Jarosław Kaczyński został porównany do Hitlera. To po prostu efekt patologii polskiego parlamentu! - zdjęcie
15.09.13, 07:54Andrzej Rozenek (fot. Boston9/Wikipedia)

Jarosław Kaczyński został porównany do Hitlera. To po prostu efekt patologii polskiego parlamentu!

22

Andrzej Rozenek kpił z wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego w miasteczku namiotowym związkowców przed Kancelarią Premiera. Ale z drwin przeszedł do patologicznych zachowań. Powiedział: - Ton, w którym wczoraj mówił Jarosław Kaczyński, mimika, gestykulacja - zaczerpnięte wszystko z faszyzmu. Ewidentnie, jeden do jednego. W swojej ekspresji nawiązywało do wystąpień takich liderów, jak Adolf Hitler. Wzorowanie się na tego typu wystąpieniach jest skandaliczne, ale przecież tego się nie da ukryć. Widać, gdzie patrzyJarosław Kaczyński, gdzie szuka inspiracji.

Takie publiczne porównanie powinno spotkać się z natychmiastową reakcją wszelkich komisji etycznych i dyscyplinarnych. Rozenek zachowuje się jak wzorcowy przykład patologicznego osobnika, który nie powinien piastować takiej funkcji jak poseł. Skandaliczną wypowiedź Rozenka skomentował jedynie poseł PiS Joachim Brudziński. A gdzie głos oburzenia ze strony rządu polskiego? Gdzie autorytety TVNu, Gazety Wyborczej? 

Widać, że wszelkie ataki na Jarosława Kaczyńskiego uchodzą płazem, ale to przecież nie nowość.

sm/dziennik.pl


Komentarze (22):

anonim2013.09.15 8:12
Są postaci żenujące i głęboko patologiczne, czego przykładem jest Rozenek, Ryfiński i inni. Ja też mogę napisać, że Ryfiński ma zachowania identyczne jak mefistofeles, ma nawet taki sam ryj i sposób mówienia o kościele... ale tego nie napiszę ;), bo szkoda się pastwić nad tymi intelektualnymi zerami. Powinien iść pozew albo infamia społeczna.
anonim2013.09.15 8:13
A lewacy już w pracy?
anonim2013.09.15 8:27
Kaczyński po dwóch latach oddał władze, bo nie miał większości w parlamencie. To świadczy że władza dla samej władzy dla Kaczyńskiego nie jest najważniejsza. Natomiast palikociarze chorują na władzę i splendor z niej płynące. Słowa wypowiadane przez posła Rozenka, są podyktowane nienawiścią agresją do polityków i wyborców popierających dany program danych partii. Pośle Rozenek partią lewicowym jest bliżej do socjalistycznego faszyzmu niż nam ludzi prawicy. Rozenek traci głowę, zuchwały Palikot dyplomatycznie a nie szczerze przeprasza. Jest to oznaka uświadomienia sobie że wszystkie próby zdobycia umysłu i serca wyborców nie powiodły się. Wasza partia i idiotyzmy wkrótce z przestrzeni politycznej zostaną usunięte. Zaczęliście walczyć ze społeczeństwem i rodziną, to teraz społeczeństwo pokaże swoją władzę i potęgę wobec was, głupio myślących polityków. Wasza pycha was zaślepia, dlatego nie jesteście w stanie zrozumieć społeczeństwa, takich polityków jak Palikot, Miller, Tusk nie potrzebujemy.
anonim2013.09.15 8:30
A to ciekawe, bo właśnie on, ten Rozenek, gdy mówi przypomina mi zbrodniarza - Lenina, a jego szef wykapany Dzierżyński - tylko bez szpicbródki.
anonim2013.09.15 8:52
Kto pierwszy w dyskusji porówna kogoś do Adolfa przegrywa dyskusję.
anonim2013.09.15 8:56
Andrzejku, wez swojego papcie paligniota i tego "makaroniarza" ryfusia i dajcie nam Polakom swiety spokoj! Proponuje jak najszybsza rezerwacje lotu w kosmos, bo tak oderwanych od rzeczywistosci kosmitow, nam tu na ziemi NIE POTRZEBA!!! Wracajcie na swoja planete. Aha, i wezce tez ze soba grodzkie!!
anonim2013.09.15 9:05
@Witt- Lewacy jak zwykle są czujni, zwarci i gotowi!
anonim2013.09.15 9:28
czego spodziewać się po takim prostaku i gburze? RP do delegalizacji!
anonim2013.09.15 10:43
Rżniesz głupa towarzyszu? w Polsce RP ( z definicji) PO -" wywalimy i pisiora i Gowina ) .... bujaj się dalej ....
anonim2013.09.15 11:43
To strasznie obciachowo być w partii Palikota. Więc pan R już sobie wystawił świadectwo kto zacz !
anonim2013.09.15 12:34
do bogdanusn Kaczyński oddał władzę bo chciał władzy abosulutnej. Nie pamiętasz tego jako uknuł intrygę wobec własnego wicepremiera? Jak chciał go przed kamerami wsadzić do aresztu? Wówczas sondaże dawały mu nadzieję na większe zwycięstowo, niż 1,5 % jak dwa lata wczesniej. W zasadzie przejął elektorat LPR i Samoobrony a współpraca z Rydzykiem rokowała duże nadzieje. Niestety trochę sie przejechał...
anonim2013.09.15 12:47
@Columbus- A to już są tylko twoje domysły.
anonim2013.09.15 12:55
"To jest ta sama mimika, ta sama gestykulacja, ten sam ton głosu" Te same pomysły na gospodarkę.
anonim2013.09.15 14:26
Pierdzieli Rozenek. Kaczyński bardziej przypomina ciepłą kluchę niż Hitlera. Wystąpienia Hitlera można czasem obejrzeć na Discovery. Ogólnie rzecz ujmując Hitler mówił z dużą charyzmą, pewnością siebie i dynamiczną gestykulacją. Ja przynajmniej takich cech u Kaczyńskiego nie zauważyłem, mam wręcz odwrotne wrażenie. PS. Znowu myli się komuś faszyzm z Hitlerem. Hitler był nazistą - narodowym socjalistą. Nie jest to jedno i to samo...
anonim2013.09.15 14:27
Gdy by był Hitlerem - to byście już dawno nie żyli szkodnicy Narodu Polskiego, a jest odwrotnie. - Komu odebrała życie zbrodnia smoleńska ?!
anonim2013.09.15 15:29
Jarosław Kaczyński - najbardziej opluwany i wyszydzany polityk ostatnich lat, Nie mają merytorycznych argumentów przeciw panu Jarosławowi , więc próbują go zdyskredytować w ten sposób a media podchwytują i mielą temat w kółko. Ludziska przejrzyjcie na oczy !!!
anonim2013.09.15 15:54
@Columbus_1492 A na czym polega niczym ta wodzoskość. Prezes też jest wybierany w demokratycznych wyborach przez członków PIS-u.
anonim2013.09.15 16:12
@rabarbar Tu masz przedstawioną współprace NSDAP z KPD (Komunistyczna Partia Niemiec). Dopiero walka o władzę w wyborach podzieliła te partie. Lewactwo zawsze wyrzynało się o władzę. NSDAP też współpracowało przed wojną z Sowiecką Rosją. Czy byli wrogami? Z wrogiem się nie współpracuje. http://pl.wikipedia.org/wiki/Komunistyczna_Partia_Niemiec fragment... Wraz z narastaniem skutków wielkiego kryzysu KPD umacniała wpływy w społeczeństwie – liczba członków wzrosła ze 150 tysięcy w roku 1924 do około 360 tysięcy w roku 1932. Według lewicowych krytyków próby stosowania w Niemczech politycznych i organizacyjnych wzorców stalinowskich, a zwłaszcza przyjęcie przez partię ocen Międzynarodówki Komunistycznej uznających socjaldemokrację za "socjalfaszyzm" ułatwiły narodowym socjalistom przejęcie władzy. Deputowani KPD do Reichstagu głosowali bowiem w 1929 przeciw rządowi Hermanna Müllera - ostatniemu rządowi Republiki Weimarskiej opartemu o większość parlamentarną, jak też tworząc w latach 1929-1933 trzecią po SPD i NSDAP frakcję parlamentarną w Reichstagu, odrzucali możliwość koalicji parlamentarnej z socjaldemokratami, czy głosowania za rządem mniejszościowym. W listopadzie 1932 związkowcy KPD prowadzili wspólnie ze związkiem zawodowym NSDAP strajk komunikacji miejskiej w Berlinie. Strategia Kominternu, inspirowana przez Stalina była wówczas otwarcie krytykowana w Biuletynie Opozycji przez Lwa Trockiego, który opowiadał się za koalicją z socjaldemokratami dla uniemożliwienia dojścia do władzy nazistów. Zwycięstwo NSDAP w wyborach do Landtagów w maju 1932 roku spowodowało, że kierownictwo KPD coraz częściej zaczęło wzywać robotników do otwartej walki z nazistami. Komitet Centralny partii powołał Komitet Akcji Antyfaszystowskiej pod kierownictwem Ernsta Schnellera, którego programem było stworzenie szerokiego frontu opartego na KPD, SPD i związkach zawodowych oraz zwalczanie ruchu hitlerowskiego. Odbyły się liczne wiece, demonstracje, powołano lokalne Komitety Akcji Antyfaszystowskiej, doszło też do kolejnych potyczek pomiędzy bojówkami komunistycznymi a SA i SS. W wyborach do parlamentu w listopadzie 1932 roku na KPD oddano ponad 16% głosów, dających 100 mandatów w Reichstagu. W pierwszej turze wyborów prezydenckich w marcu tego samego roku Thälmann zdobył 13.2% głosów (dla porównania Adolf Hitler zdobył 30.1% głosów)..
anonim2013.09.15 17:28
@rabarbar Jak nie wiesz o co chodzi, to nie ma co z tobą rozmawiać. Mam nadzieję że na Frondzie się rozwiniesz. Pozdrawiam
anonim2013.09.15 20:45
Rozenek, chrum chrum Jego szef już dawno temu niechcący milionom widzów ukazał świński ryj palikotowych ruchaczy,
anonim2013.09.16 6:21
sondaże idą w dół i palikociarni puszczają nerwy. W tej chwili nie ma się co przejmować wypowiedziami tego sfrustrowanego i biednego człowieka.
anonim2013.09.18 15:39
Rozenek przegrał, zabrakło mu argumentów, wg prawa Godwina.