Marta Kaczyńska o „kolejnym cynicznym zagraniu Komorowskiego” - zdjęcie
21.10.14, 07:17Marta Kaczyńska (fot.Facebook)

Marta Kaczyńska o „kolejnym cynicznym zagraniu Komorowskiego”

11

Marta Ka­czyń­ska w swoim fe­lie­to­nie na ła­mach najnowszego ty­go­dni­ka "wSie­ci" ko­men­tu­je za­in­te­re­so­wa­nie Bro­ni­sła­wa Ko­mo­row­skie­go bu­do­wą po­mni­ka upa­mięt­nia­ją­ce­go ofia­ry ka­ta­stro­fy smo­leń­skiej. Porusza też kwestię po­wsta­nia listu w tej spra­wie w Kan­ce­la­rii Pre­zy­den­ta.

 

Niespodziewany i niezwykle entuzjastyczny stosunek głowy państwa do inicjatywy budowy pomnika upamiętniającego ofiary katastrofy smoleńskiej od chwili jego szumnej prezentacji nie budził najmniejszych wątpliwości" – pisze Kaczyńska.

Córka zmar­łej pary pre­zy­denc­kiej pisze, że nie można było mieć złudzeń co do tego, że działanie Komorowskiego wpisuje się w kolejne cyniczne przedwyborcze zagranie. "Wiadomość o tym, że list, z którym w sprawie budowy pomnika część rodzin miała się zwrócić do Bronisława Komorowskiego, został stworzony w komputerze należącym do Kancelarii Prezydenta, nie dziwi. Ukazuje w dobitny sposób fałsz najwyższego przedstawiciela państwa i jego urzędników" - napisała.

Jak przekonuje Marta "pomnikowa szarża prezydenta świadczy o tym, że nie udało się zrealizować pomysłu na pogrzebanie szeroko pojętej sprawy katastrofy smoleńskiej". "Nie można także wykluczyć tego, że powrót prezydenta do tragedii miał przypomnieć i na nowo wzniecić wewnątrzspołeczne podziały" - zaznacza.

ed/WsieciKomentarze (11):

anonim2014.10.21 8:01
@L.Twardowski Stawianie pomników wszelkim możliwym nieszczęściom jest bardzo rozpowszechnionym zwyczajem Polaków.
anonim2014.10.21 8:52
No i po co pan Prezydent robi tyle zamieszania. Już zapomniał że jest specjalistą od stawiania pomników kacapskim najeźdzcą? Doradcy zapomnieli mu powiedzieć że Lech Kaczyński wraz z innymi prezydentami zatrzymał moskiewską napaść na Gruzję a nie współdziałał z najeźdzcami? Może stracił pamięć po tragicznym zamachu jajkiem na Ukrainie?
anonim2014.10.21 9:07
Komorowski to największy prezydent - burak w historii ale spoko jest tak gruby że zdechnie na cukrzyce
anonim2014.10.21 10:01
@Marek22 Nie ma to jak porozczulać sie nad sobą. Dodaj sobie jeszcze : hipokryta. Najpierw ludzi nazywasz nikim, a potem wylewasz krokodyle łzy nad nieparlamentarnym wpisem "ufam". Forumowicz może wyraził nieparlamentarną, ale opinie o wyglądzie i stanie zdrowia Prezydenta. Nie dostrzegam jakiegoś bezpośredniego życzenia jego smierci. A nad pierwszym komentarzem pod postem nie ponarzekasz?
anonim2014.10.21 10:15
@zibikn Jeśli zały czas nie widzisz chamstwa we wpisie @ufam to zamień sobie w nim Komorowski na Benedykt XVI i prezydent na papież... I co zdanie opinia Ci się cały czas podoba?
anonim2014.10.21 10:23
@Marek22 W takim razie morderców są całe tabuny :) Grasują po wszelkich portalach medycznych i zachęcają do morderstwa słowami: jesteś gruby to grozi ci cukrzyca, a ta prowadzi do szybszej i niechybnej śmierci. Do ciupy z nimi :)
anonim2014.10.21 10:27
@Sethos Proszę czytać uważnie. Napisałem że wpis jest nieparlamentarny, jednak nie zgadzam się z opinią że jest życzeniem smierci, czy wręcz nawołuje do morderstwa.
anonim2014.10.21 10:46
@FireFox Mam nadzieję że nie musze powtórnie cytować swojej odpowiedzi Sethos. A z tym 135 kk to byłbym ostrożny bo gdyby go chciec stosować, to dużo osób miałoby wpis: karany za obrazę prezydenta Kaczyńskiego. Na razie skazano czy zatrzymano z tego artykułu twórcę strony antymomor. co raczej nie przysporzyło szacunku ani powagi aktualnemu prezydentowi.
anonim2014.10.21 10:47
antykomor
anonim2014.10.21 11:08
@Spirit Narusza, nie narusza - o to trzeba by zapytać sędziego rozstrzygającego sprawy karne. Trzeba też liczyć się z tym że osoby pełniące funkcje publiczne narażone są na większą dozę krytyki niż zazwyczaj. Poza tym ten artykuł jest bardzo obciążony politycznie i zastosowanie go może przynieść polityczne skutki odmienne od oczekiwanych.
anonim2014.10.21 12:50
@FireFox Teraz to żartujesz z tymi porównaniami. Ch.. a burak to jest chyba pewna różnica, o tym ostatnim pisane jest że jest bardzo zdrowy:) Po drugie, to co nie przystoi anonimowemu prywatnemu forumowiczowi, kompletnie dyskredytuje osobę podpisującą się z imienia i nazwiska, piastującą dyrektorską funkcję w jednostce publicznej. Na prezydenta Komorowskiego rzeczywiście nie głosowałem, jednak nawet pisząc o nim złośliwe komentarze używam formy: pan Prezydent lub prezydent Komorowski co można sprawdzić nawet w tym wątku powyżej. Co więcej, kiedyś nawet na tym forum wyraziłem uznanie dla pana Prezydenta za przemowę w Bundestagu. Piszę oczywiście o sobie bo a was-a nie znam, poza tym ze skeczu Fronczewski-Pszoniak. Piszę o ostrożności bo stosowaniem tego artykułu można więcej godności stracić niż jej odzyskać, czego doskonałym przykładem była spawa strony antykomor.