No i co lewaccy propagatorzy multi-kulti? Trzeci zamachowiec to też "uchodźca"! - zdjęcie
24.11.15, 19:42

No i co lewaccy propagatorzy multi-kulti? Trzeci zamachowiec to też "uchodźca"!

8

Die Welt informuje, że "w październiku jeden z islamskich zamachowców z Paryża - mający przy sobie dokumenty na nazwisko Ahmad Almohammad - przebywał w niemieckim miasteczku Feldkirchen niedaleko Monachium. Tam mieści się punkt rejestracji uchodźców. Almohammad przybył do Niemiec z Turcji tzw. bałkańskim szlakiem. Najpierw znalazł się na wyspie Lesbos. Potem podróżował przez Macedonię do Serbii, gdzie w miejscowości Presevo poprosił 7 października o azyl. 8 października Arab był już w Chorwacji - w tymczasowym obozie dla uchodźców w Opatovac. Wkrótce potem był na Węgrzech, a następnie w Austrii. Czyli szedł sobie razem z tysiącami uchodźców.

Okazuje się, że co najmniejm trzech islamskich morderców z Paryża dostało się do Europy jako syryjscy uchodźcy. W związku z tym wszelka dzisiejsza polityka przyjmowania z otwartymi ramionami uchodźców z Syrii i Afryki powinna zostać natychmiast wstrzymana. Jeśli nie, rok 2016 będzie rokiem apokalipsy dla Europy. 

mard/Die Welt

Komentarze (8):

anonim2015.11.24 20:49
Pal licho oszalałą Europę, Polska powinna obecną sytuację wykorzystać i wraz z innymi normalnymi państwami Europy Środkowej wspólnie się od tego zdystansować.
anonim2015.11.24 20:53
Nie ma się co ekscytować... Najlepsi zamachowcy będą własnego chowu. Ci którzy się w Europie urodzili. Bo na takim podłożu, żeby nie powiedzieć "gnoju"(na pewno w mniemaniu muzułmanów), jakim jest obecna Europa, to piękne "róże" wyrosną... Nawet bardzo kolczaste...;-)
anonim2015.11.24 22:20
Jakie to szczęście że europejska cywilizacja ma przedchrześcijańskie fundamenty. To w waszych świętych księgach jest odpowiedzialność zbiorowa jest też dziedziczenie winy. Biorąc pod uwagę wielkość populacji spotkanie terrorysty wśród muzułmanów jest mniej prawdopodobne od spotkania wśród księży pedofila, a jednak dzieci do kościoła posyłamy.
anonim2015.11.24 23:53
@ Nikt22 "To w waszych księgach jest odpowiedzialność zbiorowa jest też dziedziczenie winy" Głąb jesteś stuprocentowy i walczysz ze swoimi urojeniami. Najpierw się doucz a potem wypowiadaj na temat odpowiedzialności zbiorowej i dziedziczenia winy. Lektura obowiązkowa głąbie: " Grzech pokoleniowy i uzdrowienie pokoleniowe". Opinia teologiczna Komisji Nauki Wiary KEP. To dla takich nieuków jak Ty. Przypomnienie. Gratuluję jednak doboru Nicku. Nikt z dwoma dwójami...
anonim2015.11.25 9:07
@campeador "Najlepsi zamachowcy będą własnego chowu. Ci którzy się w Europie urodzili." Przecież już są. Po Paryżu aresztowano coś pod setkę osób związanych z zamachowcami, z czego jedna albo dwie wg różnych źródeł były "uchodźcami". Z trzeba wysadzonymi to daje pięciu. I nie ma chyba żadnej wątpliwości, że zorganizowaniem broni, melinami itp. zajmowali się "miejscowi". Uchodźców się nie ma co obawiać, sami mogą co najwyżej nożem kuchennym atakować. Żeby zrobić taką rzeź jak w Paryżu trzeba dobrze znać teren i język.
anonim2015.11.25 10:24
W całej historii, zydowskie elity sprzymierzały się z arystokracja aby kontrolować i wykorzystywać masy. To samo jest widoczne w Nowym Porzadku Swiata (New World Order) gdzie rzady poszczegolnych krajow sponsoruja fałszywy terroryzm jako pretekst do zniewolenia społeczeństwa. Cierpimy z powodu dysonansu poznawczego. Politycy i media mówią nam, ze terror jest zewnętrznym zagrożeniem ale dowody wskazuja na to, że "tajny rzad” toczy zamaskowana wojnę ze społeczeństwem. " W świecie zachodnim rozpetal sie terroryzm, ale jest to terroryzm rzadow zachodnich krajow przeciwko ludziom Zachodu." - Paul Craig Roberts Zobacz więcej na: http://www.henrymakow.com/#sthash.z3kRQxPK.dpuf
anonim2015.11.25 11:28
@Igor Racja. Chociaż z tymi uchodzcami tez spawa nie taka oczywista. Oczekiwania duże..Z daleka ziemia obiecana zawsze ładniejsza... A jak przyjdzie rozczarowanie? To może być jak z "zielonymi" czyli niedojrzałymi jeszcze "czerwonymi"... Jak dojrzeją to sczerwienieją....
anonim2015.11.25 21:10
@campeador "uchodzcami tez spawa nie taka oczywista. Oczekiwania duże." Sprawa nigdy nie jest oczywista, każdemu może się nie spodobać. Ale. Nie wiemy ilu terrorystów idzie wśród uchodźców, ilu by nie szło to raczej nie są mocno rozgarnięte jednostki, prędzej mięso armatnie. Poza tym - kilka dni temu na F pojawiła się tabelka o pochodzeniu bojowników ISIS http://www.fronda.pl/a/z-belgii-pochodzi-najwiecej-dzihadystow,60843.html którą przeliczyłem na nieco sensowniejsze wielkości. I coś mi się widzi, że nawet jak jeszcze sporo terrorystów wejdzie z uchodźcami to Europa i tak będzie eksporterem netto dżihadu. A co do oczekiwań - tak, popełniono chyba wszystkie możliwe błędy. Ale to już od dziesiątek lat...