Komorowski o "Gęsiarce": Ktoś ukradł obraz! - zdjęcie
10.10.15, 15:00

Komorowski o "Gęsiarce": Ktoś ukradł obraz!

4

Były prezydent Bronisław Komorowski odniósł się do kwestii zniknięcia z Pałacu Prezydenckiego zabytkowych eksponatów. W jego ocenie łącznie jego osoby z tą sprawą pokazuje stare zjawisko: czy on ukradł zegarek, czy jemu ukradli zegarek, to jest wplątany w aferę.

 To Stare zjawisko: czy on ukradł zegarek, czy jemu ukradli zegarek, to jest wplątany w aferę – komentował Komorowski, który podczas rozmowy z dziennikarzami w Pile. Zdaniem byłego prezydenta jest to ulubiona metoda działania niektórych środowisk.

Komorowski odniósł się do informacji o znalezieniu obrazu "Gęsiarka" w Domu Aukcyjnym "Rempex" w Warszawie. – Myślę, że można to interpretować, że to ktoś ukradł Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego ten obraz i powinien być ścigany, powinien być napiętnowany – mówił. Komorowski wyraził nadzieję, że to powstrzyma przedstawicieli tych środowisk przed pokusą myślenia i mówienia: ukradł, wyniósł, zginęło, na pewno jest wplątany.

mm/tvn24


Komentarze (4):

anonim2015.10.10 17:07
dobry gospodarz wie co ma w domu i wie co zostawia jak sie wyprowadza i co musi zdac. Taki belkot to sobie moze oszczedzic i sie nie blamowac.
anonim2015.10.10 22:56
Jak, czytam obrońców Komorowskiego w sprawie Gęsiarki, to stale przypomina mi się lektura prasy endeckiej po śmierci Prezydenta Narutowicza. Taki sam rynsztok i kloaka.
anonim2015.10.11 0:26
@ e-migrant Po tych trzech miesiącach obraz jeszcze był. Był nawet w ubiegłym roku. "Ktoś" go POdpier***ił później. Ale pewnie na e-migrację umysłową taka prawda nie dociera...
anonim2015.10.12 6:18
@tren tren-uj myślenie dalej, bo na razie brak efektów