinik aborcyjnych pozbywanie się ciał dzieci jest problemem w związku z nową ustawą. Muszą znaleźć firmy, którą będą chciały z nimi współpracować przy paleniu zamordowanych dzieci. Część z nich próbowała wyrzucać zabite dzieci do śmietnika; jednak obrońcy życia zabrali ich ciała i urządzali im normalne pogrzeby, a to było propagandowo bardzo negatywne dla klinik. Według amerykańskich obrońców życia kwestia ta jest dobrym polem do walki z aborcją, bo pozwala wywierać presję na firmy, które współpracują z aborcjonistami i w ten sposób utrudniać mordercom ich proceder. 

pac/life news

Komentarze (6):

anonim2014.12.10 14:12
Cywilizacja,która traktuje ciało ludzkie jak śmieci zamienia się w zgniliznę,pomimo wielkich osiągnięć technicznych.Budujemy cywilizację śmie(r)ci.
anonim2014.12.10 15:33
Mordercy nienarodzonych to najgorsi zbrodniarze i degeneraci. Mordują z upodobania, to psychopaci którzy zaspokajają swoje zbrodniczo sadystyczne popędy w majestacie chorego prawa pozwalającego na zabicie nienarodzonego dzieciątka! To współcześni hitlerowcy!!! @konkep Inkwizycja nawet nie umywa się do współczesnych morderców którzy tylko jednego dnia mordują dziesiątki tysięcy maluchów! No i inkwizycja nikogo nie mordowała, wyroki wydawały sądy świeckie a ty jak zwykle w takich przypadkach nałykałeś się kitu z antykościelnej propagandy.
anonim2014.12.10 15:37
@konkep.Nie w porządku,ale z tego co wiem,to miało to miejsce przede wszystkim w krajach protestanckich.Nie udawajmy jednak,że nasza epoka jest tak bardzo humanitarna.Żyjemy tu i teraz,więc odrzucając to,co było złe w przeszłości,powinniśmy potępić także zło współczesne.
anonim2014.12.10 18:24
Ameryka to bogaty kraj ale strasznie zdemoralizowany
anonim2014.12.11 12:18
"No i inkwizycja nikogo nie mordowała, wyroki wydawały sądy świeckie a ty jak zwykle w takich przypadkach nałykałeś się kitu z antykościelnej propagandy." Hitler też nikogo nie zabił (no chyba że w I WŚ) - uniewinnić Hitlera!
anonim2015.01.7 19:06
Eugenika w imię postępu, film dostępny do zakupu na portalu Ahaaa.pl, zapraszamy.