Jerzy Bukowski: Kompromitacja posłów KO i Lewicy. Biedni dziennikarze... - zdjęcie
22.11.19, 07:25Screenshot Youtube - fxmag

Jerzy Bukowski: Kompromitacja posłów KO i Lewicy. Biedni dziennikarze...

9

Biedni dziennikarze

Słuchając pierwszych wypowiedzi nowych parlamentarzystów, zwłaszcza z Koalicji Obywatelskiej i z Lewicy, szczerze współczuję dziennikarzom, którzy przeprowadzają z nimi wywiady, podczas których muszą zachować powagę oraz szacunek dla rozmówcy.

Nie chcę nikogo wymieniać z nazwiska, ale mniej więcej wiadomo już, kto z nowych posłów i senatorów potrafi wypowiedzieć się poprawnie po polsku, a przy tym jasno, sugestywnie oraz na temat, a kogo stać jedynie na dukane bez ładu i składu banały. Obowiązkiem dziennikarza jest jednak cierpliwie i grzecznie wysłuchać każdego nie wykazując najmniejszych oznak zdumienia, nawet jeżeli interlokutor plecie przysłowiowe duby smalone.

W rozpoczętej właśnie kadencji Sejmu i Senatu będziemy świadkami kompromitowania się wielu osób, które nie mają nic ciekawego do powiedzenia, ale zechcą wykorzystać dostęp do mediów, jaki daje im parlamentarny mandat.

Ludzi nieudolnie udających polityków wcale mi nie żal w przeciwieństwie do dziennikarzy, szczególnie z dużym doświadczeniem, którzy będą przekazywać ich na przemian żałosne oraz humorystyczne wynurzenia opinii publicznej.

Jerzy Bukowski

 

Komentarze (9):

MirekT2019.11.22 13:58
Bukowski, bardzo się starasz włazisz, kulawemu z Żoliborza w odbyt jęzorem, ale tylko się łudzisz, że ci da ciepłą posadkę w Spółce Skarbu Państwa. Takich klakierów to on ma setki MATOLE !!!
PiotrS2019.11.22 8:43
Moment..a na przykład p. Pawłowicz to potrafi się ładnie i elegancko wypowiedzieć po polsku?
Anonim2019.11.22 7:42
Niestety wojna coraz bliżej. Coraz większa pauperyzacja otaczającego nas świata, kopernikowska zasada wypierania dobrego przez mierne, bo widać to w każdej dziedzinie życia nie tylko w pieniądzu, zawsze poprzedzała wielkie kataklizmy. Dopiero oczyszczenie przez masowe cierpienie przynosi otrzeźwienie ludziom i chęć budowania wszystkiego od nowa.
Elektor2019.11.22 7:41
Panie Bukowski wczoraj mieliśmy elegancka kompromitację bolszewików z PiS. Wyjątkowe gnidy. Jeszcze takiej bandy w Sejmie nie było. Lewaki to przy nich skromni uczciwi ludzie.
ak2019.11.22 7:39
Pierwsza kompromitacja już była. Dzisiaj w nocy. Pani marszałek Witek z PIS i sposób prowadzenia obrad. Wstyd.
jozef2019.11.22 7:39
Pierwsza kompromitacja już jest, Pawłowicz i Piotrowicz, czyli dekomunizacja wg. PiS - u.
garrett2019.11.22 9:41
NAJWIĘKSZĄ KOMPROMITACJĄ SEJMU JEST jachira i nałożnik biedronia
AAAtomek2019.11.22 7:38
Właśnie mieliśmy kompromitacje Marszalkini Sejmu. Z PiS. No ale to normalne, że PiS = bolszewickie metody w rządzeniu?
Elektor2019.11.22 7:43
No PiS to spadkobierca PZPR, nie ma wątpliwości. I to bardziej lewicowy niż była PZPR u swego schyłku.