Manifa LGBT. ,,Czas na delikatną walkę się skończył''. Protestujący straszy wieszaniem flag na pomnikach - zdjęcie
16.08.20, 21:00Fot. via Pixabay - kevinsnyman

Manifa LGBT. ,,Czas na delikatną walkę się skończył''. Protestujący straszy wieszaniem flag na pomnikach

26

W Warszawie miał dziś miejsce kolejny protest LGBT. Szokujące słowa padły z ust jednego z manifestujących. Stwierdził, że w walce o „prawa LGBT” skończył się „czas delikatności”.

Mężczyzna stwierdził:

Czas na delikatną walkę o nasze prawa się skończył. Praw się nie dostaje, o prawa się walczy. I to tutaj teraz robimy. Nikt nam praw nie przyzna. Jeżeli próbowaliśmy protestować w pełni pokojowo, to policja zgarnęła 48 osób, więc tak naprawdę teraz chcemy pokazać, że jesteśmy silni i nie pozwolimy siebie tak traktować”.

Dalej dodawał:

Chcemy mówić wprost o co nam chodzi, chcemy wymagać tego, aby nas słuchano. Nie będziemy słuchać ostrzeżeń polityków dotyczących wieszania flag, jeżeli te flagi im się nie podobają, będziemy je wieszać, będziemy wieszać te flagi na każdym budynku, na każdym pomniku”.

dam/onet.pl,Fronda.pl

Komentarze (26):

Elwira2020.08.17 8:48
Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka
Genderolożka2020.08.17 3:37
Margot ma prawo do wyboru płci. To jedno z fundamentalnych praw człowieka. W przypadku osób transseksualnych wystarczy tylko dokonać uzgodnienia płci. W wielu postępowych krajach taki zabieg chirurgiczny jest finansowany przez państwo ale z ograniczeniami (do max. 3 razy). Bardziej skomplikowana sytuacja jest gdy mamy np. mężczyznę identyfikującego się psem płci żeńskiej mającym skłonności do własnej płci. W tym przypadku mamy do czynienia z kombinacją TZL i kuracja hormonalna oraz zabieg chirurgiczny jest bardziej skomplikowany zarówno w opisanej transmitacji jak i kolejnych.
Moly2020.08.17 3:23
Brawo. Nikt NIE DAL prawa osobom czarnym. Nikt NIE DAL prawa kobitom do glosowania. Nikt NIE DAL praw gejom w Ameryce. Brawo. Ja i moi popieramy na kazdym kroku! Nikt nie jest wolny dopoki kazdy nie jest wolny!
Nesse2020.08.17 2:41
To naprawdę nic w porównaniu do gróźb pato-kato-PiSopatriotów bojówkarzy, którzy grożą wieszaniem homoseksualistów...
gajd12020.08.17 0:18
Teczowych prosimy zalozyc swoja partie wprowadzic do Sejmu i zmieniac prawo. Logo juz macie.
Jedni warci drugich2020.08.16 22:47
Tęczowi naziole kontra brunatni naziole.
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.16 21:36
Przyczyną konfliktu jest sprzeczna z Prawami Człowieka ideologia kościoła katolickiego, nazywająca miłość LGBT "grzechem", nieustannie obrażająca ("tęczowa zaraza") i dehumanizująca tę grupę społeczną. Kościół jest też bezczelny zakładając maskę ofiary w momencie obrony ze strony LGBT. Agresorem i pierwotnym źródłem konfliktu jest i był zawsze kościół - organizacja w największym stopniu odpowiedzialna za propagandę homofobii w Polsce.
Anna2020.08.16 22:17
Co ty pierdzielisz tłuku...
Babcia2020.08.16 22:37
Aniu zmieniłaś płeć jak Margo bo ciągle po męsku gadasz?
Jan2020.08.16 22:19
Tumanie w naszym kraju nie ma homofobii...to wymysł takich jak ty sprzedawczyków...spadaj z Polski..do swoich
Mała162020.08.16 22:34
Cześć dumny paratęczowy faszysto. Co tam słychać u Hitlera?
Sticky Notes2020.08.17 0:23
A dlaczego wymienisz tylko KK ? To ta Wasza wolność ma polegać na cenzurze ? Będziemy palić wszystkie księgi, które nie są poprawne ? A to dobre. W stosunku do Katolików używasz słowa "ideologia", a to samo słowo dotyczące LGBT to obraza ? Stwierdzenie "tęczowa zaraza" Was obraża ? To wypowiem się w imieniu Tych, którzy nie mogą się wypowiedzieć. W imieniu milionów istnień ludzkich unicestwianych w ramach tej ideologii. Ideologii nad którą zawsze powiewa Wasz 6-cio kolorowy sztandar. Tak, dla tych milionów istnień jest to ZARAZA. Zaraza która pozbawia ich tego, co otrzymali najcenniejszego, a o co nie mogą walczyć. Bo są za słabi. Zabija mężczyzn, kobiety i osoby transpłuciowe (jeżeli tu coś pomyliłem, to przepraszam). Wszystkich. Bez wyjątku. I NIGDY nie nazwę tego miłością, nawet LGBT. Już nawet słowo ABORCJA Wam przeszkadza. Lepiej brzmi wolność reprodukcyjna. Piszesz o dehumanizacji ? To jawna prowokacja. Rozbieracie się i epatujecie publicznie golizną, zakładacie kagańce, łańcuchy i zachowujecie się jak nieludzie i dziwicie się, że inni ludzie są zszokowani ? To zejdź Człowieku z tej platformy. Umyj się, ubierz się. Możemy porozmawiać, ale nie z pozycji nieludzkiego przebierańca. Nie widzisz tego ? Jeżeli Kogoś uraziłem, to przepraszam. Jest to moja prywatna opinia i nie skierowana do osób homoseksualnych nie identyfikujących się z tym o czym pisałem wcześniej (jest ich chyba zdecydowana większość). Dobranoc.
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.17 10:18
Widać, że oglądasz tylko TVPiSS i radyjko maryja, skoro masz taki obraz marszów równości, które w rzeczywistości wyglądają zgoła inaczej. Natomiast to i tak nie daje ci moralnego prawa do dehumanizowania kogokolwiek tylko dlatego, że wygląd czy ubiór ci się nie spodobały. Mnie się nie podobają panowie w czarnych sukienkach i nie z tego powodu ich krytykuję, lecz z uwagi na ochronę pedofilów w kościele, a także uprawiania nienawistnej propagandy. Ideologia to również wiara, więc nie wiem co tu cię oburza? Każda religia jako system wierzeń i wartości jest ideologią. Natomiast LGBT oznacza nic więcej poza skrótem LUDZI nieheteronormatywnych - Lesbijki, Geje, Biseksualni, Transpłciowi. Katole z ludzi proóbują zrobić "ideologię", bo w ten sposób łatwo się dehumanizuje i usprawiedliwia prześladowanie, podobnie swoją karierę zaczynał adolf hitler. Nikomu nie będziesz dyktować jak ma się ubierać i zachowywać dopóki nie robi krzywdy, a tak się składa, że to wasze katolskie środowisko jest agresywne (pobicia, wyzwiska, dyskryminacja), prowokacyjne (cała ideologia kościoła nt. LGBT), natomiast LGBT organizują pokojowe marsze. Nie widzę żadnego powodu do "debatowania" z homofobicznym kościołem. Jedyne czego oczekujemy to O.D.P.I.E.R.D.O.L.E.N.I.A się od nas, naszego życia i zostawienia nas w spokoju. W przeciwnym razie spodziewajcie się adekwatnej obrony. Akcja budzi reakcję, atak będzie budził kontratak. Katosekta nieustannie atakuje ludzi LGBT, podjudza przeciwko nim, kłamie dezinformuje i obraża. Co w tej sprawie zrobiłeś jako wyznawca katoieologii?
Sticky Notes2020.08.17 11:35
Panie Dumny Geju, wchodzisz na portal KATOLICKI, robisz prowokujący wpis zaczynając od obrażania Katolików (o stopniu chamstwa i wulgarności innych Twoich wpisów nie wspomnę) i po tym, jak rzeczowo Ci odpowiedziałem twierdzisz że : "Jedyne czego oczekujemy to O.D.P.I.E.R.D.O.L.E.N.I.A się od nas, naszego życia i zostawienia nas w spokoju." Nie oczekuj, że KTOKOLWIEK będzie Cię traktował poważnie, jeżeli nazywasz go "wyznawcą katoideologii" i traktujesz jak przysłowiowego idiotę tłumacząc przy tym skrót LGBT. Pozdrawiam Cię. I na koniec: "Duma kroczy przed upadkiem."
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.17 16:29
Nazywanie ludzi ideologią, a ideologii nieideologią rzeczywistości nie zmieni. Podobnie jak domaganie się szacunku wobec agresywnej katoideologii przesiąkniętej nienawiścią szacunkiem nie poskutkuje.
Sticky Notes2020.08.17 20:40
Po przeczytaniu Twoich wpisów: Elity III RP domagają się interwencji Brukseli ws. ,,Margot’’ Polak Ateista Dumny Gej 2020.08.17 16:06 + dalsze w podobnym tonie..... poddaje się. Właśnie PRZYSZEDŁ...
Anonim2020.08.17 1:40
Zboczeńcy sami się dehumanizują każdym swoim słowem. Mają do tego prawo.
Ninel2020.08.16 21:12
Walczą o prawo do masakrowania cudzych dzieci, pod płaszczykiem pedofilskiej seksedukacji?
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.16 21:30
To robi i walczyć już nie musi kościół katolicki.
Anna2020.08.16 22:21
idiota jesteś ...skończony idiota
Iza2020.08.16 22:14
Do Fundacji "Nie lękajcie się" jest zgłoszonych ponad 1000 gwałtów pedofilskich dokonanych przez księży. Kler katolicki to organizacja pedofilska.
Henryk2020.08.16 22:22
Następna ,,intelektualistka,,...
Ben2020.08.16 22:42
Wśród księży pedofilów jest nadreprezentacja.
Ninel2020.08.17 1:44
Jeśli jest to tylko z tego powodu, że tęczowa zaraza idzie do seminariów, choć nikt ich tam nie chce. Trudno o lepszy dowód, że lgbciakom nie wolno pozwalać na wypełzanie z szafy i butne chodzenie po ulicach
leszczyna2020.08.17 7:26
Biskup kaliski nalegał aby wyświęcić kleryka ze skłonnościami pedofilskich. Miał być mu potrzebny jako ksiądz.
Lenin2020.08.17 8:03
Szafę to sobie zrobili księża pedofile z kościoła.