Dobroć Ewy Kopacz nie dla chorych dzieci... - zdjęcie
09.10.14, 06:33Ewa Kopacz (fot. archiwum/Wikipedia)

Dobroć Ewy Kopacz nie dla chorych dzieci...

13

"Dobroć człowieka może się wyrazić w sposób czysty i wolny tylko w stosunku do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę - w Światowym Dniu Zwierząt napisała premier Ewa Kopacz na stronie internetowej nawiązując do słów czeskiego pisarza Milana Kundery", doniósł PAP.

Te wzniosłe słowa przypomniały mi rozmowę sprzed roku, związaną z debatą w Sejmie na temat zakazu aborcji eugenicznej. Pani Kopacz przyjęła przedstawicieli inicjatywy ustawodawczej i odbyła z nami półgodzinną rozmowę. Nie okazywała wówczas zbytniej wrażliwości wobec dzieci z zespołem Downa, które można bezkarnie zabijać w łonach matek. To właśnie dzieci podejrzane o chorobę lub wadę genetyczną są wydane na łaskę i niełaskę aborterów. W zeszłym roku łaskę mogli okazać dzieciom posłowie. Mogli wziąć je pod ochronę prawa. Nie zrobili tego. Marszałek Kopacz zagłosowała za utrzymaniem prawa dopuszczającego zabijanie niepełnosprawnych dzieci. Liczba aborcji eugenicznych stale rośnie. W roku 2013 przekroczyła tysiąc. Dzieci umierają maltretowane podczas wywołanego przedwcześnie porodu, a kiedy urodzą się żywe, są porzucane aby umarły w męczarniach.

Wrażliwość p. Kopacz przypomniała mi, że Hitler był wegetarianinem, a zwierzęta w czasach hitleryzmu były szczególnie chronione. Litować się nad zwierzętami, być bezlitosnym wobec ludzi. Oto moralność XXI wieku. Czy rzeczywiście chcemy żyć w takim świecie? Czy rzeczywiście Polacy chcą by ktoś, kto wyżej ceni zwierzęta niż dzieci nimi rządził? Nie mogę w to uwierzyć.

Mariusz Dzierżawski/Stopaborcji.pl

Komentarze (13):

anonim2014.10.9 6:51
Hitler najpierw posłał miliony żołnierzy na wojnę i którym rozkazał mordować bez litości mężczyzn,kobiety i dzieci polskiego pochodzenia.Potem przyszedł czas na Holocaust.Wszystko to czynił oczywiście dla dobra ludzkości,którą należało ulepszyć poprzez eliminację niepożądanych narodów i ras.Ostatnim jego zbrodniczym rozkazem było otrucie ukochanej suczki "Blondie".Uczynił to zapewne z bardzo ciężkim sercem,ale zarazem dał potomności przykład niezwykłej wrażliwości człowieka na los zwierząt.Wrażliwości,którą ludzie włączają do swojej przewrotności.
anonim2014.10.9 8:10
Hitler nie był wegetarianinem. to była Goebbelsowska propaganda, żeby zrobić z niego ascetę kurde poczytajcie trochę...
anonim2014.10.9 8:13
"Nie okazywała wówczas zbytniej wrażliwości wobec dzieci z zespołem Downa, które można bezkarnie zabijać w łonach matek" - To tak jakby te matki były zmuszane do aborcji i na siłę przypinane pasami do łóżka... no co za manipulacja.. A wolna wola juz kobiet nie dotyczy??
anonim2014.10.9 9:02
@biegnijlola Jak Ciebie ktoś będzie chciał zabić to będziesz pitolić o wolnej woli mordercy?
anonim2014.10.9 9:43
Nie powtarzajcie mitów, nie był wegetarianinem, aczkolwiek Niemcy Nazistowskie zakazały wiwsekcji, a także aborcji u niemieckich kobiet. Także jest coś dla lewaków i prawofrondaków, http://joemonster.org/art/25262
anonim2014.10.9 10:17
Jahu A jak ciebie ktoś będzie chciał zabić? o czym będziesz "pitolił" Co to w ogóle za agrument..
anonim2014.10.9 10:17
Jahu A jak ciebie ktoś będzie chciał zabić? o czym będziesz "pitolił" Co to w ogóle za agrument..
anonim2014.10.9 10:20
"Nazistowskie zakazały wiwsekcji, a także aborcji u niemieckich kobiet. Także jest coś dla lewaków i prawofrondaków" I jaki z tego morał? Tez chcecie zakazać aborcji jak nazistowskie niemcy??
anonim2014.10.9 11:03
@biegnijjola.Być może nie wiesz kto pierwszy na ziemiach polskich zezwolił na aborcję.To także jest świadectwem przewrotności ludzi gotowych na każdą zbrodnię.Zaczęli zaś od od tzw."eugeniki" oraz niszczenia wpływu kościołów chrześcijańskich na społeczeństwo,a szczególnie na młode pokolenie.No i dorobili się nie tylko wytresowanych psów,ale i morderców.
anonim2014.10.9 11:06
@biegnijlola No właśnie co to za argument wolna wola? To jak wolą kobiety jest zabić swoje dziecko to może zabić i nie ma problemu? Więc przyjmij do wiadomości, że wole to sobie możesz mieć, ale nie masz i nie powinnaś mieć do tego prawa.
anonim2014.10.9 12:50
Aha...:) Nie mam prawa do swoje woli, do swojego sumienia może mi je ktoś narzucić ? o ciekawe, że wolnej woli moge sobie tylko pomarzyć ciekawa teoria
anonim2014.10.9 16:46
@biegnijlola Nie wiem ile masz lat, ale widać, że nie potrafisz zrozumieć dwóch prostych zdań. Nie masz prawa do zabijania bezbronnych i niewinnych dzieci..tyle i tylko tyle.. a nie, to co Ty pitolisz, że nie masz prawa do wolnej woli czy do swojego sumienia bo nikt Ci tego nie odbiera.
anonim2014.10.9 19:57
Kopaczka to denna babka a na dodatek brzydka jak maszkarada