Niemcy nie radzą sobie... z rządzeniem - zdjęcie
16.02.16, 09:30

Niemcy nie radzą sobie... z rządzeniem

4

Niemcy nie mogą poradzić sobie z kryzysem imigracyjnym, to wiemy od dawna. Teraz jednak na przeszkodzie stają najmniej oczekiwane przeciwności.

Rząd niemiecki chciał ogłosić takie państwa, jak Algieria, Maroko oraz Tunezja "państwami bezpiecznymi". Dzięki temu imigranci z tych rejonów mogliby być szybko odsyłani. O ile w Bundestagu, odpowiedniu polskiego Sejmu, przeforsowanie tej ustawy nie jest dla kanclerz Merkel żadnym problemem, to w Bundesracie, odpowiedniku polskiego Senatu, potrzeba już większej koalicji. Partia kanclerz musi otrzymać tam zgodę "Zielonych", a ci na zmianę prawa... nie chcą się zgodzić. Co gorsza poparła ich też bawarska CSU.

Zieloni uważają, oczywiście, że zmiana byłaby zbyt restrykcyjna. Nie podobało im się już w przeszłości, gdy za "kraje bezpieczne" uznano Serbię, Macedonię oraz Bośnię-Hercegowinę. CSU popierając lewackich Zielonych chce zapewne ugrać jakieś korzyści dla siebie.

I w ten sposób ograniczenie napływu imigrantów odracza się...

A Niemcy z dnia na dzień stają się coraz bardziej islamskie...

bjad

<<< CHCESZ ZOSTAĆ UZDROWIONY? PRZECZYTAJ TĘ KSIĄŻKĘ >>>


Komentarze (4):

anonim2016.02.16 13:00
Kroczek za kroczkiem obydwaj nasi nas nienawidzący sąsiedzi rozkładają się sami na łopatki. Rosja sprzeciwiając się wprowadzeniu pod swoim bokiem NWO na Ukrainie, a Niemcy odwrotnie, popierając NWO, rozłożeni zostaną przez islam. Powoli nadchodzi historyczna chwila, kiedy Polska przejmie prymat w Europie, zajmując ponownie swoją utraconą z powodu spisków tych właśnie państw pozycję. Musimy się na tę chwilę przygotować. Różańce w dłoń :)
anonim2016.02.16 14:35
Polska to malutki kraj i żeby stał się prowadzącym w Europie na wschodzie i zachodzie musiałby nastąpić jakiś dobry kataklizm, który nas by ominął.
anonim2016.02.16 14:49
A co się Fronda tak martwi o niemieckie rządzenie? Niech się martwi o PiS'owskie :-D
anonim2016.02.17 15:07
@Wal rety tu biją. Jeżeli ci PIS tak bardzo przeszkadza to dlaczego nie jedziesz np do NIEMIEC